A2 mitināšanas pārskats: vai “Turbo serveri” ir kādi labumi?

Pirms šī pārskata rakstīšanas mēs iegādājāmies pakalpojumus, ko piedāvāja A2 mitināšana. Mēs to izmantojām gadu (un joprojām izmantojam), pirms sniedzam jums savu viedokli. Gada laikā, kad mēs izmantojām šo pakalpojumu, mēs izsekojām A2 veiktspējai. Mēs apskatījām uptime un ātrumu (vidējais ielādes laiks).


Šajā pārskatā mēs arī iekļāvām reālu statistiku un reālus datus. Šajos datos ir iekļauta mūsu klientu atbalsta pieredze, galvenās funkcijas, izmaksas, faktiskais darbspējas laiks un ielādes laiks. Pēc visu ņemšanas vērā, mēs nācām klajā ar šo objektīvo pārskatu.


Virs reitings

4,5 / 5

Iespējas
10/10

Lietotāju draudzīgs
10/10

Cenu noteikšana
7/10

Atbalsts
10/10

Uzticamība
10/10

A2 mitināšanas atlaides
Skatīt piedāvājumus

Laiks

99,97%

Ielādes laiks

347 ms

A2 Hostings ir ieguvis labu reputāciju kā jaudīgs hostings. Viņu pakalpojumus lieliski padara tas, ka viņi koncentrējas uz uzticamību un ātrumu. Kompānija savus SSD ir nosaukusi par “Turbo serveriem”. Šīs lapas tiek ielādētas par 20x ātrāk nekā standarta serveri, kas nav SSD.

Ātrgaitas ir ne tikai viņu augstākās klases klientiem. Tā vietā turbo iespējas ir iekļautas pat viņu kopīgajos mitināšanas plānos. Tātad par zemām izmaksām jūs varat izbaudīt lielu ātrumu.

A2 Hostings diezgan bieži atrodas labāko saimnieku sarakstā. Turklāt viņi ir ieguvuši arī daudzas hostinga balvas. Viņu guru apkalpes komanda ir pieejama visu diennakti problēmu gadījumā.

Galvenās iezīmes

 • 24 stundu uzraudzība un pastāvīga drošība
 • A2 optimizēta programmatūra un turbo ātruma serveri
 • Neierobežots e-pasta kontu, domēnu un datu bāzu skaits
 • Piedāvā bezmaksas vietņu pārsūtīšanu
 • Neierobežota vieta RAID-10 SSD diskā
 • Jebkura naudas atdošanas garantija

Diska vieta
Neierobežots

Joslas platums
Neierobežots

Naudas atmaksa
30 dienas

Bezmaksas domēns

Bezmaksas SSL

Hostinga plāni
www.a2hosting.com

A2 mitināšanas pārskats: pamatinformācija

A2 Hostings sāka darboties kā Iniquinet 2001. gadā kā tīmekļa mitināšanas atbalsts. Tas sākās no Ann Arbor Mičiganā. Tā kā uzņēmums sāka augt, nosaukums tika mainīts uz A2, lai izrādītu cieņu viņu saknēm. Lieliski, ka saimnieks ir tas, ka tas vienmēr ir atbalstījis jaunākās tehnoloģijas. Galu galā tas ir nodrošinājis milzīgus panākumus.

siteground-background-info

Jau 2013. gadā tas ieviesa SSD mitināšanu, lai atbalstītu SwiftServer platformu. Pēc tam uzņēmums pieņēma SSD arī saviem dalītās hostinga plāniem. Rezultātā tas spēja palielināt ātrumu. Līdz 2014. gada beigām tas sāka izmantot turbo serverus. Tādējādi tas piedāvāja labāku lapu ielādes ātrumu, salīdzinot ar daudziem citiem tīmekļa mitinātājiem. Gadu gaitā A2 Hostings ir kļuvis par ātrdarbīgu un uzticamu resursdatoru.

Vietnes mitinātā statistika & TLD

Kopš 2001. gada A2 Hostings ir strādājis, lai kļūtu par daudzu izvēli. Ar 24 mitināšanas plāniem tas ir mitinājis 186 152 domēnus. Viņu mitinātie domēni ir .com, .org, .us, .biz un .info. Kopumā tā pieauguma temps gadu no gada ir bijis 14%.

a2-hostings-domēni-statistika

a2-hostings-tlds-statistika

Performance, Uptime & Ielādes laiks

Šim pārskatam mēs parakstījāmies uz A2 mitināšanas pakalpojumiem un instalējām WordPress. Pēc tam mēs izveidojām fiktīvu vietni, izmantojot noklusējuma motīvu. Mēs arī piepildījām savu vietni, strādājot kā īsta, vidēja WordPress vietne.

Veiktspējas pārbaude (Pingdom)

Ātrums ir būtisks jebkurai vietnei neatkarīgi no tā nišas. Tādējādi, izmantojot Pingdom, mēs vispirms pārbaudījām saimnieka ātrumu. Rezultāti rāda, ka slodzes laiks ir gandrīz puse sekundes, kas pats par sevi ir ievērojams.

pingdom-a2-hostings

Serveris Uptime & Ielādes laiks (UptimeRobot)

Katru minūti mūsu tīmekļa vietnes WordPress tīmekļa vietne tika pārbaudīta, vai saimniekdators ir vispārēji pieejams. Citiem vārdiem sakot, tiek pārbaudīti gan reakcijas laiki, gan dīkstāves. Ir diezgan skaidrs, ka pēdējos divus mēnešus A2 Hosting nav piedzīvojis dīkstāves. Tādējādi 100% servera darbības laiks ir diezgan iespaidīgs.

Arī reakcijas laiks ir lielisks. Kā redzams diagrammā, reakcijas laiks visas dienas laikā ir krietni mazāks par pussekundi. Atbilde tikai vienā dienas laikā prasa gandrīz sekundes daļu.

vietņu darbspējas laiks

A2 Hostings Uptime & Ielādes laiks pēdējiem 3 mēnešiem (UptimeRobot)

Mēnesis
Laika statistika
Ielādes laika statistika
2019. gada jūnijs99,97%278 ms
2019. gada maijs99,98%257 ms
2019. gada aprīlis99,99%263 ms

Servera reakcijas laiks (Bitcatcha)

Tādi rīki kā Pingdom ļauj jums redzēt, kā tiek ielādēti dati jūsu vietnē. Tas ietver datu nesēju, kuru ielāde prasa vairāk laika nekā vienkārša teksta. Tādējādi precīzāka servera reakcijas laika izmantošanai izmantojām Bitcatcha. Izmantojot šo rīku, ir iespējams pārbaudīt servera reakcijas laiku, neielādējot datus.

vietne-bitcatha

Kā rāda rezultāti, reakcijas laiks ASV ir mazāks par vienu sekundi, kas ir ārkārtīgi. Arī citās vietās statistika ir iespaidīga. Visi serveri atbild pus sekundes laikā.

Hostinga plāni un iespējas

Lai nodrošinātu to ar lielu klientu bāzi, uzņēmumam ir daudz hostinga pakešu. Atkarībā no jūsu vajadzībām jūs varat izvēlēties sev vispiemērotāko mitināšanas plānu.

Hostinga veids
# 1 iepakojums
# 2 iepakojums
# 3 pakete
# 4 iepakojums
Koplietots (pamata)3,92 USD / mēnUSD 4,90 mēnesīUSD 9,31 mēnesī
WordPress3,92 USD / mēnUSD 4,90 mēnesīUSD 9,31 mēnesī11,99 USD / mēn
VPS32,99 USD / mēn46,19 USD / mēn65,99 USD / mēn
VeltītsUSD 141,09 mēnesīUSD 207,49 mēnesī290,49 USD / mēn

Dalīts hostings

Dalītajai mitināšanai ir pieejamas gan Windows, gan Linux serveru paketes. Šīs paketes ir gandrīz vienādas. Vienīgā atšķirība ir tā, ka cPanel abiem atšķiras. Turklāt Windows paketes ir nedaudz dārgākas. Kopumā katram hostinga veidam ir trīs dažādi kopīgi plāni.

Galvenās iezīmes
LITE
SWIFT
TURBO
Sākumcena3,92 USD / mēnUSD 4,90 mēnesīUSD 9,31 mēnesī
Atjaunošanas cena7,99 USD / mēnUSD 9,99 mēnesī18,99 USD / mēn
Vietnes1NeierobežotsNeierobežots
SSD diska vietaNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Joslas platumsNemērītsNemērītsNemērīts
E-pasta konti25NeierobežotsNeierobežots
Hostēts domēns (-i)25NeierobežotsNeierobežots
Iekļauti BEZMAKSAS domēni
BEZMAKSAS SSL sertifikāts

a2-hostings-koplietotas paketes

VPS hostings

Ja nevēlaties izskatīt visu tehnisko informāciju, varat izvēlēties VPS mitināšanu. Ir pieejamas divas iespējas; Pārvaldīts VPS vai dinamiskā VPS mitināšanas plāns. Dinamiskais VPS plāns dod jums pilnībā pielāgojamu kontu. Tikmēr pārvaldītais VPS plāns nodrošina pilnu HostGuard pārvaldību.

a2-hostings-vps-pakotnes

Dedicated Hosting

Atkal ir divas iespējas, kas paredzētas īpašai mitināšanai. Izmantojot elastīgo hostingu, jūs iegūstat iespēju attīstīt komandrindu. Tikmēr ar pārvaldītu elastīgu mitināšanu jūs iegūstat pilnībā pārvaldītu mitināšanas risinājumu. Abām kategorijām ir pieejami trīs plāni; Sprints, Exceed un visbeidzot Mačs.

a2-hostings-tam paredzētas paketes

Mākonis Hostings

Visi mākoņa mitināšanas plāni ir koncentrēti ap Linux serveri. Citiem vārdiem sakot, operētājsistēmai Windows nav pieejama opcija. Tomēr jūs varat izvēlēties savu Linux OS. Turklāt jūs varat arī izvēlēties nepieciešamo krātuvi; SDD vai HDD.

a2-hostings-mākonis-paketes

Tālākpārdevēju mitināšana

Gan Linux, gan Windows serveros ir pieejami dažādi tālākpārdevēju mitināšanas plāni.

a2-hostings-tālākpārdevējs-paketes

A2 mitināšanas pamata (koplietojamais plāns) detalizēts apraksts

Pamata kopīgo plānu, ko uzņēmums piedāvā, sauc par Lite paketi. Tas ir pieejams gan Windows, gan Linux. Tā ir viena no ideālākajām izvēles iespējām vienai vietnei.

Plāni & Cenas detalizēti

Apskatīsim pamatplāna funkcijas un cenu, kas jums būs jāmaksā. Tiem, kam tie nepieciešami, ir pieejamas arī divas jaunināšanas iespējas. Izmantojot Swift plānu, jūs iegūstat divreiz vairāk resursu un vairāk vietņu. Otra iespēja ir Turbo plāns, kas ir uzņēmuma ātrākais pakalpojums līdz šim.

Kas ir iekļauts pamatpaketē?

LITE (pamata pakete): Izņemot vienu vietni, plānā ir iekļauts diezgan daudz funkciju. Tajos ietilpst 5 datu bāzes, bezmaksas SSD un SSL, neierobežota pārsūtīšana un neierobežota krātuve. Turklāt tāpat kā ar visiem plāniem šajā, arī jebkurā laikā ir pieejama naudas atdošanas garantija. Ņemiet vērā, ka Lite pamata plānā nav iekļauti uzņēmuma Turbo serveri. Pakas sākums ir USD 3,92 mēnesī. Tā atjaunošanās ir USD 7,99 mēnesī.

SWIFT: Swift paketē ietilpst neierobežotas vietnes, pārsūtīšana, datu bāzes un krātuve. Tas ietver arī bezmaksas SSD un SSL. Tomēr turbo serveri nav iekļauti. Citas funkcijas ietver arī naudas atdošanas garantiju un cPanel. Šī plāna sākuma cena ir USD 4,90. Tikmēr atjaunošanas cena ir USD 9,99 mēnesī.

TURBO: Tāpat kā citi plāni, arī šajā ietilpst neierobežota pārsūtīšana, glabāšana un datu bāze. Tajā ietilpst arī turbo serveris, kas piedāvā līdz pat 20 reizēm lielāku ātrumu. Citas funkcijas ietver cPanel vadības paneli un naudas atdošanas garantiju jebkurā laikā.

Galvenās iezīmes
LITE
SWIFT
TURBO
Sākumcena3,92 USD / mēnUSD 4,90 mēnesīUSD 9,31 mēnesī
Atjaunošanas cena7,99 USD / mēnUSD 9,99 mēnesī18,99 USD / mēn
Vietnes1NeierobežotsNeierobežots
SSD diska vietaNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Joslas platumsNemērītsNemērītsNemērīts
E-pasta konti25NeierobežotsNeierobežots
Hostēts domēns (-i)25NeierobežotsNeierobežots
Iekļauti BEZMAKSAS domēni
BEZMAKSAS SSL sertifikāts
Kopā datu bāzes5NeierobežotsNeierobežots
Vietnes pārsūtīšanaBezmaksasBezmaksasBezmaksas
SSD pastiprināšana
Turbo serveris20X ātrāk
Mūžīgā drošība
A2 optimizēta programmatūra
Caurumi1 x 2,1 GHz2 x 2,1 GHz2 x 2,1 GHz
Fiziskā atmiņa0,5 GB1 GB2 GB
Servera atrašanās vietas opcijas
CloudFlare Basic
CloudFlare Plus
Servera pārtīšanas rezerves kopijas
WordPress LiteSpeed ​​kešatmiņa20X ātrāk
Īpaša IP adrese1,96 USD / mēn1,96 USD / mēn1,96 USD / mēn
DNS pārvaldībaBezmaksasBezmaksasBezmaksas
SSH piekļuve & Rsync
cPanel vadības panelis
Softakulīgs
Jebkura naudas atdošanas garantija

Sākuma cenu tabula

Kā minēts iepriekš, Linux un Windows mitināšanas cenas ir atšķirīgas. Tātad Linux operētājsistēmas Lite pakete 2 un 3 gadu plāniem sākas no USD 3,92 mēnesī. Tikmēr operētājsistēmai Windows pakete maksā 4,90 USD / mēnesī. Tomēr cenas mainās, ja izvēlaties gada, divu gadu un trīs gadu plānus. Piemēram, ja izvēlēsities Lite plāna 24 mēnešu periodu, tas jums izmaksās 3,92 USD / mēnesī. Parasti, jo garāks plāns, jo zemākas ir cenas. Varat apskatīt šo tabulu, lai uzzinātu precīzas izmaksas atbilstoši vēlamajam ilgumam:

Maksājuma periods / plāns
(tikai jauniem lietotājiem)
LITE
SWIFT
TURBO
1 mēnesisUSD 4,90 mēnesī6,37 USD / mēnUSD 12,25 mēnesī
12 mēnešiUSD 4,41 mēnesīUSD 5,39 mēnesī10,29 USD / mēn
24 mēneši3,92 USD / mēnUSD 4,90 mēnesīUSD 9,31 mēnesī
36 mēnesis3,92 USD / mēnUSD 4,90 mēnesīUSD 9,31 mēnesī

Atjaunošanas cenu tabula

Tāpat kā sākumcenas, atjaunošanās cenas mainās, palielinoties laika periodam. Kā redzams tabulā, izmaksas mēnesī ir viszemākās 24 un 36 mēnešu plānam.

Maksājuma periods / plāns
(atjaunošanas iespējas)
LITE
SWIFT
TURBO
1 mēnesisUSD 9,99 mēnesīUSD 12,99 mēnesī24,99 USD / mēn
12 mēneši8,99 USD / mēn10,99 USD / mēn20,99 USD / mēn
24 mēneši7,99 USD / mēnUSD 9,99 mēnesī18,99 USD / mēn
36 mēnesis7,99 USD / mēnUSD 9,99 mēnesī18,99 USD / mēn

Galvenās iezīmes detalizēti

Apskatīsim galvenās funkcijas, kuras var piedāvāt A2 mitināšana. To zināšana palīdzēs jums noteikt, vai šī tīmekļa resursdators jums ir piemērots!

Domēna vārds & E-pasts

A2 Hostings nesniedz domēna vārdu bez maksas. Tomēr jūs varat iegūt domēna vārdu par nelielu cenu. Tas jums izmaksās USD 14,95 gadā. Jūs varat arī iegūt domēna aizsardzības iespēju.

a2-hostings-domēna vārdi

Turklāt pamatplānā ir ietvertas 25 e-pasta adreses. Tikmēr gan Swift, gan Turbo plānā ir neierobežotas e-pasta adreses.

Tīmekļa telpa & Joslas platums

Izmantojot A2 hostingu, jūs iegūstat neierobežotu krātuvi, kā arī bezmaksas SSD. Faktiski visvienkāršākais plāns ietver abas šīs funkcijas. Pat ja izvēlaties pamatplānu, jūs tos nepalaidīsit garām.

WordPress instalēšana ar vienu klikšķi

CPanel vadības panelī ir Softaculous. Izmantojot vienu klikšķi WordPress instalēšanas programmu, jūs varat viegli instalēt WordPress.

Migrācijas dienests

Izmantojot šo tīmekļa mitinātāju, jūs varat izbaudīt bezmaksas vietņu migrāciju. Ja jūs izmantojat cPanel kopā ar pašreizējo resursdatoru, tad A2 migrēs jūsu vietni jūsu vietā, par to neņemot maksu!

Vietņu veidotājs

A2 piedāvā efektīvu A2 vietņu veidotāju. Pamatā ir 4 dažādi plāni. Lētākais, kas ir ideāli piemērots vienas lapas vietnei, sākas ar cenu 3,92 USD / mēnesī. Tikmēr dārgākais, kas piemērots e-komercijas vietnēm, maksā 11,76 USD / mēnesī. Vietnes veidotāja plānos ietilpst dažādas veidnes, kā arī pietiekama krātuve.

a2-hostings-vietne-veidotājs

Citas īpašības

A2 piedāvā diezgan daudz funkciju izstrādātājiem. Tomēr viņu iespaidīgākā īpašība ir viņu Turbo serveris, kas sola izcilu ielādes laiku. Citas funkcijas ietver arī 99,9% uptime saistības.

Domēna privātuma aizsardzība

A2 Hostings nodrošina ID aizsardzību. Izmantojot šo funkciju, jūs varat aizsargāt savus personiskos datus. Tajā pašā laikā jūs varat arī pārliecināties, ka tiek samazināts iesūtnē ienākošo surogātpasta daudzums. Ņemiet vērā, ka tas maksā 9,95 USD gadā.

SSL sertifikāts

SSL sertifikāts pamatā pārbauda jūsu vietnes identitāti. Turklāt tas šifrē datus, kas tiek nosūtīti starp vietni un serveri. Vienkārši sakot, tas pievieno vēl vienu drošības līmeni, kas ir ļoti svarīgs vietnēm, kuras pieņem maksājumus.

A2 piedāvā daudzus SSL sertifikātus, kas atbilst jūsu vietņu vajadzībām. Pamata SSL ir iekļauts bez maksas. Tomēr ir pieejama arī uzlabota SSL ar visaugstāko biznesa drošību.

Vietnes bloķēšanas drošība

A2 mitināšana nodrošina klienta vietnes drošību. Šī iemesla dēļ tā visos kontos iekļauj proaktīvus aizsardzības pasākumus, kas pazīstami kā mūžīgā drošība. Tas ietver daudzas funkcijas, piemēram, vīrusu skenēšanu, servera sacietēšanu un automātisko dziedināšanu. Tas arī sadarbojas ar SiteLock, lai nodrošinātu turpmāku drošību.

Īpašs IP

No klientu paneļa varat pasūtīt īpašu IP adresi. Tas jums maksās 4 USD / mēnesī neatkarīgi no jūsu izvēlētā plāna.

Dublējumi

Jums ir iespēja izveidot dublējumu jebkurā laikā. Tas ir noderīgi, ja nevēlaties, lai būtu par ko plānotās iknedēļas vai ikdienas rezerves. Vietnei varat izveidot pilnīgu vai daļēju dublējumu.

Citas īpašības

Papildu drošībai A2 ir iekļauta bezmaksas HackScan aizsardzība. Tas palīdz bloķēt hakerus, pirms viņi var nodarīt vismazāko kaitējumu. Citas funkcijas ietver dubultā ugunsmūri, KernelCare un brutālu spēku aizsardzību.

Servera atrašanās vieta

Viņu serveri ir izvietoti trīs kontinentos, kas ir vēl viens iemesls viņu stabilajai darbībai. Serveri atrodas Amsterdamā Eiropā, Singapūrā Āzijā un Mičiganā un Arizonā ASV. Tātad, jūs varat piekļūt serverim, kas ir vistuvākais jūsu atrašanās vietai.

Tā rezultātā jūs varēsit izbaudīt uzlabotu vietnes veiktspēju un ātrumu. Turklāt serveri tiek uzraudzīti visu diennakti. Turklāt tie pieder vienīgi A2, tāpēc jūs bez problēmām varat paļauties uz drošību.

Lietošanas ērtums

Lai gan A2 Hostings ir izstrādātājiem draudzīgāks resursdators, to joprojām nav grūti izmantot. Īsi apskatīsim funkcijas, kas nodrošina šo lietošanas ērtumu.

Vienkārša reģistrēšanās

Reģistrēšanās ietver tikai trīs pamata darbības. Visas darbības ir vienkāršas un viegli izpildāmas, tāpēc jums nebūs problēmu ar pierakstīšanos.

Maksāšanas metodes

Tiek pieņemtas daudzas maksājuma metodes. Tie ietver PayPal, bankas pārskaitījumu, naudas pārvedumu, kredītkarti, Skrill, PayULatam un čeku.

Konta aktivizēšana

Jūsu konts tiks nekavējoties aktivizēts. Jums nebūs jāgaida, lai piekļūtu augstākās kvalitātes hostinga pakalpojumiem.

Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze

Lai nodrošinātu ērtu lietošanu, A2 piedāvā standarta vadības paneli cPanel. Pat tiem, kas to izmanto pirmo reizi, vadības paneli ir diezgan viegli lietot. Turklāt vietnes pārvaldībā ir viegli pārlūkot dažādas iespējas.

Tāpat dažādu CMS skriptu instalēšanai nepieciešami tikai daži klikšķi. Turklāt citām lietojumprogrammām, piemēram, Drupal un Joomla, var viegli piekļūt no vadības paneļa. Papildu funkcionalitātei ir iekļauti arī papildu e-komercijas rīki. Neviens no tiem neietver sarežģītu kodēšanu, tāpēc jums ir vērts doties.

Klientu apkalpošana (atbalsts)

Klientu apkalpošana ir līdzvērtīga, un ir dažādi veidi, kā ar viņiem sazināties. Patiesībā atbalsta komandu sauc par Guru apkalpi, kas vienmēr ir gatava palīdzēt.

a2-hostings-support

Tiešraides Čats

Tiešraides tērzēšana ir pieejama visu diennakti visu nedēļu. Jūs varat viņiem to nosūtīt jebkurā laikā.

Biļetes

Ir izveidota arī kontaktu atbalsta biļešu pārdošanas sistēma. Tātad jūs varat redzēt atbildētos jautājumus par jūsu izvēlētajiem esošajiem pakalpojumiem.

Tālr

Arī tālruņa atbalsts ir diezgan efektīvs. Pat ja jūs viņiem piezvanīsit vēlu vakarā, kāds atbildēs uz zvanu. Dažos gadījumos jums var lūgt atstāt ziņu. Tomēr viņi jums atzvanīs tikai īsā laikā.

Izglītības resursi (zināšanu bāze)

Ir arī zināšanu bāze visiem, kas vēlas meklēt risinājumus paši. Šajā zināšanu bāzē atradīsit rakstus par dažādām tēmām. Tajos ietilpst PHP, SSH atslēgas, WordPress un e-pasta konti. Lai iegūtu ātrus rezultātus, ir arī meklēšanas lodziņš, kurā varat ievadīt atslēgvārdu un iegūt saistītus rakstus.

a2-hostings-zināšanu bāze

Naudas atdošanas garantija (atmaksas politika)

Izmantojot A2 hostingu, jūs saņemat bezriska izmēģinājumu, kā arī garantiju par naudas atmaksu jebkurā laikā. Tas nozīmē, ka no saimnieka jūs saņemat atlīdzību par grūtībām. Turklāt, anulējot kontu mēneša laikā, jūs saņemsit pilnu atmaksu. Jūs varat arī saņemt daļu no proporcionāli atmaksātajiem līdzekļiem, ja kontu atceļat pēc pirmā mēneša. Tomēr tas ir atkarīgs no jūsu lietojuma.

Kurš ir labākais A2 hostings?

 • Ideālākais risinājums izstrādātājiem, jo ​​tas piedāvā daudzus izstrādātājiem draudzīgus rīkus.
 • Tas joprojām ir piemērots iesācējiem, kuriem nav iepriekšēju zināšanu par tīmekļa mitināšanu.
 • Arī pieredzējuši tīmekļa pārziņi var gūt labumu no viņu pakalpojumiem.

Pros
CONS

 • Nodrošina ātrgaitas kravas darbību.
 • Nāk ar bezmaksas SSD.
 • Piemērots WordPress lietotājiem.
 • Lapas ielādes laiks ir diezgan iespaidīgs.
 • Windows mitināšanas plāni ir ierobežoti.
 • Tas ir vairāk dārgā pusē, salīdzinot ar citiem plāniem.

Vai mēs iesakām A2 hostingu??

Kopumā A2 spēj piedāvāt visus rīkus iesācējiem un ekspertiem, lai viņu vietne darbotos. Balstoties uz veiktspēju, ātrumu un uzticamību, šķiet, ka tas ir labs risinājums. Viņu klientu atbalsts ir arī augsti kvalificēts, draudzīgs un vienmēr gatavs palīdzēt.

Kamēr cenas ir augstas, to kompensē jebkura laika atgriešanās garantija. Faktiski garantija parāda tikai ticību viņu pakalpojumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map