Kas yra „Favicon“ ir kaip kurti svetainę?

Dažnai smulkmenos daro didžiulį skirtumą tiek apskritai, tiek versle.


Kaip ir prekės ženklo kūrimas, aš tikiu, kad smulkmenos tikrai sukuria didelį įspūdį potencialių klientų akivaizdoje. Vienas iš tokių elementų yra fikonas.

„Favicon“ yra maža 16 × 16 taškų piktograma, esanti šalia jūsų svetainės pavadinimo naršyklės skirtuke.

Tai padeda vartotojams nustatyti jūsų svetainę iš visų atidarytų skirtukų. Svarbu nepamiršti, kad faikonas skiriasi nuo logotipo, tačiau jūs galite laisvai laikyti tą patį dizainą abiejuose..

Prieš pradėdamas sakyti, kad „ši smulkmena nėra svarbi“, leiskite man pasakyti, ji tikrai yra. Tai suteikia jūsų svetainei teisėtumo ir padeda jūsų prekės ženklui išsiskirti. Be to, priversdami lankytojus suprasti, kad buvo stengiamasi į dizainą ir prekės ženklą, iškart sukuriamas pasitikėjimas.

Rekomenduoju kiekvienoje svetainėje turėti reklaminę dėžutę, jei norite padaryti didelį ilgalaikį įspūdį vartotojams.

Dabar tikrasis klausimas yra „kaip tokį pasidaryti“? Na, tai nėra sunkiausia užduotis. Bent jau ne su toliau nurodytais ištekliais. Naudodamiesi jomis galite lengvai susikurti savo mėgstamiausius dalykus.

Pasinerkime į tai.

Favic-o-Matic

Iškart nuo šikšnosparnio galite pasirinkti du skirtingus dydžius Favic-o-Matic. Pirmasis yra įprastas 16 × 16 + 32 × 32 pikselių, o antrasis yra universalus, kuris sukurs faikoną kiekvienam įrenginiui ir platformai.

Taip pat yra keletas išplėstinių nustatymų, kuriuos galite peržiūrėti, kurie leidžia pasirinkti fono spalvą, iš anksto nustatytus dydžius ir kitas funkcijas. Galite atsisiųsti savo telefoną PNG ir ICO formatu, kaip įprasta.

Galite iškart įkelti savo atvaizdą ir stebėti stebuklus. Tai visiškai nemokama naudoti, tačiau jie visada vertina nedidelę dovaną. Taigi, jei manote, kad tai naudinga, nepamirškite padaryti savo pastangų. ��

„RealFaviconGenerator“

Galite sukurti atitinkamą adresatą kiekvienai naršyklei ir platformai su „RealFaviconGenerator“, kad visur atrodytų traškiai. Viskas, ką jūs darote – įkelkite savo vaizdą ir jis jį visuotinai optimizuos, todėl jums nereikės atlikti jokių rankų darbų.

Jei jums nepatinka jūsų veido išvaizda tam tikroje platformoje, galite naudoti jų įrankį, norėdami jį patobulinti ir patobulinti. Visas procesas užtrunka ne daugiau kaip 5 minutes.

Be to, ja naudotis galima visiškai nemokamai.

Favicon.io

Ko gero, visų laikų lengviausias metodas, Favicon.io leidžia jums sukurti arba konvertuoti jūsų pateiktą vaizdą į telefoną. Naudoti įrankį yra visiškai nemokama, o savo sukurtą įrašą galite įdėti kur tik norite. Gaunate PNG ir ICO formatus eksportuoti.

Yra keletas būdų, kaip su šiuo įrankiu sugeneruoti apgaulę. Pirmasis yra iš paprasto teksto. Jei neturite atvaizdo ar logotipo, kad galėtumėte paversti reklaminiu ženklu, galite naudoti šią parinktį, kad akimirksniu sugeneruotumėte įprastą tekstinį pagrindą.

Antrasis yra iš paveikslėlio ar logotipo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nusiųsti norimą atvaizdą / logotipą, ir šis įrankis pavers jį tinkamo dydžio ir formato.

Paskutinis variantas yra iš emojis. Jie turi įvairių iš anksto pagamintų jaustukų, kuriuos galite pasirinkti ir padaryti savo mėgstamiausiu. Aš rekomenduočiau šią parinktį tik tuo atveju, jei turite mažą svetainę arba svetainę, kuri nėra „per daug rimta“.

Fiverr

Galite tiesiog galvoti apie bet kokią paslaugą ir ji tikrai bus pasiekiama Fiverr.

Tai didžiulė darbo vieta, kurioje galima samdyti laisvai samdomus darbuotojus, atliekančius paprastas ir sudėtingas užduotis, ir atsitiktinis fajanso dizainas yra vienas iš jų..

Nors nebūtina, kad visos paslaugos, kurias perkate per šią platformą, būtų patenkinamos, taip pat turiu pasakyti, kad dizaino kategorija beveik niekada nepalieka įspūdžio. Ir kai mes kalbame apie telefoną, jūs tikrai gausite gerą.

Daugelio koncertų pradžia yra vos nuo 5 USD, o dažniausiai peržiūrimos neribotos, kol esate visiškai patenkinti. Atsiliepimai yra didelis laisvai samdomų vertėjų dalykas, todėl jie privalo atitikti jūsų reikalavimus. Viskas, ką jūs perkate tinkamą koncertą ir pateiksite savo tikslius reikalavimus. Priklausomai nuo pristatymo laiko, jie paprastai tai padarys per dieną ar dvi.

Aš rekomenduočiau nuvykti į koncertą, kuriame pateikiamas ir „favicon“ šaltinio failas, kad galėtumėte truputį pataisyti čia ir ten, jei norite.

„Faviconer“

„Faviconer“ leidžia piešti savo mėgstamiausius paveikslėlius arba įkelti gatavą vaizdą, kad būtų galima konvertuoti į tinkamą formatą. Galite pasirinkti iš 16 × 16 ir 32 × 32 dydžių arba, dar geriau, pasirinkti abu.

Įdomi šio įrankio savybė yra tai, kad galite įkelti savo atvaizdą ir tada piešti. Tai naudinga, jei norite šiek tiek papildyti savo jau sukurtą vaizdą. Galite eksportuoti „Favicon“ ICO formatu, nes, kaip žinoma, jie yra tinkamiausi.

Paprastai šiuo įrankiu yra gana lengva naudotis, tačiau jei vis tiek prireiks pagalbos, galite apsilankyti jų vaizdo įrašo vadove puslapio apačioje. Viską galite naudoti nemokamai.

„Favicon“ generatorius

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas: „Favicon“ generatorius yra dar vienas paprastas ir nemokamas įrankis, skirtas jūsų svetainei sukurti. Jūs neturite parinkties įkelti vaizdą, o sukurkite jį nuo nulio, naudodamiesi jų pritaikomomis parinktimis. Tai bus visiškai teksto pagrindu, tačiau spalvota.

Galite žaisti su:

 • Teksto tipas
 • Fono spalva
 • Teksto spalva
 • Rėmelio spalva

Taip pat pateikiamos paprastos instrukcijos, kaip parinktis, kad galėtumėte pasiekti geriausią įmanomą rezultatą. Jums nereikia daug ką daryti, išskyrus teksto pridėjimą ir spalvų pasirinkimą, o faviconą galite eksportuoti ICO formatu iškart po kartos.

Jei skeptiškai žiūrite, kaip atrodys jūsų veidas, galite patikrinti pavyzdžius puslapio viršuje, kad įsitikintumėte patys.

Išvada

Aukščiau išvardyti ištekliai, skirti sukurti internetinę svetainę, tikrai bus naudingi jūsų prekės ženklo kelionėje. Daugelis jų yra nemokami, tačiau tai neatima iš to, kad jie yra neįtikėtini.

Jei norite konkretaus tipo „favicon“ dizaino, tada aš siūlau tęsti „Fiverr“. Arba dėl kitų minėtų variantų yra puiku grįžti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map