Bluehost apskats: vai tas ir tik labi, kā šķiet?

Pirms šī pārskata rakstīšanas mēs iegādājāmies Bluehost pakalpojumus, lai pārbaudītu, kā tas ir. Mēs to izmantojām visu gadu un joprojām izmantojam, pirms nolēmām piepildīt savas domas. Viena gada laikā mēs apskatījām dažādus Bluehost snieguma aspektus. Galvenokārt mēs koncentrējāmies uz vidējo ielādes laiku un darbības laiku. Lai nodrošinātu, ka mēs beidzam ar īstu pārskatīšanu, mēs izmantojām reālus datus. Dažādos vērā ņemtajos datu aspektos ietilpst darbības laiks, ielādes laiks, galvenās funkcijas, izmaksas un klientu atbalsts.


Virs reitings

4,7 / 5

Iespējas
10/10

Lietotāju draudzīgs
10/10

Cenu noteikšana
8/10

Atbalsts
10/10

Uzticamība
10/10

Bluehost atlaides
Skatīt piedāvājumus

Laiks

99,99%

Ielādes laiks

425 ms

No daudzajiem pieejamajiem tīmekļa mitinātājiem tikai trīs no tiem pati WordPress ir oficiāli ieteikusi. Viens no šādiem tīmekļa resursdatoriem ir Bluehost! Bet ar to stāsts nebeidzas. Papildus tam, ka tas ir WordPress veikals, ir arī daudz vairāk, nekā tas piedāvā. Tas piedāvā pakalpojumus, kas aktivizē vienkāršus emuārus, kā arī uzlabotas e-komercijas lietojumprogrammas.

Citas ievērības cienīgas iespējas ir bezmaksas domēni, ērts un lietotājam draudzīgs vadības panelis un neticams klientu atbalsts. Visas šīs funkcijas padara Bluehost par vienu tīmekļa mitinātāju, kuru izvēlas iesācēji.

Galvenās iezīmes

 • Nāk ar bezmaksas SSL sertifikātu un domēnu
 • Apstiprināja WordPress
 • Pavada nozarē vadošā uptime un aparatūra
 • Ir pieejama viena klikšķa WordPress instalēšana
 • Augstākās klases drošība un papildinājumi
 • Garantija par 99,9%
 • Nodrošina 30 dienu naudu atpakaļ garantiju

Diska vieta
50 GB

Joslas platums
Neierobežots

Naudas atmaksa
30 dienas

Bezmaksas domēns

Bezmaksas SSL

Hostinga plāni
www.bluehost.com

Bluehost pārskats: pamatinformācija

Bluehost sāka 1996. gadā dibinātāji Danny Ashworth un Matt Heaton Provo, Jūta. Īsā laikā viņi kļuva par vienu no lielākajiem tīmekļa mitinātājiem pasaulē. Mūsdienās uzņēmumam ir vairāk nekā 2 miljoni vietņu no visas pasaules.

bluehost-background-info

Unikālo padara tas, ka tai ir ilgstoša sadarbība ar WordPress. Faktiski 2006. gadā tas kļuva par vienu no oficiālajiem WordPress ieteiktajiem mitināšanas uzņēmumiem. Uzņēmums, kurā 750 darbinieki strādā nenogurstoši, tiecas pēc augstākās kvalitātes pakalpojumiem. Tas arī lepojas ar savu diennakts klientu atbalstu un lielisko mitināšanas infrastruktūru. Tas arī lepojas ar atbalstu atvērtā pirmkoda programmatūrai, piemēram, WordPress.

Apstiprināja WordPress

Daudzi tīmekļa mitinātāji atbilst minimālajām WordPress prasībām. Tomēr WordPress oficiāli ir saraksts, kurā iekļautas dažas no labākajām hostinga pasaules iespējām. Iekļauts sarakstā, ja Bluehost.

Ir zināms, ka tīmekļa resursdators, kas darbina vairāk nekā divus miljonus vietņu, ir ideāla WordPress platforma. Tās funkcijas ir pielāgotas WordPress. Tas nāk ar uz WordPress orientētu informācijas paneli, kā arī ar viena klikšķa instalēšanu. Citas funkcijas ietver bezmaksas domēna vārdu, FTP un e-pastu. Tas ir arī viegli pielāgojams un nodrošināts ar diennakts atbalstu, ko nodrošina iekšējie WP eksperti.

Vietnes mitinātā statistika & TLD

Ar 13 mitināšanas plāniem Bluehost ir mitinājis iespaidīgus 2 233 601 domēnus. Visbiežāk tiek mitināti gan .com, gan .org. Citos domēnos ietilpst .info, .us un .biz.

bluehost mitinātos domēnus

bluehost-tlds-statistika

Performance, Uptime & Ielādes laiks

Pirms apmešanās uz tīmekļa resursdatoru, ir svarīgi apskatīt veiktspējas rādītājus. Jums ir jāaplūko resursdatora ātrums (vidējais ielādes laiks) un darbspējas laiks. Visi šie rādītāji ietekmē lietotāju pieredzi, kā arī WordPress SEO klasifikāciju.

Veiktspējas pārbaude (Pingdom)

Lai būtu ātra vietne, arī jūsu tīmekļa mitināšanas uzņēmumam vajadzētu būt ātram. Paturot prātā šo faktu, vispirms mēs pārbaudījām saimnieka ātrumu. Lai to izdarītu, mēs izveidojām testa vietni, izmantojot noklusējuma motīvu. Mēs arī pievienojām fiktīvu saturu ar attēliem, lai tas darbotos kā īsta vietne. Visbeidzot, vietnes ātruma pārbaudei mēs izmantojām Pingdom.

Kā redzat, ielādes laiks ir mazāks par sekundi, kas ir diezgan labs!

pingdom-bluehost

Serveris Uptime & Ielādes laiks (UptimeRobot)

Nākamajam testam mēs apskatījām Bluehost vispārējo pieejamību. Lai to izdarītu, mēs apskatījām saimnieka dīkstāvi un reakcijas laiku. Kā liecina rezultāti, gandrīz mēnesi Bluehost nemaz nav atradies lejā. Turklāt 99,99% uptime ir arī diezgan iespaidīgs.

Arī ātrums ir ievērojams. Diagramma parāda, ka Bluehost reakcijas laiks ir bijis vairāk vai mazāk diezgan vienmērīgs. Laiks gandrīz sasniedz vienu sekundi jebkurā diennakts laikā, un vidējais reakcijas laiks ir gandrīz puse sekundes. Tādējādi resursdators nodrošina stabilu un uzticamu darbību.

bluehost-uptime

Bluehost Uptime & Ielādes laiks pēdējiem 3 mēnešiem (UptimeRobot)

Mēnesis
Laika statistika
Ielādes laika statistika
2019. gada jūnijs99,98%415 ms
2019. gada maijs100%384 ms
2019. gada aprīlis99,99%307 ms

Servera reakcijas laiks (Bitcatcha)

Izmantojot Pingdom un līdzīgus rīkus, jūs varat redzēt, kā dati, piemēram, attēli, tiek ielādēti jūsu vietnē. Tomēr precīzākam servera reakcijas laikam Bitcatcha ir piemērotāks rīks. Izmantojot to, mēs varam pārbaudīt servera reakcijas laiku, neielādējot datus.

bluehost-bitcatha

Kā redzat, servera reakcijas laiki ir diezgan izņēmuma gadījumi, īpaši ASV. Lai gan citās valstīs reakcijas laiks ir nedaudz lielāks, tas joprojām ir diezgan mazāks par vienu sekundi. Kopumā servera reakcijas laiks ir lielisks.

Hostinga plāni un iespējas

Bluehost piedāvā virkni mitināšanas plānu, lai apmierinātu dažādus klientus. Viņu pakotnēs ietilpst dalīts, mākonis, WordPress, WooCommerce, VPS un speciāla mitināšana. Īsi apskatīsim, uz ko katrs plāns ir vērsts.

Hostinga veids
# 1 iepakojums
# 2 iepakojums
# 3 pakete
# 4 iepakojums
Koplietots (pamata)USD 2,75 mēnesīUSD 4,95 mēnesīUSD 5,45 mēnesī13,95 USD / mēn
WordPressUSD 2,75 mēnesīUSD 4,95 mēnesīUSD 5,45 mēnesī
VPS19,99 USD / mēn29,99 USD / mēn59,99 USD / mēn
VeltītsUSD 79,99 mēnesīUSD 99,99 mēnesī119,99 USD / mēn

Dalīts hostings

Šis ir ideāls plāns tiem, kas sāk jaunu vietni ar mazu trafiku. Šādā plānā jūsu vietne koplieto servera resursus ar citām vietnēm. Bluehost piedāvā četrus dalīta hostinga plānus. Tie ir Basic, Plus, Choice Plus un Go PRO.

Pamata: Sākot no USD 2,75 mēnesī, plāns ļauj jums mitināt vienu vietni. Tas ir aprīkots ar 50 GB lielu SSD atmiņu, neizmēģinātu un bezmaksas SSL sertifikātu. Citas funkcijas ietvēra 1 iekļauto domēnu, 5 rezervēto domēnu un 25 apakšdomēnus.

Plus: Maksājot USD 4,95 mēnesī, plānā ir neierobežotas vietnes un SSD krātuve, kā arī neierobežots joslas platums. Citas funkcijas ietver bezmaksas SSL sertifikātu un neierobežotus domēnus. Kā bonuss ir iekļauts arī mārketinga piedāvājums USD 200 vērtībā.

Choice Plus: Choice Plus plānotā cena ir USD 5,45 mēnesī un ietver visu, kas ir iekļauts Choice plānā. Vienīgā atšķirība ir tā, ka šajā plānā ir arī domēna privātums un vietnes dublējums.

Go PRO: Šis plāns ir pieejams par cenu 13,95 USD / mēnesī, un tas ir Choice Plus paketes uzlabotā versija. Galvenā atšķirība starp abām ir tā, ka PRO paketē ietilpst augstas veiktspējas serveris un īpaši izveidots IP.

Galvenās iezīmes
Pamata
Plus
Choice Plus
Pro
SākumcenaUSD 2,75 mēnesīUSD 4,95 mēnesīUSD 5,45 mēnesī13,95 USD / mēn
Atjaunošanas cena7,99 USD / mēn10,99 USD / mēnUSD 14,99 mēnesīUSD 23,99 mēnesī
Vietnes1NeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
SSD diska vieta50 GBNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Joslas platumsNemērītsNemērītsNemērītsNemērīts
E-pasta konti5NeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Hostēts domēns (-i)1NeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Iekļauti BEZMAKSAS domēni1NeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
BEZMAKSAS SSL sertifikāts

bluehost koplietotās paketes

WordPress mitināšana

Kā redzams nosaukumā, vietņu mitināšanas pakotne, kuru darbina WordPress. Papildus tam, ka tas ir optimizēts WP vietņu darbināšanai, tas var arī aizsargāt jūsu vietnes no kopīgiem draudiem. Bluehost ir četri WordPress mitināšanas plāni, ko piedāvāt. Tajos ietilpst Basic, Plus un Choice Plus.

Pamata: Cena, kura cena ir USD 2,75 mēnesī, ļauj jums mitināt 1 vietni. Plānā ir iekļautas citas funkcijas, piemēram, 50 GB SSD krātuve, bezmaksas SSL sertifikāts un viena gada bezmaksas domēns. Šajā plānā ir iekļauts arī mārketinga kredīts USD 50 vērtībā.

Plus: Izmantojot šo plānu, kura cena ir USD 4,95 mēnesī, jūs iegūstat neierobežotu vietņu skaitu, neapmēram joslas platumu un bezmaksas SSL sertifikātu. Turklāt ir iekļauts arī bezmaksas domēns uz vienu gadu, neierobežoti apakšdomēni un 100 USD mārketinga kredīts.

Choice Plus: Izmantojot šo plānu USD 5,45 mēnesī, jūs iegūstat neierobežotu vietņu skaitu, bezmaksas SSL sertifikātu un neierobežotu SSD krātuvi. Citas funkcijas ietver bezmaksas domēnu uz gadu, mārketinga kredītus 200 ASV dolāru un CodeGuard pamata dublējumu.

bluehost-WordPress-paketes

VPS hostings

VPS mitināšanu var saukt par WordPress mitināšanas jaunināšanu. Tas ļauj jums izmantot virtuālos veltītos resursus koplietotā vidē. Bluehost ir trīs VPS mitināšanas plāni. Tie ir standarta, uzlaboti un galīgi.

Standarta: Sākot ar USD 18,99 mēnesī, plānā ir iekļauti 2 kodoli, 2 GB RAM, 1 TB joslas platums un 50 GB SSD krātuve. Citas funkcijas ietver 1 domēnu, 1 IP adresi, 30 dienu naudas atdošanas garantiju un atbalstu visu diennakti. Ir iekļauts arī bezmaksas SSL.

Uzlabots: Ar cenu 29,99 USD mēnesī šajā plānā ietilpst 2 serdeņi, 60 GB SSD krātuve, 4 GB RAM un 2 TB joslas platums. Tam ir arī diennakts atbalsts, 2 IP adreses un 30 dienu naudas atdošanas garantija. Turklāt SSL ir iekļauts arī bez maksas.

Galīgais: Ar cenu 59,99 USD mēnesī šis plāns ietver 4 ātruma serdeņus, 120 GB SSD krātuvi, 8 GB RAM un 3 TB joslas platumu. Iekļauts arī 1 iekļauts domēns, 2 IP adreses un diennakts atbalsts. Tāpat kā citi plāni, arī šajā ir iekļauts bezmaksas SSL sertifikāts un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

bluehost-vps-iepakojumi

Dedicated Server Hosting

Izmantojot speciālu servera mitināšanu, jums būs visi servera resursi. Ir trīs veltīti hostinga plāni. Tie ir standarta, uzlaboti un premium.

Standarta: Izmaksas mēnesī ir 79,99 USD / mēnesī, un tajā ietilpst 4 serdeņi un 8 pavedieni, ātrums 2,3 GHz un 500 GB krātuve. Turklāt tam ir 4 GB RAM, 5 TB joslas platums, 3 IP adreses un 1 iekļauts domēns. Citas funkcijas ietver bezmaksas SSL sertifikātu, atbalstu visu diennakti un naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Uzlabots: Ar cenu 99,99 USD / mēnesī plānā ir 4 serdeņi, 8 pavedieni, 2,5 GHz ātrums, 1 TB krātuve un 8 GB RAM. Citas funkcijas ietver 10 TB joslas platumu, 1 iekļautos domēnus un 4 IP adreses. Tāpat kā citi plāni, arī šajā ir iekļauts bezmaksas SSL, diennakts atbalsts un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Piemaksa: Sākot no 119,99 USD / mēnesī, šis plāns nāk ar 4 kodoliem un 8 pavedieniem, ātrumu 3,3 GHz un 1TB krātuvi. Iekļauts arī 1 domēns, 16 GB RAM, 15 TB joslas platums un 5 IP adreses. Tāpat kā citi plāni, arī šim ir pieejams bezmaksas SSL, diennakts atbalsts un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

bluehost veltītas paketes

Bluehost Basic (Shared Plan) detalizēti

Bluehost ir dalīta mitināšanas pakete, kas ir piemērota sākuma vietnēm. Viņu kopīgajam plānam ir trīs dažādi līmeņi. Visiem trim plāniem ir funkcijas, kuras hostinga klienti parasti vēlas.

Plāni & Cenas detalizēti

Apskatīsim funkcijas, kas ir iekļautas trīs pamatplānos, kā arī katra izmaksas. Tiem, kas vēlas vairāk no pamatplāna, ir pieejami divi jauninājumi. Tie ir Plus plāns un Choice Plus plāns.

Kas ir iekļauts koplietotajos iepakojumos?

Bluehost Basic: Izmantojot pamatplānu, jūs varat mitināt tikai vienu vietni. Citas plāna funkcijas ietver vienu domēnu, 50 GB krātuves, 25 apakšdomēnus un 5 e-pasta kontus. Pirmo reizi lietotājiem cena ir 2,95 USD / mēnesī. Tikmēr atjaunošanas cena ir USD 7,99 mēnesī.

Bluehost Plus: Plānā Plus ir neierobežotas vietnes, joslas platums un tīmekļa telpa. Jūs saņemat arī neierobežotu e-pasta kontu. Šīs paketes sākumcena ir USD 5,95 mēnesī. Tikmēr atjaunošanas cena ir USD 10,99 mēnesī.

Bluehost Choice Plus: Šis plāns to nedaudz attālina no plus plāna. Tas ietver visas plus plāna funkcijas. Turklāt tajā ir iekļautas tādas papildu iespējas kā SiteBackup Pro un domēna privātums, kura vērtība pārsniedz 80 USD gadā. Pirmo reizi lietotājiem plāns maksā 5,95 USD / mēnesī. Atjaunošanas cena ir USD 14,99 mēnesī.

Bluehost Go PRO: Go PRO plāns ir solis tālāk no Choice Plus paketes. Tajā ir viss, kas ietilpst Plus plānā, un tas ir apvienots ar augstas veiktspējas serveri. Turklāt tajā ir arī īpašs IP.

Galvenās iezīmes
Pamata
Plus
Choice Plus
SākumcenaUSD 2,75 mēnesīUSD 5,45 mēnesīUSD 5,45 mēnesī
Atjaunošanas cena7,99 USD / mēn10,99 USD / mēnUSD 14,99 mēnesī
Vietnes1NeierobežotsNeierobežots
SSD diska vieta50 GBNeierobežotsNeierobežots
Joslas platumsNemērītsNemērītsNemērīts
E-pasta konti5NeierobežotsNeierobežots
Hostēts domēns (-i)1NeierobežotsNeierobežots
Iekļauti BEZMAKSAS domēni1NeierobežotsNeierobežots
BEZMAKSAS SSL sertifikāts
BEZMAKSAS vietņu veidotājs
BEZMAKSAS vietnes pārsūtīšana
cPanel & Softakulīgs
Nakts dublējumi
MySQL datu bāzes
Mākoņa aizdegšanās CDNPapildinājumsPapildinājumsPapildinājums
PerformanceStandartaStandartaStandarta
Naudas atdošanas garantija30 dienas30 dienas30 dienas

Sākot & Cenas Tabulas

Kamēr pamatplāns mēnesī maksā 2,75 USD, abas pārējās paketes maksā vienādi. Tās sākas ar USD 5,45 mēnesī.

Maksājuma periods / plāns
(tikai jauniem lietotājiem)
Pamata
Plus
Choice Plus
Iet uz Pro
12 mēnešiUSD 4,95 mēnesī7,45 USD / mēn7,45 USD / mēn18,95 USD / mēn
24 mēneši3,95 USD / mēn6,95 USD / mēn6,95 USD / mēnUSD 15,95 mēnesī
36 mēnesisUSD 2,75 mēnesīUSD 5,45 mēnesīUSD 5,45 mēnesī13,95 USD / mēn

Cenas atjaunošanai

Atjaunošanas cena visiem trim ir pilnīgi atšķirīga un mainās atkarībā no maksājuma plāna. Lētākais ir 36 mēnešu plāns. Pamatplānam tas ir USD 7,99 mēnesī. Tikmēr Plus plāna atjaunošana maksā USD 10,99 mēnesī. Choice Plus plānam atjaunošanas cena ir USD 14,99 mēnesī. Visbeidzot, Go Pro plānam atjaunošanas izmaksas ir USD 23,99 mēnesī.

Maksājuma periods / plāns
(atjaunošanas cenas)
Pamata
Plus
Choice Plus
Iet uz Pro
12 mēneši8,99 USD / mēnUSD 12,99 mēnesī16,99 USD / mēn25,99 USD / mēn
24 mēneši8,49 USD / mēn11,99 USD / mēn15,99 USD / mēn24,99 USD / mēn
36 mēnesis7,99 USD / mēn10,99 USD / mēnUSD 14,99 mēnesīUSD 23,99 mēnesī

Galvenās iezīmes detalizēti

Apskatīsim dažas galvenās iespējas, kuras Bluehost var piedāvāt. Tie palīdzēs jums noteikt, cik laba vai slikta šī iespēja jums ir.

Domēna vārds & E-pasts

Domēna vārds ir bez maksas iekļauts visos dalītajos hostinga plānos visam gadam. Lai gan citur tas var maksāt līdz 20 USD, Bluehost to atdod bez maksas. Profesionālam domēna e-pastam ir dažādas priekšrocības. Tas palielina jūsu uzņēmuma informētību, parādot domēnu klientiem ar izsūtītajiem e-pasta ziņojumiem. Turklāt tas palielina uzticamību, vienkārši pieslēdzoties domēnam. Personāla domēna e-pastam ar Bluehost ir trīs iespējas. E-pasta Essential plāns maksā 2,99 USD par licenci mēnesī, bet Business Plus ir 5,99 USD par licenci mēnesī. Turklāt Business Pro cena ir USD 9,99 par licenci mēnesī.

bluehost-domain-name

Tīmekļa telpa & Joslas platums

Glabāšanai šī opcija ir diezgan vienkārša. Kamēr diska vieta ir SDD, tā ir diezgan daudz. Pamatplānā ir 50 GB, kas ir pietiekams daudziem lietotājiem.

Arī joslas platumam nav ierobežojumu. Lai arī tas nav mērīts, tas nav neierobežots, tāpēc ar to var ērti rīkoties regulāri. Tikmēr visiem pārējiem uzlabotajiem hostinga plāniem ir neierobežots joslas platums un neierobežota SSD krātuve.

WordPress instalēšana ar vienu klikšķi

Bluehost piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi dažādām populārām programmatūrām. Tajos ietilpst WordPress, kā arī citas lietojumprogrammas, piemēram, Drupal un Magento. Turklāt, ja izvēlaties Blueрost WordPress mitināšanu, jūs iegūstat dažādas WP funkcijas. Tie ietver bezmaksas e-pastu, automātiskus WordPress atjauninājumus, inscenēšanas vidi un automātisku WP instalēšanu.

Migrācijas dienests

Diemžēl Bluehost nepiedāvā bezmaksas vietņu migrēšanu. Lai varētu baudīt migrācijas pakalpojumus, jums būs jāmaksā dūšīga maksa 149,99 USD. Turklāt resursdators nepārsūta vairāk kā 20 e-pasta kontus un 5 vietnes.

Citas īpašības

Citas Bluehost piedāvātās funkcijas ietver ar lietojumprogrammām bagātu informācijas paneli. Izmantojot informācijas paneli, cPanel varat integrēt dažādus pakalpojumus, piemēram, Google Apps un CloudFlare. Turklāt ir pieejami arī daudzi papildinājumi. Tie ietver vairāku serveru pārvaldību, unikālus IP, domēna privātumu, SiteLock un aizsardzību pret surogātpastu.

Domēna privātuma aizsardzība

Izmantojot Bluehost piedāvāto domēna privātuma aizsardzību, jūs varat saglabāt savu vietni aizsargātu. Tas palīdz novērst pikšķerēšanas uzbrukumus, surogātpastu un zādzības. Tas tiek darīts, slēpjot ar jūsu domēnu saistīto personisko informāciju. Domēna privātums maksā 0,99 USD / mēnesī.

SSL sertifikāts

Katrā plānā bija iekļauts bezmaksas SSL sertifikāts, kuru darbināja Let’s Encrypt. Tas nodrošina drošu savienojumu starp apmeklētājiem un jūsu vietni. Tā rezultātā tas palīdz aizsargāt personisko informāciju un citu sensitīvu informāciju.

Vietnes bloķēšanas drošība

Bluehost piedāvā arī SiteLock Security ar saviem koplietotajiem hostinga plāniem. Jūs to varat saņemt par USD 1,99 mēnesī. Ar tās palīdzību jūs varat ietaupīt savu vietni no ļaunprātīgas programmatūras un uzbrukumiem. Vietnes drošības funkcija darbojas, atklājot, kā arī novēršot draudus, pirms tie kļūst par problēmu. Vēl viena iespēja ir CodeGuard Basic. Tādējādi katru dienu tiek izveidotas dublējumkopijas un pārbaudītas izmaiņas vietnē. Jūs to varat saņemt par USD 2,99 mēnesī.

Īpašs IP

Pielāgots IP nav iekļauts pamata dalīta hostinga plānā. Līdzīgi tas nav iekļauts arī Choice and Choice Plus plānā. Īpašs IP ir iekļauts tikai Pro plānā.

Dublējumi

Visiem kopīgajiem plāniem ir bezmaksas automātiskas dublējumkopijas. Tiek piedāvātas gan ikdienas, gan nedēļas, gan mēneša rezerves kopijas. Tātad, ja ar jūsu vietni rodas problēmas, varat to viegli atjaunot iepriekšējā stāvoklī. Turklāt jūs varat arī saglabāt visus failus drošībā.

Citas īpašības

Tā kā Bluehost diezgan lielu uzmanību pievērš drošībai, pastāv arī daudzi citi drošības elementi. Apache Spam Assassin, Spam Hammer un Spam Eksperti piedāvā trīs dažādus anti-spam aizsardzības līmeņus. Turklāt katalogi ir aizsargāti ar paroli. Tiek nodrošināta arī SSH piekļuve. Tā rezultātā jūs varat droši piekļūt konfigurācijas failiem.

Servera atrašanās vieta

Bluehost serverim ir tikai viena atrašanās vieta. Serveris atrodas Provo, Jūtā, kur atrodas uzņēmums.

Lietošanas ērtums

Bez šaubām, Bluehost ir gluds un moderns vietne. Šis tīrais dizains attiecas arī uz viņu lietotāja pamata programmu. Tā rezultātā vietne ir diezgan draudzīga lietotājam. Tas piedāvā arī:

Vienkārša reģistrēšanās

Reģistrēšanās, kā arī domēna iestatīšana ir diezgan vienkārša, un tas neaizņem pārāk daudz laika. Vienkārši atlasiet vēlamo plānu un pēc tam miniet sīkāku informāciju. Varat iegūt jaunu domēnu vai izmantot jau esošo domēnu.

Pēc tam jums ir jāizveido konts un jāpiemin visa jūsu informācija. Šeit jums tiks lūgts ievadīt arī maksājuma informāciju.

Maksāšanas metodes

Lai nodrošinātu turpmāku lietošanas ērtumu, saimnieks pieņem maksājumus, izmantojot lielāko daļu kredītkaršu. Maksāt var arī, izmantojot PayPal.

bluehost maksājumi

Konta aktivizēšana

Lielākā daļa lietotāju izbauda tūlītēju konta aktivizēšanu. Tomēr, ja rodas aizdomas par krāpšanu vai kļūdaina informācija, aktivizēšanu var atlikt.

Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze

Bluehost nāk ar ērti lietojamu un vienkāršu cPanel vadības paneli. Vietnes iestatīšana, kā arī tās pārvaldīšana kļūst vienkārša. Saskarne ir tik vienkārša, ka jums ir jānoklikšķina tikai uz ikonām, uz kurām jums jādodas.

Klientu apkalpošana (atbalsts)

Tāpat kā viss pārējais, arī klientu atbalsts nav iespaidīgs. 300 cilvēku komanda ir gatava palīdzēt klientiem. Turklāt atbalsts tiek sniegts vairākās valodās. Turklāt dārgajās paketēs ietilpst arī tehniskais atbalsts. Ir pieejami šādi klientu atbalsta kanāli:

bluehost-atbalsts

Tiešraides Čats

Parasti aģenta pievienošanās jūsu tērzēšanas burbulim prasa mazāk nekā vienu minūti. Tomēr programmatūra liek nogaidīt vismaz piecas minūtes, līdz tiek izveidots savienojums. Turklāt rindas nav pārāk garas, tāpēc jums nav jāgaida. Pārstāvjiem ir arī zināšanas par pamata lietām, lai jūs varētu saņemt nepieciešamo palīdzību.

Biļetes

Arī biļešu serviss ir iespaidīgs. Stundas laikā Bluehost regulāri atbild uz pieprasījumiem.

Tālr

Zvanu aģentiem ir starptautisks numurs. Iespaidīgi ir tas, ka klientu pārstāvjiem ir labas zināšanas. Tādējādi viņi ir labi sagatavoti, lai atbildētu uz jautājumiem. Parasti labs atbalsts ir atbalsts pa tālruni.

Izglītības resursi (zināšanu bāze)

Zināšanu bāzei ir atbildes uz lielāko daļu jautājumu. Sīki izstrādātas apmācības ir pieejamas arī kā raksti par apmācību un e-grāmatas. Tie ir ar attēliem, lai viss būtu vieglāk saprotams. Klāt ir arī FAQ, kas aptver plašu tēmu klāstu.

bluehost-izglītības resursi

Naudas atdošanas garantija (atmaksas politika)

Bluehost plāni nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Tātad, ja jūs atceļat tikai pirmā mēneša laikā, jūs varat saņemt pilnu atmaksu. Tomēr, ja pēc tam atcelsit, proporcionāla atmaksa netiks saņemta. Ņemiet vērā, ka domēna maksa netiek atmaksāta.

Kurš ir labākais Bluehost?

Pēc rūpīgas pārskatīšanas esam nonākuši pie secinājuma, ka Bluehost ir ideāli piemērots:

 • Tie, kas meklē tik uzticamu tīmekļa mitinātāju ar labu reputāciju. Tas ir fakts, ka Bluehost ir sens vārds šajā nozarē un gadu gaitā ir izveidojis spēcīgu uzticību.
 • WordPress lietotāji, kuri var tērēt vairāk, lai piekļūtu papildu funkcijām. Viņi iegūs arī īpašu WordPress ekspertu komandu.
 • Mazu, kā arī lielu uzņēmumu īpašnieki. Bluehost ir laba iespēja, ja jums ir budžets un vēlaties tikai vispārējas nozīmes mitināšanu.

Pros
CONS

 • Plāni parasti nāk ar neierobežotu joslas platumu, diska glabāšanu un domēna mitināšanu.
 • Bezmaksas domēns gadā ir iekļauts paketē.
 • Uzlabotais cPanel ir ērti lietojams un nodrošina ātru piekļuvi funkcijām.
 • Visi plāni ir aprīkoti ar lieliskām drošības funkcijām.
 • Ir daudz pārdevumu, kas rada problēmas, ja strādājat ar budžetu.
 • Lai gan WordPress plāniem ir daudz funkciju, tie ir salīdzinoši diezgan dārgi.

Vai mēs iesakām Bluehost?

Neatkarīgi no izvēlētajiem plāniem ir daudz lielisku ekstras un iespēju. Plus, plāni ir tik dažādi, ka jūs iegūstat elastību neatkarīgi no jūsu budžeta. Kopumā Bluehost var apmierināt gandrīz visu veidu vajadzības.

Apkopojot, Bluehost ir tīmekļa mitinātājs, kuru mēs noteikti iesakām visiem. Ja vēlaties tīmekļa mitinātāju ar labu reputāciju, tas ir labākais. Mērogojami un lēti plāni ļauj personalizēt risinājumus un jūs varat sākt darbu jebkurā laikā!

Mēs ceram, ka šis detalizētais pārskats palīdzēs jums pieņemt apzinātu lēmumu. Ko jūs domājat par to? Vai jums ir kāda pieredze ar Bluehost? Paziņojiet mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map