9 Žiniatinklio ir grafinių dizainerių atvirojo kodo įrankiai

Nemokama žiniatinklio ir grafikos dizainerių programinė įranga …


Yra daug atvirojo kodo programinės įrangos, kuri gali jus nepaprastai palaikyti kaip interneto ir grafikos dizainerį. Atviras šaltinis yra ne tik vertingas dėl to, kad jo kainos ženklas nulis, bet ir palaikomoji bendruomenė, paplitusi visame pasaulyje. Dabartinėmis ekonominėmis aplinkybėmis atvirojo kodo įrankiai yra puiki vieta pradėti ieškoti.

Dizaino pasaulyje išlaikyti grafikos dizainerio profesinę karjerą tik naudojant atvirojo kodo programas yra gana sudėtinga. Galbūt yra daugybė patobulintų atvirojo kodo programų, kurios padės jums tapti puikiu grafikos ir interneto dizaineriu. Terminas „atviras šaltinis“ reiškia, kad jis prieinamas nemokamai ir prieinamas visiems.

Krita

Krita yra galingas vektorinės grafikos kūrėjas, daug dėmesio skiriantis skaitmeninei tapybai ir iliustracijoms. Daugiausia jis naudojamas kuriant komiksus. Tai nemokama programinė įranga su patobulintais šablonais ir funkcijomis.

Menininkai sukūrė „Krita“, kuriai skirta aukščiausios kokybės piešimo programinė įranga. Tai gali padėti kurti komiksų knygas, piešti lygias formas, nykstančius taškus, išplėstines atrankos funkcijas, sluoksnių kaukes ir kt. Jei norite patekti į iliustracijų pasaulį, „Krita“ yra geriausias pasirinkimas atvirojo kodo kategorijoje..

Gimp

„Gimp“ reiškia GNU vaizdo manipuliavimo programą.

Gimp yra vienas iš populiariausių ir atvirojo kodo grafikos projektavimo ir nuotraukų redagavimo įrankių. Tai siūlomas grafinio dizaino rinkinys ir vaizdų rengyklė. Šis įrankis yra tas pats kaip „Adobe Photoshop“ išdėstymas. Fantastiškas įrankis bet kuriam pradedančiajam ar pažengusiam dizaineriui, kuris pirmiausia dirba su nuotraukomis.

GIMP yra aukštos kokybės scenarijų scenarijų kryptis, naudojama kalbose, įskaitant C, Perl, C ++, Python ir kt..

Tai yra „Adobe Photoshop“ atitikmuo. Jei kuriate skaitmeninį paveikslą ar koreguojate nuotraukas ir komponuojate įvairius elementus, jis yra fantastiškas. Žinoma, joje nėra visų funkcijų, tokių kaip „Photoshop“, tačiau kas sukūrė šią programinę įrangą, turi didžiulį skaičių savanorių iš viso pasaulio.

Pabrėžia

 • Su filtrais, kaukėmis, sluoksniais ir šepetėliais
 • Išplėskite funkcijas plėtiniais
 • Pažangios nuotraukų redagavimo funkcijos
 • Sukurti tikrai įkvepiantys dizainai. Tai reiškia suteikti galimybę lanksčiai transformuoti vaizdus taip, kaip jums patinka.
 • Didžiulis skaičius grafinio dizaino elementų, logotipų, sąsajos komponentų. Tai taip pat prisideda prie aukščiausio lygio spalvų tvarkymo funkcijų, kad būtų užtikrintas aukšto tikslumo spalvų valdymas.

„Inkscape“

„Inkscape“ yra panašus į „Adobe Illustrator“ ir „Corel Draw“. Tai taip pat yra vienas iš galingų įrankių, prieinamų nemokamai visiems. Jis taip pat žinomas kaip vektorinės grafikos kūrėjo „Adobe Illustrator“ atitikmuo.

„Inkscape“ pagrindinis ir numatytasis failo formatas yra Scalable Vector Graphics (SVG). „Inkscape“ galima naudoti „Linux“, „Mac“ ir „Windows“ operacinėse sistemose.

Pabrėžia

 • Stiliaus objektai
 • Palaiko įvairių tipų failų formatus
 • Operacija priklauso nuo kelio
 • Manipuliacija objekte gali būti atlikta efektyviai
 • Dokumentacijos paprastumas
 • Lanksti vartotojo sąsaja

Dia

Dia buvo sukurta ant vieno dokumento sąsajos (SDI), panašios į „Inkscape“ ir „GIMP“. Jis daugiausia naudojamas kuriant elektroninių grandinių tipo tinklus, schemą ir tt. Jis integruotas su daugybe pažangių funkcijų, t.y., naudojant tai, norint padėti nubrėžti santykių modelius duomenų bazių struktūrose, UML, paprastose elektros grandinėse. Palaikomi SVG ir XML failų formatai.

Naudodamiesi Dia galite eksportuoti SVG, EPS, DXF, PNG, JPEG visus kitus žinomus formatus.

Blenderis

Blenderis yra 3D piešinių kūrimo programinė įranga. Žymiausi animatoriai naudoja „Blender“ trumpametražiams, vaidybiniams filmams, TV laidoms ir kt.

Iš pradžių jo sąsaja yra gana sudėtinga, bet kai jūs einate į priekį kurdami, tada lengvai. Jis turi daug pritaikomų funkcijų; žinoma, taip pat galite sukurti plėtinius ir funkcijas taip, kaip norite sukurti.

Naudodami „Blender“ galite tvarkyti fotorealistinį perteikimą, skulptūrų formavimą (skirtingo tipo šepetėliai), žaidimų kūrimą ir greitą takelažą..

„Pencil2D“

„Pencil2D“ yra piešimo programinė įranga; leidžiama kurti rankomis pieštas animacijas, naudojant bitkartinį ir vektorinę grafiką. Jį paprasta naudoti, jis yra integruotas su aiškesne sąsaja ir aprūpintas aukščiausios klasės animacijos įrankiais.

pieštukas 2d

Taigi piešimo įrankis „Pencil2D“ yra geriausias būdas sužinoti pagrindinius vektorinės grafikos ir animacinių filmų animacijos principus.

Skencil

Skencil yra vektorinė piešimo programa. Jis prieinamas „Linux / Unix“ / GNU tipo operacinėse sistemose. Tai leidžia mums sukurti puikias schemas ir iliustracijas bei naudingus brėžinius. „Skencil“ yra sukurtas aiškinamąja kalba, ty python, ir yra labai orientuotas į objektus.

Pabrėžia

 • Lengva naudoti.
 • Gradientas užpildo
 • Rašykite EPS failus
 • Mišinių grupės
 • Transformuoti vaizdai ir tekstas
 • Išplėstiniai stačiakampiai ir kreivės ir kt.

„Font Forge“

„FontForge“ yra šriftų rengyklė, palaikanti daugelį dizainerių šriftų formatų. Jis yra lengvas ir leidžia sukurti sklandų jūsų paties, tikrojo tipo ir pašto indekso dizainą. Tai nemokama programinė įranga, kurią sukūrė George’as Williamsas ir parašyta C programavimo kalba.

Jis naudoja „FreeType“ šriftų kūrimą ekrane.

SVG-Redaguoti

SVG-Redaguoti gali padėti sukurti vektorinę grafiką naršyklėje be jokios papildomos programinės įrangos diegimo jūsų sistemoje. Tai yra „JavaScript“ grafinio projektavimo įrankis keliose naršyklėse.

„SVG-Edit“ sudaro dvi sąsajos, kurias sudaro svgcanvas.js ir svg-editor.js. Šie du komponentai veikia kartu, kad sukurtų efektyvią vektorinę grafiką.

Išvada

Kadangi per metus skaitmeninimas visame pasaulyje didėjo, tai aiškiai parodo, kad grafikos ir interneto projektavimo pramonės poreikis bus didelis. Pasirinkę tinkamą jūsų verslo poreikius tenkinantį įrankį, gausite geriausius rezultatus.

Jūs taip pat galite investuoti į save mokymasis kurti.

ŽENKLAI:

 • Atviro kodo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map