GreenGeeks apskats: kamēr tas ir “zaļš”, vai tas ir kaut kas labs?

Lai noteiktu, vai GreenGeeks ir tik daudzsološs, kā šķiet, mēs iegādājāmies viņu pakalpojumu un pēdējo gadu to izmantojām (un joprojām izmantojam). Šajā laikā mēs izsekoja dažādus izpildījuma aspektus. Tie ietver uptime un vidējo ielādes laiku.


Tad, lai nodrošinātu tīri objektīvu un patiesu pārskatu, mēs pievērsāmies datiem. Izmantojot šo pārskatu, izmantojot izmaksas, klientu atbalsta pieredzi, galvenās funkcijas, ielādes laiku un uptime reālos datus.


Virs reitings

4,4 / 5

Iespējas
9/10

Lietotāju draudzīgs
9/10

Cenu noteikšana
8/10

Atbalsts
9/10

Uzticamība
9/10

GreenGeeks atlaides
Skatīt piedāvājumus

Laiks

99,98%

Ielādes laiks

361 ms

GreenGeeks ir vislabāk pazīstams ar lielisku, videi draudzīgu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu piedāvāšanu. Uzņēmums nodrošina “zaļo” darbību bez jebkādiem kompromisiem attiecībā uz kvalitāti. Faktiski tā galvenā uzmanība ir pievērsta augsto tehnoloģiju veiktspējai.

Kaut arī viņi ir mazāki nekā citi saimnieki, viņi tomēr sola personīgu uzmanību. Sākumā viņi piedāvā bezmaksas domēnu. Pēc tam mitināšanas plāniem varat pievienot neierobežotus jaunus domēnus. Vissvarīgākais ir tas, ka tas viss ir pieejams par ļoti saprātīgu cenu mēnesī!

Būdams pilna servisa saimnieks, GreenGeeks sola augstu sniegumu. Līdztekus tas klientiem piedāvā arī liekas SSD glabāšanas un bonusa iespējas. Šajā detalizētajā pārskatā jūs uzzināsit visu, kas ir jāzina par šo tīmekļa mitinātāju.

Galvenās iezīmes

 • Neierobežota SSD telpa un domēni vienā kontā
 • Ir SSL sertifikāts Let’s Encrypt
 • Nakts dublējumi un CDN integrācija bez maksas
 • Ātrumu paaugstinoša servera tehnoloģija
 • Pieejama PCI atbilstība
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Diska vieta
Neierobežots

Joslas platums
Neierobežots

Naudas atmaksa
30 dienas

Bezmaksas domēns

Bezmaksas SSL

Hostinga plāni
greengeeks.com

GreenGeeks apskats: pamatinformācija

GreenGeeks 2007. gadā dibināja Treijs Gārdners. Pirms tam viņš bija iesaistīts tīmekļa mitināšanas nozarē. Atrodas LA, tīmekļa mitinātājs apkalpo vairāk nekā 35 000 lietotāju. Nav noslēpums, ka tīmekļa mitināšanas nozare patērē daudz enerģijas. Tā rezultātā tai ir milzīga ietekme uz vidi. Lai mēģinātu to mazināt, GreenGeeks iegādājas vēja enerģijas kredītus. Patiesībā viņi trīs reizes pērk patērēto enerģijas daudzumu.

greengeeks-background-info

Lai gan tas ir salīdzinoši jauns hostinga nozarē, tā pakalpojumi rada nopietnu konkurenci daudziem citiem saimniekiem. Papildus augstākās kvalitātes pakalpojumiem jūs arī saņemat uzticamu klientu apkalpošanu par pieņemamām cenām.

Vietnes mitinātā statistika & TLD

Kopš darbības uzsākšanas 2007. gadā GreenGeeks ir piedzīvojis milzīgu izaugsmi. Ar 14 mitināšanas plāniem tajā ir mitināti 98 936 domēni. Šajos domēnos ietilpst .info, .biz, .com, .org un .net utt. Kopumā tas gadu no gada ir piedzīvojis arī 2% pieaugumu..

greengeeks-domains-statistika

greengeeks-tlds-statistika

Performance, Uptime & Ielādes laiks

Šīs pārskatīšanas vajadzībām mēs reģistrējāmies GreenGeeks mitināšanas kontā. Pēc tam mēs uzstādījām vienkāršu WordPress vietni. Izmantojot noklusējuma motīvu, mēs mūsu vietni aizpildījām ar fiktīviem datiem, ieskaitot attēlus un multividi. Tā rezultātā mūsu vietne darbojās kā faktiska vidējā WordPress vietne.

Veiktspējas pārbaude (Pingdom)

Protams, ātrums ir būtisks jebkuras vietnes panākumu elements. Šī iemesla dēļ mēs vispirms pārbaudījām ātrumu, izmantojot Pingdom. Kā redzat, ielādes laiks bija mazāks par vienu sekundi, kas ir diezgan iespaidīgi.

pingdom-greengeeks

Serveris Uptime & Ielādes laiks (UptimeRobot)

Vienkārši WordPress vietne tika pārbaudīta reizi minūtē, lai pārbaudītu resursdatora vispārējo pieejamību. Citiem vārdiem sakot, tiek pārbaudīti gan reakcijas laiki, gan dīkstāves. Kā redzat, pēdējās 30 dienas GreenGeeks darbojas tikai 1 reizi. Kopumā 99,97% darbspējas laiks serverī ir ļoti ievērojams.

greengeeks-uptime

Turklāt ātrums ir arī iespaidīgs. Izlasot diagrammu, ir pilnīgi skaidrs, ka GreenGeeks parasti ir ātrs un stabils. Reakcijas laiks nevienā diennakts laikā nesasniedz pat vienu sekundi, kas ir lieliski. Uzticamībai un stabilai veiktspējai šī ir pareizā saimniece.

GreenGeeks Uptime & Ielādes laiks pēdējiem 3 mēnešiem (UptimeRobot)

Mēnesis
Laika statistika
Ielādes laika statistika
2019. gada jūnijs99,99%380 ms
2019. gada maijs99,99%371 ms
2019. gada aprīlis99,97%455 ms

Servera reakcijas laiks (Bitcatcha)

Izmantojot tādus rīkus kā Pingdom, jūs galvenokārt redzat, kā tiek ielādēti jūsu vietnes dati. Tas ietver arī attēlus, kuru ielāde prasa ilgāku laiku nekā vienkāršs teksts. Tādējādi precīzākai nolasīšanai par servera reakcijas laiku mēs izmantojām Bitcatcha. Izmantojot šo rīku, ir iespējams pārbaudīt servera reakcijas laiku, neielādējot datus.

greengeeks-bitcatcha

Kā redzams no rezultātiem, GreenGeeks serveri ASV darbojās tikai vienā sekundē. Citās vietās reakcijas laiks bija nedaudz lielāks, taču tie joprojām ir krietni zem sekundes. Tātad, ja jūsu mērķauditorija ir ASV bāzēta, jūsu vietne no tā gūtu daudz labuma.

Hostinga plāni un iespējas

GreenGeeks ir dažādi hostinga plāni, lai apmierinātu jebkura lieluma klientus. Viņi piedāvā dalītu, īpašu, tālākpārdevēju, VPS un pārvaldītu WordPress mitināšanu.

Hostinga veids
# 1 iepakojums
# 2 iepakojums
# 3 pakete
# 4 iepakojums
Koplietots (pamata)2,95 USD / mēnUSD 5,95 mēnesīUSD 11,95 mēnesī
WordPress2,95 USD / mēnUSD 5,95 mēnesīUSD 11,95 mēnesī
VPS39,95 USD / mēn59,95 USD / mēnUSD 79,95 mēnesīUSD 99,95 mēnesī
Veltīts169 USD / mēn269 ​​USD / mēn319 USD / mēnUSD 439 mēnesī

Dalīts hostings

Viņiem principā ir trīs plāni. Pirmais ir EcoSite Starter. Papildus daudzajām funkcijām tajā ir arī bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojums. Šis plāns ir ideāls, lai sāktu jaunu vietni ar mazu trafiku. Otrais plāns ir Ecosite Pro. Tas ir labs risinājums tādu vietņu audzēšanai, kurām nepieciešami vairāk resursu un ātruma. Trešais plāns ir Ecosite Premium. Tas ir ideāli piemērots maziem uzņēmumiem ar aizņemtām vietnēm. Līdzīgi tas ir labs risinājums arī tiešsaistes veikaliem.

Galvenās iezīmes
Ecosite Starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
Sākumcena2,95 USD / mēnUSD 5,95 mēnesīUSD 11,95 mēnesī
Atjaunošanas cenaUSD 9,95 mēnesīUSD 14,95 mēnesīUSD 24,95 mēnesī
VietnesNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
SSD diska vietaNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Joslas platumsNemērītsNemērītsNemērīts
E-pasta kontiNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Hostēts domēns (-i)NeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Iekļauti BEZMAKSAS domēni111
BEZMAKSAS SSL sertifikāts

greengeeks-koplietošanas paketes

WordPress mitināšana

Kā saprot nosaukums, pārvaldītajam WP mitināšanai ir papildu funkcijas. Tie ir īpaši izstrādāti WordPress. Ir arī trīs plāni. Pirmais ir Ecosite Starter maziem emuāriem vai vietnēm. Otrais ir Ecosite Pro vietņu audzēšanai. Kaut arī trešais, Ecosite Premium ir paredzēts maziem uzņēmumiem.

greengeeks-WordPress-iepakojumi

VPS hostings

Būtībā tā ir uzlabota koplietošanas WordPress mitināšanas versija. Tas nāk ar lieliskām funkcijām, piemēram, cPanel un SSL sertifikātiem. Šajā plānā ir iekļauti arī migrācijas pakalpojumi un bezmaksas nakts dublējumi. Ir 5 dažādi plāni. Katram plānam ir atšķirīga RAM, SSD un joslas platums. Tādējādi lietotājiem ir iespēja izvēlēties plānu ar vajadzīgajiem resursiem.

greengeeks-vps-iepakojumi

Dedicated Hosting

Izmantojot īpašu mitināšanu, jūs saņemat visus servera resursus. GreenGeeks īpašajos mitināšanas plānos tiek izmantoti servera līmeņa Intel procesori. Arī izmantotais aprīkojums, atmiņa un cietie diski ir augstas kvalitātes. Dažādos cenu punktos ir pieejami četri dažādi serveri. Jo augstākas cenas, jo vairāk līdzekļu.

greengeeks veltītas paketes

Tālākpārdevēju mitināšana

Izmantojot GreenGeeks, jūs saņemat 100% balto etiķešu mitināšanas platformu. Papildus daudzajām funkcijām jūs varat izmantot arī privātu vārdu serverus.

greengeeks-tālākpārdevēju paketes

GreenGeeks Basic (koplietojamais plāns) detalizēti

GreenGeeks dalītā mitināšanas plāns, Ecosite Starter, ir optimizēts mitināšanai. Faktiski tai ir visas tās funkcijas, kuras vēlas 99,9% hostinga klientu. Tā paša iemesla dēļ viņi piedāvā klientiem tiešu ceļu uz pierakstīšanos uz šo plānu no vietnes.

Plāni & Cenas detalizēti

Apskatīsim pamatplānā ietvertās funkcijas un cenu, kas jums būs jāmaksā. Tiem, kam tie nepieciešami, ir pieejamas arī divas jaunināšanas iespējas. Viņi ir Ecosite Pro un Ecosite Premium plāns.

Kas ir iekļauts pamatpaketē?

Ecosite Starter (pamatpakete): Tas ietver neierobežotu vietu diskā, e-pasta kontus un joslas platumu. Turklāt tas nāk ar CloudFlare CDN un SSL sertifikātu. Turklāt iekļautā fiziskā atmiņa ir 768 MB. Plāns sākas no USD 2,95 mēnesī, un atjaunošanas cenas ir USD 9,95 mēnesī.

Ecosite Pro: Tas ietver neierobežotu vietu diskā, e-pasta kontus un joslas platumu. Citas funkcijas ietver CloudFlare CDN, neierobežotas MySQL datu bāzes un 1024 MB fizisko atmiņu. Turklāt ir iekļauts arī SSL sertifikāts. Pirmo reizi lietotājiem plāns sākas no 6,95 USD, un atjaunošanas cenas ir USD 14,95.

Ecosite Premium: Tāpat kā citi plāni, Ecosite Premium ietver arī neierobežotus mitinātos domēnus, e-pasta kontus, joslas platumu un diska vietu. Tas ietver arī SSL sertifikātu un CloudFlare CDN. Tikmēr iekļautā fiziskā atmiņa ir 1500 MB. Šī plāna sākuma cena ir 16,95 USD. Atjaunošanas cena ir USD 24,95 mēnesī.

Galvenās iezīmes
Ecosite Starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
Sākumcena2,95 USD / mēnUSD 5,95 mēnesīUSD 11,95 mēnesī
Atjaunošanas cenaUSD 9,95 mēnesīUSD 14,95 mēnesīUSD 24,95 mēnesī
VietnesNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
SSD diska vietaNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Joslas platumsNemērītsNemērītsNemērīts
E-pasta kontiNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Hostēts domēns (-i)NeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Iekļauti BEZMAKSAS domēni111
BEZMAKSAS SSL sertifikāts
Augstākās kvalitātes aizstājējzīme SSLJā, ar AddonJā, ar Addon
BEZMAKSAS vietņu veidotājs
BEZMAKSAS vietnes pārsūtīšana
cPanel & Softakulīgs
Nakts dublējumi
MySQL datu bāzesNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Mākoņa aizdegšanās CDN
PerformanceStandarta2X4X
PowerCacher tehnoloģija
E-pasti stundā100300500
PCI atbilstībaJā ar AddonsJā ar Addons
Naudas atdošanas garantija30 dienu laikā30 dienu laikā30 dienu laikā

Sākuma cenu tabula

Cenas par kopīgu hostinga plānu tiek diskontētas, palielinoties laika periodam. Tātad, lai gan regulārā (atjaunošanas) mēneša likme ir USD 9,95 mēnesī, tā palielinās, ja izvēlaties ilgāku plānu. Tādējādi 12 mēnešu plāns jaunajiem klientiem maksā USD 4,95, bet 24 mēnešu termiņš maksā USD 3,95 mēnesī. Tāpat 36 mēnešu termiņš maksā 2,95 USD / mēnesī.

Maksājuma periods / plāns
(tikai jauniem lietotājiem)
Ecosite Starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
1 mēnesisUSD 9,95 mēnesīUSD 14,95 mēnesīUSD 24,95 mēnesī
12 mēnešiUSD 4,95 mēnesī7,95 USD / mēn13,95 USD / mēn
24 mēneši3,95 USD / mēn6,95 USD / mēnUSD 12,95 mēnesī
36 mēnesis2,95 USD / mēnUSD 5,95 mēnesīUSD 11,95 mēnesī

greengeeks-koplietošanas paketes

Cenas atjaunošanai

Pēc sākotnējā pierakstīšanās ilguma viņu pamatplāns atjaunojas par USD 9,95 mēnesī. Tikmēr Ecosite Pro atjaunojas ar cenu USD 14,95 mēnesī. Tāpat Ecosite Premium atjaunošanas cena ir USD 24,95 mēnesī.

Galvenās iezīmes detalizēti

Apskatīsim dažas galvenās iespējas, kuras var piedāvāt šī tīmekļa mitinātāja. Pārzināt šīs funkcijas ir ļoti svarīgi, lai noteiktu, vai šī ir vispiemērotākā tīmekļa mitinātāja.

Domēna vārds & E-pasts

Lai reģistrētos jaunam domēna vārdam, jums nekas nebūs jāmaksā. Tāpat esoša domēna pārsūtīšana no cita reģistratūras ir bezmaksas. Turklāt GreenGeeks turpina atjaunot domēnu tik ilgi, kamēr jūs izmantojat viņu pakalpojumus. Ņemiet vērā, ka citi mitinātāji bezmaksas domēnu parasti piedāvā tikai gadu. Savos plānos saimnieks piedāvā arī neierobežotu e-pasta kontu.

greengeeks-domain-names

Tīmekļa telpa & Joslas platums

Dalīta hostinga plānā ir neierobežots joslas platums, kā arī SSD tīmekļa telpa. Tātad, ja runa ir par atstarpi, ierobežojumu nav.

WordPress instalēšana ar vienu klikšķi

Saimniekdatorā ietilpst instalēšanas rīks ar vienu klikšķi. Tātad, jūs varat piekļūt vairāk nekā 150 gatavām instalēšanas programmām. Šādās viena klikšķa instalēšanas lietotnēs ir arī WordPress.

Migrācijas dienests

Esošai vietnei GreenGeeks nodrošina bezmaksas migrācijas pakalpojumus. Tātad jums nebūs nekādu problēmu. Faktiski pakalpojumus ir viegli izmantot arī. Tiem, kuri nav lietpratēji, bezmaksas vietņu pārsūtīšana ir fantastiska. Tas padara tīmekļa mitinātāju maiņu diezgan vienkāršu. Turklāt GreenGeeks eksperti pārsūtīšanu veic profesionāli. Tātad jums nevajadzēs uztraukties par lielām dīkstāvēm.

Vietņu veidotājs

GreenGeeks nodrošina Sitepad kā savu vietņu veidotāju. Tas ir vietņu veidotājs, kuru velciet un nometiet, un tas ir nedaudz grūtāk lietojams nekā vidējais. Tomēr, lai to lietotu, jums nav vajadzīgas nekādas kodēšanas prasmes. Turklāt tas ir arī visaptverošāks nekā vidējie vietņu veidotāji. Tas ietver arī vairāk nekā 300 iepriekš izstrādātas veidnes. Turklāt, lai tos modificētu, ir iekļauti arī daudzi logrīki. Pamata plāns sākas no USD 2,95 mēnesī. Sitepad ir trešās puses vietņu redaktors, kas ir integrēts vadības panelī. Tātad sākotnējie izstrādātāji turpina atjaunināt celtnieku ar jauniem rīkiem un tehnoloģijām.

greengeeks-vietņu veidotājs

Citas īpašības

Ir daudzas citas funkcijas, kas nodrošina izcilu sniegumu, piemēram, bezmaksas CDN integrācija. Turklāt visi serveri darbojas ar SSD Raid-10 vietējiem masīviem un četrkodolu procesoriem. Tādējādi lietotāji var izbaudīt uzticamību un ātru vietnes darbību. Turklāt datu centriem ir ierobežota pieeja. Tie tiek apkalpoti arī ar UPS sistēmām strāvas padeves pārtraukumu gadījumā.

Domēna privātuma aizsardzība

Domēna privātuma aizsardzība ir nepieciešama, lai slēptu jūsu privāto informāciju no publiskas parādīšanas. Ja jūsu dati tiek parādīti globālajā datu bāzē, tad datu ieguvēji un surogātpasta izplatītāji jūs bombardēs ar krāpšanu un reklāmām. Domēna privātuma aizsardzība ņem jūsu personisko informāciju un aizsargā to no sabiedrības. Rezultātā sabiedrība redzēs tikai anonīmu informāciju.

GreenGeeks piedāvā šo pakalpojumu par USD 9,95 gadā. Jūs to varat iegādāties pēc domēna vārda reģistrācijas vai pat tās laikā.

SSL sertifikāts

Viena no funkcijām, kas lietotājiem patīk, ir bezmaksas aizstājējzīmju SSL sertifikāts. Šis sertifikāts ļauj jums aizsargāt daudzus apakšdomēnus. Citiem vārdiem sakot, tas tiks iestatīts uz jūsu galveno domēnu. Apmaiņā visi tā apakšdomēni tiks arī nodrošināti ar SSL.

Vietnes bloķēšanas drošība

Vietne Vietne katru dienu skenē vietni, lai identificētu esošās ievainojamības. Tas arī ietaupa vietnes pret dažādiem draudiem, piemēram, e-pastu melnajā sarakstā, vīrusos un vietņu skriptos. Kad SiteLock ir skenēts, tas sniedz ziņojumu. Šajā pārskatā ir ietverti padomi priekšmetiem, kurus vērts izpētīt. Izmantojot šo pakalpojumu, jūs varat saglabāt savu programmatūru drošu un atjauninātu.

GreenGeeks piedāvā četrus SiteLock plānus. Katram no tiem ir sava cena un funkcijas. Pamatlikme sākas ar USD 1,25 mēnesī, bet uzņēmuma plāns maksā USD 14,99 mēnesī.

Īpašs IP

Klienta mitināšanas kontam tiek piešķirti īpaši IP. Saimnieks piedāvā īpašu IP kā papildinājumu. Par vienu IP adresi jums būs jāmaksā 48 USD / gadā.

Dublējumi

Vienmēr ir jābūt gatavam gadījumam, ja notiek sliktas lietas. Šī iemesla dēļ resursdators piedāvā bezmaksas nakts dublējumus, izņemot SSH piekļuvi. Katru nakti visi jūsu dati tiek dublēti, lai izvairītos no nopietnām kļūmēm. Turklāt lietotāji mēnesī saņem arī vienu atjaunošanu bez maksas. Par papildu atjaunošanu tiks iekasēta maksa.

Lai vēl vairāk nodrošinātu, ka dati netiek zaudēti, varat izvēlēties resursdatora pilnās cPmove dublējumkopijas. Tie jums izmaksās USD 5 / cPanel kontā.

Citas drošības funkcijas

Uzņēmums dara visu iespējamo, lai nodrošinātu drošību, par kuru tas ir veicis papildu pasākumus. Tie piedāvā tādas funkcijas kā SSL drošs serveris un reālā laika drošības skenēšana. Iekļauta arī aizsardzība pret surogātpastu slepkavām un automātiska brutāla spēka noteikšana.

Servera atrašanās vieta

Ir trīs servera atrašanās vietas. Tās ir Amerikas Savienotās Valstis, Eiropa un Kanāda. Pareiza servera atrašanās vietas izvēle pozitīvi ietekmē jūsu vietnes SEO. Turklāt servera izvēle netālu nozīmē ātrāku ātrumu. Turklāt katram datu centram ir daudz funkciju. Piemēram, tie ietver atslēgu karti un biometrisko drošības sistēmu. Līdztekus tam ir iekļauts arī statīva līmeņa bloķēšanas mehānisms. Turklāt ir uzstādīta arī automātiska temperatūras un klimata kontroles sistēma. Tādējādi visā objektā tiek kontrolēta temperatūra, lai izvairītos no kļūmēm.

Lietošanas ērtums

GreenGeeks ir diezgan draudzīgs iesācējiem. Viens no iemesliem tam ir ērta lietošana. Apskatīsim šajos pakalpojumos iekļautās funkcijas, kas padara tos tik lietotājam draudzīgus!

Vienkārša reģistrēšanās

Kontu pārvaldnieka portālam ir viegls un pilnveidots dizains. Tajā pašā laikā tas ir diezgan funkcionāls. Tātad lietotājiem nebūs problēmu ar pierakstīšanos. Tāpat viņi var viegli reģistrēt domēna vārdu vai pielāgot savu norēķinu informāciju.

greengeeks pierakstīšanās vienkāršība

Maksāšanas metodes

Maksājuma iespējas gandrīz nav pieejamas. Lietotāji nevar norēķināties ar PayPal, Bitcoin vai pārskaitījumiem. Maksāt var tikai ar kredītkartēm.

greengeeks maksājumi

Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze

Tāpat kā daudzi citi uz Linux balstīti mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, GreenGeeks piedāvā arī cPanel kā galveno vadības paneli. Tajā ietilpst divi skriptu instalētāji; Softaculous un Fantastico. Izmantojot šādus rīkus, jūs varat viegli instalēt slavenas trešo personu blogošanas platformas, piemēram, WordPress. Līdzīgi varat instalēt arī tādas satura pārvaldības sistēmas kā Drupal.

Klientu apkalpošana (atbalsts)

Lai gan klientu atbalsts nav pārāk ievērojams, tas joprojām ir diezgan pienācīgs. Atbalstam ir pieejami šādi kanāli:

Tiešraides Čats

Klientu atbalsta aģenti ir pieejami tiešajā tērzēšanā visu diennakti, visu gadu.

Biļetes

Ir izveidota arī efektīva e-pasta biļešu pārdošanas sistēma. Viņi apgalvo, ka, sazinoties ar e-pastu, jums būs jāgaida tikai 15-20 minūtes.

Tālr

Atbalsts pa tālruni ir pieejams arī darba laikā. Tās ir darba dienās no pulksten 9:00 līdz 12:00. Brīvdienās laiks ir no pulksten 9:00 līdz 20:00 (EST).

Izglītības resursi (zināšanu bāze)

Tas, kas atšķir klientu apkalpošanu, ir zināšanu bāze ātrai DIY palīdzībai. Ir dažādas kategorijas, kurās ir atbildes uz gandrīz visiem iespējamiem jautājumiem. Šie resursi ir ne tikai ārkārtīgi detalizēti, bet arī diezgan noderīgi. Turklāt jūs varat arī izmantot meklēšanas joslu, lai ātri ievadītu vārdu, kas attiecas uz jūsu problēmu. Tātad, pat ja tiešraides tērzēšanas funkcija nav pieejama, jūs joprojām varat saņemt palīdzību. Zināšanu bāze tiek papildināta arī ar daudzām pamata pamācībām.

a2-hostings-zināšanu bāze

Naudas atdošanas garantija (atmaksas politika)

Uzņēmums piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Ja jums rodas problēmas pirmajās 30 dienās, tad varat lūgt naudas atmaksu. Jautājumi netiks uzdoti.

Tomēr ir dažas lietas, kas netiks iekļautas jūsu atmaksās. Tajos ietilpst domēna reģistrācijas maksa, iestatīšanas maksa un papildfunkciju izmaksas.

Kurš ir GreenGeeks labākais?

 • Klienti koncentrējas uz prioritāti, izcilu atbalstu un labu vērtību, kā arī ilgtspējību.
 • Uzņēmumi, kas vēlas nodrošināt, lai visa viņu prakse būtu videi draudzīga.
 • Viena no vispiemērotākajām iespējām mazo uzņēmumu īpašniekiem.
 • Lieliska izvēle uzticamībai, konkurētspējai un servera veiktspējai.
 • Lietotāji ar mazākām tehniskām zināšanām par vietņu iestatīšanu.

Pros
CONS

 • Funkcijām bagāts tīmekļa resursdators ir pieejams par pieņemamu cenu.
 • Nodrošina naudas atdošanas garantiju.
 • Ātri serveri HTTP / 2 un SSD dēļ.
 • Dažādas klientu apkalpošanas iespējas.
 • Cenas ir nedaudz maldinošas.

Vai mēs iesakām GreenGeeks?

Ņemot vērā cenu noteikšanu un to plānos iekļautās funkcijas, mēs iesakām GreenGeeks. Turklāt tā spēja pievērst personīgu uzmanību visiem lietotājiem padara to vēl labāku. Problēmu gadījumā jums nebūs jāsaskaras ar lieliem zaudējumiem. Tā vietā eksperti visu apstrādā profesionāli. Turklāt viņu pakalpojumi ir zaļš, tādējādi palīdzot ietaupīt klimatu. Kopumā veiktspēja, ātrums un uzticamība padara to par labu izvēli.

Mēs ceram, ka šis detalizētais pārskats palīdzēs jums pieņemt apzinātu lēmumu. Ko jūs domājat par to? Vai jums ir kāda pieredze ar GreenGeeks? Paziņojiet mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map