11 najlepších globálnych zdieľaných hostingov pre začiatočníkov

Ste zmätení pri výbere správneho zdieľaného hostingu?


Tu je riešenie!

V tomto digitalizovanom svete vlastní každý podnik webovú stránku. Či už predávate produkt alebo službu, webová stránka je nevyhnutnosťou na zvýšenie dosahu a dôveryhodnosti vášho zákazníka. Takže ak ste do svojej obchodnej stratégie ešte nepridali web, je čas to urobiť.

Po vytvorení požadovanej webovej stránky by ste ju mali hostiť. Budete mať veľa možností rozhodnúť sa, kam umiestniť svoje webové stránky. Môžete sa rozhodnúť pre zdieľaný hosting, jeden z najpopulárnejších typov pre tých, ktorí vytvorili svoju prvú webovú stránku.

Predtým, ako sa pohneme vpred, najprv pochopme, čo je zdieľaný hosting:

Váš hostingový balík definuje, že viac webových stránok bude používať jeden server. Väčšinou nebudete o týchto zdieľaných webových stránkach vedieť. Budete však informovaní o celkovom množstve serverových prostriedkov, ktoré môžete použiť.

Je to ľahká a nákladovo efektívna voľba pre používateľov webových stránok, ktorí prvýkrát hosťujú. Väčšina spoločností ponúka rovnaké množstvo úložného priestoru a priestoru, takže buďte múdri vyberte si dôveryhodnú spoločnosť.

Pozrime sa na niektoré z populárnych zdieľaných hostení.

Hosting A2

Spustené v roku 2001, A2 poskytol niektoré z najrýchlejších rýchlosť servera. Využíva najlepší hardvér, softvér a optimalizácie a poskytuje až 20x rýchlejšie servery s exkluzívnymi možnosťami turbo servera. To vedie zákazníka k tomu, aby zostal na stránke dlhšie, a tým sa zvýšila miera konverzie.

Ak hľadáte spoľahlivý hosting, hosťovanie A2 zálohuje váš účet o 99,9% záväzku v dostupnosti. Okrem toho poskytuje úplne škálovateľné plány, aby ste ich mohli meniť podľa toho, kedy a kedy bude vaša webová stránka rásť. Takže, ak vyrastiete zo svojho existujúceho plánu, A2 vám pomôže prejsť na zdieľaný hostingový plán s vyššími zdrojmi.

S A2 Hosting si môžete vychutnať jedinečné funkcie, ako je neobmedzená šírka pásma a úložisko, bezplatné SSL a kedykoľvek späť peniaze. Ponúka tiež svoj exkluzívny nástroj A2 SiteBuilder na vytváranie vlastných stránok pomocou ťahania & drop editácia, atraktívne témy a rýchle publikovanie. Ak už vlastníte webovú stránku hostenú niekde inde, služba A2 Hosting poskytuje bezplatnú službu migrácie stránok na jej premiestnenie na servery, ktorú vykonáva tím odborných migrátorov stránok..

Hosting A2 vám umožní vybrať najvhodnejšie miesto pre váš web zo zoznamu dátových centier umiestnených po celom svete, aby sa vaše údaje mohli zdržiavať bližšie k návštevníkom a rýchlo cestovať. Okrem rýchlostných funkcií, ktoré ponúka A2, možnosť zvoliť geolokáciu pridáva dôležitú výhodu zníženej latencie.

Vďaka zákazníckej podpore 24/7 budete mať vždy po ruke pomocnú ruku. Je to lacná voľba pre začiatočníkov.

SiteGround

Zdieľaný hosting je najlacnejším plánom všetkého SiteGround ponúk. Ak ste pripravení zaviazať sa k jednému poskytovateľovi, môžete si tiež užiť ich špeciálne ceny. Zdieľaný hosting SiteGround navyše využíva technológiu Linux Containers, ktorá pomáha vytvárať dedikované servery na dosiahnutie rovnakej a lepšej distribúcie a efektívnosti zdieľaných zdrojov..

Je tiež známe poskytovaním špičkovej bezpečnosti. V prípade aplikácií a serverov riadi úplnú bezpečnosť vašich stránok. Svoje údaje môžete uchovávať v bezpečí pomocou bezplatného šifrovania SSL a denných záloh, aby ste sa uistili, že máte všetky potrebné informácie.

Plány zahŕňajú správu WordPress od inštalácie, zostavenie štartovacej stránky WP k softvéru a aktualizáciu doplnkov. Okrem toho môžete spravovať svoju stránku aj doménu na rovnakom mieste.

Všetky plány programu SiteGround ponúkajú veľa zaujímavých dobrôt bez dodatočných nákladov, napríklad CDN, e-mail s neobmedzeným počtom účtov, nemeraný prenos a neobmedzené databázy. Aby sa dôraz kládol na výkon, spoločnosť vyvinula svoje riešenie na ukladanie do pamäte cache s názvom SuperCacher. Táto technológia sa zrýchľuje rýchlosť webových stránok viackrát a je k dispozícii všetkým klientom SiteGround a poskytuje tri možnosti ukladania do vyrovnávacej pamäte, z ktorých si môžete vybrať.

Ak chcete stavať svoje stránky od nuly na serveri SiteGround, máte možnosť použiť WordPress alebo Weebly. Vyššie plány pridávajú niektoré špeciality, ako je napríklad pracovný nástroj, integrácia Git, neobmedzené weby a ďalšie.

Celá hostingová platforma SiteGround je postavená na službe Google Cloud pomocou jej ultrarýchlych sieťových a SSD diskov. Pridaním ďalších špeciálnych funkcií do rovnice, ako sú priame doručovanie NGINX, CDN a viac softvérových riešení na úrovni servera, sú priamočiare výsledky veľmi rýchle stránky.

Dreamhost

Dreamhost je tu, aby ste mohli začať online cestu správnym smerom. Vďaka zdieľaným riešeniam hostenia môžete ľahko získať skvelú webovú stránku. Vychutnajte si funkcie, ako je vytváranie domén, certifikát SSL, ochrana súkromia a profesionálna e-mailová adresa, zadarmo a úspech na online platformách.

Využite na svoje stránky neobmedzený priestor na disku, takže aj v prípade vysokej návštevnosti si nemusíte robiť starosti s úložiskom. DreamHost poskytuje pokročilé, ale ľahko použiteľné panely. Môžete rýchlo vytvoriť Poďme šifrovať SSL, nové e-mailové účty, pridávať používateľov, preposielať domény a inštalovať WordPress. Ak ste fanúšikom WordPress, mali by ste vážne uvažovať o DreamHost, pretože poskytuje nástroje na vytváranie a prispôsobovanie vášho webu WordPress rýchlo, efektívne a bez kódovania. Má viac ako 200 šablón štartovacích stránok pokrývajúcich každé odvetvie.

Servery DreamHost sú navrhnuté s ohľadom na optimálny výkon WordPress, od konfigurácie servera po databázu, takže opäť je možné zvážiť webové stránky založené na WordPress. Medzi ďalšie pokročilé a veľmi oceňované funkcie patrí úložisko subversion, úplný shell systému Unix, prístup k nespracovaným protokolovým súborom, prístup Crontab, úplný prístup CGI, okrem iného.

DreamHost poskytuje úplnú bezpečnosť osobných údajov vašich používateľov bez maskovania akýchkoľvek ďalších poplatkov. Vďaka vynikajúcej spokojnosti zákazníkov sa môžete na svoj zdieľaný hosting spoľahnúť na DreamHost.

Bluehost

Od vytvorenia a hosťovania vašich webových stránok až po marketingové služby, nástroje a platené reklamné kredity nájdete všetko pod jednou strechou, aby ste zvýšili globálny dosah svojho webu. Môžete vytvoriť živé stránky podľa svojich obchodných požiadaviek v priebehu niekoľkých minút za prijateľné ceny.

Zdieľaný hosting sa ľahko používa, aj keď nemáte skúsenosti s vývojom webových stránok alebo s vývojom. Okrem toho máte funkcie ako inštalácia webových stránok jedným kliknutím, ako je WordPress, s prispôsobením a ovládacím panelom.

BlueHost používa technológiu, ktorá využíva požadované zdroje na identifikáciu webových stránok a dočasne ich priraďuje izolovaným systémom. Týmto spôsobom sa zvyšuje výkon webových stránok a znižuje sa riziko bezpečnosti zdieľaného servera. Umožňuje vám tiež prejsť na výkonnú alternatívu, keď sa vaše podnikanie začne rozširovať.

Bluehost dopĺňa svoje portfólio hostingových produktov o sadu jedinečných služieb s pridanou hodnotou, ako sú marketingová pomoc, webdizajn, SEO služby a služby pay-per-click, ktoré by ste si mohli prenajať a zamerať sa na chod svojho podnikania. Zároveň sa starajú o všetky drobnozrnné detaily.

Namecheap

Spoločnosť bola založená v roku 2000, Namecheap bola schopná vyvinúť robustnú spokojnú zákaznícku základňu. Zaručuje teda záruku vrátenia peňazí do 30 dní. Ak hľadáte dobré a silné doménové meno, toto je miesto pre vás. Nepodarilo sa však poskytnúť webovým stránkam najvyššiu rýchlosť načítania. Je to priemerná rýchlosť stránky 687 ms za posledných 24 mesiacov, čo je slušný výsledok podľa priemyselného štandardu.

Získate všetky potrebné funkcie, ako je napríklad nemeraná šírka pásma, 100% dostupnosť, miesto na disku podľa vašich požiadaviek, bezplatná automatická inštalácia SSL, neobmedzené parkované domény, tvorca webových stránok a ďalšie. Vaša webová stránka bude vždy online aj v čase plánovanej alebo neplánovanej údržby.

Aby sa zabezpečila skutočná stabilita, Namecheap udržuje rovnomerne rozložené zaťaženie servera, takže žiadny nárast počtu návštev webovej stránky nebude mať vplyv na jej virtuálnych susedov. Zdieľaná hostingová služba tiež poskytuje vďaka robustnej schéme replikácie údajov ďalšiu úroveň ochrany pred nepredvídanými udalosťami.

Hostinger

Ak ste si práve vytvorili svoj web a nechcete veľa utrácať, mali by ste ich prehliadať Hostinger je plány: sú navrhnuté podľa požiadaviek miesta na rôznych úrovniach. Toto je spôsob, ako získať jednoduchý, ľahko použiteľný a cenovo dostupný hosting pre vaše webové stránky.

Najlacnejší plán hostingera stojí iba 0,99 dolárov mesačne (na malej tlači je uvedená pôvodná cena; pri obnovení sa zvýši na 2,15 USD), ale je do istej miery obmedzený: iba jeden web, jeden e-mailový účet, maximálna šírka pásma 100 GB a 1x kapacita spracovania a Pamäť. Ak si môžete dovoliť škálovať na jeden z prémiových plánov, získate bezplatnú registráciu domén, neobmedzené webové stránky, neobmedzené e-mailové účty, neobmedzenú šírku pásma a 2x alebo 4x spracovateľský výkon a pamäť (podľa plánu). Najvyššia možnosť pridáva denné zálohy a certifikát SSL.

Webové stránky hostované na serveri Hostinger fungujú na cloudovej technológii s 3x optimalizovanou rýchlosťou WordPress. Na zaistenie bezpečnosti týchto stránok používa server Hostinger BitNinja na ochranu všetkých svojich používateľov a zaisťuje, aby jeho servery boli čo najbezpečnejšie spustením bezpečnostného softvéru na mieru a priebežnou aktualizáciou infraštruktúry..

Hostgator

Hostgator hostuje všetky najlepšie aplikácie na správu obsahu na webe, ako sú WordPress, Wiki, Joomla, Magento a ďalšie. Tu získate funkcie ako flexibilný, ľahko použiteľný ovládací panel, neobmedzené subdomény, FTP účty a e-mailové účty, silná a stabilná 99,9% záruka dostupnosti, nemeraná šírka pásma, certifikácia SSL zadarmo a 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

Ak sa snažíte presunúť svoje existujúce stránky, máte HostGator späť. Môžete ľahko presunúť akékoľvek súbory stránok, databázy, skripty a dokonca aj názov domény. Aj keď máte nainštalovaných viac lokalít, majú vás pokryté.

HostGator poskytuje veľa návodov na navigáciu aj začiatočníkov do DNS a dátových centier. Máte tiež prémiové riešenie nepretržitej prevádzky, takže žiadny z vašich otázok nebude vyriešený.

Viac ako 8 miliónov hostovaných domén – od osobných stránok až po 500 spoločností z rebríčka Fortune – sídli na serveri HostGator a využívajú jeho 99,9% záruku dostupnosti.

FastComet

So sieťou 11 dátových centier umiestnených po celom svete – 4 v USA, 3 v Európe, 3 v Ázii a 1 v Austrálii – FastComet poskytuje v priemere 99,97% garantovanej dostupnosti. Aj keď jej ceny môžu byť o niečo vyššie ako iné možnosti zdieľaného hostenia, za to, čo získate, sa oplatí zaplatiť: servery iba SSD, šifrujme certifikát SSL, bezplatné denné zálohy a kontrolu škodlivého softvéru. & správy, okrem iných funkcií.

Spoločnosť poskytuje celých 45 dní na vrátenie vašich peňazí, aby ste si mohli vyskúšať ich služby a otestovať stránky pred ich usadením. Aktualizované verzie môžete získať zadarmo a zálohovať mimo webov na 30 dní.

Okrem toho môžete získať bezplatnú sieť na doručovanie obsahu Cloudflare (CDN), dokonca aj na základe ich základného plánu. To pomáha okamžite načítať stránku pre kohokoľvek a kdekoľvek tým, že hosťuje vaše dáta na svetových serveroch. Všetky plány tiež zahŕňajú technológiu RocketBooster: 3x viac zdrojov na účet a 3x menej používateľov na serveri s vysoko výkonným hostiteľským prostredím php7 pozostávajúcim z LiteSpeed ​​LSAPI, APC & OPcache, statický a dynamický lak.

Bigrock

Bigrock poskytuje lacné riešenie webhostingu, ktoré je ideálne pre malé podniky a osobné stránky. Patrí medzi niekoľko mien, ktoré ponúkajú zdieľaný hosting pre systémy Linux aj Windows. Spoločnosť BigRock, ktorá bola prvýkrát uvedená v Indii a teraz je súčasťou medzinárodnej skupiny, dokázala vybudovať robustnú klientelu.

Veria v poskytovanie hostingových riešení, ktoré sú prispôsobené podľa vašich obchodných potrieb. Sú plne vybavené ovládacím panelom cPanel na inštaláciu open-source aplikácií, ako sú WordPress, Joomla, atď..

Od základných až po pokročilé ponúkajú všetky plány funkcie ako neobmedzený priestor vo všetkých okrem plánu Starter (10 GB), neobmedzený počet e-mailov vo všetkých okrem plánu Starter (200 adries), neobmedzená šírka pásma a ovládací panel cPanel (Linux) alebo Plesk (Windows). ovládací panel.

Hostiteľská infraštruktúra využíva duálne štvorjadrové procesory Xeon, 24 GB RAM a vysoko redundantnú architektúru. Voľba Linux ponúka neobmedzené databázy MySQL, zatiaľ čo voľba Windows ponúka neobmedzené databázy MySQL, MS SQL alebo Access spolu s ASP a ASP.NET v3.5..

InMotion Hosting

V pohybe je v tomto odvetví veľké meno, takže stojí za svoju identitu značky. Takže, ak ste niekto, kto chce prémiovú značku, ktorá pracuje na vašom projekte, choďte na InMotion. S priemerným časom dostupnosti 99,95% sa nachádzajú v zozname najvyšších výkonov. Pre správu obsahu riadenú údajmi, statické webové stránky a vlastné aplikácie poskytujú skvelé riešenia zdieľaného hostenia.

Veria v 100% spokojnosť zákazníkov, čím poskytujú prvotriedne vybavenie, ako sú napríklad voľné disky SSD, bezplatná doména, ľahké obnovenie a zálohovanie údajov, kódy v rôznych populárnych jazykoch, ľahký inštalátor aplikácií, bezpečný e-mail IMAP, prístup SSH, maximálna rýchlosť načítania a spoločnosť Google. integrácia aplikácií.

InMotion používa viac umiestnení dátových centier, takže máte možnosť lokalizovať svoje stránky na západnom alebo východnom pobreží. Spoločnosť tiež využíva špičkových poskytovateľov šírky pásma a pokročilé technológie smerovania, aby zabezpečila, že jej sieť je rýchlejšia ako konkurencia.

Okrem vyššie uvedených služieb poskytujú neobmedzenú šírku pásma, miesto na disku a e-mailové účty pre všetky plány. Ak si po zakúpení uvedomíte, že služba alebo plán nie sú pre váš web vhodné, majú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Krystal

Krystal je zdieľaný hosting je plne vybavený vynikajúcimi funkciami, ako je 99,99% záruka dostupnosti, neobmedzená doména addon, služba registrácie domén, neobmedzené miesto na disku a šírka pásma, bezplatné zálohovanie a bezplatné 256-bitové SSL certifikáty. Krystal ponúka dedikované servery zo zabezpečeného zariadenia, ktoré zaručuje plnú bezpečnosť vašich údajov.

Krystal ponúka dedikované servery zo zabezpečeného zariadenia, ktoré zaručuje plnú bezpečnosť vašich údajov. Jeho dátové centrum v Londýne využíva vysokokapacitnú sieť s viacnásobnými nosičmi s kapacitou 100 Gbps a najlepšie smerovacie technológie, ktoré poskytujú najvyššiu rýchlosť pri poskytovaní obsahu..

Vďaka svojim dôveryhodným a vysokokvalitným hostingovým riešeniam sa stali najväčším nezávislým poskytovateľom webhostingových služieb v Spojenom kráľovstve. Okrem toho poskytuje vyrovnávaciu pamäť LiteSpeed ​​Cache optimalizovanú pre WordPress, vďaka ktorej je váš web bežať šesťkrát rýchlejšie ako obvykle a so zvýšením výkonu SSD úložiska navyše zvyšuje výkon.

Veria v úplnú transparentnosť, a preto ponúkajú webovú stránku so živými štatistikami o výkonnosti ich servera. Tu môžete pomocou ovládacieho panela cPanel ľahko spravovať svoj hosting, obnovovať a zálohovať štatistický prístup k údajom a webovým stránkam.

záver

Pred prihlásením na akýkoľvek program si pozorne prečítajte zmluvu o hosťovaní, pretože hosťovanie zdieľaného servera je prísne obmedzené. Môžu vám zakázať používanie určitých aplikácií alebo doplnkov na vašom webe.

Ak váš web priťahuje nízkoobjemovú prevádzku a nevyžaduje veľkú pamäť, je vhodné ísť so zdieľaným hostingom. Ak však vaše stránky priťahujú veľkú návštevnosť, prostredie zdieľaného hostenia nie je vhodné. Keď však bude vaša stránka úspešná pri rozširovaní zdrojov, môžete kedykoľvek zmeniť plán. Ak používate WordPress, môžete skúsiť prémiový hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map