Kaip sukurti nuostabius vaizdus savo tinklaraščio įraše

Nuotrauka yra verta tūkstančio žodžių


Ar sutinki?

Temos vaizdas jūsų tinklaraščio įraše yra pagrindinis ir geriausias būdas pritraukti lankytojus į straipsnio atidarymą.

Žinoma, antraštė yra tokia, kai lankytojai pastebi pirmąjį dalyką, o šalia antraštės – rodomas vaizdas. Antraštės optimizavimui galite naudoti šiuos penkis įrankius.

Dabar sukurkime žudiko vaizdo įrašą savo tinklaraščio įraše. Yra du dalykai, kurių jums reikia.

 1. Gaukite nemokamas nuotraukas
 2. Įrankiai, skirti nuotraukai, tekstui pridėti, kad vaizdas būtų tobulas

Jei jums įdomu, kaip gauti nuotraukas, tuomet šioje svetainėje galite pasinaudoti nemokamais vaizdais.

„Pixabay“

„Pixabay“ turi daugiau nei 1 mln aukštos kokybės nemokamų nuotraukų, vektorių ir iliustracijų, kurias galite naudoti savo tinklaraštyje.

Atsisiųsti galima mažą, vidutinį, didelį & originalus dydis.

pixabay-image-size

„StockSnap“

„StockSnap“ turi tūkstančius gražių nemokamų nuotraukų, kurios laukia, kol atsisiųsite ir panaudosite kitame straipsnyje.

atsargos

Pikjumbo

Pikjumbo siūlo nemokamas nuotraukas jūsų komerciniams ir asmeniniams darbams. Nuo „Picjumbo“ įkėlimo nuo 2013 m. Lapkričio mėn. Atsisiųsta daugiau nei 3 milijonai nuotraukų.

Unsplash

Unsplash gavote daugybę nemokamų aukštos skiriamosios gebos nuotraukų, ką norite padaryti.

„Getty“ vaizdai

„Getty“ vaizdai turi didelę nuotraukų kolekciją beveik kiekvienoje kategorijoje. Man patinka jų įdėtų funkcijų.

gettyimages

„iStock“

„iStock“ „GettyImages“ yra dar viena puiki įvairių kategorijų vaizdų kolekcija iš viso pasaulio, kuriuos galite naudoti savo verslui.

istok

Flickr

Esu tikras, kad jūs turėjote apie tai girdėti. Flickr gali būti puikus nemokamų nuotraukų šaltinis su trupučiu apgaulės.

Naudojimo komerciniais tikslais nuotraukų filtravimo triukas yra leidžiama licencija. Norėdami tai padaryti, suraskite norimą nuotrauką ir spustelėkite „Bet kokia licencija“, kad filtruotumėte „Leidžiama naudoti komerciniais tikslais“..

flickr

Vizuali medžioklė

„VisualHunt“ turi daugiau nei 354 milijonus bendrų kūrybinių nuotraukų, o daugiau nei 55000 yra 100% nemokamų aukštos kokybės nuotraukų.

vizuali medžioklė

Ir dar keletas…

Nepamirškite suspausti vaizdų, atsisiųsdami reikiamą paveikslėlį, kad sumažintumėte failo dydį, todėl jis greičiau įkeliamas į jūsų svetainę.

Dabar turite reikiamą vaizdą ir laikas su juo susipažinti redagavimo įrankis tai padės pakeisti dydį, pridėti teksto ir dar daugiau, kad jūsų pavaizduotas vaizdas atrodytų nepriekaištingai.

Trafaretas

Trafaretas yra mano dabartinis mėgstamiausias, kuris leidžia jums sukurti savo mėgstamą vaizdą per kelias sekundes. Vaizdo dydį galite pasirinkti pagal iš anksto nustatytus šablonus arba pasirinktinius.

 • „Facebook“ įrašas, skelbimas, viršelis
 • „Twitter“ įrašas, reklama, švino kortelė, svetainės kortelė, antraštės
 • „Google+“ įrašas, viršelis
 • „Pinterest“ įrašas
 • „Instagram“ įrašas
 • ir daug daugiau.

trafaretas

Taigi matote beveik kiekvieną vaizdų tipą, kurį galite sukurti, o „Stencil“ yra geras dalykas – jis integruotas su „Pixabay“ & Pexels daugiau nei 2 milijonai nuotraukų ir „Noun“ projektas skirtas daugiau nei 200,00 grafika & piktogramos.

Tai reiškia, kad projektavimo skydelyje galite gauti norimą nuotrauką, piktogramas, kad galėtumėte ją pritaikyti. Aš myliu tai ir jūs. Dar vienas dalykas – galite pridėti savo logotipą / vandens ženklus.

Drobė

Drobė padės jums suprojektuoti įvairius dydžius universaliems, pavyzdžiui, socialinės žiniasklaidos reklamjuostę ir tt, įskaitant pasirinktinį dydį. Tai lengvas, lengvai nuvilkamas įrankis, pasiekiamas nemokamai ir leidžia atsisiųsti PDF, JPEG arba PNG formatu.

drobės dizainas

„Pic Monkey“

„PicMonkey“ yra „viskas viename“ nuotraukų, piešinių ir koliažų redaktorius. Per kelias minutes galite pradėti kurti savo matomą vaizdą.

Fotojet

Su nuotraukomis galite daryti viską, ką norite Fotojet. Galite paruošti daugybę paruoštų šablonų.

fotojet-nesudėtingi žingsniai

Snappa

Sukurkite socialinės žiniasklaidos įrašų, tinklaraščio, antraščių, skelbimų ar pasirinktinio dydžio grafiką naudodami Snappa.

snapas

Fotor

Daugiau nei 300 milijonų „Fotor“ panaudojo savo internetinės svetainės ir verslo grafikai kurti. Savo tinklaraščio įraše galite sukurti beveik bet kokio tipo vaizdus, ​​įskaitant gražius.

Fotor galima prisijungus arba prie „Windows“, „MacOS“ ir „Mobile“.

Naudodami aukščiau pateiktus įrankius galėsite sukurti nuostabų savo tinklaraščio įrašo vaizdą. Tikiuosi, kad jums patiks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map