8 e-komercijos svetainių projektavimo patarimai

Web dizainas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį kuriant sėkmingą el. Prekybos svetainę. Geriausias produktas pasaulyje gali būti lengvai nepastebėtas, jei jo dizainas nėra atsarginis pateikimas.


Geriausia žiniatinklio kūrimo ir patarimų dalis yra ta, kad daugelis patarimų apie dizainą yra pagrįsti duomenimis ir atvejų tyrimais. Nors kūrybiškumui ir įkvepiančiai raiškai visada yra vietos, duomenys pagrįsti patarimai garantuoja apčiuopiamus rezultatus.

Tikslas yra parduoti daugiau to, ką gali pasiūlyti jūsų prekės ženklas. Nesvarbu, ar tai nesąžininga dizaino elementai arba drąsūs teiginiai, kurie leis klientams sužinoti daugiau.

Puikus interneto dizainas įkvepia vartotojus imtis veiksmų, bet taip pat padeda sustiprinti vartotojų pasitikėjimą jūsų prekės ženklu. Veiksmas yra tai, kas skatina pardavimus, o dizainas yra toks, kuris padrąsina vartotojus atlikti tokius veiksmus, kaip pirkimas ar užmezgimas.

Šis straipsnis skirtas visiems, norintiems nušlifuoti savo el. Prekybos svetainės dizainą. Nesvarbu, ar naudojate „WordPress“, „Wix“, „BigCommerce“, arba pasirinktinę el. prekybos platformą. Žemiau pateiktos pamokos ir patarimai visuotinai taikomi kaip modernaus dizaino principai.

Papasakoti istoriją

pasakoja istoriją su interneto dizainuTenso pasakojimo pavyzdys

Puikūs produktai turi puikias istorijas. Kiekvienas gali apjungti el. Prekybos svetainę ir parduoti bet ką. Tačiau ne kiekvienas gali sukurti sėkmingą prekės ženklo įvaizdį aplink savo produktą.

Padės jūsų sugebėjimas papasakoti įtikinamą savo prekės ženklo istoriją ugdyti stiprų prekės ženklo įvaizdį. Taip pat pasakojimas skatina lojalumą. Klientai labiau įsimena jūsų prekės ženklą, jei jaučiasi nuoširdūs ir asmeniški. O geriausias būdas tapti asmenišku yra papasakoti istoriją.

 • Kas privertė jus sukurti savo produktą?
 • Kaip jūsų produktas paveikė jūsų gyvenimą?
 • Kokia jūsų ateities vizija?
 • Kas yra jūsų tikslinis klientas?

Pradėję atsakyti į šiuos klausimus, galėsite susidaryti aiškesnę idėją, kaip susisteminti savo el. Prekybos dizainą. Padarykite vartotojams įspūdį, kad jie yra kažko ypatingo dalis.

Ar nenorėtumėte, kad klientai sugrįžtų į jūsų parduotuvę, nes juos įkvėpė?

Kurkite mažiau pasirinkimo galimybių

WaldenasWaldeno būtybė drąsus su jų produktų reklama.

Nėra nieko nemalonesnio nei aplamai naudota parduotuvių naršymo patirtis. Pardavimo tikslas yra priversti vartotojus įtraukti prekes į savo pirkinių krepšelį. Bet jei jūsų naršymas suteikia šimtus variantų, vartotojai greitai praras kantrybę ir apskritai paliks svetainę.

„Walmart“ yra puikus pavyzdys to, ko nedaryti, nebent norite parduoti ilgą uodegą. Jų naršymas pateikia per daug prisotintų navigacijos parinkčių sąrašą, todėl jums gali svaigti galva, kai baigiate ieškoti to, ko jums reikia.

Paprasta e-komercijos navigacija // „Mercari“

Kuo klientams paprasčiau rasti konkretų produktą, tuo daugiau laiko jie turi skaityti apie produktą – ir galų gale pirkti.

Naudinga: Pabandykite nubraižyti naršymo struktūrą naudodami „Sketch“, „Photoshop“ ar bet kurį kitą vielos kadravimo įrankį. Išanalizuokite procesą, kai vartotojai ateina į pagrindinį puslapį, naršo katalogą ir galiausiai pasiekia produkto puslapį.

Neabejotinai tai yra vienas iš svarbiausių e-komercijos svetainių dizaino patarimų.

Spalva įkvepia emocijoms

DvasiaPaprastos ir aiškios spalvos suteikia malonumo vartotojui.

Spalvos turėjo psichologinį poveikį pardavimams dar prieš skaitmeninę revoliuciją. Suprasdami įvairius emocijų tipus, kuriuos gali sukelti spalvos, galite susikurti savo el. Prekybos svetainę taip, kad ji atitiktų tam tikrus jausmus ir vibracijas..

Čia yra diagrama, kurioje parodomos emocijos, paprastai susijusios su skirtingomis spalvomis:

spalvų psichologija.001

Priklausomai nuo jūsų produkto ir tikslinės auditorijos, galite naudoti spalvas, kad sužadintumėte tam tikrus jausmus. Pvz., Jei jūsų parduotuvė parduoda ekologiškus produktus ar gaminius, žalia spalva papildys gamtos pojūtį.

Pagal tyrimai, klientams reikia maždaug 90 sekundžių, kad jie suformuluotų savo nuomonę apie produktą. Ir nemaža dalis to sąveikos laikotarpio – apie 70% – nustatoma išskirtinai spalvoms.

Nuoseklumas yra svarbus

Pasakojimų mokykla šeimoms - „Bedtime Stories“

Naudotojai prisimena jūsų prekės ženklo dizainą ne dėl patrauklaus pavadinimo, bet dėl ​​bendro jūsų pateikto prekės ženklo įvaizdžio. Kalbant apie internetinį dizainą, tai daugiausia susiję su tuo, kaip struktūriškai išdėstote savo puslapius.

Ar visuose puslapiuose naudojate tuos pačius šriftus ir spalvas? Dėl stipraus tipografinio modelio jūsų vartotojams gali įsiminti įsimintina patirtis.

Be to, jei keliuose puslapiuose naudojate daugybę skirtingų spalvų, rizikuojate pasirodyti kaip įvairus prekės ženklas.

Todėl, jei norite būti atpažįstamas ir įsimenamas, būtinai kreipkite dėmesį į panašumų naudojimą savo dizaino modeliuose. Net jei jūsų produktas turi daug šakų, puslapių projektavimas, atsižvelgiant į panašumus, tik padeda sukurti stipresnį prekės ženklą. Ir tai yra bilietas jūsų pardavimų padidinimui.

Eksperimentuokite skubiai

skubos sukūrimas el. prekybos internetiniame dizaine

Skuba daugiausia grindžiama pasiūlymais ir išskirtiniais sandoriais. Kaip matyti aukščiau esančioje nuotraukoje, „Bestbuy“ viršutinę savo pagrindinio puslapio dalį naudoja norėdami pabrėžti nenugalimus pasiūlymus. Tačiau ar yra kitų būdų skubos jausmui skatinti?

Viena didžiausių priežasčių, kodėl klientai atsisako savo pirkinių krepšelio, yra aukštos pristatymo kainos. Taigi tai sukuria galimybę pasinaudoti kapitalu pasiūlant specialius siuntimo išlaidų pasiūlymus.

Tai taip pat taktika, kurią naudoja tokie prekės ženklai kaip „Bestbuy“. O „Amazon“ yra žinoma dėl savo „Prime“ paslaugų. Pagrindiniams vartotojams nemokamas, beveik visų produktų, pristatymas. Taip pat galite paraginti vartotojus išleisti tam tikrą sumą jūsų parduotuvėje ir mainais gauti nemokamą pristatymo kainą.

Kita skubos forma yra tam tikro produkto atsargų apribojimas.

ribota atsargų e-prekyba

Čia yra gražus, atostogų metu sukurtas, įgulos kaklo megztinis. Siūlomas nemokamas pristatymas JAV, tačiau jis galimas tik tam tikrą laiką. Tai puikus skubos pavyzdys, naudojamas kuriant el. Prekybos parduotuves.

Ar galite galvoti apie kitus būdus, kaip skatinti skubumą? Mes norėtume išgirsti jūsų mintis ir sėkmės istorijas.

Aiškios ir gražios nuotraukos

neskleisti

Yra daugybė duomenų, pagrindžiančių teiginį, kad aukštos kokybės, tinkami ir vizualiai patrauklūs vaizdai padeda padidinti konversijų rodiklius. Ir mes nekalbame tik apie gaminių vaizdus.

Vaizdai, kuriuos naudojate kurdami bendrą dizainą, gali turėti didžiulį poveikį patraukiantį vartotojų dėmesį.

Puiki nuotrauka sužadina emocijas, sukuria tapatybės jausmą ir yra lengvai įsimenama. Paprastas žmogus gali prisiminti iki 2 000 vaizdų beveik tiksliai.

Atsižvelgiant į tai, produktai nebus parduodami, jei nebus nuotraukų, kuriose būtų sukurta produkto dizaino atsarginė kopija. Labai svarbu, kad jūs, kaip elektroninės prekybos parduotuvės savininkas, padarytumėte viską, kas įmanoma, kad jūsų gaminio esmė būtų sužavėta aukštos kokybės nuotraukomis..

Geriausia, kad jums nereikėtų samdyti brangaus fotoaparato, kad galėtumėte atlikti darbą. Yra daugybė vadovėlių ir instrukcijų kurdami išskirtines gaminio nuotraukas, naudodami ne tik telefoną ar nebrangų fotoaparatą.

Tokios svetainės kaip „Pexels“ ir „Unsplash“ yra gerai žinomos, kad teikia stulbinančią ir profesionalią fotografiją be licencijų.

Tapk klientu

tapti klientu

Web dizainas turi dvi puses – profesionalų ir subjektyvų. Profesionalioji pusė turi viską, kas susiję su UX ir UI tendencijomis, struktūrizuojant dizainą.

Dėl subjektyviosios pusės reikia atsitraukti ir pažvelgti į savo dizainą kliento požiūriu. Jei norite, svetainės lankytojas.

 • Kaip jūs jaučiatės dėl bendro dizaino išdėstymo?
 • Ar galite greitai rasti reikalingą informaciją??
 • Ar navigacija prasminga??
 • Ar produkto aprašymas yra aiškus ir aiškus?
 • Kaip greitai galite pasiekti kasos puslapį?

Atsakydami į šiuos klausimus galite pastebėti visus neatitikimus, kuriuos reikia pašalinti.

Dažnai naudokite A / B testus

a-b testavimas.001

Kai pasieksime paskutinę el. Prekybos svetainių projektavimo patarimų dalį, uždarykime sąrašą aptardami A / B testavimą.

A / B testavimas yra būtinas būdas naudoti du skirtingus svetainių išdėstymus vienu metu. A yra viena versija, o B yra kita.

Tada, praėjus tam tikram laikui, galite palyginti kiekvienos versijos metriką atskirai. Metrika, kurią galite stebėti, apima konversijų rodiklius, patogumą naudoti ir bendrą skirtingų maketų dalių sąveiką.

Net ir nedidelis dizaino pakeitimas gali drastiškai pagerinti vartotojų įsitraukimą. Panašiai išbandę įvairius spalvų variantus ir dar daugiau, galite susidaryti aiškesnę mintį, kur nukreipti savo būsimus dizainus..

Galite rasti daugybę svetainių optimizavimo priemonių & A / B testavimas „Nexus“ kataloge.

Apvyniokite

Dizainas yra nuolat kintantis kraštovaizdis. Supratimas apie modelius, vartotojo elgesį ir naujausias tendencijas gali suteikti jums pranašumų didinant pardavimus.

Mūsų projektavimo patarimai yra skirti visiems, norintiems patobulinti e. Prekybos svetainės naudotojų patirtį.

Taigi, negaišk minutės ir eik į darbą! Mes norėtume išgirsti, kaip šie patarimai padėjo sukurti geresnį dizainą jūsų el. Prekybos parduotuvėje. Jei jums reikia kokio nors eksperto dizainerio, tuomet visada galite apsilankyti 99designs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map