7 najlepších hostingových platforiem pre ďalšie podnikanie

Podnikanie v oblasti webhostingu je celkom lukratívne, ale jeho nastavenie nie je najjednoduchšie.


Tento proces je pomerne zložitý a na udržanie prevádzky je potrebné spravovať dátové centrá. Stručne povedané, je to skutočná firma a vyžadovalo by to veľa času a úsilia.

Ak však hľadáte niečo podobné, ale nechcete venovať to šialené množstvo času a úsilia, potom pre vás nájdem riešenie. Hovorí sa tomu hosťovanie distribútorov.

Najjednoduchšie vysvetlenie hostenia predajcu by bolo – kúpite si dostatok serverového výkonu (priestor / šírku pásma) od dôveryhodného poskytovateľa hostingu a potom ho ponúknite priamo zákazníkom, ako by ste sami boli poskytovateľom webhostingu. Týmto spôsobom môžete predávať hostingové služby bez toho, aby ste vlastnili akékoľvek dátové centrá. Jednoducho využívate silu Biely štítok.

V tomto procese tiež zarábate značné množstvo príjmu a okolo neho staviate firmu. Tento typ podnikania môže byť rozšírený na pôsobivú úroveň a môžete si užiť tok semipasívneho príjmu.

Pri výbere poskytovateľa hostingu, od ktorého si kúpite serverové prostriedky, musíte mať na pamäti aj veci. Niektoré z nich sú uvedené nižšie.

Skóre dostupnosti

Pravdepodobne úplne prvá vec, ktorá musí byť na vašom kontrolnom zozname pri výbere hostiteľskej platformy, skóre dostupnosti je veľmi dôležité. Musíte si vybrať ten, ktorý beží 24 × 7, postavený na výkonných serveroch a ktorý má spoľahlivé sieťové pripojenie.

Ak chcete veci zjednodušiť, mali by ste sa pozrieť na poskytovateľov hostingu, ktorí majú minimálne skóre dostupnosti 99,5%. Čokoľvek nižšie, čo sťaží vám a vašim zákazníkom.

Zákaznícka podpora

Existuje veľa možností, ako sa niečo pokaziť alebo sa v určitom okamihu zaseknete, preto je nevyhnutné mať dobrú technickú podporu. Ideálne bude niečo, čo funguje 24 × 7 a má rôzne spôsoby pripojenia, ako napríklad telefón, e-mail a live-chat.

Systém nepretržitej podpory je dôležitý, keď bývate v inom časovom pásme.

údržba

Pravidelná údržba je nevyhnutnosťou, ktorú treba hľadať u poskytovateľa hostingu. Mali by vykonať včasné obnovenie hardvéru, aktualizácie softvéru, kontrolu servera a bezpečnostné záplaty.

zabezpečenia

Bez ohľadu na to, aké prísne je zabezpečenie, vždy bude existovať aspoň malá šanca, že dôjde k jeho hacknutiu alebo manipulácii. Aby ste mali čo najväčšiu šancu, že sa vám to nepodarí, je dôležité zvoliť poskytovateľa hostingu, ktorý kladie veľký dôraz na bezpečnosť.

Keď bude všetko pod kontrolou, preskočíme do zoznamu.

A2Hosting

S mimoriadne spoľahlivými servermi, A2Hosting ponúka vysokorýchlostný servis pre vás a vašich zákazníkov. Ich možnosť „Turbo Servers“ vám pomôže dosiahnuť 20x ohromujúci zážitok rýchlejšie načítanie stránky, a je to jeden z najlepších na trhu.

Môžete očakávať 99,9% záruku dostupnosti a server, ktorý sotva spôsobí škytavku. Za tie roky získali niekoľko ocenení a je to čisto kvôli ich skvelej službe. Ich servery sú optimalizované na rýchlosť a získate voľnosť pri výbere požadovaného umiestnenia na serveri spolu s bezplatnými diskami SSD.

Vďaka ovládaciemu panelu Web Host Manager (WHM) je navyše ľahko ovládateľný a ľahko použiteľný. Získate podporu 24 × 7 od tímu, ktorý je veľmi dobre informovaný a dostatočne kvalifikovaný na riešenie akýchkoľvek technických problémov.

Bolo by škoda, keby som vám povedal, že tento hosting stojí ruku a nohu. Našťastie to tak nie je. Ich počiatočný plán je nízky ako 9,80 dolárov mesačne.

SiteGround

Už som to povedal predtým a budem to hovoriť znova, SiteGround, všeobecne je jedným z mojich obľúbených poskytovateľov hostingu. Bol som s nimi roky a nikdy som nepociťoval potrebu prechodu na inú spoločnosť. Sú dobré, najmä ich podporný tím.

Za menej ako 15 dolárov mesačne získate ich hostingový plán predajcu GoGeek, ktorý ponúka 40 GB webového priestoru. Získate tiež:

 • Nemeraná prevádzka
 • Neobmedzené stránky
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Podpora priority 24 × 7
 • Pridajte účty spolupracovníkov pre svojich členov.
 • SSL zadarmo
 • Integrácia cloudových svetiel CDN

Svojim zákazníkom môžete ponúknuť úplnú verziu hostingu White Label bez akejkoľvek značky SiteGround. Celkovo existuje mnoho ďalších funkcií tohto poskytovateľa hostingu, vďaka ktorým bude vaša firma oveľa prínosnejšia.

InMotion Hosting

S bezplatným SSD, SSL, cPanel a WHMCS, InMotion Hosting je rovnako dobrý ako ostatné v tomto zozname. Získate bezplatné prevody, vynikajúcu podporu 24 × 7 a bezkonkurenčné ceny. Ich vstupná úroveň stojí iba 15,39 USD mesačne a ponúka 800 GB šírky pásma a 80 GB voľného miesta na disku.

Je to priateľské pre vývojárov a získate bezplatné e-mailové účty spolu s možnosťou neobmedzeného výberu domén a rôznych bezpečnostných funkcií. Získate úplnú kontrolu nad hosťovaním vášho predajcu a môžete si ju prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Skvelá vec je, že ich servery sú vybavené ochranou DDoS od spoločnosti Corero a detekciou škodlivého softvéru Patchmana, takže sa nemusíte obávať o bezpečnosť.

Namecheap

Získate nemeranú šírku pásma a zadarmo účty cPanel pre svojho predajcu, ktorý hosťuje Namecheap. Spravovanie všetkého je jednoduché z jediného hlavného panela a bezproblémové nastavenie systémov na správu obsahu spolu s vytvorením vlastných menných serverov.

Môžete tiež pridať neobmedzené domény a chrániť všetko pomocou brán firewall a antivírusového softvéru. Okrem toho môžete ľahko spravovať hostiteľské účty svojich klientov pomocou nástroja Web Host Manager (WHM)..

Nehovoriac o tom, že si môžete prispôsobiť všetko a nastaviť svoju vlastnú fakturačnú platformu pre službu White Label. S Namecheap nikdy nie je bezpečnosť a rýchlosť problém, pretože to bolo vždy ich hlavné zameranie.

Hostgator

Veľa rokov Hostgator bola voľba pre hosťujúcich distribútorov, ale potom vyšli iné možnosti a trochu sa obmedzili. Ale pôsobivé je, že je stále jedným z popredných, a preto má v tomto zozname svoje miesto.

Uvádzame niektoré z mnohých výhod používania hostingu predajcu HostGator:

 • Neobmedzené domény a e-mailové účty
 • Zaručená 99,9% dostupnosť
 • Súkromné ​​servery mien založené na vašej doméne
 • Zadarmo softvér na správu a fakturáciu WHMCS klientov
 • Ovládací panel WHS / cPanel
 • Developer-friendly
 • Technická podpora 24 × 7

Môžete začať už od 19,95 dolárov mesačne a nastaviť si webhostingové podnikanie.

zotrvačník

Môžeš použiť zotrvačník spoločnosti White Label a pravidelne predávajú svoje služby za svoje vlastné ceny. Získate svoju vlastnú oblasť správy klientov a fakturačný systém, aby ste mohli začať kocky od začiatku. ��

Môžete tiež integrovať Stripe do fakturačného systému, takže platby idú priamo na váš bankový účet. Zotrvačník má úžasný podporný personál, ktorý vám pomôže v ktoromkoľvek kroku procesu. Sú k dispozícii 24 × 7 na zálohovanie.

Jedna vec, ktorú treba poznamenať, je, že hosting hostiteľa spoločnosti Flywheel je k dispozícii ako doplnok pre všetky ich plány. To znamená, že z nich by ste si mali vybrať plán hostenia webových stránok a potom si kúpiť doplnok White Label. Doplnok stojí 99 dolárov mesačne, okrem bežných poplatkov za hosting, ktoré platíte.

ResellerClub

s ResellerClub je Linux hosting hosting, môžete začať len 11,39 dolárov mesačne, ak je účtovaná po dobu troch rokov a začať svoj vlastný web hosting podnikania. Nastaviť a spravovať všetky svoje stránky pomocou jedného riadiaceho panela je celkom jednoduché.

Tu sú niektoré z hlavných funkcií, ktoré potrebujete vedieť:

 • Zdarma WHM a cPanel
 • Inštalácia aplikácie jedným kliknutím pomocou Softaculous Installer.
 • Chránené pomocou CDN
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Bezplatná migrácia od iného poskytovateľa hostingu
 • Bezkonkurenčná rýchlosť servera

Navyše si môžete užiť tvrdé zabezpečenie a tím podpory, ktorý je veľmi dobre informovaný o akýchkoľvek záležitostiach.

záver

Ako už bolo uvedené, začatie podnikania v oblasti hostingu predajcu je celkom ziskové a určite nevyžaduje žiadnu vedu o raketách. Vyššie uvedení poskytovatelia hostingu sú bezpochyby to, z čoho si budete musieť vybrať, aby ste mohli začať podnikať čo najlepšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map