11 najlepších nástrojov na vytvorenie krásneho GIF

GIF sa stali vyhľadávacím režimom vyjadrovania emócií online.


v skutočnosti, Giphy, najobľúbenejší web na zdieľanie GIF 300 miliónov používateľov každý deň. Je to šialené a ukazuje množstvo šialenstva, ktoré existuje pre GIF.

Neviem o vás, ale zdieľam GIF na platformách sociálnych médií doslova každý deň a je to zábavnejšie ako tradičné emodži, pravdepodobne preto, že sú vizuálne výraznejšie. Bez ohľadu na to, ako sa cítite, existuje GIF, ktorý to presne vyjadrí.

Čo ak však z nejakého dôvodu nenájdete ten správny GIF v správnom čase? No, to je, keď si vytvoríte svoj vlastný. Pomocou webových stránok uvedených v tomto článku si môžete vytvoriť svoje vlastné súbory GIF a osloviť publikum.

Ak to znie zaujímavo, poďme na to.

GIF Maker od spoločnosti Giphy

Tento zoznam nemôže byť úplný bez uvedenia Giphy, takže radšej s tým začnem. Ako som už uviedol vyššie, táto stránka je najobľúbenejším zdrojom vytvárania a zdieľania GIFov na internete. Bola založená v roku 2013 a od tej doby sa stala voľbou GIF pre webové stránky.

Vďaka možnosti nástroja GIF Maker môžete z internetu sťahovať akékoľvek videá / klipy a vytvárať z nich svoje vlastné súbory GIF. Začnite tým, že video pridáte na obrazovku nástroja GIF Maker, vyberiete požadovaný čas začiatku a konca, pridáte titulky a zdieľate ho so svojím publikom.

GIF

Rovnako jednoduché ako meno, GIF je animovaný GIF tvorca a editor, ktorý vám dáva veľa možností prispôsobenia. Priamo na domovskej stránke si môžete zvoliť zadanie adresy URL videa alebo nahrať svoju vlastnú a potom ju preniesť do editora.

Keď ste v editore, môžete pridať:

 • titulky
 • nálepky
 • Rôzne filtre
 • Prechodné účinky

Okrem toho môžete orezať, otočiť, rozmazať alebo prevrátiť klip. Nezabudnite, že funkcia „ping pong“ vám umožňuje opakovane a znova opakovať vytváranie klipov, čo jej dodáva dokonalú vibráciu vo formáte GIF..

Vytvorte GIF

Ďalšia veľmi veľká knižnica zdieľateľných GIFov, Vytvorte GIF, vám umožňuje prehliadať tonu GIF a dokonca si vytvoriť svoj vlastný. Môžete si vybrať zo širokej škály možností, ako napríklad:

 • obrázky
 • Videá YouTube
 • Videá na Facebooku
 • Vaše videá
 • Cez webovú kameru

A potom z nich urobte zaujímavé GIFy. Táto služba je vo všeobecnosti bezplatná, majú však aj prémiové členstvo, ak by ste chceli odomknúť také funkcie, ako sú GIF v kvalite HD a rýchle nahrávanie / úpravy. Nezabudnite využiť ich trojdňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

GIFMaker.me

GIFMaker.me je veľmi jednoduchý web, pomocou ktorého môžete spolu s hudbou vytvárať svoje súbory GIF, prezentácie a video animácie. Nemusíte sa ani registrovať, stačí navštíviť web a kliknúť na tlačidlo „Odovzdať obrázky“ alebo „Video do GIF“.

Môžete si dokonca vytvoriť vlastné animované ikony a avatary, ktoré sa budú používať na fórach. Po vytvorení ktorejkoľvek z kreatív ich môžete zmeniť, otočiť a zmeniť podľa svojich požiadaviek.

Táto služba je bezplatná a funguje dobre vo všetkých webových prehľadávačoch, pokiaľ máte nainštalovaný prehrávač Flash.

ImgFlip

Veľmi elegantný web na vytváranie animovaných GIFov, ImgFlip umožňuje vám vybrať si z videí a fotografií a vygenerovať niečo príťažlivé. Môžete buď nahrať svoje súbory, alebo len prilepiť požadovanú adresu URL a nástroj bude pracovať.

Okrem vytvárania GIFov si môžete tiež pozrieť niektoré z „horúcich“ GIFov hneď na svojich webových stránkach a možno hľadať inšpiráciu..

EzGIF

EzGIF je veľmi jednoduchý výrobca GIF, ktorý umožňuje veľa úprav. Môžete si vybrať, či chcete vytvoriť, zmeniť veľkosť, orezať, optimalizovať, zvrátiť a dokonca použiť niektoré skvelé efekty na svoje súbory GIF. Môžete tiež pridať svoj text.

Pomocou tohto nástroja môžete zmeniť obrázky a videá na súbory GIF.

GIFpal

s GIFpal, môžete bez problémov vytvárať a upravovať GIF. Umožňuje vám pridávať zastavovacie pohybové snímky, upravovať ich, pridávať efekty a dokonca nahrávať video. Môžete si vybrať, či chcete tento nástroj použiť na počítači alebo dokonca na svojom mobilnom telefóne.

Začíname je veľmi ľahké. Všetko, čo robíte, je vybrať požadovanú veľkosť a buď pridať obrázky, alebo otvoriť fotoaparát a kliknúť na jeden na mieste. Ak vyberiete možnosť fotoaparátu, otvorí sa webová kamera alebo kamera telefónu, v závislosti od toho, z ktorého zariadenia ju používate.

Gickr

V neposlednom rade, Gickr je ďalší pôsobivý výrobca GIF, ktorý má veľa úžasných funkcií. Médiá môžete nahrávať zo svojho zariadenia, Flickr, YouTube alebo Picasa.

Začnete odovzdaním minimálne 2 obrázkov a potom vyberte požadovanú veľkosť. Potom si môžete zvoliť rýchlosť a vidieť svoj GIF v akcii.

Bannersnack

Jeden z najpohodlnejších webových stránok v tomto zozname, Bannersnack umožňuje vytvárať atraktívne animované bannery a súbory GIF s najväčšou ľahkosťou. Môžete začať výberom ktorejkoľvek z vopred pripravených šablón, prispôsobiť ju vašim potrebám a BOOM, máte pripravený banner.

Pomocou tohto nástroja môžete tiež vytvárať pútavé súbory GIF špeciálne vytvorené na zdieľanie na sociálnych médiách. Môžete začať zadarmo a upgradovať neskôr, keď budete chcieť využívať niektoré pokročilé funkcie, ako sú neobmedzené obrázky obrázkov a plynulé animačné efekty..

Gfycat

Gfycat vám umožňuje používať externú adresu URL zo zdrojov, ako sú YouTube, Facebook a Twitch, alebo nahrávať svoje vlastné klipy. Editor GIF vám umožňuje orezávať, pridávať titulky a pridávať rôzne efekty. Tento nástroj vám okrem toho umožňuje pridať zvuky do súborov GIF.

Recordit

Pôsobivý softvér, ktorý si môžete stiahnuť do počítača so systémom Windows alebo Mac, Recordit vám umožní bez námahy zaznamenať obrazovku a dokonca z nej vytvoriť GIF.

Jediným kliknutím na niekoľko tlačidiel môžete zvoliť požadované rozlíšenie a hranice a začať zaznamenávať obrazovku. Po dokončení môžete klip zdieľať pomocou poskytnutého odkazu.

záver

Dúfam, že vyššie uvedení tvorcovia GIF vám pomôžu vytvoriť druh GIF, ktorý hľadáte, a osloviť publikum na inej úrovni..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map