7 najlepších hostingov Drupal pre malé a veľké stránky

Drupal – nie je populárny ako WordPress, ale dokáže vytvoriť robustný a bezpečný web pre svoju firmu. Či už chcete publikovať veľké množstvo obsahu alebo predávať produkty v digitálnom obchode, Drupal môže byť rozumnou voľbou ako redakčný systém (CMS)..


Čo je Drupal?

V prípade, že vás zaujíma – Drupal je open-source CMS, ktorý beží na PHP. Je bezplatná a distribuovaná na základe Všeobecnej verejnej licencie GNU. Drupal bol vytvorený v roku 2000 ako spôsob vytvárania malých webových stránok. Dnes je k dispozícii vo verzii 8 a napája 2,3% miest na svete.

Drupal 3. miesto v zozname najobľúbenejších redakčných systémov na svete, pričom WordPress a Joomla sú na prvých dvoch miestach. Jeho podiel na trhu je 4,7% a sledovalo sa viac ako 577 000 aktívnych stránok. Naučiť sa príležitostným používateľom nemusí byť ľahké. Vyžaduje základné znalosti v oblasti vývoja PHP a webov, takže nie je tak užívateľsky prívetivý ako WordPress. Jeho aktualizovaná verzia sa však zlepšila z hľadiska jednoduchosti použitia a flexibility.

Vrcholom spoločnosti Drupal je jej bezpečnosť, a preto veľké spoločnosti ako Verizon, Cisco a Infusionsoft používajú na svoje webové stránky Drupal. Vládne agentúry ako Londýn a radnica v Los Angeles sa tiež spoliehajú na bezpečnostný rámec spoločnosti Drupal.

Rámec Drupalu je okrem zabezpečenia navrhnutý aj na zvládanie zložitejších štruktúr obsahu. Umožňuje viacerým používateľom zdieľať a spolupracovať v rámci platformy, takže pracovný tok obsahu je plynulejší.

Najlepšie webhostingové platformy pre Drupal

Ak hľadáte spustenie Drupalu, je nevyhnutné zvoliť správneho webhostingu, ktorý ponúka optimalizáciu špecifickú pre Drupal. Ak ste v rámci nováčikom alebo ak potrebujete pomoc, pomohlo by to, keby vám mohol pomôcť váš webový hostiteľ.

Pozrime sa na niektoré z najlepších hostingových platforiem na hosťovanie vašich stránok Drupal.

Platform.sh

Platform.sh ponúka prvotriedny webhosting pre rýchle a bezpečné stránky Drupal. Niektoré z funkcií webhostingu pre Drupal na Platform.sh zahŕňajú:

 • Vstavaný skladateľ
 • Konzola Drupal a podpora Drush
 • Spravované CDN
 • Používa disky SSD
 • Git API

Hostenie platformy Platform.sh môžete otestovať pomocou bezplatnej skúšobnej verzie, po ktorej sa plány rozvoja začínajú na 10 $ / mesiac. Ak chcete zmeniť veľkosť stránky pre väčšiu návštevnosť, máte k dispozícii plán Professional (50 EUR / mesiac / projekt) a Enterprise (1 250 $ / mesiac / projekt)..

SiteGround

SiteGround je lídrom v hostovaní rýchlych webových stránok. Ponúka rovnako kvalitný hosting pre Drupal. Web hosting plán pre Drupal začína na 3,95 dolárov mesačne.

Získanie SiteGround pre Drupal vám poskytne:

 • Prémiový hosting s užívateľsky prívetivým nastavením
 • Nástroje na vytváranie webových stránok, ktoré pracujú jednotlivo pre program Drupal
 • 24/7 uptime a denné zálohovanie stránok

Hosting A2

Hosting A2 ponúka 20x rýchlejší hosting Drupalu za tri cenovo dostupné balíčky od 3,92 dolárov mesačne. Drupal je predinštalovaný s hostingovým plánom A2 a je optimalizovaný na rýchlosť a výkon.

Tu nájdete prehľad plánov hostenia A2:

Lite – 3,92 dolárov mesačneSwift – 4,90 dolárov mesačneTurbo – 9,31 dolárov mesačne
1 Webová stránkaNeobmedzené webové stránkyNeobmedzené webové stránky
5 DatabázyNeobmedzené databázyNeobmedzené databázy
Neobmedzené úložiskoNeobmedzené úložiskoNeobmedzené úložisko
Neobmedzený prevodNeobmedzený prevodNeobmedzený prevod
cPanel Ovládací panelcPanel Ovládací panelcPanel Ovládací panel
SSL zadarmo & SSDSSL zadarmo & SSDSSL zadarmo & SSD
zadarmo & Jednoduchý prenos stránokzadarmo & Jednoduchý prenos stránokzadarmo & Jednoduchý prenos stránok
Turbo (rýchlejšie až 20x)

inMotion Hosting

inMotion Hosting má základný a pokročilý hostingový plán pre webové stránky založené na Drupale. Zahŕňajú prístup k sprievodcom a sprievodcom Drupal.

V rámci základného plánu stojí hosťovanie inMotion za program Drupal 6,39 USD mesačne a zahŕňa:

 • Zadarmo SSD
 • Doména zadarmo
 • Neobmedzené miesto na disku
 • 1-Click Application Installer
 • Bezplatná migrácia webových stránok

Pokročilý plán, ktorý poskytuje hosťovanie virtuálneho súkromného servera, sa začína na 29,19 dolárov mesačne. Obsahuje:

 • 4 GB – 8 GB RAM
 • Úložný priestor 75 – 260 GB
 • Šírka pásma 4TB – 6TB
 • 3 – 5 IP adries

Cloudways

Cloudways ponúka riadený hosting pre Drupal. Svoje stránky si môžete zvoliť v službách Google Cloud, AWS, DigitalOcean, Linode a Vultr. Ak máte viacero možností, môžete si vybrať hosťovanie svojich stránok v blízkosti cieľového publika.

Cloudflare optimalizuje servery tak, aby poskytovali obsah rýchlejšie a bezpečne pred online hrozbami. Niektoré funkcie zahŕňajú:

 • PHP 7 je pripravené
 • Vstavaná vyrovnávacia pamäť
 • Podpora HTTP / 2
 • SSL zadarmo
 • zálohovanie
 • Dvojfaktorová autentifikácia

a fantastická podpora pri odpovedaní na vaše otázky.

Panteón

Panteón tvrdí, že je hostiteľom služieb Drupal a WordPress ako „najlepší vo svojej triede“ so schopnosťou škálovať akýkoľvek web pomocou horúceho rýchleho doručenia obsahu. Medzi jeho pozoruhodné vlastnosti patrí riadený HTTPS, automatizovaný systémový administrátor a prevádzka odolná proti katastrofám. Pred registráciou na platené plány si môžete zaregistrovať bezplatný demo účet.

Pantheon je pripravený na podnikanie a dôveruje tableau, Yale, apigee a mnohým ďalším.

Rochen

Rochen môžu hosťovať vaše stránky Drupal a zabezpečiť ich úspech s vynikajúcou podporou a zákazníckym servisom. Asistovaná migrácia stránok a onboarding sú súčasťou balíka Rochcovho webhostingu pre Drupal.

Zákazníci si môžu vybrať medzi zdieľaným hostingom (od 4,95 $ / mesiac) alebo spravovaným cloudovým serverom (od 200 $ / mesiac).

záver

Ovládanie Drupalu nemusí byť také jednoduché ako WordPress, ale je to výkonný nástroj na správu webových stránok obsahovo náročných. Jeho bezpečnosť je na špičkovej úrovni, takže ak je to váš hlavný záujem, je najlepšie použiť tento rámec.

Z tohto dôvodu budete potrebovať hostingový balík na podporu funkcií Drupalu. Ak máte rozpočet, bude stačiť ísť s programom SiteGround alebo A2 Hosting.

Tagy:

 • Drupal

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map