6 najlepších hostingových platforiem vydávania duchov pre vaše podnikanie

Blogovanie nebolo nikdy také ľahké s nespočetným výberom dostupných v týchto dňoch. 


Ak chcete osloviť široké publikum vzdelávaním a informovaním o svojich obchodných ponukách, blogovanie stále zostáva kľúčom. Organický dosah je naďalej dominantným zdrojom prenosu a je pravdepodobné, že spoločnosti, ktoré blogujú často získať 97% viac odkazov na ich webové stránky.

Takže, ak ste sa rozhodli začať blogy, máte na výber toľko možností – WordPress, Duch, Joomla atď.

Ale ako viete, ktorý z nich by pre vás pracoval najlepšie?

V súčasnej dobe Duch získava rýchly impulz, aby sa ukázal ako jeden z najlepšie alternatívy WordPress. Ponúka publikovanie obsahu v prehľadnej atmosfére, kde sa nebudete rozptyľovať v dôsledku množstva funkcií, ktoré nemusíte vyžadovať. Ak sa chcete vyhnúť zasúvaniu správ s doplnkami potrebnými na podporu SEO, zdieľania v sociálnych sieťach, formulárov atď., vyskúšajte Ducha

Čo je to Duch?

Neboj sa!

duch je otvorená blogovacia platforma.

Zameriava sa predovšetkým na riadenie aktivít v zákulisí a dohliada na ďalší obsah a príspevky. Zvyšuje celkový zážitok z blogovania, od písania a úprav až po publikovanie. 

Táto platforma využíva runtime prostredie Node.js na dosiahnutie rýchleho výkonu ako WordPress využívajúci neohrabané kódy PHP. Šetrí vás to pred rozptyľovaním ďalších funkcií, ktoré zaplňujú pracovný priestor, takže sa môžete úplne sústrediť na písanie a pustiť sa do svojej kreativity.. 

Poďme rýchlo preskúmať niektoré funkcie.

Vstavaný SEO a sociálne zdieľanie

Vytváranie obsahu a publikovanie nie je vzhľadom na obrovskú konkurenciu dostatočné. Distribúcia obsahu je rozhodujúca, a tak oslovuje široké publikum, aby z neho vyťažila zisk. 

Vylepšite viditeľnosť svojich blogov pomocou zabudovaného SEO, ktoré ponúka Duch. Na rozdiel od WordPress nepotrebujete žiadne doplnky SEO. Okrem toho ponúka funkcie sociálneho zdieľania, takže môžete distribuovať svoj obsah na populárnych platformách, ako sú Twitter, Facebook, atď.

Ghost tiež poskytuje zabudované stránky Google AMP, súbory XML, kanonické značky, mikroformáty, optimalizované adresy URL, značky pre Facebook Open Graph, podporu kariet Twitter a sémantické značkovanie.. 

Rýchlejší výkon

Node.js je moderný a rýchly technologický balík, ktorý poháňa ducha. Vďaka tomu ponúka 19-krát rýchlejší výkon ako WordPress. To znamená, že za každú odpoveď programu WordPress môže Ghost odpovedať na 19 požiadaviek. Preto vylepšuje SEO a podporuje zapojenie používateľov smartfónov. 

Jednotná integrácia

Chcete integrovať svoje blogy s inými pracovnými postupmi a nástrojmi?

Duch vás prekryl!

Môžete ho integrovať s nástrojmi ako Google AMP, Google Analytics, Slack, YouTube atď. 

Jeho ponuky presahujú iba blogovanie, pretože ide o rozhranie REST JSON API s flexibilnou a robustnou architektúrou. Preto ho môžete podľa svojich potrieb rozšíriť, prispôsobiť a upraviť. 

Je to bezhlavý CMS?

Ghost využíva bezhlavú architektúru CMS, kde sa zameriava výlučne na uľahčenie pracovných tokov obsahu a administratívne rozhranie určené tvorcom obsahu. Je v rozpore s tradičnými redakčnými systémami s dôrazom na prezentačné vrstvy, štruktúru stránok, dizajn, šablóny atď. 

Prijatie CMS bez hlavy sa zvyšuje ohromujúcou rýchlosťou a predpokladá sa, že do roku 2021 sa zdvojnásobí, zatiaľ čo podľa Contentstack ho už 63% používateľov miluje. Preto jeho začlenenie do Ducha ho robí vynikajúcimi od ostatných a znamená ďalší vývoj CMS.  

Umožňuje vám zvoliť si technológiu dizajnu, ktorú budete potrebovať, generátor webu alebo iné rámce na vytvorenie prezentačnej vrstvy blogu Ghost. Svoju webovú stránku môžete bez problémov vyvíjať v programovacom jazyku, ako je Python, Javascript, Swift atď., Ktorý dokáže vykonávať požiadavky API na načítanie údajov.. 

Rozdiel medzi Ghost a WordPress

Aj keď Ghost aj WordPress sú redakčný systém s otvoreným zdrojom, prvý má v prípade blogov výhodu oproti druhému. Aj keď WordPress pomáha majiteľom stránok pri navrhovaní a riešení potrieb celej ich webovej stránky, Ghost poskytuje iba profesionálne nástroje na vytváranie blogov, ktoré plynule jazdia na vlnách správy obsahu..

Ak chcete, aby platforma spravovala potreby vašich webových stránok a publikovanie je len ďalšou požiadavkou, môže stačiť WordPress. Ale ak ste úprimný vydavateľ, ktorý chce znížiť hluk a hľadať bezpečné a vysoko výkonné riešenie pre všetky vaše publikačné potreby, Duch je cesta!

Duch je zadarmo stiahnuť a používať. Môžete si zvoliť cloud VM podľa vlastného výberu a sami sa nastaviť. Vyžaduje však zručnosti správy servera a nepretržitú údržbu. Ďalšou možnosťou je najať si nezávislý pracovník pripraviť sa za vás. 

Ak však nechcete strácať čas so správou platformy Duchov sami, môžete ísť na riadená hostingová platforma. Poďme ich preskúmať.

duch

Vedeli ste, že Ghost tiež ponúka hostingové riešenie?

To je správne. Svoju hostiteľskú platformu môžete použiť na spustenie svojho blogu a stránok Ghost.

Vybavený pokročilými technológiami publikovania, duch je výkonná platforma, ktorá vám pomôže začať lukratívne podnikanie. Od publikovania blogov a bulletinov až po platby a členstvo vás napadlo riešenie publikácie s otvoreným zdrojom!  

Ponúka moderné nástroje a funkcie navrhnuté tak, aby vyhovovali budúcim požiadavkám. Jeho bohatý editor so známym prostredím poskytuje jedinečný zážitok z písania. Do obsahu môžete bez problémov zahrnúť dynamické bloky, ako sú obrázky, videá, vloženia alebo Markdown. Vďaka robustnej funkcii označovania môžete svoj obsah a dynamické smerovanie kategorizovať podľa svojich predstáv. 

Naplánujte si obsah pomocou svojho redakčného kalendára a nastavte dátum a čas vydania. Využite zabudovaný SEO, automatické metadáta, kanonické značky a súbory Sitemap XML spolu so zrýchleným načítaním stránky. Distribuujte obsah na Facebooku, Twitteri atď., Aby ste získali väčšiu viditeľnosť a integrovali webovú stránku s vašimi obľúbenými nástrojmi.  

Spoločnosť Ghost ponúka zabezpečenie na úrovni odvetvia s certifikáciou SSL, izolovanými aplikáciami, ochranou kúpeľov a bránami firewall, aby sa zabránilo možnému narušeniu bezpečnosti. 

FastComet

Podporte svoje podnikanie FastComet zdieľať svoje tvorivé písanie so svetom. Či už ide o výkon alebo vlastnosti; platforma nikdy neprestane udivovať! Poskytuje tiež bezplatný prevod domény a celkový proces je jednoduchý a rýchly.

FastComet je poskytovateľ hostingu SSD, ktorý vám umožňuje prístup k databáze a súborom o 300% rýchlejšie ako hostingové platformy iné ako SSD. Poskytuje tiež bezplatnú migráciu vrátane presunu všetkých e-mailov a ďalších údajov. Rozšírte svoj dosah na cieľové publikum bezplatnou distribúciou vysokokvalitného obsahu pomocou služby Cloudflare CDN. 

Výkonný radič hostingu cPanel poháňa technológiu FastCloud pre ľahkú a rýchlu správu správcovských účtov typu point-and-click. Okrem toho uchovávajte svoje údaje v bezpečí pomocou bezplatných záloh, ktoré poskytujú denne alebo týždenne. Ak uviaznete uprostred, neprepadajte panike! Oslovte ich pomocou svojej technickej podpory 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

FastCloud ponúka zabezpečenie FastGuard, ktoré chráni vaše stránky pred škodlivými činnosťami a vopred vás informuje. Jeho bezpečnostná vrstva zahŕňa izoláciu účtu, ochranu proti násiliu, šifrovanie SSL, skenovanie škodlivého softvéru, detekciu DDoS atď. 

Hosting A2

Vychutnajte si výkon a spoľahlivosť nabitú energiou Hosting A2 publikovať svoj obsah, distribuovať ho a spravovať podľa svojho želania. Hostuje vašu webovú stránku Ghost na jej účinnej platforme SwiftServer a zvyšuje rýchlosť načítania vašej stránky 20-krát rýchlejšie. 

Aj druhé oneskorenie načítania stránky môže ovplyvniť vaše hodnotenie SEO, mieru odchodov alebo konverziu. Ale s A2 Hosting, môžete získať super rýchly výkon spolu s bezplatným SSD. 

A2 Hosting sľubuje 99,9% dostupnosti a zaistí, aby váš server pracoval v plnom rozsahu a využíval štandardné postupy, dátové centrá najvyššej úrovne a najnovšie bezpečnostné opatrenia. V prípade akýchkoľvek problémov sa jeho tím technickej podpory 24/7/365 dostal späť.

Môžete sa rozhodnúť hosťovať svoje stránky duchov v jednom zo svojich štyroch dátových centier.

 • Michigan, USA
 • Arizona, USA
 • Amsterdam
 • Singapore

NodeChef

Hľadáte cenovo dostupnú, ale profesionálnu hostingovú platformu Ghost, ktorá vyhovie vašim požiadavkám na správu obsahu?

vyskúšať NodeChef.

Prístrojová doska NodeChef ponúka priame používateľské rozhranie na nahrávanie a odstraňovanie tém. Majú na pamäti rast vášho podnikania s časom, poskytujú automatickú úpravu mierky. Takže sa nemusíte báť dopravnej špičky.

NodeChef ponúka SSL certifikát zadarmo, ktorý si môžete vyžiadať a nainštalovať z hlavného panela. Denne automaticky zálohuje vaše údaje a ponúka výkonný server pozostávajúci z lokálneho disku SSD, ktorý zaisťuje bezkonkurenčný výkon. 

Začnite s NodeChef za základnú cenu 10 dolárov mesačne a vychutnajte si 5 GB úložného priestoru S3, 1 GB úložného priestoru MySQL, zobrazenia 100 000 stránok, doručovanie e-mailov, vlastnú doménu a inštaláciu jedným kliknutím pri vlastníctve všetkých vašich údajov. 

DigitalOcean

Nasadiť ducha na DigitalOcean pomocou a aplikácia jedným kliknutím.

Začína sa na 5 $ mesačne.

Týmto plánom získate 1 GB / 1 CPU, 25 GB SSD, 1 TB prenos. Je pre vás vhodné porozumieť tomu, ako Duch pracuje pri prezentovaní svojich tvorivých diel a zdieľať ich so svetom. Keď sa s tým oboznámite, môžete si zvoliť vyššie plány, aby ste z toho mali čo najviac.

Google Cloud

Využite vynikajúci výkon a bezpečnosť spustením Ghost certifikovaného spoločnosťou Bitnami Google Cloud.

Bitnami potvrdzuje pravosť a bezpečnosť všetkých obrázkov, ktoré môžete použiť na svojich webových stránkach. Zaisťuje tiež, že obrázky sú balené podľa štandardných postupov a sú aktuálne, aby sa dosiahol lepší výkon. 

Google Cloud má globálne dátové centrá, ktoré vám poskytujú možnosť hostiť svoj blog v blízkosti cieľových používateľov.

záver

Ghost prejavuje myšlienku ponúknuť bezproblémové spravovanie obsahu v prospech moderných firiem. Publikujte kvalitný obsah prostredníctvom ktorejkoľvek z vyššie uvedených hostiteľských platforiem Ghost a buďte pripravení spoznať pozitívny rozdiel vo vašej online prítomnosti, brandingu, predaji a výnosoch.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map