11 geriausių įrankių gražiam GIF sukurti

GIF tapo įprastiniu emocijų reiškimo internetu būdu.


Faktiškai, Gifas, populiariausia GIF dalijimosi svetainė gauna 300 milijonų vartotojų kiekvieną dieną. Tai beprotiška ir parodo, koks GIF yra beprotiškas.

Aš nežinau apie tave, bet aš kasdien kasdien dalinuosi GIF socialinės žiniasklaidos platformose, ir tai yra smagiau nei tradicinės jaustukai, tikriausiai todėl, kad jie vizualiai išraiškingesni. Nesvarbu, koks jaučiatės, yra GIF, kad tai tiksliai išreikštų.

O kas, jei dėl tam tikrų priežasčių nerandate reikiamo GIF tinkamu metu? Na, tai yra kai tu sukuri savo. Šiame straipsnyje minėtose svetainėse galite sukurti savo GIF ir užmegzti ryšį su savo auditorija.

Jei tai skamba įdomiai, pažvelkime į tai.

GIF kūrėjas – Gifas

Šis sąrašas negali būti išsamus, neminint Gifas, Taigi aš geriau pradėti nuo jo. Kaip minėjau aukščiau, ši svetainė yra populiariausias GIF kūrimo ir dalijimosi internete šaltinis. Jis buvo įkurtas 2013 m. Ir nuo to laiko tapo GIF pasirinkimo vietoje.

Naudodamiesi jų „GIF Maker“ parinktimi, galite pritraukti bet kokius vaizdo įrašus / klipus iš interneto ir pasidaryti savo GIF. Pradėkite pridėdami vaizdo įrašą prie GIF kūrimo priemonės ekrano, išsirinkite norimą pradžios ir pabaigos laiką, pridėkite antraštes ir bendrinkite ją su savo auditorija.

GIFS

Kaip tiesmukas vardas, GIFS yra animuotas GIF kūrėjas ir redaktorius, suteikiantis daugybę tinkinimo parinkčių. Pagrindiniame puslapyje galite pasirinkti įvesti vaizdo įrašo URL arba įkelti savo failą ir nusiųsti jį į redaktorių.

Kai esate redaktoriuje, galite pridėti:

 • Antraštės
 • Lipdukai
 • Įvairūs filtrai
 • Pereinamasis poveikis

Be to, galite apkarpyti, pasukti, sulieti ar apversti klipą. Nepamirškite, kad „ping pong“ funkcija leidžia jums vėl ir vėl pakeisti savo klipą, suteikiant jam tobulą GIF vaizdą.

Sukurkite GIF

Kita labai didžiulė dalijamų GIF biblioteka, Sukurkite GIF, leidžia naršyti po daugybę GIF ir netgi sukurti savo. Galite pasirinkti iš daugybės variantų, tokių kaip:

 • Paveikslėliai
 • „YouTube“ vaizdo įrašai
 • „Facebook“ vaizdo įrašai
 • Jūsų vaizdo įrašai
 • Per internetinę kamerą

Ir tada paverskite juos įdomiais GIF. Ši paslauga paprastai yra nemokama, tačiau jie taip pat turi ir narystę, jei norite atrakinti tokias funkcijas kaip HD kokybės GIF ir greitą įkėlimą / redagavimą. Būtinai pasinaudokite jų 3 dienų nemokamu bandomuoju periodu.

GIFMaker.me

GIFMaker.me yra labai paprasta svetainė, skirta kurti GIF, skaidrių demonstracijas ir vaizdo animacijas kartu su muzika. Jums net nereikia registruotis, tiesiog apsilankykite svetainėje ir spustelėkite mygtuką „Įkelti vaizdus“ arba „Vaizdo įrašas į GIF“.

Be to, jūs netgi galite sukurti animacines piktogramas ir savo avataras, kurias naudosite forumuose. Sukūrę bet kurį skelbimą, galite pakeisti jų dydį, pasukti ir pakeisti jų reikalavimus.

Ši paslauga yra nemokama ir gerai veikia visose interneto naršyklėse, jei turite įdiegtą „Flash“ grotuvą.

„ImgFlip“

Labai tvarkinga svetainė animaciniams GIF kurti, „ImgFlip“ leidžia pasirinkti iš vaizdo įrašų ir nuotraukų, kad būtų sukurtas patrauklus vaizdas. Galite įkelti failus arba tiesiog įklijuoti norimą URL, ir įrankis atliks savo darbą.

Be to, kad kuriate GIF, taip pat galite peržiūrėti kai kuriuos „karštuosius“ GIF šiuo metu jų tinklalapyje ir galbūt ieškoti įkvėpimo.

„EzGIF“

„EzGIF“ yra labai paprastas GIF kūrėjas, leidžiantis daugybę pritaikymų. Galite pasirinkti kurti, keisti dydį, apkarpyti, optimizuoti, pakeisti ir net pritaikyti nuostabius efektus savo GIF. Taip pat ant jo galite pridėti savo tekstą.

Naudodami šį įrankį vaizdus ir vaizdo įrašus galite paversti GIF.

GIFpal

Su GIFpal, be pastangų galite kurti ir redaguoti GIF. Tai leidžia jums pridėti sustabdytų judesių rėmus, juos redaguoti, pridėti efektų ir netgi įrašyti vaizdo įrašą. Galite pasirinkti naudoti šį įrankį kompiuteryje ir net mobiliajame telefone.

Pradėti labai lengva. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti norimą dydį ir pridėti paveikslėlių arba atidaryti fotoaparatą, kad spustelėtumėte vieną vietoje. Pasirinkus fotoaparato parinktį, atsidarys internetinė kamera arba telefono kamera, atsižvelgiant į tai, iš kurio įrenginio jį naudojate.

Gickras

Paskutinis, bet ne prasčiausias, Gickras yra dar vienas įspūdingas GIF kūrėjas, turintis daugybę nuostabių funkcijų. Galite įkelti laikmenas iš savo įrenginio, „Flickr“, „YouTube“ ar „Picasa“.

Pirmiausia įkelkite mažiausiai 2 vaizdus ir tada pasirinkite norimą dydį. Po to galėsite pasirinkti greitį ir pamatyti, kaip veikia GIF.

Antraštė

Viena patogiausių šio sąrašo svetainių, Antraštė leidžia be galo lengvai sukurti patrauklias animacines antraštes ir GIF. Galite pradėti pasirinkdami bet kurį iš jų paruoštų šablonų, pritaikykite jį pagal savo poreikius ir BOOM, turite savo reklaminę juostą.

Naudodamiesi šiuo įrankiu taip pat galite sukurti įtraukiančius GIF, specialiai sukurtus dalijimui socialinėje žiniasklaidoje. Galite pradėti nemokamai ir atnaujinti vėliau, kai jums patiks kai kurios patobulintos funkcijos, tokios kaip neribotas akcijų vaizdas ir sklandūs animacijos efektai..

Gfycat

Gfycat leidžia naudoti išorinį URL iš tokių šaltinių kaip „YouTube“, „Facebook“ ir „Twitch“ arba įkelti savo klipus. GIF redaktorius leidžia apkirpti, pridėti antraštes ir pridėti įvairius efektus. Be to, šis įrankis taip pat leidžia pridėti garsų prie savo GIF.

Įrašai

Įspūdinga programinė įranga, kurią galite atsisiųsti iš „Windows“ kompiuterio ar „Mac“, Įrašai leidžia be vargo įrašyti ekraną ir net iš jo padaryti GIF.

Paspaudę tik kelis mygtukus, galite pasirinkti norimą skiriamąją gebą ir kraštines ir pradėti įrašyti ekraną. Baigę galite pasidalyti klipu su pateikta nuoroda.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau išvardyti GIF kūrėjai padės jums sukurti tokius GIF, kurių ieškote, ir sudominti auditoriją kitu lygmeniu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map