12 najlepšia platforma pre hosting videa pre vaše podnikanie

Hosting videí na tradičnom webhostingovom serveri nie je najlepší nápad. Zistite prečo!


Je to preto, že so zvyšujúcim sa počtom videí ohrozujete zdroje servera a spomaľujete web. A verím, že teraz je univerzálny fakt, že pomalá rýchlosť nie je tým, čo Google rád hodnotí.

Aby ste tomu všetkému zabránili, mali by ste a mali by ste sa rozhodnúť pre špecializovanú platformu pre hosťovanie videa, ktorá bude hosťovať všetky vaše videá, a potom ich vložiť na svoj web / blog..

Ak vás to zaujíma, prečítajte si tento článok až do úplného konca a dúfajme, že sa zachráni pred účinkami plytvania serverovými prostriedkami..

Výhody používania videa

Aj keď existuje veľa dôvodov na použitie videa, tu je ich niekoľko.

Ľahko sa konzumuje

Informácie prostredníctvom videí v porovnaní s článkami sa dajú ľahko konzumovať, pretože ich je možné rýchlo zhrnúť. V dnešnom čase tiež nie je veľa ľudí čas sedieť a čítať obrovské odseky textu.

Je to ten pravý čas, aby ste sa začali sústrediť na videá, pretože do roku 2020 budú videá online tvoriť viac ako 82% všetkého internetového prenosu pre spotrebiteľov.

Izba pre podrobnosti

Okrem vyššie uvedeného nie je možné výrobok roztiahnuť na niečo, čo je príliš dlhé len na pokrytie mnohých detailov. To by čitateľov vyhodilo a demotivovalo by ich, pretože čítanie článku o 15 000 slovách nie je vtip.

Našťastie existuje oprava a toto video. Vo svojich videách môžete pokryť toľko podrobností, koľko chcete, a dokonca ich môžete rozrezať na časti, aby ste ich ľahko konzumovali.

Buduje dôveru

Na videu je niečo, čo kričí profesionalitu (samozrejme, ak sa urobí správne!). Tento hlasový prejav a / alebo zobrazenie tváre môžu zvýšiť dôveru zákazníkov vo veľký čas. Či už ide o promo, ukážku produktu alebo online kurz, neexistuje lepšia možnosť ako video.

Konvertuje sa lepšie

Video marketing môže pomôcť vášmu produktu alebo službe predať oveľa lepšie, ako robiť bez nich. A ja to ani nevymýšľam. Nedávna štúdia spoločnosti Unbounce preukázali, že použitie videa na vstupnej stránke môže zvýšiť mieru konverzie až o 80%. Aké je to uistenie?

Ako už bolo povedané, preskočte priamo do zoznamu.

SproutVideo

Dôveryhodné spoločnosťami ako FedEx a Fender, SproutVideo je výkonná a super ľahko použiteľná platforma pre hosťovanie videa pre podniky. Môžete sledovať a analyzovať každý kúsok metriky a podľa toho plánovať.

musím povedať @sproutvideo má NAJLEPŠIE dokumenty o zákazníckych službách / podpore na akejkoľvek platforme, ktorú som kedy použil. Vždy je potešením používať ich produkt a hovoriť so svojím tímom!

– Kate Goldsmith (@ KGoldsmithMKTG) 15. augusta 2019

Táto platforma je bezpečná a poskytuje rôzne ovládacie prvky ochrany osobných údajov pre lepší zážitok zo zdieľania videa. Okrem toho si tiež môžete vytvoriť svoje vlastné prehrávače videa, zoznamy skladieb a stream na UltraHD.

Je toho oveľa viac a vy ich môžete vyskúšať všetci pomocou 30-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie.

Brightcove

Poskytuje úžasný zážitok z videa, Brightcove používa pre svoj prehrávač videa HTML5 a robí veci oveľa krajšími. Môžete si byť istí, že každé video dodané prostredníctvom tejto platformy bude dobré na akomkoľvek zariadení.

Okrem použitia videí na vašom webe vám Brightcove umožňuje zdieľať ich na rôznych sociálnych platformách a dokonca upravovať videá priamo z ich systému. Ak si chcete zobraziť podrobnú analýzu každého videa, môžete to urobiť tiež.

Vynikajú v zabezpečení a majú vynikajúci tím podpory, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, takže si môžete byť istí, že ste v prípade akýchkoľvek problémov dobre postaraní..

Vidyard

Vidyard je Služba all-in-one umožňuje pomerne rýchle vytváranie a zdieľanie videí na rôznych platformách. Môžete pridať interaktívne CTA, analyzovať efektívnosť pred odovzdaním a dokonca použiť niekoľko zabudovaných nástrojov, aby ste ich čo najlepšie dosiahli.

Okrem toho môžete testovať rozdelenie a zistiť, aké sú vaše videá na všetkých platformách. Toto je úplne menič hier, pretože dramaticky znižuje vaše manuálne úsilie a umožňuje vám tráviť čas dôležitým.

Vidello

Skvelé pre vzdelávací obsah, Videollo pomáha svojim zákazníkom lepšie sa učiť a dosahovať viac vďaka ich robustnej platforme na hosťovanie videa. Dobre kombinuje marketing a eLearning s pomocou ich prehrávača videa, aplikácií a nástrojov predaja.

Bez ohľadu na to, či používate WordPress, Wix, OptimizePress alebo ClickFunnels, toto riešenie funguje pre všetkých. Uvádzame niektoré ďalšie funkcie, ktoré stojí za zmienku:

 • Rýchle streamovanie
 • Prispôsobiteľný prehrávač videa podľa vašej značky
 • Rôzne aplikácie na integráciu na rôzne účely
 • Pridajte vstupné stránky a zúženia
 • Premeňte divákov na zákazníkov pomocou svojich prezentácií elektronického obchodu
 • Automaticky optimalizujte vaše videá pomocou metadát JSON

Vidello funguje bezchybne na všetkých prehľadávačoch a zariadeniach a je úplne bezpečný.

Uscreen

Platforma na distribúciu a speňaženie videa typu všetko v jednom, Uscreen je dodávaný s množstvom zaujímavých funkcií. Môžete nahrať svoje videá, prispôsobiť ich vašim potrebám a distribuovať ich prostredníctvom dostupných aplikácií OTT. Je to skvelé pre to, aby ste svoje videá dostali k publiku širšiemu ako je váš dosah.

Okrem toho vám táto platforma tiež umožňuje rozširovať predplatiteľov a speňažovať ich za nejaké ďalšie vedľajšie peniaze. Má integrovaný video CMS, webový CMS, analytické a platobné brány.

Môžete začať používať ich bezplatnú skúšobnú verziu.

VdoCipher

Skvelé pre e-learning, VdoCipher je ďalšia skvelá platforma na hosťovanie videa a obmedzuje sťahovanie vášho videa divákmi. Na internete bolo veľa pirátstva a DRM certifikované na tejto platforme v Hollywoode úplne zastaví to, čo sa týka vašich videí.

Okrem toho môžete svoje videozáznamy vodoznakom umiestniť umiestnením rôznych rôznych prvkov, napríklad:

 • Prekrytie textu
 • Telefónne číslo
 • Emailová adresa
 • logo
 • IP adresa

Prehrávač videa je prispôsobiteľný a umožňuje vám pridávať titulky, možnosti prevíjania dozadu / dopredu, a množstvo ďalších možností. Majú nejaké úžasné posudky, takže si myslím, že by ste si toto mali určite skontrolovať.

Dacast

Od vtedy Dacast získal Vzaar, stal sa oveľa lepším a patrí medzi jedného z najlepších tam. Svoje videá môžete hostiť, analyzovať výsledky a dokonca ich speňažovať z viacerých uhlov. Ponúka vysoko kvalitný streamovací zážitok a je úplne bezpečný. Pravdepodobne jedným z dôvodov, prečo im dôverujú značky ako Nokia, Lenovo, eBay a Canon.

Dacast sa dá ľahko nastaviť a spustiť, ale ak narazíte na nejaké problémy, môžete ľahko osloviť ich úžasný tím podpory, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni..

Vimeo

Pravdepodobne ste už o tom počuli Vimeo pretože je to jeden z najpopulárnejších na svete a z nejakého dôvodu. Umožnia vám transformovať vaše nudné videá na zaujímavé a poskytnúť veľa možností prispôsobenia, napríklad:

 • Vlastný text so skvelými typmi písma
 • Rôzne štýly
 • Zbierka hudobných stôp
 • Pútavé farby
 • Celkovo sa podobá vašej značke

Potom môžete svoje videá efektívne predávať a sledovať pokrok ako profesionál. Ak ste hlupák na živé vysielanie, môžete to urobiť tiež ľahko.

Wistia

Wistia poskytuje vynikajúci prehrávač videa a hostiteľskú platformu na profesionálnu integráciu videí na svoju webovú stránku. Môžete prehrávať videá veľmi rýchlo a vyhýbať sa spamovým reklamám alebo rozptyľovaniu tretích strán.

Big ups to @wistia za službu titulkov s videom – dnes ráno boli pre používateľov veľmi šťastní!

– andrew draper (@andrewraper) 3. marca 2020

Keďže e-mailový marketing je nevyhnutný pre každú firmu, spoločnosť Wistia vám umožňuje zachytávať e-mailové adresy divákov a neskôr ich prepočítavať na základe ich údajov a záujmov. Môžete začať zadarmo a byť medzi značkami ako Moz a Zendesk ako ich zákazníci.

Video Jetpack

Vytvorené pre používateľov WordPress, Video Jetpack pochádza z ich známeho doplnku a ak ste už dlho používateľom WordPress, viete, že tento doplnok je jedným z najviac hovorených na trhu. Ich platená verzia má vynikajúcu funkciu hostenia videa, ktorá stojí za to sa na ňu pozrieť.

Svoje videá môžete vložiť na svoje webové stránky a nemusíte si robiť starosti ani s úložným priestorom, pretože všetko je hostené v ich systéme. Niektoré funkcie zahŕňajú:

 • Ad-free
 • Podpora viacerých formátov videa
 • Integruje sa s post editorom a knižnicou médií
 • Schopnosť automaticky prehrávať videá a nastavovať marže
 • Prispôsobiteľný prehrávač videa

Ak už používate ich bezplatnú verziu, nebolo by pre vás ťažké prispôsobiť sa platenej verzii.

Ty trúbka

Všetci vieme Ty trúbka a jeho integrita. S touto platformou nie je nič zlé, a preto je najobľúbenejším cieľom videa online pre videoobsah. Získala obrovskú popularitu, keď začala ľuďom umožňovať jednoduché a jednoduché zdieľanie videí.

To isté platí pre hosťovanie vašich videí. Môžete naň priamo nahrať svoje videá a potom ich vložiť na svoj web / blog. Čo je lepšie? Umožňuje divákom priamo zdieľať video a šíriť slovo.

Ak sa rozhodnete hosťovať v službe YouTube, vyskúšajte tieto úžasné nástroje na zvýšenie publika, výnosov a ďalších možností.

Dailymotion

Vďaka schopnosti hostovať, ukladať, spravovať a speňažovať videá, Dailymotion je veľmi podobný službe YouTube. Umožňuje vám vytvoriť si vlastný kanál, vytvoriť základňu odberateľov a zdieľať videá medzi vášnivým publikom.

Iba niekoľkými kliknutiami môžete začať vkladať videá na svoj web s hladkým zážitkom zo sledovania a upútavať svoju návštevnosť. Má bezplatný aj platený plán, ktorý ďalej vyhovuje potrebám všetkých. Na začiatok by ste mali byť v poriadku so slobodným.

záver

Môžete sa spoľahnúť na vyššie uvedené platformy na hosťovanie videa a začať s šírením svojich videí správnemu publiku s maximálnou ľahkosťou.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map