6 najlepších Docker hostingových platforiem pre vaše kontajnery

Hostujte svoje aplikácie Docker na najlepšej cloudovej platforme.


Docker je populárny nástroj na kontajnerizáciu v systéme DevOps. Spúšťa vašu aplikáciu v kontajneri, používa minimálne zdroje, môže byť nasadená rýchlejšie a môže sa rýchlo škálovať.

Ak pracujete v prostredí živej výroby, v niekoľkých klastroch môžu bežať stovky kontajnerových kontajnerov. Správa všetkých kontajnerov môže byť bolestivá. Kubernetes a Docker Swarm predstavuje niekoľko riešení na správu veľkých klastrov dokov, ale tieto riešenia zvyšujú množstvo znalostí o zložitosti a zručnostiach..

Prečo strácať svoje kvalifikované zdroje a čas na správu kontajnerových kontajnerov, keď existuje viacero hostiteľských platforiem, ktoré sa o ne môžu postarať. Zložením bolesti hlavy hostiteľa na odborníka sa sústredíte na svoju hlavnú činnosť.

Tu je zoznam najpopulárnejších platforiem hostingu dokov, ktoré by ste mali zvážiť pri správe kontajnerov doku.

Sloppy.io

Nedbalý je rýchly, jednoduchý a bezpečný.

S Sloppy môžete za niekoľko sekúnd spustiť viac kontajnerových kontajnerov.

Sloppy je jednou z najlepších možností pre usporiadanie kontajnerových dokov a ich spustenie v priebehu niekoľkých sekúnd. Projekt je definovaný v súbore JSON.

Môžete použiť CLI ktoré im poskytujú príkazy nastavené na nasadenie, údržbu a monitorovanie kontajnerových kontajnerov. Je tiež dodávaný s WEB-based možnosť vytvárať projekty, ľahko udržiavať a monitorovať kontajnery.

S Sloppy máte veľa možností, ako používať obrázky doku z verejných obrázkov na základni doku. Môžete tiež použiť obrázky doku z iných verejnosť alebo súkromný register. Pri vytváraní aplikácií prostredníctvom webového rozhrania sa automaticky začnú odporúčať možnosti obrázka v doku, keď začnete písať názov obrázka..

Kontajnery, ktoré tam bežia, sú vysoko dostupné hardvér, takže si nemusíte robiť starosti s tým, aby klesal akýkoľvek kontajner. Robia údržbu vášho kontajnera Docker veľmi jednoduchou pomocou funkcií rolovania, rozloženia a trvalých objemov. Kontajnery môžete aktualizovať pomocou nulové prestoje keď začínajú nové kontajnery a zastavujú staršie kontajnery po uvedení nových kontajnerov do prevádzky.

V prípade chyby v ktorejkoľvek z vašich aktualizácií sa môžete ľahko vrátiť späť k predchádzajúcej stabilnej verzii iba tromi kliknutiami. Dáta sa ukladajú ako bloky, ktoré sú distribuované na viacerých fyzických zariadeniach. Nemusíte sa teda vôbec obávať straty údajov.

Môžeš monitor všetky metriky (využitie CPU, sieťový prenos, využitie pamäte atď.) s intervalom 5 minút. Ak niektorá z vašich aplikácií zlyhá, reštartuje sa automaticky po niekoľkých následných kontrolách, či je stále nefunkčná.

Je tiež dodávaný s predkonfigurovaným Napríklad GitLab CE ktorý vytvára kontajnery automaticky po stlačení aktualizácie kódu.

Jelastic

Jelastic je multi-cloudová platforma, ktorá môže hostiť viacero nástrojov / rámcov / aplikácií, ako sú Docker, Kubernetes, Java, Ruby, Python, JavaScript, Go, atď. Kombinuje platformu ako službu (PaaS) a kontajner ako službu (CaaS). modely.

Platforma spoločnosti Jelastic využíva virtualizačnú technológiu založenú na kontajneroch Virtuozzo. Pomocou Virtuozzo môže na jednom serveri spúšťať viacero virtuálnych strojov a kontajnerov.

Multi-cloud dostupnosť je najdôležitejšou črtou platformy Jelastic. Kontajnery doku môžete hosťovať v rôznych možnostiach cloudu (PaaS, Caas)

Poskytuje predkonfigurované dokované riešenia jediným kliknutím. Môžete si vybrať, či chcete nastaviť samostatný dokovací stroj, alebo môžete spustiť kockový rojový klaster. Dodáva sa s dostupnou cenou založenou spotrebou, ktorá vám umožňuje platiť iba podľa použitia prostredníctvom a pay-as-you-go cenový model.

Používateľské rozhranie je také jednoduché, že nastavenie vývojových, testovacích a výrobných prostredí niekoľkými kliknutiami v priebehu niekoľkých sekúnd.

Jelastic Docker Hosting

Jelastic môže automaticky upravovať mierku zvislo alebo vodorovne podľa vašich požiadaviek.

Uvádzame niekoľko ďalších hlavných funkcií:

 • Priateľské používateľské rozhranie s ssh prístupom
 • Poskytuje rôzne používateľské rozhrania pre vývojárov aj správcov
 • Podporuje mikro-služby a staršie aplikácie
 • Nulové nasadenie s automatickým rozložením prevádzky

Kamatera

Kamatera je ďalšia platforma, ktorá poskytuje cloudové servery na hosťovanie, správu a monitorovanie aplikácií.

Ceny sú veľmi atraktívne. Môžete ho začať už od 4 dolárov mesačne.

prednosti

 • Žiadne zlyhanie. 99,95% zaručená dostupnosť
 • Poskytuje technickú podporu 24 × 7
 • Nasadiť cloudovú infraštruktúru za menej ako 60 sekúnd
 • Rýchle škálovanie nahor a nadol
 • Dostupné ceny
 • Žiadna údržba hardvéru
 • Žiadny nastavovací poplatok, žiadny záväzok, kedykoľvek zrušiť

Amazon ECS

Elastický kontajner Amazon Service (Amazon ECS) je vysoko škálovateľná kontajnerová služba s podporou doku. Používa sa na kontajnerizáciu aplikácií na AWS. Poskytuje kompatibilitu s oknami a podporuje správu kontajnerov s oknami.

Používa sa AWS Fargate služba na nasadenie a správu kontajnerových kontajnerov. AWS Fargate sa stará o poskytovanie serverov, správu klastrov a orchestráciu; nemusíte sa o to starať; stačí sa zamerať na správu zdrojov.

Aktualizácia kontajnerov na nové verzie je v Amazon ECS veľmi jednoduchá. Všetko, čo musíte urobiť, je odovzdať definíciu úlohy aplikácie novej verzie do ECS; spustí nové kontajnery s novým obrázkom a zastaví staršie kontajnery. Kontajnery sa automaticky zaregistrujú a odregistrujú.

Cloudová mapa AWS pomáha spoločnosti Amazon ECS objavovať a spájať nádoby medzi sebou. Pomáha zvyšovať dostupnosť aplikácií. Podporuje oboje jednoliaty a architektúra mikroprocesov, takže môže kontajnerizovať aplikácie na ktorejkoľvek z architektúr.

Platíte iba za prostriedky, ktoré používate.

Ďalej uvádzame niekoľko ďalších funkcií:

 • Poskytuje bezpečnosť pomocou Amazon IAM a Amazon VPC
 • Spúšťa okamžité inštancie Amazonu EC2 na optimalizáciu nákladov
 • Môže ľahko usporiadať modely strojového učenia na výcvik a odvodenie
 • Ľahká integrácia so službami AWS

Na monitorovanie využíva viacero ďalších služieb AWS, ako napríklad AWS CloudWatch, AWS ELB na vyrovnávanie záťaže atď.

Microsoft Azure

Microsoft Azure je druhým najväčším poskytovateľom cloudových služieb po AWS. Azure tiež poskytuje služby na umiestnenie kontajnerov Docker na svojej platforme.

Kontajnery môžete organizovať naprieč 29 regiónov vo verejnom cloude. Môžete ľahko presunúť ASP.NET aplikácie na azúrové dokovacie kontajnery.

Spoločnosť Microsoft Azure ponúka Služba Azure Kubernetes (AKS) na jednoduché nasadenie a správu kontajnerových aplikácií. Azure Active Directory sa používa na rozšírenú správu identity a prístupu. Použitím Azure App Service, môžete tiež nasadiť vlastný kontajner systému Windows na Azure. Azure Marketplace má na Azure hostených veľa hotových dokovacích aplikácií.

Azure Marketplace Docker

Azure Monitor aktívne monitoruje výkonnosť kontajnerov a ich dostupnosť.

Niektoré z populárnych funkcií, ktoré ponúka:

 • Priamo komunikuje s Dockerom, čo odstraňuje zložitosť a nepotrebné ďalšie API
 • Poskytuje podnikové zabezpečenie na spúšťanie moderných a tradičných aplikácií pre systém Linux alebo Windows v dokovom kontajneri
 • Poskytuje vlastnú distribúciu systému Linux pre čo najlepší zážitok z doku
 • Funkcia samočistenia a hojenia nepoužitých a nezdravých kontajnerov
 • Spustí skript na diagnostikovanie doku, aby informoval pracovníkov technickej podpory doku, ak sa v hlásení o chybe vyskytne akýkoľvek problém
 • Podporuje tradičné aplikácie a mikro-služby

HostPresto

HostPresto je jednou z prvých spoločností vo Veľkej Británii, ktorá poskytuje platformu a služby pre prístavné kontajnery.

Na hosťovaní super rýchly mrak, kontajnery doku môžete vytvárať a spúšťať veľmi rýchlo a ľahko. Namiesto spúšťania a monitorovania vašich dokovacích kontajnerov sa môžete zamerať na ďalšie dôležité veci, ako je plánovanie kapacity, pridelenie zdrojov.

V závislosti od požiadaviek používateľa môžete kontajnery doku otvoriť a ľahko ich škálovať. Pomáha tiež pri zrýchľovaní vášho vývoja tým, že vám umožňuje často tlačiť aktualizácie kódu na kontajnerové stanice. Vždy, keď sa k tímu pripojí nový člen, stačí rozvinúť dokovací kontajner pre vývojárov a bude pripravený o pár sekúnd začať s vývojovými prácami..

Oddaný Podporný tím Spojeného kráľovstva je vám k dispozícii, aby vám pomohla s vašimi otázkami. Ak sa nachádzate vo Veľkej Británii, hostenie kontajnerov Docker v spoločnosti HostPresto je jednou z najlepších možností.

HostPresto poskytuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí ak nie ste spokojní s prijatými službami a podporou. Tiež to dáva neobmedzená šírka pásma do kontajnerovej aplikácie bez akýchkoľvek ďalších poplatkov za používanie.

záver

Je inteligentným rozhodnutím umiestniť dokovacie kontajnery na ktorejkoľvek z vyššie uvedených hostiteľských platforiem a zabudnúť na spustenie, nasadenie a správu kontajnerov..

Tagy:

 • prístavný robotník

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map