Vietnes zemes pārskats: vai tas ir piemērots hostings jums?

Mēs pārbaudījām vietni SiteGround, lai noteiktu, cik tā ir laba. Mēs iegādājāmies pakalpojumu un izveidojām mūsu vietni, lai pārbaudītu uzņēmuma piedāvātās iespējas. Mēs izpētījām visu, sākot no izmaksām un beidzot ar reāliem datiem un beidzot ar laika ielādes laiku, lai uzrakstītu uzticamu un patiesu mitināšanas pakalpojumu sniedzēja pārskatu.


Virs reitings

4,5 / 5

Iespējas
10/10

Lietotāju draudzīgs
10/10

Cenu noteikšana
7/10

Atbalsts
10/10

Uzticamība
10/10

Vietnes zemes atlaides
Skatīt piedāvājumus

Laiks

99,99%

Ielādes laiks

546 ms

SiteGround ir cienījams nosaukums nozarē, galvenokārt tāpēc, ka tā ir WordPress atbalstīta platforma. Tie, kas šo pakalpojumu ir izmantojuši, zvēru, jo tas piedāvā virkni mitināšanas pakalpojumu un ir pazīstams arī ar pārsteidzošo klientu atbalstu. Šķiet, ka tīmekļa mitināšanas uzņēmumam, kas tika izveidots 2004. gadā, ir laba reputācija, un tā laimes koeficients ir 99,7%, kas norāda, kā to mīl klienti, kuru skaits nepārtraukti pieaug.

Šajā pārskatā mēs to sīki izdalīsim un secināsim, vai ir vērts izmēģināt. Apskatīsim mūsu vietnes Ground pārskatu bez īpašas piepūles.

Galvenās iezīmes

 • SSD glabāšana un NGINX servera tehnoloģija nodrošina ātrdarbīgu pakalpojumu
 • Daudzos iesaiņojumos ir iekļauts bezmaksas vietņu pārsūtīšanas pakalpojums
 • Augstākās klases drošība un papildinājumi
 • Visos pakalpojumos ietilpst CloudFlare CDN, kas nodrošina papildu ātrumu
 • Apstiprināja WordPress + 99,9% uptime garantija
 • Četri datu centri trīs kontinentos

Diska vieta
10 GB

Joslas platums
Neierobežots

Naudas atmaksa
30 dienas

Bezmaksas domēns

Bezmaksas SSL

Hostinga plāni
www.siteground.com

Vietnes zemes pārskats: pamatinformācija

Galvenā mītne atrodas Bulgārijā, un tajā ir datu centri visā pasaulē (ASV, Eiropā un Āzijā), kā arī klātbūtne sešās vietās. Tas tika uzsākts 2004. gadā, un tas lēnām sāk pārvaldīt 1 900 000 domēna vārdu.

Uzņēmumā kopumā ir 400 darbinieku, un strauji pieaug tas, ka tiek pieņemti darbā talantīgāki cilvēki, lai rūpētos par pieaugošo klientu skaitu. Tā ir slavena ar fantastisko klientu apkalpošanu, kas ir pieejama visu diennakti un vairākās valodās. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc platforma ir populāra ne tikai ASV, bet visā pasaulē.

siteground-background-info

Apstiprināja WordPress

Tas ir “WordPress” ieteicama mitināšana Uzņēmums galvenokārt pateicoties ārkārtīgi neticamajam klientu atbalstam. Hostinga pakalpojumu sniedzējs ir ļoti populārs WordPress lietotāju vidū un pat piedāvā īpašas atlaides WP Beginners.

Platforma atvieglo WordPress vietņu mitināšanu. Jūs varat instalēt WP ar vienu klikšķi, baudīt pārvaldītos atjauninājumus, WP inscenējumu un GIT integrāciju, kā arī W-Cli.

Tas arī izmanto jaunākās tehnoloģijas, piemēram, HTTP / 2, PHP 7, SSD diskus un NGINX bāzes kešatmiņu, lai vietne būtu aizsargāta un nodrošinātu labu ielādes laiku..

Vietnes mitinātā statistika & TLD

Pašlaik vietnē tiek uzturētas aptuveni 738 149 vietnes un kopumā tiek piedāvāti 11 mitināšanas plāni. Tas piedāvā dažādus TLD, ieskaitot .com, .biz, .info, .org un uz valsti balstītus TLD, ieskaitot .us.

vietne-domēni-statistika

siteground-tlds-stats

Performance, Uptime & Ielādes laiks

Lai uzrakstītu objektīvu un patiesu pārskatu, mēs reģistrējāmies vietnes SiteGround mitināšanas kontā un izmantojām dažādus pakalpojumus, lai novērtētu uzņēmuma piedāvātā mitināšanas kvalitāti. Mēs bijām diezgan pārsteigti par kopējo veiktspēju, jo pati vietne tika ielādēta ātri un piedāvāja neticamu darbības laiku un ielādes laiku. Mēs teiktu, ka tas ir starp labākajiem 3, ja runa ir par darbības laiku un ātrumu.

Veiktspējas pārbaude (Pingdom)

Lai būtu ātra vietne, arī jūsu tīmekļa mitināšanas uzņēmumam vajadzētu būt ātram. Paturot prātā šo faktu, vispirms mēs pārbaudījām saimnieka ātrumu. Lai to izdarītu, mēs izveidojām testa vietni, izmantojot noklusējuma motīvu. Mēs arī pievienojām fiktīvu saturu ar attēliem, lai tas darbotos kā īsta vietne. Visbeidzot, vietnes ātruma pārbaudei mēs izmantojām Pingdom.

pingdom-siteground

Mēs neizmantojām nekādus ātruma optimizācijas trikus vai kešatmiņu, un mēs bijām pārsteigti par to, cik ātri vietne tika ielādēta – 726 ms. Tas ir ātrāk nekā 70% no mūsu pārbaudītajām vietnēm.

Serveris Uptime & Ielādes laiks (UptimeRobot)

Mēs izveidojām aktīvu vietni un regulāri to pārbaudījām, ņemot vērā dīkstāves un reakcijas laikus. Vietne nedarbojās vienreiz pēdējās 40 dienās un piedāvāja 100% uptime pēdējās 30 dienās. Tas ir diezgan iespaidīgi. Plus, arī reakcijas laiks ir labs un sasniedz vidēji 691,23mb, palielinoties līdz 1 sekundei tikai divas reizes dienā. Tas ir diezgan uzticams un stabils resursdators attiecībā uz darbības laiku un reakcijas laiku.

vietņu darbspējas laiks

SiteGround Uptime & Ielādes laiks pēdējiem 3 mēnešiem (UptimeRobot)

Mēnesis
Laika statistika
Ielādes laika statistika
2019. gada jūnijs99,99%608 ms
2019. gada maijs99,98%624 ms
2019. gada aprīlis100%682 ms

Servera reakcijas laiks (Bitcatcha)

Mēs izmantojām Bitcatcha, lai novērtētu vietnes kopējo darbību. Serveru veiktspēja ASV bija ļoti laba, kamēr citās valstīs ātrums bija nedaudz lēnāks, tas joprojām bija mazāks par vienu sekundi, un vislēnākais atbildes ātrums bija Sanpaulu, Brazīlijā, ar 5243 ms.

vietne-bitcatha

Kopumā mēs teiktu, ka tas ir iespaidīgi attiecībā uz likmi, kas nepārsniedza sekundi. Tā var būt lieliska iespēja, ja jūs galvenokārt orientējaties uz ASV auditoriju, bet, ja galvenā auditorija atrodas Āzijā vai citos kontinentos, iespējams, tā nav labākā izvēle.

Hostinga plāni un iespējas

SiteGround piedāvā dažādus hostinga plānus, kas sadalīti dažādos veidos. Viņi piedāvā dalītu, īpašu, tālākpārdevēju, Cloud un pārvaldītu WordPress mitināšanu.

Hostinga veids
# 1 iepakojums
# 2 iepakojums
# 3 pakete
# 4 iepakojums
Koplietots (pamata)3,95 USD / mēnUSD 5,95 mēnesīUSD 11,95 mēnesī
WordPress3,95 USD / mēnUSD 5,95 mēnesīUSD 11,95 mēnesī
MākonisUSD 80 mēnesīUSD 120 mēnesī160 USD mēnesīUSD 240 mēnesī
Veltīts269 ​​USD / mēn349 USD / mēn729 USD / mēn

Dalīts hostings

Uzsākt: Par USD 3,95 mēnesī jūs varat izbaudīt 10 GB tīmekļa vietas ar 10 000 apmeklētāju mēnesī. Tas ir piemērots mazām vietnēm, un jūs varat mitināt tikai vienu vietni.

GrowBig: Par USD 5,95 mēnesī jūs varat izbaudīt 20 GB tīmekļa vietas ar 25 000 apmeklētāju mēnesī. Tas ir piemērots vidēja lieluma uzņēmumiem, un jūs varat mitināt neierobežotas vietnes. Turklāt tam ir vairākas premium iespējas.

GoGeek: Par USD 11,95 mēnesī jūs varat izbaudīt 30 GB tīmekļa vietas ar 100 000 apmeklētāju mēnesī. Tas ir piemērots lielām vietnēm un ļauj arī mitināt vairākas vietnes.

Galvenās iezīmes
Uzsākt
GrowBig
GoGeek
Sākumcena3,95 USD / mēnUSD 5,95 mēnesīUSD 11,95 mēnesī
Atjaunošanas cenaUSD 11,95 mēnesī19,95 USD / mēnUSD 34,95 mēnesī
Vietnes1NeierobežotsNeierobežots
SSD diska vieta10 GB20 GB30 GB
Joslas platumsNemērītsNemērītsNemērīts
E-pasta kontiBezmaksasBezmaksasBezmaksas
Hostēts domēns (-i)NeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Iekļauti BEZMAKSAS domēni
BEZMAKSAS SSL sertifikāts

vietnes koplietošana-paketes

WordPress mitināšana

Vietnes WordPress mitināšanas programmas ir diezgan populāras, un tās ir tādas pašas kā koplietošanas mitināšanas plāni, izņemot tos, kas ietver labāku WP atbalstu un veiktspēju ar bezmaksas pārsūtīšanu:

Uzsākt: Sākas no USD 3,95 mēnesī un ļauj jums mitināt 1 vietni. Komplektā ietilpst 10 GB tīmekļa telpa un 10 000 apmeklējumu mēnesī. Jūs varat arī izbaudīt virkni būtisku funkciju, tostarp tīmekļa veidotāju, diennakts atbalstu, neierobežotu MySQL, bezmaksas SSL un HTTPS, e-pasta kontus un ikdienas dublējumus..

GrowBig: Sākot no USD 5,95 mēnesī un ļauj mitināt 1 vietni. Komplektā ietilpst 20 GB tīmekļa telpa un 25 000 mēnešu apmeklējumi. Jūs varēsiet izbaudīt arī visas svarīgākās funkcijas, izmantojot virkni papildu funkciju, ieskaitot prioritāro tehnisko atbalstu, bezmaksas vietnes pārsūtīšanu, bezmaksas dublējuma atjaunošanu un uzlabotu ātrumu.

GoGeek: Sākot no USD 11,95 mēnesī un ļauj mitināt 1 vietni. Komplektā ietilpst 30 GB tīmekļa telpa un 100 000 mēnešu apmeklējumi. Jūs varēsit izbaudīt arī visas svarīgākās un augstākās klases funkcijas, izmantojot virkni geeky funkciju, ieskaitot mazāk kontu serverī, WordPress inscenējumu, Joomla inscenējumu, PCI saderīgus serverus un viena klikšķa Git Repo izveidi..

vietne-wordpess-pakotnes

WOOCommerce hostings

Tas ir piemērots visiem izmēriem un sākas ar USD 3,95 mēnesī. Viņiem visiem ir instalēti WooCommerce un Storefront.

Uzsākt: Sākas no USD 3,95 mēnesī un ļauj jums mitināt 1 vietni. Komplektā ietilpst 10 GB tīmekļa telpa un 10 000 mēnešu apmeklējumi. Jūs varat arī izbaudīt virkni būtisku funkciju, ieskaitot tīmekļa veidotāju, diennakts atbalstu, neierobežotu MySQL, bezmaksas SSL un HTTPS, 4 serveru atrašanās vietas, automātisko atjaunināšanu, e-pasta kontus un ikdienas dublējumus..

GrowBig: Sākot no USD 5,95 mēnesī un ļauj mitināt 1 vietni. Komplektā ietilpst 20 GB tīmekļa telpa un 25 000 mēnešu apmeklējumi. Jūs varēsit izbaudīt arī visas svarīgākās funkcijas, izmantojot virkni premium funkciju, ieskaitot prioritāro tehnisko atbalstu, WooCommerce SuperCacher un bezmaksas dublējumkopijas atjaunošanu..

GoGeek: Sākot no USD 11,95 mēnesī un ļauj mitināt 1 vietni. Komplektā ietilpst 30 GB tīmekļa telpa un 100 000 mēnešu apmeklējumi. Jūs arī varēsit izbaudīt visas svarīgākās un augstākās klases funkcijas, izmantojot virkni geeky funkciju, ieskaitot PCI saderīgus serverus un viena klikšķa Git Repo izveidi..

vietne-komercijas-paketes

Mākonis Hostings

Tas sākas ar tik zemu cenu kā USD 80 mēnesī un ir pilnībā pārvaldīts, ātrs un pielāgojams. Visi resursi ir automātiski mērogojami un piedāvā ikdienas dublējumus ar bezmaksas CDN un vairākām vietām:

Ieraksts: Sākot ar tik zemu cenu kā USD 80 mēnesī, un tajā ir 40 GB SSD vietas un 5 TB datu pārsūtīšanas. Turklāt jums ir jābauda 1 CPU kodols.

Bizness: Sākot ar zemu cenu – USD 120 / mēnesī, un tai ir 60 GB SSD vietas un 5 TB datu pārsūtīšanas. Turklāt jums ir jābauda 2 CPU kodols.

Biznesa Plus: Sākot ar tik zemu cenu kā 160 USD / mēnesī, un tai ir 80 GB SSD vietas un 5 TB datu pārsūtīšanas. Turklāt jums ir jābauda 3 CPU kodols.

Superjauda: Sākot ar tik zemu cenu kā 240 USD / mēnesī, un tai ir 120 GB SSD vietas un 5 TB datu pārsūtīšanas. Turklāt jums ir jābauda 4 CPU kodols.

vietņu un mākoņu paketes

Tālākpārdevēju mitināšana

Šis plāns sākas ar 42 USD un ir piemērots vairāku vietņu mitināšanai. Jūs pat varat izbaudīt apjoma atlaidi un piekļūt īpašiem domēna vārdiem.

vietņu pārdevēju paketes

Dedicated Hosting

Tas ir labs risinājums lieliem uzņēmumiem, jo ​​visi resursi tiek izmantoti jūsu vietnei.

Ieejas serveris: Tas sākas tikai ar USD 269 mēnesī un nāk ar 4 CPU kodoliem. Jūs varēsit izbaudīt 8 MB CPU kešatmiņu ar 480 GB diska vietas un 10 TB joslas platuma.

Barošanas serveris: Tas sākas no USD 349 mēnesī un nāk ar 4 CPU kodoliem. Jūs varēsit izbaudīt 8 MB CPU kešatmiņu ar 960 GB diska vietas un 10 TB joslas platuma.

Super Power Server: Tas sākas ar USD 729 mēnesī un nāk ar 2 × 6 CPU kodoliem. Jūs varēsiet izbaudīt 15 MB CPU kešatmiņu ar 2 × 9460 GB diska vietas un 10 TB joslas platuma.

Ieejas serveris
Barošanas serveris
Super jaudas serveris
269 ​​USD / mēn349 USD / mēn729 USD / mēn
Intel Xeon E3-1230 SSDIntel Xeon E3-1270 SSD2 x Intel Xeon E5-2630 SSD
3.20Ghz CPU pulksteņa ātrums3.50Ghz CPU pulksteņa ātrums2.00Ghz CPU pulksteņa ātrums
4 centrālā procesora serdeņi8 centrālā procesora pavedieni2 x 12 centrālā procesora diegi
8 centrālā procesora pavedieni8 centrālā procesora pavedieni2 x 12 centrālā procesora diegi
8 MB centrālā procesora kešatmiņa8 MB centrālā procesora kešatmiņa15 MB centrālā procesora kešatmiņa
16 GB DDR3 operatīvā atmiņa32 GB DDR3 operatīvā atmiņa64 GB DDR3 operatīvā atmiņa
480 GB SSD960 GB SSD2x960GB SSD RAID1
10 TB joslas platums10 TB joslas platums10 TB joslas platums

vietnei paredzētas paketes

Vietnes pamatne (koplietojamais plāns) detalizēti

Vietnes hostinga hostinga plāns Startup ir optimizēts mitināšanai. Tam ir visas tās iespējas, kuras vēlas 99,9% hostinga klientu. Tā paša iemesla dēļ viņi piedāvā klientiem tiešu ceļu uz pierakstīšanos uz šo plānu no vietnes.

Plāni & Cenas detalizēti

Apskatīsim pamatplānā ietvertās funkcijas un cenu, kas jums būs jāmaksā. Tiem, kam tie nepieciešami, ir pieejamas arī divas jaunināšanas iespējas. Viņi ir GrowBig un GoGeek plāni.

Kas ir iekļauts koplietotajos iepakojumos?

StartUp (pamata pakete): Sākas no USD 3,95 mēnesī un ļauj jums mitināt 1 vietni. Komplektā ietilpst 10 GB tīmekļa vietas un 10 000 mēnešu apmeklējumi. Jūs varat arī izbaudīt virkni būtisku funkciju, ieskaitot tīmekļa veidotāju, diennakts atbalstu, neierobežotu MySQL, bezmaksas SSL, e-pasta kontus un ikdienas dublējumus..

GrowBig: Sākot no USD 5,95 mēnesī un ļauj mitināt 1 vietni. Komplektā ietilpst 20 GB tīmekļa vietas un 25 000 apmeklējumu mēnesī. Jūs varēsiet izbaudīt arī visas svarīgākās funkcijas, izmantojot virkni papildu funkciju, ieskaitot prioritāro tehnisko atbalstu, bezmaksas vietnes pārsūtīšanu, bezmaksas dublējuma atjaunošanu un uzlabotu ātrumu.

GoGeek: Sākot no USD 11,95 mēnesī un ļauj mitināt 1 vietni. Komplektā ietilpst 30 GB tīmekļa vietas un 100 000 apmeklējumu mēnesī. Jūs varēsit izbaudīt arī visas svarīgākās un augstākās klases funkcijas, izmantojot virkni geeky funkciju, ieskaitot mazāk kontu serverī, WordPress inscenējumu, Joomla inscenējumu, PCI saderīgus serverus un viena klikšķa Git Repo izveidi..

Galvenās iezīmes
Pamata
Plus
Choice Plus
SākumcenaUSD 2,75 mēnesīUSD 5,45 mēnesīUSD 5,45 mēnesī
Atjaunošanas cena7,99 USD / mēn10,99 USD / mēnUSD 14,99 mēnesī
Vietnes1NeierobežotsNeierobežots
SSD diska vieta50 GBNeierobežotsNeierobežots
Joslas platumsNemērītsNemērītsNemērīts
E-pasta konti5NeierobežotsNeierobežots
Hostēts domēns (-i)1NeierobežotsNeierobežots
Iekļauti BEZMAKSAS domēni1NeierobežotsNeierobežots
BEZMAKSAS SSL sertifikāts
BEZMAKSAS vietņu veidotājs
BEZMAKSAS vietnes pārsūtīšana
cPanel & Softakulīgs
Neierobežots MySQL DB
Neierobežots apakšdomēnu un rezervēto domēnu skaits
Naudas atdošanas garantija30 dienas30 dienas30 dienas
Bezmaksas CDN ar katru kontu
SuperCacherTikai 1. līmenisVisi 3 līmeņiVisi 3 līmeņi
Pretuzlaušanas sistēmas & Palīdzība
Automatizēta ikdienas dublēšana
Izvērstā rezerves kopija pēc pieprasījuma
PCI saderīgi serveri
Bezmaksas piekļuve SSH un SFTP
MySQL & PostgreSQL datu bāzes
FTP konti
Iepriekš instalēta Git
Iestudējums

Sākot & Cenu atjaunošanas tabulas

Pašlaik uzņēmums nedod atlaides ilgtermiņa līgumiem, bet seko līdzi īpašiem piedāvājumiem, kas laiku pa laikam var parādīties.

Maksājuma periods / plāns
(tikai jauniem lietotājiem)
Uzsākt
GrowBig
GoGeek
Maksājuma periods / plāns
(atjaunošanas cenas)
Uzsākt
GrowBig
GoGeek
1 mēnesis3,95 USD / mēn +
(Iestatīšana 14,95 USD)
USD 5,95 mēnesī +
(Iestatīšana 24,95 USD)
USD 11,95 mēnesī +
(Iestatīšana 24,95 USD)
12 mēneši3,95 USD / mēnUSD 5,95 mēnesīUSD 11,95 mēnesī
24 mēneši3,95 USD / mēnUSD 5,95 mēnesīUSD 11,95 mēnesī
24 mēneši3,95 USD / mēnUSD 5,95 mēnesīUSD 11,95 mēnesī
1 mēnesisUSD 11,95 mēnesī19,95 USD / mēnUSD 34,95 mēnesī
12 mēnešiUSD 11,95 mēnesī19,95 USD / mēnUSD 34,95 mēnesī
24 mēnešiUSD 11,95 mēnesī19,95 USD / mēnUSD 34,95 mēnesī
36 mēnesisUSD 11,95 mēnesī19,95 USD / mēnUSD 34,95 mēnesī

vietņu cenu tabula

Galvenās iezīmes detalizēti

Apskatīsim dažas galvenās vietnesGround piedāvātās iespējas. Tie palīdzēs jums noteikt, cik laba vai slikta šī iespēja jums ir.

Domēna vārds & E-pasts

Pašlaik nevienā dalīta hostinga plānā nav bezmaksas domēna vārda. Tomēr uzņēmums turpina nākt klajā ar jauniem atjauninājumiem un akcijām, tāpēc sekojiet tam līdzi. Runājot par e-pastiem, nav jāuztraucas, jo visām pakām ir neierobežots e-pasta konts.

siteground-domain-name

WordPress instalēšana ar vienu klikšķi

Jūs varat izvēlēties instalēt WordPress tikai ar vienu klikšķi uz jebkura koplietotā mitināšanas plāna. Tomēr, ja jūs plānojat izveidot WP vietni, varat izvēlēties izmantot WordPress mitināšanu. Jūs iegūsit virkni WordPress funkciju, ieskaitot bezmaksas instalēšanu, automātiskos atjauninājumus, bezmaksas SSL un migrāciju. Izvēloties dārgāku iespēju, iegūsit vēl vairāk, ieskaitot rezerves kopijas pēc pieprasījuma.

Migrācijas dienests

Jūsu esošā konta pārsūtīšana uz vietni SiteGround prasa tikai 24 stundas. Migrācijas pakalpojumi ir pieejami bez maksas dārgākās pakotnēs, izņemot WP pakotnes, kur visām pakotnēm ir bezmaksas migrācija. Labi ir tas, ka jums nebūs jāuztraucas par darbu, jo uzņēmēja komanda to darīs jūsu vietā.

Vietņu veidotājs

Visas paketes piegādā vietņu veidotājs. Tas satur veidņu sajaukumu un ir diezgan ērti lietojams.

Citas īpašības

Izņemot šo, SiteGround piedāvā virkni funkciju, tostarp ar PCI saderīgus serverus, WordPress inscenējumu, Joomla inscenējumu un bezmaksas vietņu pārsūtīšanu. Funkcijas tomēr atšķiras no paketes, un dažas var būt pieejamas tikai ar dārgāku mitināšanas plānu.

Domēna privātuma aizsardzība

Uzņēmums piedāvā domēna privātuma aizsardzību. Tas ir pieejams lietotāju apgabalā un aizsargā jūsu informāciju no publiskas piekļuves. Ir svarīgi, ja nevēlaties, lai jūsu vārds un adrese tiktu publiskota. Tas nāk par USD 12 gadā.

domēna privātuma aizsardzība

SSL sertifikāts

SiteGround ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus ar visiem hostinga plāniem. Jūs saņemat arī HTTPS; līdz ar to jums nebūs problēmu uzturēt vietni un palaist to.

Drošība

Uzņēmums piedāvā ārkārtas drošības funkcijas, lai nodrošinātu jūsu datu drošību. Visi serveri papildu drošībai izmanto PHP 7, un Apache darbojas ar suExec. Izņemot šo, ir arī sarežģīta IPS / IDS sistēma, lai bloķētu uzbrukumus un robotprogrammatūras.

Īpašs IP

Ne visi, bet dažiem iepakojumiem ir īpašs IP. No lietotāja zonas varat pasūtīt īpašu IP adresi. Jaunā IP aktivizēšana prasa apmēram 2 dienas, un iestatīšana prasa tikai dažas stundas. Ja jūsu pakotne nepiedāvā īpašu IP, varat izvēlēties to iegādāties. Tas ir pieejams par 2,50 ASV dolāriem mēnesī, un par to katru gadu jāmaksā.

Dublējumi

Visas paketes piedāvā bezmaksas ikdienas dublējumu, bet dārgākām pakotnēm ir arī bezmaksas ikdienas atjaunojumi un rezerves kopijas pēc pieprasījuma. Tādā veidā jums nebūs jāuztraucas par datu zaudēšanu, jo jūs vienmēr varat paļauties uz dublējumiem.

Citas īpašības

Citi drošības rīki ietver IP adrešu bloķēšanas sarakstus, karsto saišu aizsardzību, leech Protect, SpamExperts un SpamAssassin. Varat arī izvēlēties iegādāties SG vietnes skeneri par USD 19,8 gadā.

Servera atrašanās vieta

Jūs varat izvēlēties no piecām serveru vietām, ieskaitot Čikāgu (ASV), Amsterdamu (NL), Singapūru (SG), Londonu (Lielbritānija) un Ajovu (ASV). Atrašanās vieta ir svarīga no SEO viedokļa un jūsu vietnes ielādes. Vietnei SiteGround šķiet labi, jo tās datu centri ir droši.

siteground-server-location

Lietošanas ērtums

Vietne ir diezgan draudzīga iesācējiem. Viens no iemesliem tam ir ērta lietošana. Apskatīsim šajos pakalpojumos iekļautās funkcijas, kas padara tos tik lietotājam draudzīgus!

Vienkārša reģistrēšanās

Ir ļoti viegli izveidot kontu. Izvēlieties vajadzīgo plānu un ievadiet sīkāku informāciju. Jūs varat reģistrēties jaunam domēnam vai izvēlēties domēnu, kas jums jau pieder.

Nākamais solis ir konta izveidošana un informācijas ievadīšana, ieskaitot vārdu, valsti, numuru utt. Šajā posmā jums tiks lūgts ievadīt arī maksājuma informāciju. Process ir vienkāršs, un tā pabeigšana prasa tikai dažas minūtes.

Maksāšanas metodes

Vietne šobrīd pieņem tikai Visa, Discover, Master Card un American Express kartes. PayPal un citas šādas iespējas vēl nav pieejamas.

vietņu maksājumi

Konta aktivizēšana

Kopīgotie serveri tiek aktivizēti uzreiz. Mākonis serveru aktivizēšana var aizņemt apmēram minūti, un atdalītie serveri var aizņemt pat 12 stundas. Tas ir diezgan labi, salīdzinot ar citām mitināšanas vietnēm.

Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze

Visās hostinga pakotnēs platforma izmanto cPanel. Tas ir ērti lietojams, un tas padara to vienkārši izpildāmu, piemēram, izveido e-pasta kontus, pārvalda datu bāzes un domēnus utt. Vietne piedāvā arī vairākus iekšējos un trešo pušu rīkus, kurus var instalēt tikai ar vienu klikšķi..

Klientu apkalpošana (atbalsts)

Uzņēmumam ir 300 cilvēku komanda, lai nodrošinātu, ka klienti ir laimīgi un apmierināti. Tas ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas sniedz atbalstu vairākās valodās (angļu, itāļu un spāņu valodā). Izņemot šo, tas piedāvā tehnisko atbalstu, kā arī dārgākām pakotnēm.

vietnes atbalsts

Tiešraides Čats

Tiešraides tērzēšana ir vēlama metode aptuveni 70% lietotāju, jo tiek apgalvots, ka tā ir deviņas reizes ātrāka nekā e-pasti, jo mijiedarbība notiek tiešraidē un turēšanas periods ir mazāks. Par laimi, uzņēmums piedāvā tiešraides tērzēšanu un dienā apstrādā vairāk nekā 2000 tērzēšanas pieprasījumu. Lai sazinātos ar aģentu, ir vajadzīgas tikai dažas sekundes. Viņi visi ir profesionāli un ātri risina jautājumus.

Biļetes

Vietnes vietne apstrādā vairāk nekā 1500 biļešu dienā, un šķiet, ka komanda šajā darbā ir diezgan efektīva. Parasti atbildi saņemat 24 stundu laikā, un ir arī atgādinājumi.

Tālr

Vietne vietnē apstrādā vairāk nekā 800 zvanus dienā. Turēšanas periods nav ilgs, un aģenti ir draudzīgi un labi informēti.

Izglītības resursi (zināšanu bāze)

Vietnē ir pieejamas ļoti detalizētas konsultācijas e-grāmatu un rokasgrāmatu veidā. Tie satur arī attēlus un padara tos brīvus, lai izprastu dažādus mitināšanas aspektus. Papildus tam ir arī FAQ, kas aptver gandrīz visu.

vietne-izglītība-resursi

Naudas atdošanas garantija (atmaksas politika)

Uzņēmums piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju par dalītu mitināšanu un 15 dienu naudas atdošanas garantiju mākoņa mitināšanai. Tas ir pieejams visiem plāniem, un to var pieprasīt no lietotāju zonas. Tomēr atjaunošanas pasūtījumus nevar atmaksāt, un arī dažas citas papildu maksas, piemēram, domēna vārda maksa, var netikt atmaksātas.

Kurš ir labākais vietnei?

SiteGround ir laba iespēja lietotājiem, kuri vēlas uzņēmumu ar neticamu klientu atbalstu. Tas piedāvā labu darbības laiku, un ātrums ir arī diezgan iespaidīgs. Tomēr tas ir nedaudz dārgāks nekā daži citi tīmekļa mitinātāji, bet tur joprojām ir diezgan populārs dažu lielisku iespēju dēļ, piemēram, bezmaksas SSL sertifikāti.

Tā ir lieliska iespēja WP vietnēm, pateicoties WP mitināšanai. Tas var būt piemērots arī e-komercijas uzņēmumiem, pateicoties trešo pušu lietotnēm, kas var padarīt brīnišķīgu jūsu vietnes sākšanu. Turklāt vietnes izstrādātājs arī atvieglo vietnes izveidošanu īsā laikā.

Pros
CONS

 • Padara vienkāršu pirmās vietnes palaišanu, pateicoties vienkārši lietojamam vietņu veidotājam, kā arī WordPress un daudzām bezmaksas lietotnēm pieejamībai.
 • Lielisks klientu serviss, jo jūs varat izvēlēties sazināties ar komandu, izmantojot tērzēšanu, zvanus vai e-pastus.
 • Bezmaksas e-pasti un SSL sertifikāti ar katru paketi.
 • Pērkot mēneša paketi, jums patiks zemākas mēneša likmes, taču jums būs jāmaksā papildus USD 14,95 iestatīšanas maksa (vienreizēja).
 • Jums, iespējams, nāksies meklēt dārgus plānus, ja jums vajadzēs daudz resursu, jo pamata paketēm ir ierobežota vieta un joslas platums.

Vai mēs iesakām SiteGround??

Vietne Ground ir lieliska izvēle, ja nopietni domājat par profesionālas vietnes izveidi. Tas piedāvā gandrīz 100% uptime un ir arī ērti lietojams. Jūs pat varat pāriet no cita resursdatora uz vietni SiteGround bez jebkādām problēmām, jo ​​tas nodrošina bezmaksas migrācijas pakalpojumus un aģenti jums atbildēs par darbu.

Mēs ceram, ka šis detalizētais pārskats palīdzēs jums pieņemt apzinātu lēmumu. Ko jūs domājat par to? Vai jums ir kāda pieredze ar SiteGround? Paziņojiet mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map