DreamHost pārskats: vai tas ir saimnieks, par kuru esat sapņojis?

DreamHost ir viens no populārākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tas ir pazīstams ar daudzām lietām, ieskaitot pieņemamām cenām un lielu paku skaitu. Mēs iegādājāmies pakalpojumu un izveidojām mūsu vietni, lai pārbaudītu uzņēmuma piedāvātās iespējas. Mēs izpētījām visu, sākot no izmaksām un beidzot ar reāliem datiem un beidzot ar ielādes laiku. Bet vai tas ir hype vērts? Mēs to uzzināsim šajā pārskatā.


sapnis-sr

Virs reitings

4,2 / 5

Iespējas
8/10

Lietotāju draudzīgs
8/10

Cenu noteikšana
8/10

Atbalsts
9/10

Uzticamība
9/10

DreamHost atlaides
Skatīt piedāvājumus

Laiks

99,98%

Ielādes laiks

539 ms

DreamHost lepojas ar iespaidīgu profilu un aptuveni pusmiljonu aktīvo lietotāju, kas mitina vairāk nekā 1,5 miljonus vietņu. Tas ir liels skaits, un katru dienu tas tikai pieaug. Tas nav jauns uzņēmums. Tā tika dibināta 1996. gadā, un tā vairākas reizes ir ieguvusi pat PCMag labāko Web mitināšanas pakalpojumu.

To nodibināja daudz studentu Harvey Mudd koledžā Kalifornijā, taču šodien tajā strādā desmitiem darbinieku, lai pārliecinātos, ka tas atbilst miljonu klientu cerībām..

Galvenās iezīmes

 • Vietņu veidotājs, lai būtu ērti izveidot savas vietnes
 • SSD, lai nodrošinātu ātrāku veiktspēju
 • Vienu klikšķi lietotņu instalētājs
 • Apstiprināja WordPress
 • Apbalvots klientu atbalsts pieejams visu diennakti
 • E-pasta konti ar visiem koplietotajiem hostinga plāniem

Diska vieta
Neierobežots

Joslas platums
Neierobežots

Naudas atmaksa
97 dienas

Bezmaksas domēns

Bezmaksas SSL

Hostinga plāni
www.dreamhost.com

DreamHost pārskats: pamatinformācija

DreamHost ir amerikāņu uzņēmums šī vārda tiešā nozīmē. Hostinga pakalpojumu 1996. gadā dibināja grupa draugu, kuri mācījās Hārvija Muda koledžā Klarmontā, Kalifornijā. To skaitā bija Dalasa Bethune, Maikls Rodrigess, Džošs Džounss un Sage Weil. Četri draugi smagi strādāja pie idejas attīstīšanas, un uzņēmums oficiāli izveidojās 1997. gadā.

Tam ir vairāki biroji valstī un tas ir pieejams visā pasaulē. Lai arī tas nav vecākais hostinga pakalpojumu sniedzējs, tas ir viens no vispazīstamākajiem, pateicoties tā dāsnajai politikai un pieejamām cenām.

Vietnes mitinātā statistika & TLD

Uzņēmumam ir aptuveni pusmiljons aktīvo lietotāju, kas mitina vairāk nekā 1 miljonu vietņu. Tas piedāvā virkni TLD, ieskaitot .com, .net utt. Šeit atradīsit arī atrašanās vietai raksturīgus TLD, piemēram, .co.uk un co.us. Izņemot šo, ir pieejami arī uzņēmumiem raksturīgi TLD, piemēram, .biz un .info.

sapņu domēni-statistika

sapnis-tlds-statistika

Performance, Uptime & Ielādes laiks

Nepietiek ar tīmekļa mitināšanu, jums jāpārliecinās, ka tas piedāvā labu veiktspēju. Labākais veids, kā izmērīt kvalitāti, ir pārbaudīt pieejamo darbības laiku un skaļo laiku. Paskatīsimies.

Veiktspējas pārbaude (Pingdom)

Mēs nokārtojām Pingdom testu vietnē, lai novērtētu uzņēmuma piedāvāto ātrumu un funkcijas. Mēs izveidojām maketa vietni ar reālu saturu, lai mēs varētu izdarīt reālu secinājumu. Testa rezultāti bija diezgan labi.

pingdom-dreamhost

Lapas ielāde aizņēma mazāk nekā vienu sekundi, vidēji 471 ms. Tas ir labāk nekā liels skaits pakalpojumu sniedzēju, un tas ir ļoti svarīgs vietnes veiksmes rādītājs. Tā kā mēs neizmantojām ātruma optimizāciju vai kešatmiņas saglabāšanu, var teikt, ka rezultāti ir ticami.

Serveris Uptime & Ielādes laiks (UptimeRobot)

UptimeRobot tests ir pārbaudīta un pārbaudīta metode, lai novērtētu vietnes uzticamību. Mēs pārbaudījām vietni un atkal rezultāts bija pozitīvs:

sapņu darbspējas laiks

Kā redzat, vietne darbojas 34 stundas, un tā darbība nav samazinājusies apmēram 1 mēnesi. Tas piedāvā 99,99% uptime likmi pēdējās 30 dienās, kas ir vienāds ar apmēram 0,072 stundām mēnesī.

Tas ir diezgan labi, jo jūs zināt, ka jūsu vietne lielāko daļu laika tiks izveidota. Arī ātrums ir lielisks, vidēji 199,78 ms.

Servera reakcijas laiks (Bitcatcha)

Tā kā vietnes tiek skatītas visā pasaulē, ir svarīgi atrast mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas visā pasaulē varētu nodrošināt ātru ielādes laiku. Mēs to pārbaudījām, izmantojot Bitcatcha testu. Lūk, kāds ir rezultāts.

Kā gaidīts, vietne visātrāk tiek ielādēta ASV, kurai seko Austrālija. Tas ir vislēnākais Sanpaulu un Japānā, kur tas vidēji ir aptuveni 250 ms, kas nav pārāk slikti, it īpaši, ja salīdzina to ar citām iespējām. Kopumā nav nozīmes tam, kur atrodas jūsu auditorija. Jūs varat mitināt savu vietni vietnē DreamHost bez jebkādām problēmām.

Hostinga plāni un iespējas

DreamHost piedāvā virkni mitināšanas plānu. Lai arī viņiem ir dažas līdzīgas funkcijas, dažām var būt pievienotas papildu priekšrocības. Četri populārākie hostinga plāni, ko piedāvā uzņēmums, ietver.

Hostinga veids
# 1 iepakojums
# 2 iepakojums
# 3 pakete
# 4 iepakojums
Koplietots (pamata)USD 2,59 mēnesīUSD 5,59 mēnesī
WordPressUSD 2,59 mēnesīUSD 5,59 mēnesī
VPSUSD 10 mēnesīUSD 20 mēnesī40 USD mēnesīUSD 80 mēnesī
VeltītsUSD 149 mēnesīUSD 279 mēnesī

Dalīts hostings

Lētākās paketes cena ir tikai USD 2,59 mēnesī. Tajā varat mitināt tikai vienu vietni, taču papildus neierobežotai trafikai, bezmaksas SSL un bezmaksas SSD krātuvei jūs iegūstat arī bezmaksas domēnu..

Dārgākas paketes cena ir tikai 5,95 USD / mēnesī. Tajā varat mitināt neierobežotas vietnes un baudīt bezmaksas domēnu papildus neierobežotai trafikai, bezmaksas SSL un bezmaksas SSD krātuvei.

Galvenās iezīmes
Kopīgs starteris
Kopīgots neierobežots
SākumcenaUSD 2,59 mēnesīUSD 5,95 mēnesī
Atjaunošanas cenaUSD 2,59 mēnesīUSD 5,95 mēnesī
Vietnes1Neierobežots
SSD diska vieta50 GBNeierobežots
Joslas platumsNemērītsNemērīts
E-pasta kontiPieejams iegādeiIekļauts
Hostēts domēns (-i)NeierobežotsNeierobežots
Iekļauti BEZMAKSAS domēni
BEZMAKSAS SSL sertifikātsPieejamsIepriekš instalēts

VPS hostings

Pamata: Lētākās paketes cena ir tikai USD 10 mēnesī. Tajā varat mitināt neierobežotas vietnes, vienlaikus baudot arī neierobežotus e-pastus. Tas piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus, 1 GB operatīvo atmiņu un 30 GB SSD krātuvi, tāpēc tas var nebūt piemērots smagām vietnēm.

Bizness: Piemērots maziem uzņēmumiem, šis maksā 20 USD / mēnesī. Tajā varat mitināt neierobežotas vietnes, vienlaikus baudot arī neierobežotus e-pastus. Tas ir piemērots mazām vietnēm, piedāvā 2 GB RAM ar 30 GB SSD krātuvi un neierobežotu trafiku ar bezmaksas SSL sertifikātiem.

Profesionālis: Pieejams tikai par USD 40 mēnesī. Šis ir pieejams arī ar bezmaksas SSL sertifikātiem. Šis ļauj arī mitināt neierobežotas vietnes ar neierobežotu e-pastu. Tas piedāvā 4 GB operatīvo atmiņu un 120 GB SSD atmiņu un ir piemērots vidēja lieluma uzņēmumiem un profesionālām vietnēm.

Uzņēmums: Dārgākā VPS mitināšanas pakete maksā 80 USD / mēnesī, un tai ir bezmaksas SSL sertifikāti. Jūs mitināt neierobežotas vietnes ar neierobežotu e-pastu. Tas piedāvā 8 GB RAM un 240 GB SSD atmiņu un ir piemērots lielām vietnēm.

sapnis-vps-pakotnes

Mākonis Hostings

Uzņēmums piedāvā virkni mākoņu mitināšanas iespēju. Tie ietver:

512 MB RAM serveris: Šī 1 vCPU neierobežotās joslas platuma pakete maksā tikai 4,50 USD mēnesī vai 0,0075 USD stundā. Tas ir piemērots tinkering un piedāvā 80 GB SSD disku.

2GM ram serveris: Šī 1 vCPU neierobežotās joslas platuma pakete maksā tikai 12 USD / mēnesī vai 0,03 USD / stundā. Tas ir piemērots vietnēm un piedāvā 80 GB SSD disku.

8 GB RAM serveris: Šī 4 vCPU neierobežotās joslas platuma pakete maksā tikai 48 USD / mēnesī vai 0,08 USD / stundā. Tas ir piemērots datu bāzēm un piedāvā 80 GB SSD disku.

Dedicated Hosting

Lētākās paketes cena ir tikai USD 149 mēnesī. Jums ir ne tikai 100% izmantojamības garantija, bet arī piekļuve 24/7 servera uzraudzībai ar DDoS aizsardzību.

sapņiem paredzētas paketes

DreamHost Basic (Shared Plan) detalizēti

Kopīgais plāns ir uzņēmuma populārākais plāns, jo tas tiek veidots visu veidu patērētājiem. Visiem iepakojumiem pirmo gadu ir bezmaksas domēna vārds un neierobežota trafika intensitāte.

Plāni & Cenas detalizēti

Apskatīsim funkcijas, kas nāk ar pamatplānu. Jūs varat izvēlēties no divām iespējām.

Kas ir iekļauts koplietotajos iepakojumos?

Starteris: Šī pakete ir piemērota, ja jūs tikko sākat darbību vai ja jums ir mazs uzņēmums. Jūs varat mitināt tikai vienu vietni un iegūt dažas pamata funkcijas, piemēram, WordPress un bezmaksas domēnu, izmantojot bezmaksas SSL sertifikātu.

Neierobežots: Kā norāda nosaukums, šī pakete piedāvā neierobežotu vietņu skaitu, trafiku un e-pastus. Jūs varat arī izbaudīt pamata iespējas, kas nāk ar sākuma paketi, piemēram, bezmaksas domēna vārdu, WordPress un bezmaksas SSL sertifikātu..

Galvenās iezīmes
Starteris
Neierobežots
SākumcenaUSD 2,59 mēnesīUSD 5,95 mēnesī
Atjaunošanas cenaUSD 2,59 mēnesīUSD 5,95 mēnesī
Vietnes1Neierobežots
SSD diska vieta50 GBNeierobežots
Joslas platumsNemērītsNemērīts
E-pasta kontiPieejams iegādeiIekļauts
Hostēts domēns (-i)NeierobežotsNeierobežots
Iekļauti BEZMAKSAS domēni
BEZMAKSAS SSL sertifikātsPieejamsIepriekš instalēts
Augstākās kvalitātes aizstājējzīme SSLJā, ar Addon
BEZMAKSAS vietņu veidotājs
BEZMAKSAS vietnes pārsūtīšana
cPanel & Softakulīgs
Nakts dublējumi
MySQL datu bāzesNeierobežotsNeierobežots
Mākoņa aizdegšanās CDN
Naudas atdošanas garantija97 dienas97 dienas

Sākuma cenu tabula

Sāktās paketes cena ir tikai USD 2,59 mēnesī. Jūs varat izvēlēties maksāt USD 7,95 mēnesī, ja vēlaties neierobežotu paketi.

Maksājuma periods / plāns
(tikai jauniem lietotājiem)
Kopīgs starteris
Kopīgots neierobežots
1 mēnesisUSD 4,95 mēnesī10,95 USD / mēn
12 mēneši3,95 USD / mēn6,95 USD / mēn
36 mēnesisUSD 2,59 mēnesīUSD 5,95 mēnesī

Cenas atjaunošanai

Atjaunošanas politika ir ļoti vienkārša. No jums tiks iekasēta tāda pati summa kā oriģinālam, ja vien cenu noteikšanas struktūrā netiks veiktas izmaiņas.

Galvenās iezīmes detalizēti

Apskatīsim dažas galvenās DreamHost piedāvātās iespējas. Tie palīdzēs jums noteikt, cik laba vai slikta šī iespēja jums ir.

Domēna vārds & E-pasts

Abas paketes pirmo gadu piegādā ar bezmaksas domēna vārdu. Tomēr bezmaksas e-pasti ir pieejami tikai ar neierobežotu paketi. Ja jums būs nepieciešama šī funkcija, jums būs jāveic jaunināšana.

sapņu domēna vārdi

Tīmekļa telpa & Joslas platums

Abas paketes piedāvā neierobežotu SSD krātuvi un neierobežotu trafiku. Daži ziņojumi liecina, ka tas var nebūt neierobežots, taču mēs neatradām nekādas problēmas vai ierobežojumus attiecībā uz tīmekļa vietu vai joslas platumu.

WordPress instalēšana ar vienu klikšķi

Abas paketes piedāvā vienu klikšķi WP instalēšanu bez maksas, padarot vienkāršu WordPress izveidi un darbību jūsu vietnē. Jūs varat izvēlēties WordPress instalēšanu, un jūsu vietne būs pieejama tikai dažās sekundēs, lai jūs varētu to izveidot.

Migrācijas dienests

Dreamhost neļauj importēt datus no citiem vadības paneļiem. Tas jums būs jādara manuāli, ti, kopējiet datu bāzes un failus pats. Turklāt nav iespējams arī importēt e-pastus. Tas jādara arī manuāli, izmantojot vienu no daudzajām darbvirsmas lietojumprogrammām.

WordPress vietnēs varat izvēlēties migrēt patstāvīgi vai nolīgt uzņēmuma migrācijas pakalpojumus par USD 99. Darba pabeigšana prasa 48 stundas.

Vietņu veidotājs

Vietnes veidotājs ir lielisks un ļoti ērti lietojams. Jūs varat izvēlēties izkārtojumu un sākt darbu uzreiz. Pakalpojums ir pieejams bez maksas, un tam ir pievienotas noklikšķināšanas un rediģēšanas iespējas, kas ļauj jums pielāgot motīvus pēc nepieciešamības. Izmantojot šo funkciju, jums nebūs grūti izveidot savu vietni.

dreamhost-website-builder

Citas īpašības

Izņemot šo, DreamHost ir viena no nedaudzajām vietnēm, kas piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus, kas jums maksās 10 USD vai vairāk citās platformās. Turklāt jums ir jābauda klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī un 97 dienu naudas atdošanas garantija, kas ir viena no zemākajām biznesā..

Uzticamība (drošības opcijas)

Drošība ir milzīgas bažas, kad runa ir par vietnēm. Jūs vēlaties, lai jūsu dati būtu droši, lai jūsu vietne darbotos un darbotos, un tajā nebūtu uzbrukumu. DreamHost nodrošina virkni drošības līdzekļu, tāpēc nav jāuztraucas par vietnes vai tajā mitinātu datu zaudēšanu..

Domēna privātuma aizsardzība

Tāpat kā daudzi citi pakalpojumi, uzņēmums arī bez maksas piedāvā domēna privātumu. Varat izmantot šo papildu aizsardzības slāni, lai saglabātu savu informāciju drošu un publiski pieejamu.

SSL sertifikāts

Abām koplietotajām hostinga pakotnēm ir bezmaksas SSL sertifikāti. Tas ir svarīgi, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne labi darbojas meklētājprogrammās un tiek atvērta visās platformās.

DreamShield drošība

Šo apmaksāto funkciju (USD 3 mēnesī), kas agrāk bija pazīstama kā ļaunprogrammatūru noņemšanas pakalpojums, var aktivizēt no paneļa. Tas nogalina ļaunprātīgus kodus un aizsargā jūsu vietni. Katru nedēļu tā skenē vietni un problēmas gadījumā sūta e-pastu.

Īpašs IP

Uzņēmums nepiedāvā statiskus IP, taču sadaļā Pārvaldīt domēnus varat pievienot unikālu IP. Tomēr IP var mainīties, ja tas tiek prasīts, un uzņēmums nesniedz garantijas attiecībā uz to. Unikāli IP jums gadā izmaksās 59,95 USD.

Dublējumi

Lai gan uzņēmums šobrīd nepiedāvā automātiskas dublējumkopijas, tas ļauj jums izveidot manuālas dublējumkopijas, kuras varat izmantot savas vietnes atjaunošanai, ja kaut kas noiet greizi..

Citas drošības funkcijas

Uzņēmums piedāvā bezmaksas domēna privātumu, bezmaksas un atvērtus SSL / TLS sertifikātus, ugunsmūri, http / 2 atbalstu un ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas līdzekļus, lai jūsu vietne būtu aizsargāta..

Servera atrašanās vieta

Tā serveri atrodas tikai ASV (Ashburn Virginia un Hillsboro Oregon), taču tam nevajadzētu sagādāt problēmas ārvalstu klientiem, jo ​​serveri ir pieejami no visas pasaules un piedāvā labu ātrumu un drošību.

Lietošanas ērtums

Tam ir milzīga nozīme, jo īpaši, ja jūs esat jauns bizness. DreamHost parasti ir viegli lietojams. Paskatīsimies.

Vienkārša reģistrēšanās

Lai reģistrētos, jums jāizvēlas tikai mitināšanas plāns un jāsniedz tāda informācija kā e-pasts un parole. Jūs varat izvēlēties domēnu vai izmantot esošo domēnu un veikt pasūtījumu. Dažos gadījumos uzņēmums vēlāk var lūgt jūs iesniegt dažus attiecīgus dokumentus, it īpaši, ja esat izvēlējies unikālu TLD.

dreamhost pierakstīšanās atvieglojums

Maksāšanas metodes

DreamHost pieņem virkni maksājumu metožu, ieskaitot PayPal, kredītkartes, debetkartes, elektronisko čeku, dāvanu sertifikātu un pat naudas pārvedumus. Tomēr tā nepieņem kriptovalūtas. Turklāt dažos gadījumos starptautiskās kartes var tikt noraidītas. Ja tā notiek, jūs varat sazināties ar uzņēmumu.

Sapņu maksājumi

Konta aktivizēšana

Pirms konta aktivizēšanas uzņēmums pārbauda reģistrēšanās informāciju. Jūsu konts tiks gaidīts, līdz informācija tiks pārbaudīta. Ja ar jūsu kontu rodas problēmas, process var aizņemt apmēram 48 stundas un vairāk; tādā gadījumā jums var lūgt pārbaudīt dokumentus, jo īpaši jūsu izmantoto maksājuma veidu.

Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze

Runājot par vadības paneļiem, DreamHost iegūst sešus punktus. Tas nepiedāvā tipiskus vadības paneļus, bet ir izveidojis savu dizainu, kas, šķiet, ir cPanel iedvesmas avots. Jūs varēsit izbaudīt instalēšanu ar vienu klikšķi ar citām funkcijām, kuras nodrošina tradicionālie vadības paneļi.

Kopumā vadības paneļa lietošana ir kūka. Tomēr lietotājiem, kuri pārāk ilgi ir izmantojuši Plesk vai cPanel, var būt nepieciešams zināms laiks, lai pierastu pie tā.

Klientu apkalpošana (atbalsts)

DreamHost izprot klientu apkalpošanas nozīmi un tādējādi piedāvā palīdzību visu diennakti, izmantojot dažādus rīkus. Vietējais klientu atbalsts ir ļoti labi apmācīts un pieejams arī potenciālajiem lietotājiem.

Tiešraides Čats

Šī ir vēlamā metode lielākajai daļai cilvēku. Pārstāvji ir ļoti draudzīgi ar daudzām zināšanām. Nepieciešamas tikai dažas minūtes, līdz sazināmies ar aģentu, kurš pirms lietas izskatīšanas pārbaudīs jūsu informāciju.

Biļetes

Jums būs jārēķinās ar biļetēm, ja tā ir galvenā problēma. Mēs saņēmām atbildi 24 stundu laikā, bet šķiet, ka komanda ir aktīva tikai no pulksten 5:00 līdz 22:00. Atbildes bija kodolīgas, bet profesionālas.

Tālr

Pašlaik uzņēmums nepiedāvā atbalstu pa tālruni. Tomēr jūs varat sazināties ar mitināšanas pakalpojumu sniedzēja Twitter kontu, lai atstātu savas bažas. Tomēr jūs varat pieprasīt atzvanīšanu par USD 9,95. Tas arī piedāvā ikmēneša paketi par USD 14,95 ar trim sarunām.

Izglītības resursi (zināšanu bāze)

Jūs varat izmantot kopienas centru vai izlasīt desmitiem rakstu, kas rakstīti, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem. Tie ir ļoti detalizēti ar ilustrācijām, lai palīdzētu jums patstāvīgi atrisināt problēmas.

Sapņu-zināšanu bāze

Naudas atdošanas garantija (atmaksas politika)

DreamHost piedāvā unikālu 97 dienu naudas atdošanas garantiju visiem dalīta hostinga paketiem. Garantija neattiecas uz citiem plāniem. Jūsu summa tiks nosūtīta atpakaļ uz sākotnējo maksājuma avotu, taču, iespējams, maksa tiks nedaudz atskaitīta (3%).

Kurš ir labākais DreamHost?

Neatkarīgi no tā, vai jums ir maza vietne vai liela vietne, neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot savu tiešsaistes veikalu vai uzņēmuma emuāru, DreamHost var būt jums piemērots risinājums. Tas ir ne tikai pieejamu cenu, bet arī piedāvā virkni funkciju. Piemēram, vietnes veidotājs to padara piemērotu iesācējiem, jo ​​rīks padara brīvu savas vietnes veidošanu. Līdzīgi to var izmantot arī uzņēmumi un lielo vietņu īpašnieki, jo tas piedāvā lielisku drošību un dažas lieliskas iespējas.

Pros
CONS

 • Katru dīkstāves stundu jūs varat izbaudīt vienas dienas bezmaksas pakalpojumu, jo uzņēmums piedāvā 100% darba laiku.
 • Lielisks ir diennakts klientu atbalsts.
 • Jūs varēsit baudīt pagarinātu garantiju, lai jūs būtu drošībā.
 • Serveri ir vieni no ātrākajiem biznesā, tāpēc tie ir piemēroti visu veidu klientiem.
 • Tas ir zaļš uzņēmums (oglekļa neitrāls) un darbojas siltumnīcefekta gāzu neitralizācijā.
 • Klientu pakalpojumi var nebūt pieejami visu diennakti.
 • Atmaksas attiecas tikai uz kopīgotajām hostinga paketēm.
 • Pārbaude bieži var aizņemt daudz laika.

Vai mēs iesakām DreamHost??

Jā, mēs to darām, bez šaubām. DreamHost šodien ir viens no labākajiem biznesā. Tas jūsu vietnei rada uzticamību, jo jums nav jāuztraucas par to, ka lapas tiek ielādētas lēni, maksa palielinās vai vietne samazinās..

Mēs ceram, ka šis detalizētais pārskats palīdzēs jums pieņemt apzinātu lēmumu. Ko jūs domājat par to? Vai jums ir kāda pieredze ar DreamHost? Paziņojiet mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map