Predstavujeme Geekflare Nexus – bude sa vám to páčiť

Mám nadšené správy, o ktoré sa s vami môžem podeliť.


Niekoľko mesiacov bolo zaneprázdnených skúmaním stoviek produktov a nástrojov s cieľom nájsť najlepšie zdroje na doplnenie vášho online obchodu a webových stránok. Nebolo to ľahké, ale myslím, že som to urobil (bez hanby)..

Takže o čom to hovorím?

Geekflare Nexus

Geekflare Nexus si kladie za cieľ pomôcť bloggerovi, startupu, dizajnérovi, vývojárovi, nezávislej spoločnosti, strednému podnikaniu pri hľadaní najlepšieho produktu, nástrojov, služieb, SaaS zvýšiť tržby, zabezpečte web, vytvoriť web načítanie stránky rýchlejšie, generovanie potenciálnych zákazníkov a viac.

Recenzovali sme viac ako 1 500 produktov a nie každý zostavil zoznam. V čase písania správy je k dispozícii ~ 1 000 zdrojov a plánujem ich pravidelne aktualizovať.

Aby sme uľahčili navigáciu, zoskupil som zdroje do „Zbierky“. Momentálne existuje ~ 100 zbierok a áno, budem ich pridávať.

Ako som sa do toho dostal?

Na Geekflare mám hlavne tri druhy článkov.

 1. cvičenie
 2. Riešenie problémov
 3. zoznam

Výukový program a blogové príspevky na riešenie problémov sú vždy zelené a píšem to podľa potreby. Príspevok blogu založený na zozname je však iný.

V zozname píšete o mnohých produktoch, ktoré hovoria viac-menej o tej istej veci.

Urobme príklad, ak budem musieť písať o „10 doplnkoch zabezpečenia WordPress“. Zahrnem všetky populárne a budem sľubný, ale povaha každého doplnku je spoločná pre zabezpečenie stránky. A väčšina z nich by ponúkla rovnaké vlastnosti.

Takže, ak o tom musím písať, vysvetlím o nich a urobím článok v dĺžke ~ 1000 – 1500 slov. Ale keď sa pozriem na tepelnú mapu, používatelia nemajú záujem prečítať všetky podrobnosti, všetci chcú vedieť názov produktu, odkaz a stručné úvodné informácie o ňom.

Viem, čo navrhujete – netrvá to dlho a podľa potreby ho skracujte. prajem si!

Ale hádajte čo, na internete bude ďalší článok o rovnakej téme s viac ako 1 000 alebo 2 000 slovami, ktorý sa vo vyhľadávacom nástroji pravdepodobne ocitne vyššie. Existuje trend písať dlhé články, pretože odborník v oblasti SEO odporúča. Neviem, ako je presný.

Po preskúmaní niekoľkých analýz založených na zozname som si uvedomil, že túto hodnotu neprinášam. Zahŕňam veľa vecí, ktoré používatelia nemajú záujem čítať, ale preto, že ich musím predĺžiť. To ma neuspokojilo.

Som to ja, kto takto myslí?

Začal som premýšľať o riešení a narazil som na mnoho zoznamov. Sú dobré a ja som sa nimi inšpiroval a rozmýšľal som vytvoriť niečo nové s pridanou hodnotou. rozhodol som sa aby to bolo jednoduché pre používateľov.

 • Stránka, na ktorej máte najlepšie produkty a nástroje na vyriešenie problému alebo dosiahnutie konkrétnej veci, a môžete navštíviť príslušnú stránku jediným kliknutím.
 • Používateľ nemusí prechádzať zdĺhavým článkom, ale musí poznať názov produktu a malú intro a ak sa s ním cíti dobre, kliknite na možnosť Navštíviť web.

Ako vidíte vyššie z kolekcií „Prijímanie kryptomeny“. Môžete ich vidieť všetky a ak chcete, môžete ísť priamo na web. V predvolenom nastavení sa zobrazí iba ~ 30 slov a môžete ich rozšíriť, ak sa chystáte čítať podrobnejšie.

Rozbalením sa nedostanete na novú stránku.

Teraz viete trochu históriu o Geekflare Nexus. Pozrime sa na implementáciu.

Výber názvu

Keď som prišiel na riešenie, nechal som si meno „Geekflare Collection“ – Jednoduché, ale príliš známe. Mal som pár brainstormingových stretnutí s priateľmi a prišiel som s niekoľkými menami.

 • odpálenie
 • Stoh
 • ranvej
 • zoznam
 • koktail

Launch sa mi páčil, ale nesúviselo to s tým, čo robím. Nebol som stopercentne presvedčený.

Urobil nejaký výskum a myslel si, že nejaký profesionál to navrhne. Najal som ho na Fiverri, a navrhol pár mien.

Nexus lik sa mi páčil a tu máš!

Výber technológií

Na trhu existuje veľa možností. Spočiatku som to urobil v JS, ale uvedomil som si, že ma to bude stáť viac. Keďže neviem, ako bude trh interagovať, myslel som, že ho udržím jednoduchý s nízkymi investíciami, a vy viete uhádnuť cenovo efektívne riešenie – jeho WordPress!

WordPress je výkonný redakčný systém, ktorý je užitočný nielen pre blogovanie, ale aj pre zložité aplikácie. Dostal som svojho bežného vývojára a jeho dokončenie trvalo asi 3 až 4 týždne.

 • Platforma Google Cloud Platform – hosťujúca spoločnosť VM
 • Prospieva potenciálnych zákazníkov – v prípade formulárov typu opt-in
 • Cloudflare – pre CDN & zabezpečenia
 • ESSB – umožniť ľuďom zdieľať zbierky
 • Algolia – pre vyhľadávanie

Spustenie produktu Product Hunt

Produkt Geekflare Nexus bude pripravený na produkt Hunt 9. augusta. Dúfam, že sa tam uvidíme!

záver

Mal som nápad a umožnil som to s pomocou priateľov a talentovaných ľudí. Teraz ste na rade, aby ste sa podelili o svoje názory. V konečnom dôsledku ste to ľudia, ktorí sa rozhodnú, či je to užitočné.

Ďakujem za prečítanie a bez podpory mojej manželky a syna by to nebolo možné. Zobral som ich veľa rodiny & hracie hodiny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map