Hostinger pārskats: vai ir iespējams labs un lēts hostings?

Pirms šī pārskata rakstīšanas mēs iegādājāmies pakalpojumus, kas Hostinger bija jāpiedāvā. Mēs to izmantojām
visu gadu un joprojām to izmantojam, pirms nolēmām piepildīt savas domas. Mēs izsekojām
resursdatora veiktspēja (darbspējas laiks un vidējais ielādes laiks). Lai nodrošinātu patiesu pārskatu, mēs izmantojām reālu
tādus datus kā darbspējas laiks, ielādes laiks, galvenās funkcijas, izmaksas un klientu atbalsts. Pēc šo faktoru ņemšanas vērā, mēs nācām klajā ar šo objektīvo pārskatu.


Virs reitings

4,3 / 5

Iespējas
8/10

Lietotāju draudzīgs
9/10

Cenu noteikšana
9/10

Atbalsts
9/10

Uzticamība
9/10

Hostinger atlaides
Skatīt piedāvājumus

Laiks

99,97%

Ielādes laiks

384 ms

Hostinger sola sniegt uzticamus, ērti lietojamus un izstrādātājiem draudzīgus hostinga pakalpojumus. Tas piedāvā zvaigžņu funkcijas, kā arī drošību un lielisku ātrumu. Vēl viens plus punkts ir lieliskais klientu atbalsts. Varbūt labākais ir tas, ka pakalpojumi ir pieejami par pieņemamu cenu. Galu galā Hostinger piedāvā nepārspējamas paketes tiem, kas meklē budžeta mitināšanu.

Saimnieks piedāvā arī augstu piekļuvi tiem, kuriem jau ir pieredze. Tajā pašā laikā tas ļauj iesācējiem arī viegli izveidot savu vietni. Tā kā personālam un mārketingam tiek tērēta minimāla nauda, ​​Hostinger spēj ieguldīt savus resursus izcilu pakalpojumu un produktu ražošanā.

Šajā pārskatā mēs to sīki izdalīsim un secināsim, vai ir vērts izmēģināt. Apskatīsim mūsu Hostinger pārskatu bez īpašām piezīmēm.

Galvenās iezīmes

 • Daudzas funkcijas un gandrīz nekāda pārdošana
 • Kontu pārvaldības paneļi ir atsaucīgi, ērti lietojami un vizuāli satriecoši
 • Padziļinātas tīmekļa izstrādes konsultācijas
 • Vietnes veidotājam pēc pasūtījuma tiek piegādātas dažādas bezmaksas vietņu veidnes
 • Funkcijām bagāti plāni ar labu ātrumu, kas pieejami par lētu cenu
 • Optimizēta WordPress
 • Tērzēšanas atbalsts ir pieejams 24 stundas diennaktī

Diska vieta
10 GB

Joslas platums
100 GB

Naudas atmaksa
30 dienas

Bezmaksas domēns

Bezmaksas SSL

Hostinga plāni
www.hostinger.com

Hostinger pārskats: pamatinformācija

Hostinger sācis darbu 2004. gadā, un tam ir vairāk nekā desmit gadu ilga hostinga pieredze. To mērķis ir piedāvāt cilvēkiem iespēju pārvaldīt savas vietnes ar nelielu budžetu. Vislabākais ir tas, ka tas ir pieejams par zemām izmaksām bez ierobežojumiem.

Toreiz uzņēmums pamanīja nepilnības mitināšanas tirgū un izmantoja tās priekšrocības. Sākumā viņi izveidoja bezmaksas tīmekļa mitināšanas platformu. Ļoti drīz viņi kļuva par populāru tīmekļa mitinātāju.

Līdz 2012. gadam Hostinger bija paplašinājies starptautiskā mērogā. Tajā pašā gadā tai bija arī jauna reģistrācija Kiprā. Pēc tam līdz 2017. gada janvārim vairāk nekā 29 miljoni cilvēku bija parakstījušies par saviem pakalpojumiem.

Pašlaik viņi sola augstas kvalitātes funkcijas par zemu cenu. Viņi apkalpo 178 valstis un vidēji katru dienu reģistrē līdz 15 000 jaunu reģistrāciju.

hostinger-background-info

Ekrānuzņēmums tika ņemts no web.archive.org – 12.11.2012.

Vietnes mitinātā statistika & TLD

Piedāvājot 12 dažādus hostinga plānus, Hostinger ir mitinājis 280 838 domēnus. .Com domēns veido lielāko mitināto domēnu procentuālo daļu. Pie citiem pieder .info, .org, .us un .biz. Kopumā uzņēmums gadu no gada ir piedzīvojis 3% pieaugumu.

hostinger mitināti domēni

hostinger-tlds-statistika

Performance, Uptime & Ielādes laiks

Veiktspējas pārbaudei mēs pierakstījāmies uz Hostinger pakalpojumiem un instalējām WordPress. Pēc tam mēs izveidojām fiktīvu vietni ar noklusējuma tēmu. Mēs arī piepildījām savu vietni, lai tā darbotos kā īsta, vidēja WordPress vietne.

Veiktspējas pārbaude (Pingdom)

Ātra tīmekļa mitinātāja nodrošina ātru tīmekļa vietni. Šī iemesla dēļ mēs vispirms pārbaudījām Hostingera ātrumu ar Pingdom. Kā redzat, kravas laiks ir gandrīz ceturtdaļa sekundes, kas ir diezgan iespaidīgi.

pingdom-hostinger-slodzes laiks

Serveris Uptime & Ielādes laiks (UptimeRobot)

Nākamajam testam mēs apskatījām Hostingera vispārējo pieejamību. Lai to izdarītu, mēs izsekojām dīkstāvi un reakcijas laiku. Kā liecina rezultāti, saimnieks darbojas vairāk nekā trīs mēnešus. Vidējais reakcijas laiks ir pat mazāks par ceturtdaļu sekundes, kas ir diezgan reti!

hostinger-uptime

Hostinger Uptime & Ielādes laiks pēdējiem 3 mēnešiem (UptimeRobot)

Mēnesis
Laika statistika
Ielādes laika statistika
2020. gada aprīlis100%145 ms
2020. gada marts100%171 ms
2020. gada februāris100%157 ms

Servera reakcijas laiks (Bitcatcha)

Pingdom vai līdzīgi rīki parāda, kā tiek ielādēti dati jūsu vietnē. Tas ietver datu nesēju, kuru ielāde prasa vairāk laika nekā vienkārša teksta. Lai iegūtu precīzāku servera reakcijas laiku, mēs vērsāmies pie Bitcatcha. Izmantojot šo rīku, ir iespējams pārbaudīt servera reakcijas laiku, neielādējot datus.

Rezultāti bija izcili, jo īpaši ASV. Arī citās vietās statistika ir iespaidīga. Visi serveri atbild ceturtdaļas sekundes laikā.

hostinger-bitcatha-atbildes laiki

Hostinga plāni un iespējas

Hostinger principā ir četras dažādas mitināšanas vietas, kas ir pieejamas, lai apgādātu plašāku sabiedrību. Šie trīs ietver kopīgu tīmekļa mitināšanu, mākoņa mitināšanu, VPS mitināšanu un unikālu vietņu veidotāju mitināšanu.

Dalīts hostings

Šis mitināšanas veids ir piemērots vidējiem tīmekļa mitināšanas lietotājiem. Tas lielākoties ir paredzēts tiem, kuri nevēlas ieguldīt visu savu budžetu risinājumu mitināšanai. Ir trīs dalīta hostinga plāni. Tie ietver Single, Premium un Business.

Viens: Par cenu USD 0,99 mēnesī, plāns ļauj jums mitināt 1 vietni. Tajā ietilpst arī viens e-pasta konts, 10 GB SSD un 100 GB joslas platums.

Piemaksa: Sākot ar cenu 2,89 USD / mēnesī, šajā plānā ir neierobežotas vietnes, 20 GB SSD vietas un neierobežots joslas platums. Tajā ir arī iknedēļas dublējumi.

Bizness: Par cenu 3,99 USD mēnesī jūs saņemat visas prēmiju plāna priekšrocības un nedaudz vairāk. Šī plāna papildu funkcijas ietver ikdienas dublējumus un bezmaksas SSL sertifikātu.

Iepakojumu nosaukums
Viens
Piemaksa
Bizness
Sākumcena0,99 USD / mēn2,89 USD / mēn3,99 USD / mēn
Atjaunošanas cena2,15 USD / mēn3,49 USD / mēn7,95 USD / mēn
Vietnes1NeierobežotsNeierobežots
SSD diska vieta10 GB20 GB100 GB
Joslas platums100 GBNeierobežotsNeierobežots
E-pasta konti1NeierobežotsNeierobežots
MySQL datu bāzes1NeierobežotsNeierobežots
Iekļauti BEZMAKSAS domēni
BEZMAKSAS SSL sertifikāts

hostinger-shared-Paketes

WordPress mitināšana

Hostinger piedāvā lētu un efektīvu WordPress mitināšanu. To ir viegli uzstādīt un ātri uzstādīt. Turklāt tas ļauj tūlītēju ekspozīciju tiešsaistē. Ir pieejami trīs WordPress mitināšanas plāni. Tie ir vienreizējie, premium un biznesa.

Viens: maksā 2,15 USD / mēnesī, šajā plānā ir neierobežotas vietnes, 20 GB diska vietas un neierobežots joslas platums. Tas ietver arī lietotājam draudzīgu piekļuves pārvaldnieku, bezmaksas domēnu ar SSL, jaudīgu vadības paneli un ērtu vietņu veidotāju.

Piemaksa: Šis plāns maksā 7,45 USD / mēnesī, un tajā ir neierobežots vietņu skaits, neierobežots joslas platums un 100 GB SSD diska vieta. Citas funkcijas ietver bezmaksas domēna vārdu ar gada plānu, ērtu vietņu veidotāju un jaudīgu vadības paneli.

Uzņēmējdarbība: USD 14,95 mēnesī, šim plānam ir visas Premium plāna funkcijas ar 140 GB SSD krātuvi. Dažas no papildu funkcijām ietver ikdienas dublējumus, luksusa tiešraides atbalstu un bezmaksas SSL sertifikātu.

hostinger-WordPress pakotnes

Mākonis Hostings

Hostinger ir sava unikālā mākoņu infrastruktūra. Tā rezultātā tas var nodrošināt izcilus pakalpojumus par zemām cenām, neapdraudot veiktspēju. Runājot par mākoņa mitināšanu, ir trīs dažādi plāni. Tie ir Startup, Professional un Enterprise.

Uzsākt: Izmantojot šo plānu, izmaksas ir 7,45 USD / mēnesī, un jūs varat iegūt īpašu IP adresi, 2 CPU serdeņus un neierobežotu joslas platumu. Citas funkcijas ietver 100 GB diska vietas un 3 GB RAM.

Profesionālis: Šis plāns maksā USD 14,95 mēnesī un ietver īpašu IP adresi kopā ar 140 GB diska vietas un neierobežotu joslas platumu. Tajā ietilpst arī 6 GB RAM un 4 CPU kodoli.

Uzņēmums: Bez neierobežota joslas platuma un speciālas IP adreses, šajā plānā ir iekļauti 8 CPU kodoli, 16 GB RAM un 200 GB diska vietas. Tas viss ir pieejams par cenu 37,00 USD / mēnesī.

Katram mākoņa mitināšanas plānam ir domēna nosaukums PILNĪGI BEZMAKSAS.

hostinger-mākonis-paketes

VPS hostings

Saimniekam ir daudz VPS hostinga pakešu, katrai no tām ir dažādas iespējas. Visiem plāniem ir noderīgas funkcijas, kas nodrošina izcilu izpildījumu.

Pirmajam plānam ar 1 kodolu ir 1 GB atmiņa, 2 GB eksplozijas operatīvā atmiņa un 20 GB krātuve. Turklāt ar šo plānu jūs iegūstat 1000 GB joslas platumu par cenu 3,95 USD / mēnesī.

Otrais plāns ar 2 kodoliem maksā 8,95 USD / mēnesī. Tas ietver 2 TB joslas platumu, 40 GB krātuvi, 4 GB eksplozijas atmiņu un 2 GB atmiņu.

Nākamais plāns ar 3 kodoliem maksā 12,95 USD / mēnesī. Šajā plānā ir iekļauts 3000 GB joslas platums, 60 GB krātuve, 6 GB eksplozijas operatīvā atmiņa un 3 GB atmiņa.

Turklāt 4 kodolu un 4000 GB plāns maksāja 15,95 USD / mēnesī. Tam ir arī 8 GB eksplozijas RAM, 4 GB atmiņa un 80 GB krātuve.

Vēl viens plāns ir tāds, kurā ir 6 serdeņi un 6000 GB joslas platums. Tas maksā USD 23,95 mēnesī. Citas funkcijas, kuras jūs iegūsit, izmantojot šo plānu, ir 120 GB krātuve, 12 GB eksplozijas atmiņa un 6 GB atmiņa.

Pēdējais plāns ir 8 pamatplāni ar 8000 GB joslas platumu, kas maksā USD 29,95 mēnesī. Tam ir arī 160 GB krātuve un 8 GB atmiņa.

hostinger-vps-iepakojumi

Vietņu veidotāju mitināšana

Vietnes veidotājs ir pieejams visiem tiem, kas mitinās kopā ar viņiem. Lai izmantotu celtnieku, nav vajadzīgas iepriekšējas tehniskās vai kodēšanas zināšanas. Faktiski, pēc Hostinger domām, jūsu vietne var būt izveidota tikai 5 minūšu laikā.

hostinger-site-builder

Hostinger Basic (Shared Plan) detalizēti

Visvienkāršākais dalītais plāns, ko uzņēmēja var piedāvāt, ir vienotā dalītā hostinga plāns. Tas ietver lielāko daļu funkciju, kuras kādam būtu nepieciešams tikai sākt.

Plāni & Cenas detalizēti

Sīki apskatīsim plānus un to cenas. Kā minēts iepriekš, ir pieejami trīs plāni. Viens no tiem ir pamata vienots koplietojamais hostinga plāns. Tomēr tiem, kas vēlas vairāk, ir pieejami arī divi citi plāni ar papildu funkcijām. Šīs ir koplietotās paketes Premium un Business.

Kas ir iekļauts koplietotajos iepakojumos?

Atsevišķs hostings: Tas ir viņu lētākais plāns. Tajā ietilpst tādas funkcijas kā viena vietne, 10 GB diska vietas un 100 GB vietne. Iekļauti arī autoinstalētājs un vietņu veidotājs. Sākuma cena šim plānam ir USD 0,99 mēnesī. Par atjaunošanu jums būs jāmaksā USD 2,15 mēnesī.

Augstākās klases hostings: To var uzskatīt par līnijas izvietošanas plāna vidu. Šajā plānā ir neierobežota vieta SSD diskā, joslas platums, e-pasta konti un vairākas vietnes. Papildus gada plānam jūs varat arī iegūt bezmaksas domēna vārdu un ērtu vietņu veidotāju. Sākuma cena šim plānam ir USD 2,89 mēnesī.

Biznesa tīmekļa mitināšana: Tas ir labākais hostinga plāns, kāds viņiem ir. Tas ietver neierobežotu vietņu skaitu, SSD diska vietu, joslas platumu un e-pasta kontus. Citas funkcijas ietver bezmaksas domēna vārdu, vietņu veidotāju un ikdienas dublējumus. Tas nāk arī ar četras reizes lielāku apstrādes jaudu un bezmaksas SSL sertifikātu. Sākuma cena šim plānam ir USD 3,99 mēnesī.

Galvenās iezīmes
Viens
Piemaksa
Bizness
Sākumcena0,99 USD / mēn2,89 USD / mēn3,99 USD / mēn
Atjaunošanas cena2,15 USD / mēn3,49 USD / mēn7,95 USD / mēn
Vietnes1NeierobežotsNeierobežots
SSD diska vieta10 GB20 GB100 GB
Joslas platums100 GBNeierobežotsNeierobežots
E-pasta konti1NeierobežotsNeierobežots
Hostēts domēns (-i)1NeierobežotsNeierobežots
Iekļauti BEZMAKSAS domēni
BEZMAKSAS SSL sertifikāts
BEZMAKSAS vietņu veidotājs
phpMyAdmin
Iknedēļas rezerves kopijas
Ikdienas dublējumi
MySQL datu bāzes
Kronjobs1NeierobežotsNeierobežots
Operatīvā atmiņa256 MB512 MB1 GB
Naudas atdošanas garantija30 dienas30 dienas30 dienas

Sākot & Cenas Tabulas

Kā jau minēts iepriekš, Hostinger hostinga plāni ir diezgan lēti. Par viņu pamata plānu jums būs jāmaksā USD 0,99 mēnesī. Par tik zemu cenu jūs iegūstat piekļuvi daudzām funkcijām. Tikmēr piemaksu plāns sākas no USD 2,89 mēnesī. Turklāt biznesa tīmekļa mitināšanas plāns mēnesī maksā 3,99 USD. Tomēr ņemiet vērā, ka zemā cena ir pieejama tikai tad, ja izvēlaties 48 mēnešu plānu. Citi plāni ar īsāku maksājuma periodu maksās vairāk.

Maksājuma periods / plāns
(tikai jauniem lietotājiem)
Viens
Piemaksa
Bizness
12 mēneši2,99 USD / mēnUSD 5,99 mēnesī6,99 USD / mēn
24 mēneši1,59 USD / mēn3,99 USD / mēn4,99 USD / mēn
48 mēneši0,99 USD / mēn2,89 USD / mēn3,99 USD / mēn

Cenas atjaunošanai

Kamēr sākuma cenas ir zemas, atjaunošanas cenas ir nedaudz augstas. Pamata atsevišķa hostinga plāna atjaunošanas cena ir USD 2,15 mēnesī.

Maksājuma periods / plāns
(atjaunošanas cenas)
Viens
Piemaksa
Bizness
12 mēneši3,25 USD / mēnUSD 5,84 mēnesīUSD 9,99 mēnesī
24 mēnešiUSD 2,85 mēnesīUSD 4,84 mēnesī8,96 USD / mēn
48 mēneši2,15 USD / mēn3,49 USD / mēn7,95 USD / mēn

Galvenās iezīmes detalizēti

Īsi apskatīsim galvenās iespējas, kuras Hostinger piedāvā ar visiem saviem plāniem. To zināšana palīdzēs jums noteikt, vai šī tīmekļa resursdators jums ir piemērots!

Domēna vārds & E-pasts

Visos trīs plānos ir iekļauti bezmaksas e-pasti. Jūs varat saņemt bezmaksas domēna vārdus, izmantojot gan premium, gan biznesa hostingu uz vienu gadu. Ilgtermiņā tas palīdz ietaupīt diezgan daudz naudas. Tomēr ņemiet vērā, ka par papildu domēniem jums būs jāmaksā papildu summa.

Izmantojot abus divus labākos plānus, bez maksas ir pieejami neierobežoti e-pasta konti. Tikmēr pamatplānā bez maksas ir iekļauts tikai viens e-pasta konts.

Tīmekļa telpa & Joslas platums

Gan tīmekļa telpa, gan joslas platums ir ierobežoti ar pamatplānu. Tajā ietilpst 10 GB tīmekļa telpa un 100 GB joslas platums. Tomēr iesācējam to ir vairāk nekā pietiekami. Tikmēr abiem augstākā līmeņa plāniem ir neierobežots joslas platums un tīmekļa telpa.

WordPress instalēšana ar vienu klikšķi

Hostinger piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi. Jums vienkārši jāatver mitināšanas vadības panelis un jāievada informācija. Pēc tam noklikšķiniet uz vienas pogas, un WP tiks instalēta. Tomēr, ja vēlaties izveidot WP vietni, varat izvēlēties WordPress mitināšanu. Tādā veidā jūs iegūsit arī virkni papildu funkciju. Tajos ietilpst automātiskā atjaunināšana, bezmaksas SSL, migrācija un bezmaksas instalēšana.

Vietņu veidotājs

Viena no lietām, kas Hostinger liek pārspēt citus tīmekļa mitinātājus, ir tās vietņu veidotājs. Tas lietotājiem palīdz izveidot pilnīgi unikālu vietni no vietas. Viņi to dara, izvairoties no standarta tēmām, kuru dēļ visas vietnes izskatās gandrīz vienādi. Builder nāk ar vilkšanas un nomešanas interfeisu. Turklāt tas var palīdzēt jums izveidot mobilajām ierīcēm draudzīgas vietnes. Ja rodas kādas problēmas, klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti.

hostinger-site-builder-speed

Citas īpašības

Jūs varat iegūt daudzas citas iespējas, izņemot lētu mitināšanu. Šīs funkcijas ietver audio un video straumēšanu, Cron darbus uzdevumu plānošanai un 50 automātiskās instalēšanas skriptus.

Uzticamība (drošības opcijas)

Hostingers diezgan daudz koncentrējas uz drošību. Neskatoties uz lētajiem plāniem, viss ir aktuāls. Daži no piedāvātajiem drošības elementiem ir:

Domēna privātuma aizsardzība

Domēna privātumu varat iespējot no sava Hostinger konta sadaļas Domēni. Tomēr par domēna privātumu jums būs jāmaksā USD 5 / gadā. Alternatīvi, jūs varat izvēlēties Cloudflare aizsardzību tikai par USD 9,95 par mūžu. Izmantojot to, jūs varat iegūt gan DDoS aizsardzību, gan drošību. Tajā pašā laikā jūs varat izbaudīt CDN ātruma priekšrocības.

SSL sertifikāts

Katrā Hostingera plānā bez maksas ir iekļauts SSL sertifikāts. SSL sertifikāts palīdz nodrošināt jūsu vietnes datu drošību.

Īpašs IP

Vietnes Hostinger kopīgotajos plānos nav pieejams īpašs IP. Tomēr jūs varat to iegūt ar viņu VPS plāniem.

Dublējumi

Ikdienas dublējumi bez maksas ir iekļauti uzņēmuma dalītā mitināšanas plānā. Iknedēļas dublējumi katrā plānā ir bez maksas.

Citas īpašības

Šī iemesla dēļ Bitninja ir iekļauta visos plānos. Šī ir reāllaika all-in-one aizsardzības komplekts. Tas palīdz novērst skriptu ievadīšanu, XSS, brutālu spēku un ļaunprātīgu programmatūru. Visi plāni nāk arī ar SpamAssassin. Šis ir e-pasta surogātpasta filtrs, kas automātiski skenē un noņem surogātpastu.

Lietošanas ērtums

Hostinger ir diezgan draudzīgs iesācējiem. Viens no iemesliem tam ir ērta lietošana. Apskatīsim šajos pakalpojumos iekļautās funkcijas, kas padara tos tik lietotājam draudzīgus!

Vienkārša reģistrēšanās

Pierakstīties uzņēmējā ir brīze. Tas ir vienkārši, tāpēc šeit jums nebūs nekādu problēmu. Vienkārši izvēlieties vēlamo mitināšanas plānu un ievadiet savu informāciju. Pēc tam ievadiet pieprasīto informāciju, lai izveidotu kontu. Visbeidzot, kad esat ievadījis maksājuma informāciju, jums būs patīkami doties.

Maksāšanas metodes

Šeit tiek pieņemtas daudzas maksājuma iespējas. Tajos ietilpst PayPal, MasterCard un pat Bitcoin.

Konta aktivizēšana

Konta aktivizēšana ar Hostinger ir pavisam vienkārša. Kad esat grozā, jums vienkārši jāizvēlas vēlamā mitināšanas pakete. Pēc tam jūs vienkārši varat pāriet uz maksājuma darbību, un jūsu konts īsā laikā tiks aktivizēts.

Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze

Visās hostinga pakotnēs platforma izmanto cPanel. Būtībā tam ir Microsoft flīžu jēdziens. Jūs varat viegli redzēt kategoriju un attēlu, lai iegūtu ieskatu tās funkcijā. Lielas ikonas arī atvieglo noteiktas iespējas atrašanu. Saimnieks nemēģina slēpt funkcijas, lai būtu tīrāka izskata telpa. Tā vietā viss ir pa rokai.

Servera atrašanās vieta

Hostinger ir serveri, kas atrodas ASV, Eiropā (Lielbritānijā) un Āzijā. Visi serveri ir savienoti ar savienojuma līnijām ar ātrumu 1000Mbps. Rezultātā tie nodrošina gan uzticamību, gan augstu veiktspēju. Turklāt, sadarbojoties ar BitNinja, viņu serveri tiek papildus aizsargāti no kiberuzbrukumiem.

Klientu apkalpošana (atbalsts)

Hostinger klientu atbalsts ir pieejams dažādās valodās. To darot, viņi savus pakalpojumus ir padarījuši pieejamus visā pasaulē. Pamatā ir pieejami divi saziņas kanāli. Tie ir biļešu atbalsts un tiešsaistes tērzēšana.

hostinger-klientu atbalsts

Tiešraides Čats

Tiešsaistes tērzēšanas pieredze ir diezgan laba. Reģistrētiem lietotājiem ir reģistrēta tērzēšanas vēsture. Viņi var tam piekļūt jebkurā laikā. Turklāt klientu pārstāvji sniedz lieliskus padomus, kas var noderēt.

Biļetes

Biļešu serviss ir līdz nominālvērtībai. Noderīga atbilde tiek nosūtīta atbilstošā laika posmā.

Tālr

Hostingeram trūkst atbalsta pa tālruni. Tas ir problemātiski tiem, kuri dod priekšroku tiešam kontaktam pa tālruni.

Izglītības resursi (zināšanu bāze)

Hostingeram ir plaša zināšanu bāze. Tajā ir iekļauti video pārskati, vispārīga informācija, konsultācijas un ceļveži. Visi šie ir noderīgi rīki, jo īpaši tiem, kas vēl nav mitināšanas platformā. Izmantojot sīki izstrādātus ceļvežus, varat uzzināt, kā patstāvīgi atrisināt noteiktu problēmu.

hostinger-help-knowledge-base

Naudas atdošanas garantija (atmaksas politika)

Hostinger piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Ja uzskatāt, ka izrāde nepārsniedz atzīmi, varat lūgt atmaksu. Tomēr ne visiem produktiem var atmaksāt. Turklāt dažiem produktiem ir īpaši kompensācijas nosacījumi.

Kurš ir labākais Hostinger?

Ņemot vērā visus plānus un funkcijas, Hostinger, šķiet, ir vislabākais:

 • Tiem, kas meklē lieliskas pamata mitināšanas vajadzības par zemu cenu
 • Maziem uzņēmumiem, e-komercijas veikaliem un tiem, kas blogo kā hobijs

Ņemiet vērā, ka ne uzņēmumiem, kuri vēlas augstākas darbības laika garantijas, tas nav vajadzīgs.

Pros
CONS

 • Lieliska zināšanu bāze, kas palīdz veikt sarežģītos uzdevumus
 • Vienkāršs koplietots, kā arī biznesa plāns, kas pieejams par lētu cenu
 • Visi plāni nāk ar izcilām, vismodernākajām funkcijām, kuras tikpat kā nav pieejamas par tik zemu cenu
 • Tā kā Hostinger nav speciāla mitināšanas, tas nav piemērots lielām vietnēm, kurām nepieciešami vairāk resursu
 • Kopīgajos plānos nav iekļautas bezmaksas migrācijas, kas var būt problemātiskas

Vai mēs iesakām Hostinger?

Ņemot vērā stabilu ātrumu un lētas cenas, mēs ļoti iesakām Hostinger. Turklāt darbspējas laiks, kā arī lapu ielādes ātrums ir vairāk nekā vidēji nozarē. Jūs varat arī atgūt naudu pirmo 30 dienu laikā, ja neesat apmierināts. Viņu klientu atbalsts ir draudzīgs, atsaucīgs un zinošs.

Mēs ceram, ka šis detalizētais pārskats palīdzēs jums pieņemt apzinātu lēmumu. Ko jūs domājat par to? Vai jums ir kāda pieredze ar Hostinger? Paziņojiet mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map