Kaip per kelias minutes susikurti gražų savo verslo logotipą?

Logotipas yra tai, kas kalba apie. Paslaugas, vertybes ir siekius prekės ženklas. Logotipas yra ryškiausia ir svarbiausia jūsų dalis verslas.


Taigi jis turi būti profesionalus ir patrauklus. Galite susikurti logotipą patys arba pasamdyti dizainerį. Samdomi dizaineriai kainuos šiek tiek brangiau, be to, galite tai padaryti patys, naudodamiesi internetiniais įrankiais.

Šie internetiniai įrankiai leidžia jums sukurti gražus logotipas savo prekės ženklui & verslas, nerašydamas kodo ar jo nesukurdamas.

Logotipai ir prekės ženklas yra tokie svarbūs. Dideliame pasaulio krašte žmonės nemoka skaityti prancūziškai ar angliškai, tačiau puikiai prisimena ženklus – Karlas Lagerfeldas

Looka

Looka yra Dirbtinis intelektas ir pažengusio mokymosi logotipų kūrėjas. AI kartu su aukščiausios kokybės dizainu leidžia „Looka“ generuoti profesionalius logotipus akimirksniu ir pigiau nei kiti ištekliai.

Galite sukurti žemos skiriamosios gebos pagrindinį logotipą su spalvotu fonu už 20 USD. Didelės skiriamosios gebos logotipą ir kitus privalumus galima padaryti už 65 USD. Jau pagaminta daugiau nei 1 milijonas logotipų.

„Looka“ užtikrina, kad kiekvienas sukurtas logotipas yra unikalus, ir jūs galite tai padaryti neribotos versijos. Pabandykite, kol būsite patenkinti šriftu, spalva ir savo prekės ženklo logotipu.

Placeitas

Žinomos dėl daugybės paslaugų, Placeitas turi puikų logotipų gamintoją, su kuriuo vos keliais paspaudimais galite sukurti savo įmonės logotipą. Galite pasirinkti iš daugiau nei 8000 įvairių pramonės šakų šablonų, kruopščiai paruoštų pasaulinės klasės dizainerių. Tada galite pridėti savo vardą prie jo, pakeisti šriftą, spalvą ir visiškai pritaikyti, kad jis taptų jūsų pačių.

Geriausia, ką teikia ši paslauga, ji leidžia greitai ir lengvai animuoti savo logotipus MP4 versijoje, kurią vėliau galima naudoti įvairiose tinkamose platformose, tokiose kaip „Twitch“ srautas. Jei norite atsispausdinti, tai galite padaryti ir naudodami PDF failą.

Apskritai, „Placeit“ logotipų kūrimo priemonė yra labai paprasta naudoti. Jei žinote, kaip užpildyti formą, galite tai naudoti ir jūs. Tai taip patogu.

Siuvėjų prekės ženklai

Tai padaryti yra nepaprastai lengva Siuvėjų prekės ženklai. „AI“ gaminami siuvėjų prekės ženklai kas 2 sekundes sukuria naują dizainą. Ji turi daugiau nei 600 000 klientų ir sukūrė daugiau nei 2 milijonus dizainų.

Logotipo kūrimas yra paprastas – įvedate savo prekės pavadinimą >> apibūdinkite savo verslą >> pasirinkite žurnalo tipą (piktograma, vardas, pradinis pagrindas) ir leiskite stebuklams įvykti.

Sukūrę savo logotipą, galite pakeisti piktogramą, spalvą, šriftą, išdėstymą ir tt ir pagaliau atsisiųsti aukštos kokybės logotipo vaizdus keliais formatais..

„BrandMark“

Sukurkite unikalų prekės ženklo identitetą savo verslui Prekės ženklo logotipų kūrėjas.

Ne tik profesionalus logotipas, bet ir prekės ženklas leidžia sukurti visą prekės ženklo turtą, įskaitant vizitinių kortelių dizainą, „Facebook“ viršelį, programų piktogramas, firminius blankus ir dar daugiau.

Logotipai sukuriami iškart, remiantis jūsų įvestimis AI projektavimo sistemoje. Kai būsite patenkinti rezultatais, galėsite tinkinti pagal poreikius ir eksportuoti PDF, EPS, PNG ir SVG failus.

Pabrėžia

 • Jūs turite savo logotipo ir prekės ženklo turto autorių teises
 • Bet kada pakeiskite savo logotipą
 • Mokėkite tik tada, kai esate patenkintas dizainu
 • Daugiau nei 1,4 milijono vaizdų, paruoštų naudoti

Taigi pirmyn ir pamėginkite pamatyti, kaip tai padaryta Prekės ženklas veikia.

Logasteris

Logasteris yra profesionali logotipų projektavimo paslauga. „Logaster“ jau sukūrė 4,5 milijono logotipų. Tam naudojami novatoriški įrankiai, kurie suteikia autentiškus jūsų prekės ženklo logotipus.

Viskas, ko jums reikia, yra šiek tiek kūrybiškumo, norint sukurti elegantišką logotipą, kuris atspindėtų jūsų prekės ženklą. „Logaster“ yra aktyviai prieinamas 24 X 7 yra net 167 šalys.

Įvedę savo prekės pavadinimą, gausite galimybę pasirinkti dizainą iš daugiau nei 100 variantų. Visada galite redaguoti logotipo šriftą, spalvą & Jei esate patenkinti, esate pasirengę naudoti.

„Logaster“ leidžia atsisiųsti aukštos kokybės įvairaus formato logotipų vaizdai – SVG, PDF, PNG, JPEG.

„LogoTypeMaker“

Labai paprastas įrankis sukurti įspūdingai atrodantį logotipą jūsų mažam verslui. „LogoTypeMaker“ turi daugiau nei 250 000 logotipų, sukurtų iki šiol. Galite pradėti įvesdami savo verslo / įmonės informaciją ir tada pasirinkti tinkamiausią kategoriją. Po to galėsite pasirinkti šabloną, pakeisti foną ir kiekvieną elementą, kad jis atitiktų jūsų reikalavimus.

Nors tai nėra nemokamas įrankis, kainodara nėra visiškai novatoriška priemonė. Galite pasirinkti vieną iš jų dviejų planų, pradedant nuo 1,99 EUR / mėn., Kai mokama kasmet.

Logotipo sodas

Logotipo sodas, įkūrė dizainerių ekspertas – Johnas Williamsas.

„Logo Garden“ siūlo dviejų rūšių paslaugas. Pirmiausia yra pasidaryk pats (pasidaryk pats) procesas, kuris leidžia generuoti įgudusius logotipus.

Kitoje pilnų paslaugų dizaino programoje jie perima informaciją iš savo klientų ir sukuria dizainą pagal savo poreikius.

Pabrėžia

 • Draugiškas kišenėms: Jums reikia mokėti tik už tas paslaugas, kurių jums reikia. Galite sukurti logotipą nuo 5 USD.
 • Paprastumas: Jo projektavimo įrankį paprasta naudoti. Galite pasirinkti vaizdą, aplink kurį norite nustatyti savo logotipą. Tada galite pakeisti spalvų schemas ir pridėti pasirinktinį tekstą. Be to, jei jums sunku sukurti sau logotipą, teikiamos profesionalios paslaugos.
  Patikimumas: „LogoGarden“ laikėsi Dizaino ir grafikos standartų ir gavo ir „Dizaino programinės įrangos“ pagyrimo sertifikatą už savo programinės įrangos suderinimą su pagrindiniais grafikos ir dizaino principais.
 • Lankstumas: Galite perdaryti logotipą tiek kartų, kiek norite, net ir baigę dizainą.
 • Tinkamumas prekių ženklams: įsigydami logotipus galite naudoti prekės ženklą. Įsigiję didelės skiriamosios gebos logotipą, jis priklauso jums.
 • Pritaikymas: Tai labai galima pritaikyti dizaino, spalvų šriftų, sujungtų su šriftų apvyniojimo funkcija, atžvilgiu

„Designhill“

„Designhill“ logotipų kūrėjas yra „pasidaryk pats“ sprendimas sukurti tinkintą logotipą jūsų svetainei, tinklaraščiui.

Galite pridėti piktogramų iš daugiau nei 25 kategorijų, rašyti tekstą, papuošti iš anksto pastatytu rėmu, nubrėžti liniją ir patenkinti – peržiūrėti ir atsisiųsti. Gerai, kad tai yra LAISVAS, todėl išbandykite ir pažiūrėkite, kaip tai tinka jums.

Tiesioginiame redaktoriuje galite pridėti piktogramas, formą ir pakeisti spalvą, šriftą, išdėstymą. Kai būsite patenkinti, atsisiųskite jį žiniatinklio ir spausdinimo formatams.

99Dizainas

Jei pirkdami pirmenybę teikiate daugybei pasirinkimų, tada 99Dizainas yra tai, ko jūs ieškote. Galite pradėti konkursą, kuriame susitiks visi talentingi dizaineriai ir pateiks logotipo idėjas pagal jūsų reikalavimus. Iš to jūs galite pasirinkti savo norimą ir sumokėti 299 USD, tai yra pradinė kaina už konkurso vykdymą.

Jei manote, kad kaina yra aukšta, tuomet galite išsinuomoti individualų dizainerį iš platformos ir pasiimti iš ten.

„LogoMaker“

Su „LogoMaker“, per kelias minutes galite suprojektuoti pasirinktinį logotipą. Galite pasirinkti iš daugiau nei 10 000 šablonų, užmaskuoti savo įmonės pavadinimą, pakeisti spalvas ir šriftus ir pataisyti jį visiškai, kad atitiktų jūsų poreikius. Jie turi išskirtinę palaikymo komandą, kuri bet kuriuo metu jums padės, jei užstrigsite.

Kiekvienas jų logotipų šablonas yra sukurtas talentingų ir apdovanojimus pelniusių dizainerių, todėl galite būti tikri, kad tai, ko gaunate, yra tik puiki kokybė. Jie padėjo daugiau nei 20 milijonų mažų įmonių sukurti puikiai atrodančius logotipus, o jūs galite būti kitas.

Logomaster.ai

Panaudota „Produktų medžioklėje“, „iBrand“ studijoje ir „StartupResources.io“, Logomaster.ai yra dar vienas puikus pasirinkimas, kurį turėtumėte apsvarstyti. Galite pasirinkti iš daugiau nei 100 paruoštų šablonų ir pasiimti jį iš ten.

Už kiekvieną logotipą, kurį kuriate šioje svetainėje, gausite visus failus, kuriuos jums pateiks samdytas dizaineris, taigi tikrai nieko nepamesite. Skirtumas tik tas, kad ši paslauga yra daug pigesnė nei samdyti dizainerį. Kainų planai prasideda nuo vos 15 USD.

„LogoAi“

Su jų AI technologija, „LogoAi“ leidžia jums sukurti gražius ir profesionalius logotipus, taip pat kitą prekės ženklo kūrinį. Galite redaguoti ir atsisiųsti logotipus tiek kartų, kiek norite, jei ateityje prireiks koreguoti.

Kad ir kokius logotipus kuriate, galite juos akimirksniu paversti vizitinėmis kortelėmis, marškinėliais, rankinėmis ir kitais prekės ženklais pažymėtais produktais. Kainų planai prasideda tik nuo 29 USD.

„BrandCrowd“

Kaip ir bet kuri kita paslauga šiame sąraše, „BrandCrowd“ taip pat leidžia kurti profesionalius logotipus. Tačiau, be to, galite naršyti po jų katalogą „Parduodami logotipai“ ir išsirinkti jau pagamintą. Viskas, ką jums reikės padaryti, tai šiek tiek pataisyti, kad tiktų jūsų prekės ženklui.

Pradėti nemokamai ir nesudėtinga. Galite įvesti savo įmonės pavadinimą arba ieškoti raktinių žodžių, kad rastumėte šablonus, kuriuos galėtumėte naudoti savo nišoje.

„DesignEvo“

Visiškai nemokamas logotipų kūrėjas, „DesignEvo“ yra pagrindinė paslauga, jei dar nenorite išleisti nieko. Galite pasirinkti iš daugiau nei 10 000 paruoštų šablonų ir paversti juos savo vardais įvesdami savo vardą. Galite juos pritaikyti tiek, kad 100% taps unikalūs, kad tiktų jūsų prekės ženklui.

Galite pasirinkti iš daugybės šriftų ir piktogramų ir eksportuoti gatavą dizainą SVG arba PDF formatu. Labai šaunu už nemokamą paslaugą.

Drobė

Drobė yra mano asmeninė mėgstamiausia svetainė kuriant įvairius kūrybinius, įskaitant logotipus. Daugelį grafikos elementų ir elementų šioje svetainėje galima naudoti nemokamai, tačiau yra keletas, reikalaujančių sumokėti nedidelę pinigų sumą, jei norite naudoti jį savo logotipe. Esu tikras dėl jų turimų elementų skaičiaus; nejausite poreikio naudoti tai, kas yra ypač gera. Jie turi nuostabų nemokamą dalyką, kuris atrodo profesionaliai.

Galite pasirinkti iš didžiulės šablonų, šriftų, piktogramų ir niekučių bibliotekos. Tai leidžia tinkinti kiekvieną elementą jame ir išsaugoti juos ateities nuorodoms. Šis įrankis yra labai patogus naudoti vartotojui ir, tikėtina, kad ne, jūs turėsite savo profesionalų logotipą, sukurtą jau po pirmojo bandymo.

Be viso to, galite iš naujo paskirti savo logotipą į vizitines korteles, brošiūras, reklaminius skydelius ir kitus dizainus.

Išvada

Virš premija, logotipų kūrimo įrankis turėtų padėti jums sukurti jūsų verslo logotipą per kelias minutes. Tačiau, jei jums reikia eksperto, kad sugalvotų jus, tuomet galite išbandyti šiuos dalykus „Fiverr“ logotipų dizaineriai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map