Pristatome „Geekflare Nexus“ – jums tai patiks

Džiaugiuosi naujienomis, kuriomis norėčiau pasidalinti su jumis visais.


Keletas mėnesių buvo užimta peržiūrint šimtus produktų ir įrankių, kad būtų galima rasti geriausius išteklius jūsų internetiniam verslui ir svetainei įkrauti. Tikrai nebuvo lengva, bet, manau, padariau (begėdiškai).

Taigi, apie ką aš kalbu?

„Geekflare Nexus“

„Geekflare Nexus“ siekia padėti tinklaraštininkui, pradedančiajam projektuotojui, kūrėjui, laisvai samdomam darbuotojui, vidutinio verslo įmonėms rasti geriausią produktą, įrankius, paslaugas, „SaaS“ padidinti pardavimo pajamas, apsaugokite svetainę, sukurti internetą puslapis įkeliamas greičiau, generuoti laidus ir daugiau.

Peržiūrėta daugiau nei 1 500 produktų, ir ne visi sudarė sąrašą. Rašymo metu yra ~ 1000 išteklių, ir aš planuoju reguliariai atnaujinti.

Kad būtų lengviau naršyti, aš suskirstiau išteklius į „Kolekcijas“. Šiuo metu yra ~ 100 kolekcijų, ir taip, aš ją nuolat papildysiu.

Kaip aš į tai įsitraukiau?

Daugiausia yra trijų rūšių straipsnių, kuriuos rašau apie „Geekflare“.

 1. Vadovėlis
 2. Problemų sprendimas
 3. Sąrašas

Apmokymai ir trikčių šalinimo dienoraščio įrašai yra visada augantys, ir aš rašau tai, kaip reikia. Tačiau sąrašo dienoraščio įrašas skiriasi.

Sąraše rašote apie daugelį produktų, kalbėdami apie daugiau ar mažiau tą patį dalyką.

Paimkime pavyzdį, jei turėčiau parašyti apie „10„ WordPress “saugos papildinių“. Įtrauksiu visus populiariausius ir daug žadančius, tačiau norint apsaugoti svetainę, kiekvieno papildinio pobūdis yra įprastas. Ir dauguma jų pasiūlytų tas pačias savybes.

Taigi, jei turėsiu apie tai rašyti, paaiškinsiu apie juos ir padarysiu straipsnio ilgį ~ 1000-1500 žodžių. Bet jei pažvelgsiu į šilumos žemėlapį, vartotojai nėra suinteresuoti skaityti visos detalės, jie visi nori žinoti produkto pavadinimą, nuorodą ir trumpą įvadą apie jį.

Aš žinau, ką jūs siūlote – nedarykite jo ilgio ir laikykite trumpai, kaip reikia. norėčiau!

Bet atspėkite, internete bus dar vienas straipsnis ta pačia tema daugiau nei 1000 ar 2000 žodžių, ir tai greičiausiai užims aukštesnę vietą paieškos variklyje. Yra tendencija rašyti ilgus straipsnius, nes SEO ekspertai pataria. Aš nežinau, koks jis tikslus.

Peržiūrėjęs keletą sąraše pateiktų analizių supratau, kad neteikiu vertės. Įtraukiu daug dalykų, kuriuos vartotojai nesidomi, tačiau todėl, kad turiu padaryti juos ilgesnius. Tai manęs netenkino.

Ar tik aš taip galvoju?

Pradėjau galvoti apie sprendimą ir susidūriau su daugybe svetainių, kurių sąrašas sudarytas. Jie yra geri, ir aš juos įkvėpiau ir galvojau padaryti ką nors naujo, naudodamas pridėtinę vertę. Aš nusprendžiau kad vartotojams tai būtų paprasta.

 • Puslapis, kuriame turite geriausius produktus ir įrankius, kad išspręstumėte problemą ar pasiektumėte konkretų dalyką, ir jūs galite vienu spustelėjimu apsilankykite atitinkamoje svetainėje.
 • Vartotojui nereikia peržvelgti ilgo straipsnio, o ne žinoti produkto pavadinimą ir mažai įvadų. Jei jaučiatės patenkinti, spustelėkite „Apsilankyti svetainėje“.

Kaip galite pamatyti aukščiau iš „Kriptovaliutos priėmimas“. Galite juos visus pamatyti ir, jei norite, tiesiogiai eiti į svetainę. Pagal numatytuosius nustatymus bus rodoma tik ~ 30 žodžių, ir galite išplėsti, jei ketinate skaityti išsamią informaciją.

Išsiplėtimas neatneša jūsų į naują puslapį.

Dabar jūs žinote šiek tiek „Geekflare Nexus“ istorijos. Pažvelkime į įgyvendinimą.

Vardo pasirinkimas

Kai sugalvojau sprendimą, išlaikiau pavadinimą „Geekflare kolekcijos“ – paprastas, bet per daug pažįstamas. Turėjau keletą minčių minčių su savo draugais ir sugalvojau kelis vardus.

 • Paleisti
 • Stack
 • Takas
 • Sąrašas
 • Kokteilis

Man patiko „Launch“, bet tai nebuvo susiję su tuo, ką darau. Aš nebuvau 100% įsitikinęs.

Ar buvo kokių nors tyrimų ir galvojo, ar reikia profesionalų, kurie tai pasiūlytų. Aš samdžiau jį Fiverre, ir jis pasiūlė keletą vardų.

Man patiko „Nexus“ �� ir štai jūs!

Technologijų pasirinkimas

Rinkoje yra daugybė variantų. Iš pradžių tai daryčiau JS, bet supratau, kad tai man kainuos brangiau. Kadangi nežinau, kaip sąveikaus rinka, pagalvojau, kad viskas bus paprasta ir reikia mažai lėšų, ir jūs galite atspėti, koks yra ekonomiškas sprendimas – jos „WordPress“!

„WordPress“ yra galinga TVS, kuri ne tik naudinga tinklaraščių rašymui, bet ir sudėtinga. Aš turėjau savo nuolatinį kūrėją, ir jam prireikė ~ 3–4 savaičių.

 • „Google Cloud Platform“ – virtualios mašinos priegloba
 • Klestėti veda – pasirenkamoms formoms
 • „Cloudflare“ – skirtas CDN & Saugumas
 • ESSB – leisti žmonėms dalintis kolekcijomis
 • Algolija – paieškai

Paleidimas produktų medžioklėje

„Geekflare Nexus“ bus paleista į produktų medžioklę rugpjūčio 9 d. Tikiuosi jus pamatyti ten!

Išvada

Turėjau idėją, kurią įgyvendinau padėdamas draugams ir talentingiems žmonėms. Dabar jūsų eilė pasidalyti, ką galvojate apie tai. Galiausiai patys žmonės nuspręs, ar tai naudinga.

Ačiū, kad skaitote, ir tai nebūtų įmanoma be mano žmonos ir sūnaus palaikymo. Aš priėmiau jų šeimą & žaidimo valandos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map