Ako vytvoriť krásne logo pre vaše podnikanie v minútach?

Logo hovorí o službách, hodnotách a ašpiráciách spoločnosti značka. Logo je najdôležitejšou a nevyhnutnou súčasťou vášho obchodné.


Preto musí byť profesionálny a pútavý. Môžete si vytvoriť logo pre seba, alebo si na to môžete najať dizajnéra. Prenájom dizajnérov vás bude stáť o niečo vyššie a alternatívne to môžete urobiť aj sami pomocou online nástrojov.

Nasledujúce online nástroje vám umožňujú vytvoriť krásne logo pre vašu značku & bez toho, aby ste napísali kód alebo ho navrhli.

Logá a branding sú také dôležité. Vo veľkej časti sveta ľudia nevedia čítať francúzsky alebo anglicky – sú však skvelí na zapamätanie si znakov – Karl Lagerfeld

Pozri

Pozri je Umela inteligencia a tvorca loga založený na pokročilých poznatkoch. AI v spojení s prvotriednymi návrhmi umožňuje spoločnosti Looka vytvárať profesionálne logá okamžite a za cenu lacnejšiu ako iné zdroje.

Môžete vytvoriť základné logo s nízkym rozlíšením a farebné pozadie za 20 $. Logo s vysokým rozlíšením a ďalšie výhody môžu byť za 65 $. Už vyrobila vyše 1 milión log.

Looka zaisťuje, že každé vygenerované logo je jedinečné a môžete to urobiť neobmedzené revízie. Skúste, kým nebudete spokojní s písmom, farbou a dizajnom loga svojej značky.

Placeit

Známy pre rôzne služby, Placeit má vynikajúceho výrobcu loga, pomocou ktorého si môžete vytvoriť svoje obchodné logo na pár kliknutí. Môžete si vybrať z viac ako 8 000 šablón v rôznych odvetviach, starostlivo navrhnutých svetovými dizajnérmi. Potom k nemu môžete pridať svoje meno, zmeniť písmo, farbu a úplne ho prispôsobiť, aby bolo vaše vlastné.

Najlepšia vec na tejto službe je, že vám umožní rýchlo a ľahko animovať vaše logá vo verzii MP4, ktoré sa neskôr môžu použiť na rôznych vhodných platformách, ako je napríklad prúd Twitch. Ak ju chcete vytlačiť, môžete to urobiť aj pomocou súboru PDF.

Celkovo je tvorca loga Placeit veľmi ľahko použiteľný. Ak viete, ako vyplniť formulár, môžete ho použiť tiež. Je to tak pohodlné.

Krajčírske značky

Vytvorenie loga je neuveriteľne ľahké Krajčírske značky. Tailor Brands poháňaný AI generuje nový dizajn každé 2 sekundy. Má viac ako 600 000 zákazníkov a vytvorila viac ako 2 milióny dizajnov.

Vytvorenie loga je jednoduché – zadáte názov svojej značky >> opíšte svoje podnikanie >> vyberte typ denníka (ikona, meno, počiatočné) a nechajte kúzlo.

Po vygenerovaní loga môžete zmeniť ikonu, farbu, písmo, rozloženie atď. A nakoniec si stiahnuť obrázky vysokej kvality vo viacerých formátoch..

brandmark

Vytvorte jedinečnú identitu značky pre svoje podnikanie Výrobca loga značky.

Nielen profesionálne logo, ale Brandmark vám umožňuje vytvárať celkové prvky značky vrátane návrhu vizitiek, obalu na Facebooku, ikon aplikácií, hlavičkového papiera a mnoho ďalšieho..

Logá sú generované okamžite na základe vašich vstupov systémom AI design. Keď budete s výsledkami spokojní, môžete ich prispôsobiť podľa potrieb a exportovať do súborov PDF, EPS, PNG a SVG..

prednosti

 • Vlastníte autorské práva na svoje logo a prvky značky
 • Upravte svoje logo kedykoľvek
 • Plaťte iba vtedy, keď ste s dizajnom spokojní
 • Viac ako 1,4 milióna obrázkov je pripravené na použitie

Tak choďte do toho a skúste zistiť, ako na to Značkové práce.

Logaster

Logaster je profesionálna služba navrhovania loga. Logaster sa už vytvoril 4,5 milióna log. Využíva priekopnícke nástroje, aby vám poskytla autentické logá pre vašu značku.

Všetko, čo potrebujete, je trochu kreativity na vytvorenie elegantného loga, ktoré bude reprezentovať vašu značku. Logaster je aktívne k dispozícii 24 X 7 je až 167 krajín.

Akonáhle zadáte svoju značku, budete mať možnosť zvoliť si dizajn z viac ako 100 variantov. Písmo a farbu loga môžete vždy upravovať & Dizajn a keď ste spokojní, ste pripravení na použitie.

Logaster vám umožní stiahnuť vysoká kvalita obrázky loga vo viacerých formátoch – SVG, PDF, PNG, JPEG.

LogoTypeMaker

LogoTypeMaker, veľmi jednoduchý nástroj na vytvorenie veľkolepého loga pre svoju malú firmu, má doteraz vytvorených viac ako 250 000 log. Môžete začať zadaním informácií o svojej firme alebo spoločnosti a potom zvoliť najvhodnejšiu kategóriu. Potom si môžete vybrať šablónu, zmeniť pozadie a každý jednotlivý prvok tak, aby dokonale zodpovedal vašim požiadavkám.

Aj keď to nie je bezplatný nástroj, ceny vôbec nie sú prelomové. Môžete si vybrať jeden z ich dvoch programov, počínajúc od 1,99 € mesačne, keď sa účtujú ročne.

Logo Záhrada

Logo Záhrada, založil návrhársky expert – John Williams.

Logo Garden ponúka dva druhy služieb. Prvým je proces založený na kutilstve (Do It Yourself), ktorý vám umožňuje vytvárať zdatné logá.

V ďalšom programe úplného zákazníckeho dizajnu získavajú informácie od svojich klientov a vytvárajú dizajn podľa svojich potrieb.

prednosti

 • Pocket-friendly: Musíte zaplatiť iba za služby, ktoré potrebujete. Môžete si vytvoriť logo až za 5 $.
 • jednoduchosť: Jeho dizajnový nástroj sa ľahko používa. Môžete vybrať obrázok, okolo ktorého chcete logo umiestniť. Potom môžete zmeniť farebné schémy a pridať vlastný text. Ak pre vás je generovanie loga pre vás náročné, sú vám k dispozícii profesionálne služby.
  dôveryhodnosť: LogoGarden dodržiavalo dizajnové a grafické štandardy a získalo a potvrdzuje osvedčenie o schválení softvéru za zosúladenie svojho softvéru so základnými grafickými a designovými princípmi.
 • flexibilita: Logo môžete prepracovať toľkokrát, koľkokrát chcete, a to aj po dokončení návrhu.
 • Oprávnenosť na ochranné známky: Keď si ich kúpite, môžete si svoje logá označiť ochrannou známkou. Keď si kúpite logo s vysokým rozlíšením, patrí vám.
 • prispôsobenie: Je vysoko prispôsobiteľný, pokiaľ ide o vzory, farebné písma spojené s funkciou obtiahnutia písma

Designhill

Tvorca loga Designhill je riešením pre domácich majstrov na vytvorenie vlastného loga pre váš web, blog.

Môžete pridať ikony z viac ako 25 kategórií, text, ozdobiť vopred vytvoreným rámom, nakresliť čiaru a akonáhle budete spokojní – ukážte a stiahnite si. Dobrá vec ZADARMO, vyskúšajte a zistite, ako to funguje pre vás.

V živom editore môžete pridávať ikony, tvar a meniť farbu, písmo, rozloženie. Keď budete spokojní, stiahnite si ho pre webové a tlačové formáty.

99Designs

Ak ste pri nákupe uprednostňovali veľa možností, potom 99Designs to, čo hľadáte. Môžete začať súťaž, v ktorej sa stretnú všetci talentovaní návrhári a dodajú koncepty loga podľa vašich požiadaviek. Z toho si môžete vybrať preferovaný a zaplatiť 299 dolárov, čo je počiatočná cena za spustenie súťaže.

Ak máte pocit, že cena je vysoká, môžete si najať jednotlivého návrhára z platformy a odtiaľ ho vziať.

LogoMaker

s LogoMaker, môžete navrhnúť vlastné logo v priebehu niekoľkých minút. Môžete si vybrať z viac ako 10 000 šablón, fackovať svoje obchodné meno, meniť farby a písma a vylepšovať ich úplne podľa svojich potrieb. Majú výnimočný tím podpory, ktorý vám v prípade, že sa budete zaseknúť, pomôže kedykoľvek.

Každá zo svojich šablón loga je vytvorená talentovanými a ocenenými dizajnérmi, takže si môžete byť istí, že to, čo získavate, nie je ničím kvalitným. Pomohli viac ako 20 miliónom malých podnikov vytvoriť skvelé logá a vy môžete byť ďalší.

Logomaster.ai

Odporúčané v produktoch Hunt, iBrand Studio a StartupResources.io, Logomaster.ai je ďalšou skvelou možnosťou, ktorú by ste mali zvážiť. Môžete si vybrať z viac ako 100 vopred pripravených šablón a odtiaľ ich vziať.

Pre každé logo, ktoré na tomto webe navrhujete, získate všetky súbory, ktoré vám poskytne najatý dizajnér, takže v skutočnosti nič nestratíte. Jediným rozdielom je, že táto služba je oveľa lacnejšia ako najímanie dizajnéra. Cenové plány začínajú už od 15 dolárov.

LogoAi

S ich technológiou AI, LogoAi umožňuje vytvárať krásne a profesionálne logá, ako aj ďalšiu kreatívnu značku. Logá môžete upravovať a sťahovať toľkokrát, koľkokrát budete chcieť v prípade potreby v budúcnosti vykonať nejaké úpravy.

Nech už vytvoríte akékoľvek logá, môžete ich okamžite zmeniť na vizitky, tričká, tašky a ďalšie značkové produkty. Cenové plány začínajú iba od 29 dolárov.

BrandCrowd

Rovnako ako u iných služieb v tomto zozname, BrandCrowd tiež umožňuje navrhovať profesionálne logá. Okrem toho si však môžete tiež prezerať katalóg „Loga na predaj“ a vybrať si už vyrobený. Všetko, čo musíte urobiť, je trochu vyladiť, aby sa vošla na vašu značku.

Začíname je zadarmo a ľahké. Môžete zadať názov svojej firmy alebo hľadať kľúčové slová a nájsť šablóny, ktoré môžete použiť vo svojom výklenku.

DesignEvo

Úplne zadarmo tvorca loga, DesignEvo je služba go-to, ak ešte nechcete nič minúť. Môžete si vybrať z viac ako 10 000 vopred pripravených šablón a zmeniť ich na vlastné zadaním svojho mena. Môžete ich vyladiť do takej miery, aby bolo 100% jedinečné pre vašu značku.

Môžete si vybrať zo širokej škály písiem a ikon a hotový návrh exportovať do formátu SVG alebo PDF. Veľmi cool pre bezplatnú službu.

Canva

Canva je môj osobný obľúbený web na navrhovanie rôznych kreatívnych vrátane log. Väčšinu grafiky a prvkov môžete na tomto webe používať zadarmo, ale niektoré z nich vyžadujú zaplatenie malého množstva peňazí, aby ste ich mohli použiť na svoje logo. Som si istý počtom prvkov, ktoré majú; nebudete cítiť potrebu používať niečo, čo je nadštandardné. Majú úžasné bezplatné veci, ktoré vyzerajú profesionálne.

Môžete si vybrať z obrovskej knižnice šablón, písiem, ikon a podobne. Umožňuje vám prispôsobiť každý jednotlivý prvok v ňom a tiež ich uložiť pre budúce referencie. Tento nástroj je veľmi užívateľsky prívetivý a je pravdepodobnejšie, že svoje profesionálne logo budete mať pri prvom pokuse.

Okrem toho môžete svoje logo znova použiť na vizitky, brožúry, bannery a iné vzory.

záver

Nad poistné, Nástroj na tvorbu loga by vám mal pomôcť získať logo vašej firmy navrhnuté za pár minút. Ak však chcete navrhnúť odborníka, môžete to skúsiť Logo dizajnéri na Fiverr.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map