CX strategijų integravimas į jūsų svetainės pertvarkymą

Svetainė yra pagrindinis bet kokio verslo įrankis, norint sudominti ir paversti savo tikslinę auditoriją. Tai yra skaitmeninis centras, kuriame vartotojai susirenka daugiau sužinoti apie įvairias įmones ir jų pasiūlymus, kad jie galėtų priimti pagrįstą sprendimą.


Patekę į pagrindinį svetainės puslapį, 86% jų ieško informacijos apie produktus ar paslaugas, 52% nori sužinoti apie verslą, o 64% tikisi rasti kontaktinę informaciją. Be to, 59% vartotojų bendrauti su gerai sukurtomis ir patraukliomis svetainėmis.

integruoti-cx-strategijas-į savo svetainę-pertvarkyti-1

šaltinis

Galų gale, jūsų klientai nori gauti reikiamos informacijos ir mėgautis sklandžiu naršymu jūsų svetainėje, kad jie ne tik sėkmingai pirktų iš jūsų, bet ir niekada nedvejodami sugrįžtų ar skleistų žodį apie jūsų verslą savo draugų ratuose..

Todėl, jei šiuo metu galvojate pertvarkyti savo svetainę, visada atsiminkite: 73% vartotojų mano apie klientų patirtį (CX) kaip svarbus veiksnys priimant sprendimus dėl pirkimo. Tvirtos CX strategijos įgyvendinimas pertvarkant svetainę padeda padidinti klientų įsigijimo ir konversijų rodiklius.

Čia vaizdai įasmeninami. Deja, daugelis perprojektavimo projektų laukia, kol bus baigti, kad pridėtų tą elementą į svetainę. Taigi, kaip jūs turėtumėte integruoti CX strategiją į savo svetainės dizainą? Peržiūrėkite šiuos patarimus:

Supraskite, kaip žmonės patenka į jūsų svetainę

Buvo tam tikras momentas, kai buvo sunku tiksliai žinoti, kaip vartotojai nusileido svetainėje. Tačiau patobulinus duomenų rinkimą ir analizę tapo daug lengviau nustatyti svetainės srauto šaltinį.

Jei turite svarbios informacijos apie svetainių įsigijimą, galite efektyviai analizuoti ir naudoti duomenis. Idealiu atveju turėtumėte išstudijuoti informaciją iš kelių aspektų, pvz., Laiko, šaltinių, puslapių ir įvairių segmentų, kurie yra svarbiausi norint suprasti, kaip jūsų klientai naudojasi svetaine..

Todėl nurodykite savo svetainės lankomumo šaltinį, kuris yra svarbus kuriant puikią patirtį; bet atspėk ką? Tai tik viena dėlionės dalis.

Galimi keli analizės įrankiai. Pasirinkite jums patinkantį.

 • „Google Analytics“ (nemokama)
 • „Matomo“ (komercinis debesijos pagrindu sukurtas nemokamas pasirinkimas savarankiškam šeimininkui)
 • Crazyegg

Studijuoti savo klientus yra būtina

Nepriklausomai nuo to, ar jūs tobulinate esamą produktą, ar pertvarkote svetainę, turėtumėte susieti jį su savo profiliais. Bet kuriam svetainės dizainui, kuris neleidžia vartotojui sutelkti dėmesio, bus sunku juos sudominti ir paversti..

Šiomis dienomis yra daugybė priemonių sąveikai analizuoti ir pirkėjų asmenybėms kurti. Ko nori tavo klientai? Išanalizavę duomenis ir sukūrę vartotojų profilius, į šį klausimą galėsite atsakyti kur kas išsamiau.

Jei norite, kad perdarymas būtų sėkmingas, labai svarbu sužinoti apie tikslinius klientus ir priežastis, kodėl jie apsipirkinėja iš jūsų. Tai gali padėti atlikti tokie įrankiai, kaip antai sekimas analizės srityje.

Asmeninimo metodų pritaikymas

Šių dienų vartotojai mėgsta individualizuotą patirtį.

Tai verčia juos gerai jaustis sąveikaujant su prekės ženklu, o tai dar labiau padidina jų galimybes konvertuoti. Įgyvendindami personalizavimo taktiką pertvarkant savo svetainę, galite sukurti unikalią vartotojo patirtį kiekvienam jūsų klientui.

komanda „Optimizely“ sukūrė suasmeninimo idėją ir su ja važiavo kaip profesionalas, sukurdamas 26 savo svetainės versijas, kad geriau patenkintų kiekvieną klientą. Yup – 26 versijos! Tai yra sunkus darbas, tačiau verslas gali sukurti tik lojalumą prekės ženklui, puoselėti ir sudominti lankytojus bei greičiau juos paversti pritaikydamas juos „t“.

integruoti-cx-strategijas-į savo svetainę-pertvarkyti-2

Galite naudoti „Optimizely“, norėdami pasiūlyti asmeniniams poreikiams pritaikytą produktą savo vartotojui, arba galite apsvarstyti galimybę įdiegti vidinį sprendimą naudodami „Geolocation API“ paslaugą..

Sukurkite holistinį vartotojo profilį

Norėdami susidaryti išsamų būsimo kliento vaizdą ir sužinoti, kaip jiems geriau pateikti į rinką, turite puikiai suvokti jų norus, įpročius ir sąveiką svetainėje. Tik žinodamas ir panaudodamas visus šiuos elementus, tavo perdarymas gali būti efektyvus.

Norėdami optimizuoti savo svetainę taip, kad ji veiktų maksimaliai, apsvarstykite holistinę klientų patirties strategiją, į kurią galėtų būti įtrauktas klausimynas, kurį turėtų užpildyti jūsų tiksliniai klientai. Kai kurie klausimai gali būti:

 • Kaip jie girdėjo apie tave?
 • Kas pirmiausia juos patraukė į jūsų svetainę?
 • Kiek laiko jie paprastai praleidžia jūsų svetainėje?
 • Ar jie kada nors pirko tai su jumis? Jei taip, kas privertė tai padaryti?
 • Ar jie kada nors bendravo su jūsų svetaine ketindami pirkti, bet tada nusprendė prieš ją? Jei taip, kas paskatino juos priimti šį sprendimą?
 • Kaip lengva jiems naršyti jūsų svetainėje nuo 1 iki 10 skalėje?

„HubSpot“ Padaryti mano asmenybe yra puiki priemonė gauti klientų atsiliepimus ir kurti vartotojo profilius. Peržiūrėję tikslinius klientus 360 laipsnių kampu, galėsite lengviau prisitaikyti ir patobulinti patirtį. Todėl surinkite duomenis išsamiai.

Išbandykite savo svetainę; atnaujinti

Tik griežtai išbandydami galite suprasti, ar jūsų įgyvendinti pokyčiai turėjo įtakos. Pertvarkymas niekada nebūna išbaigtas, o nuolat tobulėja kelionė, pagrįsta tinklalapį naudojančiais klientais.

Kliento kelionė yra tokia pat įžvalgi kaip ir bandymai, kuriuos atliekant kuriama. Todėl nuolat bandykite ir atnaujinkite, atsižvelgdami į rinkos ir vartotojų elgsenos pokyčius. Galbūt nerandate klaidų svetainės naršymo funkcijose, tačiau kalbant apie CX, visada yra ką tobulinti.

Tau

Vartotojai ne visada nori ką nors įsigyti; vietoj to jie trokšta puikios klientų patirties, kuri atitiktų siūlomą produktą ar paslaugą. Dėl šios priežasties būtina suteikti tokio lygio klientų patirtį, kuri ne tik sukuria vaisingą ryšį su klientu, bet ir padaro jį laimingą. Taigi, kada jūs pertvarkote savo svetainę?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map