A2 prieglobos apžvalga: ar „Turbo serveriai“ yra gerai?

Prieš rašydami šią apžvalgą, įsigijome paslaugas, kurias turėjo pasiūlyti „A2“ priegloba. Prieš pateikdami savo nuomonę, mes ją naudojome metus (ir vis dar naudojame). Per vienerius metus, kai pasinaudojome šia paslauga, stebėjome „A2“ našumą. Pažvelgėme į veikimo laiką ir greitį (vidutinis įkėlimo laikas).


Į šią apžvalgą taip pat įtraukėme tikrąją statistiką ir tikruosius duomenis. Į šiuos duomenis įeina mūsų klientų aptarnavimo patirtis, pagrindinės savybės, kaina, realus darbo laikas ir įkėlimo laikas. Įvertinę viską, mes priėjome šią nešališką apžvalgą.


Aukščiausias įvertinimas

4,5 / 5

funkcijos
10/10

Draugiškas vartotojui
10/10

Kainodara
7/10

Palaikymas
10/10

Patikimumas
10/10

A2 prieglobos nuolaidos
Žr. Pasiūlymus

Uptime

99,97%

Įkrovimo laikas

347 ms

A2 priegloba įgijo gerą reputaciją kaip didelio galingumo priegloba. Jų paslaugos yra puikios tuo, kad jos daugiausia dėmesio skiria patikimumui ir greičiui. Bendrovė savo SSD diskus pavadino „Turbo serveriais“. Šie puslapiai įkeliami iki 20 kartų greičiau nei standartiniai ne SSD serveriai.

Didelis greitis yra ne tik jų aukščiausios klasės klientams. Vietoj to, turbo parinktys netgi įtraukiamos į jų bendrus prieglobos planus. Taigi už nedidelę kainą galite mėgautis dideliu greičiu.

„A2 Hosting“ gana dažnai patenka į geriausių kompiuterių sąrašą. Be to, jie taip pat yra laimėję daugybę prieglobos apdovanojimų. Jų guru įgulos komanda yra prieinama visą parą iškilus problemoms.

Pagrindiniai bruožai

 • 24/7 stebėjimas ir nuolatinis saugumas
 • A2 optimizuota programinė įranga ir turbo greičio serveriai
 • Neribotos el. Pašto paskyros, domenai ir duomenų bazės
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • Neribota vieta RAID-10 SSD diske
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija

Disko talpa
Neribota

Pralaidumas
Neribota

Pinigų grąžinimas
30 dienų

Nemokamas domenas
Ne

Nemokamas SSL
Taip

Priėmimo planai
www.a2hosting.com

A2 prieglobos apžvalga: pagrindinė informacija

„A2 Hosting“ pradėjo veikti kaip „Iniquinet“ 2001 m. Kaip interneto prieglobos palaikymas. Ji prasidėjo nuo Ann Arbor Mičigano valstijoje. Taigi, įmonei augant, vardas buvo pakeistas į A2, kad pagerbtų jų šaknis. Stebėtina, kad kompiuteris visada palaikė naujausias technologijas. Galų gale tai užtikrino didžiulę jos sėkmę.

informacija apie svetainę

Dar 2013 m. Ji pristatė SSD prieglobą palaikyti „SwiftServer“ platformą. Tuomet bendrovė taip pat priėmė SSD savo bendrai naudojamiems prieglobos planams. Dėl to ji sugebėjo padidinti greitį. Iki 2014 m. Pabaigos ji pradėjo naudotis turbo serveriais. Todėl jis pasiūlė geresnį puslapio įkėlimo greitį, palyginti su daugeliu kitų žiniatinklio prieglobų. Bėgant metams, A2 priegloba išaugo į greitą ir patikimą pagrindinį kompiuterį.

Svetainių priglobta statistika & ALD

Nuo 2001 m. „A2 Hosting“ stengėsi pasirinkti daugelį. Turėdamas 24 prieglobos planus, jame buvo talpinami 186 152 domenai. Domenai, kuriuos jie priglobė, yra .com, .org, .us, .biz ir .info. Apskritai jos augimo tempai metai po metų buvo 14%.

a2-priegloba-domenai-statistika

a2-hostingas-tlds-statistika

Spektaklis, Uptime & Įkrovimo laikas

Šiai peržiūrai mes prisiregistravome prie A2 prieglobos paslaugų ir įdiegėme „WordPress“. Tada mes sukūrėme internetinę svetainę, naudodami numatytąją temą. Mes taip pat užpildėme savo svetainę, veikdami kaip tikra, vidutinė „WordPress“ svetainė.

Našumo testas („Pingdom“)

Greitis yra nepaprastai svarbus bet kuriai svetainei, nepaisant jos nišos. Taigi, naudodamiesi „Pingdom“, pirmiausia išbandėme pagrindinio kompiuterio greitį. Rezultatai rodo, kad krovimo laikas yra beveik pusė sekundės, o tai yra nuostabu.

„pingdom-a2-hostingas“

Serverio Uptime & Įkėlimo laikas („UptimeRobot“)

Mūsų „manekeno“ „WordPress“ svetainė kiekvieną minutę buvo tikrinama, ar nėra priimančiosios. Kitaip tariant, išbandomi ir atsako, ir prastovos laikotarpiai. Gana aišku, kad pastaruosius du mėnesius „A2 Hosting“ nepatyrė prastovų. Taigi 100% serverio veikimo laikas yra gana įspūdingas.

Reakcijos laikas taip pat puikus. Kaip matote iš grafiko, reakcijos laikas yra daug mažesnis nei pusė sekundės per dieną. Tik vienam dienos metu atsakymas užtrunka beveik dalelę sekundės.

svetainės naudojimo laikas

A2 Hostingas Uptime & Įkėlimo laikas per paskutinius 3 mėnesius („UptimeRobot“)

Mėnuo
Uptime statistika
Įkrovimo laiko statistika
2019 m. Birželio mėn99,97%278 ms
2019 metų gegužė99,98%257 ms
2019 m. Balandžio mėn99,99%263 ms

Serverio reagavimo laikas („Bitcatcha“)

Tokie įrankiai kaip „Pingdom“ leidžia pamatyti, kaip įkeliami jūsų svetainės duomenys. Tai apima laikmeną, kurios įkėlimas užtrunka ilgiau nei paprastas tekstas. Taigi tikslesniam serverio reakcijos laikui mes panaudojome „Bitcatcha“. Naudodamiesi šiuo įrankiu, galite išbandyti serverio reakcijos laiką neįkeldami duomenų.

„sitecat-bitcatha“

Kaip rodo rezultatai, reagavimo laikas JAV yra mažesnis nei viena sekundė, o tai yra išskirtinis laikas. Kitose vietose statistika taip pat įspūdinga. Visi serveriai reaguoja per pusę sekundės.

Prieglobos planai ir funkcijos

Siekdama užtikrinti, kad ji patenkintų didelę klientų bazę, bendrovė turi daugybę prieglobos paketų. Atsižvelgdami į jūsų poreikius, galite pasirinkti sau tinkamiausią prieglobos planą.

Prieglobos tipas
# 1 paketas
# 2 paketas
# 3 paketas
# 4 paketas
Bendri (pagrindiniai)3,92 USD / mėn4,90 USD / mėn9,31 USD / mėn
„WordPress“3,92 USD / mėn4,90 USD / mėn9,31 USD / mėn11,99 USD / mėn
VPS32,99 USD / mėn46,19 USD / mėn65,99 USD / mėn
Skirta141,09 USD / mėn207,49 USD / mėn290,49 USD / mėn

Bendras priegloba

Bendrajam prieglobai yra tiek „Windows“, tiek „Linux“ serverių paketai. Tos pakuotės yra beveik vienodos. Skirtumas tik tas, kad „cPanel“ skiriasi abiem. Be to, „Windows“ paketai yra šiek tiek brangesni. Iš viso yra trys skirtingi bendri kiekvienos prieglobos rūšies planai.

Pagrindinės funkcijos
LITE
SWIFT
TURBO
Pradinė kaina3,92 USD / mėn4,90 USD / mėn9,31 USD / mėn
Atnaujinimo kaina7,99 USD / mėn9,99 USD / mėn18,99 USD / mėn
Svetainės1NeribotaNeribota
SSD vietos diskeNeribotaNeribotaNeribota
PralaidumasNeįvertintaNeįvertintaNeįvertinta
El. Pašto paskyros25NeribotaNeribota
Patalpintas domenas (-ai)25NeribotaNeribota
Įtraukti nemokami domenai
NEMOKAMAS SSL sertifikatas

a2-hostingas-bendri paketai

VPS talpinimas

Jei nenorite nagrinėti visos techninės informacijos, galite pasirinkti VPS talpinimą. Galimos dvi galimybės; Valdomas VPS arba dinaminis VPS talpinimo planas. Dinaminis VPS planas suteikia jums visiškai tinkinamą sąskaitą. Tuo tarpu valdomas VPS planas suteikia visišką „HostGuard“ valdymą.

a2-hostingas-vps-paketai

Dedikuotas priegloba

Vėl yra dvi pasirinktinio prieglobos galimybės. Naudodami specialųjį prieglobą, gausite galimybę tobulinti komandinę eilutę. Tuo tarpu naudodami valdytą lankstųjį prieglobą gausite visiškai valdytą prieglobos sprendimą. Abiejose kategorijose yra trys planai; „Sprint“, „Exceed“ ir pagaliau Mach.

a2-priegloba-skirta-paketai

Debesų talpinimas

Visi debesies prieglobos planai yra sutelkti ties „Linux“ serveriu. Kitaip tariant, „Windows“ nėra galimybės. Tačiau galite pasirinkti savo Linux OS. Be to, galite pasirinkti norimą saugyklą; SDD arba HDD.

a2 priegloba-debesis-paketai

Perpardavinėtojų priegloba

„Linux“ ir „Windows“ serveriuose yra įvairių perpardavėjų prieglobos planų.

a2 priegloba-perpardavėjas-paketai

„A2 Hostingas Basic“ (bendras planas)

Pagrindinis bendras planas, kurį siūlo bendrovė, yra vadinamas „Lite“ paketu. Tai galima tiek „Windows“, tiek „Linux“. Tai yra vienas idealiausių vienos svetainės pasirinkimų.

Planai & Kainos išsamiai

Pažvelkime į pagrindinio plano ypatybes ir kainą, kurią turėsite sumokėti. Tiems, kuriems jų reikia, taip pat yra dvi atnaujinimo parinktys. Turėdami „Swift“ planą, gausite dvigubai daugiau išteklių ir daugiau svetainių. Kita galimybė yra „Turbo“ planas, kuris yra greičiausia bendrovės paslauga iki šiol.

Kas įtraukta į pagrindinį paketą?

LITE (pagrindinis paketas): Be vienos svetainės, plane yra gana daug funkcijų. Tai apima 5 duomenų bazes, nemokamą SSD ir SSL, neribotą perkėlimą ir neribotą saugyklą. Be to, kaip ir visuose planuose, šis taip pat apima pinigų grąžinimo garantiją bet kuriuo metu. Atminkite, kad į pagrindinį „Lite“ planą neįeina bendrovės „Turbo“ serveriai. Pakuotės kaina prasideda nuo 3,92 USD / mėn. Jis atnaujinamas 7,99 USD per mėnesį.

SWIFT: „Swift“ paketą sudaro neribotos svetainės, perkėlimas, duomenų bazės ir saugykla. Tai taip pat apima nemokamą SSD ir SSL. Tačiau turbo serveriai neįtraukiami. Kitos funkcijos taip pat apima pinigų grąžinimo garantiją ir „cPanel“. Pradinė šio plano kaina yra 4,90 USD. Tuo tarpu atnaujinimo kaina yra 9,99 USD / mėn.

TURBO: Kaip ir kiti planai, tai taip pat apima neribotą perkėlimą, saugojimą ir duomenų bazę. Tai taip pat apima „turbo“ serverį, kuris siūlo iki 20 kartų didesnį greitį. Kitos funkcijos apima „cPanel“ valdymo pultą ir pinigų grąžinimo garantiją bet kuriuo metu.

Pagrindinės funkcijos
LITE
SWIFT
TURBO
Pradinė kaina3,92 USD / mėn4,90 USD / mėn9,31 USD / mėn
Atnaujinimo kaina7,99 USD / mėn9,99 USD / mėn18,99 USD / mėn
Svetainės1NeribotaNeribota
SSD vietos diskeNeribotaNeribotaNeribota
PralaidumasNeįvertintaNeįvertintaNeįvertinta
El. Pašto paskyros25NeribotaNeribota
Patalpintas domenas (-ai)25NeribotaNeribota
Įtraukti nemokami domenai
NEMOKAMAS SSL sertifikatas
Iš viso duomenų bazių5NeribotaNeribota
Svetainių perkėlimasLaisvasLaisvasLaisvas
SSD Boost
„Turbo“ serveris20X greičiau
Nuolatinis saugumas
A2 optimizuota programinė įranga
Šerdys1 x 2,1 GHz2 x 2,1 GHz2 x 2,1 GHz
Fizinė atmintis0,5 GB1 GB2 GB
Serverio vietos parinktys
„CloudFlare Basic“
„CloudFlare Plus“
Atsarginės serverio atsarginės kopijos
„WordPress LiteSpeed“ talpykla20X greičiau
Dedikuotas IP adresas1,96 USD / mėn1,96 USD / mėn1,96 USD / mėn
DNS valdymasLaisvasLaisvasLaisvas
SSH prieiga & Rsync
cPanel valdymo pultas
Softakuliarus
Bet kada pinigų grąžinimo garantija

Pradinių kainų lentelė

Kaip minėta anksčiau, „Linux“ ir „Windows“ prieglobos kainos skiriasi. Taigi „Linux“ „Lite“ paketas 2 ir 3 metų planams prasideda nuo 3,92 USD / mėn. Tuo tarpu „Windows“ pakuotė kainuoja 4,90 USD / mėn. Tačiau kainos skiriasi, jei pasirenkate metinius, dvejų ir trejų metų planus. Pavyzdžiui, jei pasirinksite „Lite“ plano 24 mėnesių periodą, jis jums kainuos 3,92 USD / mėn. Paprastai kuo ilgesnis planas, tuo mažesnės kainos. Norėdami sužinoti tikslią kainą pagal jūsų pageidaujamą trukmę, galite peržiūrėti šią lentelę:

Mokėjimo laikotarpis / planas
(tik naujiems vartotojams)
LITE
SWIFT
TURBO
1 mėnuo4,90 USD / mėn6,37 USD / mėn12,25 USD / mėn
12 mėnesių4,41 USD / mėn5,39 USD / mėn10,29 USD / mėn
24 mėnesiai3,92 USD / mėn4,90 USD / mėn9,31 USD / mėn
36 mėn3,92 USD / mėn4,90 USD / mėn9,31 USD / mėn

Atsinaujinimo kainų lentelė

Kaip ir pradinės kainos, atnaujinimo kainos taip pat keičiasi ilgėjant laikotarpiui. Kaip matyti iš lentelės, išlaidos mėnesiui yra mažiausios 24 ir 36 mėnesių planui.

Mokėjimo laikotarpis / planas
(atnaujinimo galimybės)
LITE
SWIFT
TURBO
1 mėnuo9,99 USD / mėn12,99 USD / mėn24,99 USD / mėn
12 mėnesių8,99 USD / mėn10,99 USD / mėn20,99 USD / mėn
24 mėnesiai7,99 USD / mėn9,99 USD / mėn18,99 USD / mėn
36 mėn7,99 USD / mėn9,99 USD / mėn18,99 USD / mėn

Pagrindinės detalės

Pažvelkime į pagrindines galimybes, kurias gali pasiūlyti „A2“ priegloba. Tai žinodami padės jums išsiaiškinti, ar ši žiniatinklio priegloba jums tinka!

Domeno vardas & Pašto adresą

A2 priegloba nepateikia domeno vardo nemokamai. Tačiau domeno vardą galite gauti už nedidelę kainą. Tai jums kainuos 14,95 USD per metus. Taip pat galite gauti domeno apsaugos parinktį.

a2-priegloba-domenų-vardai

Be to, į pagrindinį planą įtraukta 25 el. Pašto adresai. Tuo tarpu tiek „Swift“, tiek „Turbo“ plane yra neribotas el. Pašto adresų skaičius.

Internetinė erdvė & Pralaidumas

Naudodamiesi A2 priegloba, gausite neribotą saugyklą ir nemokamus SSD diskus. Tiesą sakant, pats paprasčiausias planas apima abi šias savybes. Taigi, net jei pasirinksite pagrindinį planą, jų nepraleisite.

„WordPress“ diegimas vienu spustelėjimu

„CPanel“ valdymo skydelyje yra „Softaculous“. Naudodamiesi vienu spustelėjimu „WordPress“ diegimo programa, galite lengvai įdiegti „WordPress“.

Migracijos tarnyba

Naudodamiesi šia žiniatinklio priegloba galėsite mėgautis nemokamu svetainių perkėlimu. Jei naudojate „cPanel“ su dabartiniu pagrindiniu kompiuteriu, tada „A2“ perkels jūsų svetainę už jus ir jums už tai nemokės!

Svetainių kūrimo priemonė

A2 siūlo veiksmingą A2 tinklalapio kūrėją. Iš esmės yra 4 skirtingi planai. Pigiausias, idealiai tinkantis vieno puslapio svetainei, prasideda nuo 3,92 USD / mėn. Tuo tarpu brangiausias, tinkantis elektroninės komercijos svetainėms, kainuoja 11,76 USD / mėn. Svetainės kūrėjo planuose yra įvairių šablonų, taip pat pakankama saugykla.

a2-hostingas-svetainė-statybininkas

Kitos savybės

A2 siūlo gana daug funkcijų kūrėjams. Tačiau įspūdingiausia jų savybė yra „Turbo“ serveris, kuris žada puikų krovimo laiką. Kitos savybės taip pat apima 99,9% įsipareigojimų.

Domenų privatumo apsauga

A2 priegloba suteikia ID apsaugą. Naudodamiesi šia funkcija galite apsaugoti savo asmeninius duomenis. Tuo pat metu taip pat galite įsitikinti, kad į jūsų pašto dėžutę patenka mažiau šlamšto. Atminkite, kad tai kainuoja 9,95 USD per metus.

SSL sertifikatas

SSL sertifikatas iš esmės patikrina jūsų svetainės tapatybę. Be to, jis užkoduoja duomenis, kurie yra siunčiami iš svetainės į serverį. Paprasčiau tariant, jis prideda dar vieną saugos lygį, kuris yra ypač svarbus svetainėms, kurios priima mokėjimus.

A2 siūlo daugybę SSL sertifikatų, atitinkančių jūsų svetainių poreikius. Pagrindinis SSL yra įtrauktas nemokamai. Tačiau yra ir pažangiausias SSL, užtikrinantis aukščiausią verslo saugumą.

„SiteLock“ sauga

A2 priegloba užtikrina jų kliento svetainės saugumą. Dėl šios priežasties į visas jų sąskaitas įtrauktos aktyvios apsaugos priemonės, vadinamos amžinuoju saugumu. Tai apima daugybę funkcijų, tokių kaip virusų skenavimas, serverio grūdinimas ir automatinė apsauga. Siekdama užtikrinti tolesnį saugumą, ji taip pat bendradarbiauja su „SiteLock“.

Skirta IP

Savo klientų skydelyje galite užsisakyti specialų IP adresą. Tai kainuos jums 4 USD / mėn., Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkto plano.

Atsarginės kopijos

Turite galimybę bet kada sukurti atsarginę kopiją. Tai labai naudinga, kai nenorite sąmojingai planuoti savaitės ar dienos atsarginę atsargą. Savo svetainėje galite sukurti visas arba dalines atsargines kopijas.

Kitos savybės

Dėl papildomo saugumo „A2“ turi nemokamą „HackScan Protection“. Tai padeda užblokuoti įsilaužėlius, kad jie nepadarytų net menkiausio nuostolio. Kitos funkcijos apima dvigubą ugniasienę, „KernelCare“ ir žiaurios jėgos gynybą.

Serverio vieta

Jų serveriai yra išsidėstę trijuose žemynuose, o tai yra dar viena jų gero veikimo priežastis. Serveriai yra Amsterdame, Europoje, Singapūre Azijoje, Mičigane ir Arizonoje, JAV. Taigi, jūs galite gauti prieigą prie serverio, kuris yra arčiausiai jūsų vietos.

Dėl to jūs galite mėgautis patobulintu savo svetainės našumu ir greičiu. Be to, serveriai yra stebimi visą parą. Be to, jie priklauso išimtinai A2, todėl be problemų galite pasitikėti saugumu.

Paprastas naudojimas

Nors A2 priegloba yra patogesnė kūrėjams, ja naudotis vis dar nėra sunku. Trumpai apžvelkime funkcijas, užtikrinančias šį lengvą naudojimą.

Registracijos paprastumas

Registracija apima tik tris pagrindinius veiksmus. Visi veiksmai yra pagrindiniai ir lengvai atliekami, todėl jums nebus problemų dėl prisiregistravimo.

mokėjimo metodai

Priimami daugybė mokėjimo būdų. Tai apima „PayPal“, banko pavedimą, pinigų perlaidą, kreditinę kortelę, „Skrill“, „PayULatam“ ir čekį.

Sąskaitos aktyvinimas

Jūsų sąskaita bus nedelsiant suaktyvinta. Jums nereikės laukti, kol gausite prieigą prie aukščiausios kokybės hostingo paslaugų.

Valdymo skydo ir informacijos suvestinės patirtis

Kad būtų patogiau naudotis, A2 siūlo standartinį valdymo pultą „cPanel“. Net ir tiems, kurie jį naudoja pirmą kartą, valdymo pultą naudoti gana paprasta. Be to, norint lengvai valdyti svetainę, lengva naršyti po įvairias parinktis.

Panašiai, norint įdiegti skirtingų CMS scenarijus, reikia tik kelių paspaudimų. Be to, kitas programas, tokias kaip „Drupal“ ir „Joomla“, galima lengvai pasiekti iš valdymo skydelio. Taip pat pridedami papildomi el. Prekybos įrankiai, skirti papildomoms funkcijoms atlikti. Nė vienas iš jų nėra susijęs su jokiu sudėtingu kodavimu, todėl jums gera eiti.

Klientų aptarnavimas (palaikymas)

Klientų aptarnavimas yra lygus ir yra įvairių būdų, kaip su jais susisiekti. Iš tikrųjų palaikymo komanda vadinama „Guru“ įgula, kuri yra pasirengusi padėti visada.

a2-priegloba-palaikymas

Gyvas pokalbis

Tiesioginis pokalbis galimas visą parą, visą savaitę. Galite bet kuriuo metu jiems pranešti.

Bilietai

Taip pat buvo sukurta kontaktinio palaikymo bilietų pardavimo sistema. Taigi galite pamatyti atsakytus klausimus apie jūsų pasirinktas esamas paslaugas.

Telefonas

Palaikymas telefonu taip pat yra gana efektyvus. Net jei jums paskambinsite vėlai vakare, kažkas atsakys į skambutį. Kai kuriais atvejais jūsų gali būti paprašyta palikti pranešimą. Tačiau jie jums paskambins per trumpą laiką.

Švietimo ištekliai (žinių bazė)

Taip pat yra žinių bazė visiems norintiems pačiam ieškoti sprendimų. Šioje žinių bazėje rasite straipsnių įvairiomis temomis. Tai apima PHP, SSH raktus, „WordPress“ ir el. Pašto abonementus. Norėdami gauti greitų rezultatų, taip pat yra paieškos laukelis, kuriame galite įvesti raktinį žodį ir gauti susijusius straipsnius.

a2-priegloba-žinios-bazė

Pinigų grąžinimo garantija (grąžinimo politika)

Naudodamiesi A2 priegloba, jūs gausite nerizikingą bandymą kartu su bet kuriuo metu grąžinamų pinigų garantija. Tai reiškia, kad iš šeimininko jums bus grąžinta be jokių rūpesčių. Be to, atšaukę savo sąskaitą per mėnesį, gausite visą pinigų grąžinimą. Taip pat galite gauti dalį proporcingų grąžinamųjų išmokų, jei atšauksite sąskaitą po pirmojo mėnesio. Tačiau tai priklauso nuo jūsų naudojimo būdo.

Kas yra A2 Hostingas?

 • Idealiausias pasirinkimas kūrėjams, nes jame yra daugybė kūrėjams palankių įrankių.
 • Jis vis dar tinka pradedantiesiems, neturintiems išankstinių žinių apie žiniatinklio prieglobą.
 • Patyrę žiniatinklio valdytojai taip pat gali gauti naudos iš jų teikiamų paslaugų.

Pliusai
MINUSAI

 • Užtikrina greitą krovinių darbą.
 • Komplektuojama su nemokamais SSD.
 • Tinka „WordPress“ vartotojams.
 • Puslapio įkėlimo laikas yra gana įspūdingas.
 • „Windows“ prieglobos planai yra riboti.
 • Jis yra labiau brangus, palyginti su kitais planais.

Ar mes rekomenduojame A2 prieglobą??

Apskritai, A2 gali pasiūlyti visus įrankius pradedantiesiems ir ekspertams, kad jų svetainė veiktų. Remiantis našumu, greičiu ir patikimumu, atrodo, kad tai geras pasirinkimas. Jų klientų aptarnavimas taip pat yra aukštos kvalifikacijos, draugiškas ir pasirengęs padėti visada.

Nors kainos yra aukštos, bet kada tai grąžina pinigų grąžinimo garantija. Tiesą sakant, garantija parodo tikėjimą jų paslaugomis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map