7 Najlepšie riadený hosting VPS pre malé a stredné firmy

V každom úspešnom podnikaní prichádza čas, keď musíte inovovať svoje zdroje a hosting sa zdá byť jedným z prvých.


Keď sa vaše podnikanie stáva medzi ľuďmi čoraz populárnejším, je potrebné upgradovať vaše hostingové servery zo „zdieľaných“ na VPS, aby bolo možné zvládnuť počet používateľov prichádzajúcich do.

Som si istý, že viete, čo nadmerne využívajúce serverové prostriedky robia pre vaše podnikanie. Ak nie, je lepšie vedieť to, pretože tá vec je frustrujúca.

Posun zo „zdieľaného“ na VPS je často najlepšou voľbou, pretože je umiestnený priamo medzi „zdieľaným“ a „cloudom“. Aj keď „Shared“ nestačí, „Cloud“ už nemusí byť nevyhnutný, keďže „Shared“ ste používali celý čas.

Ako už bolo povedané, hosting VPS je určite tou najlepšou voľbou, keď práve prechádzate zo zdieľaného hostingu. Môžete využiť výhody dedikovaných serverových prostriedkov pre lepší výkon a čo je najdôležitejšie, dať svojim používateľom rýchly a bez oneskorenia zážitok.

Než začnem uvádzať najlepšie spravovaný hosting VPS, uvádzam tu niektoré hlavné výhody jeho použitia. ��

Poskytuje plnú kontrolu nad serverom

Keď sa rozhodnete pre hosting VPS, získate plný prístup root k serveru. To vám pomôže byť na prednom sedadle servera a mať možnosť ho vyladiť akýmkoľvek spôsobom. Môžete si napríklad zvoliť inštaláciu ľubovoľného vlastného softvéru bez toho, aby ste museli čakať, až ho poskytovateľ hostingu podporí.

Zvyšuje spoľahlivosť vášho webu

Zdieľaný hosting je doslovne taký výraz: „Ak zomriete, zomriem s vami.“ Znamená to, že existujú údaje, ktoré ohrozia údaje vašich webových stránok, ak sa na tom istom serveri vyskytne problém s webom niekoho iného, ​​pretože je zdieľaný.

Na druhej strane server VPS je určený výhradne pre vaše webové stránky. Nemusíte sa starať o to, čo sa varí na iných webových stránkach na vašom serveri, pretože budete ako jediný prítomný.

Uľahčuje škálovanie

VPS hosting vám poskytuje slobodu pri plynulom meraní vašich zdrojov. Toto je dôležité, keď sa chystáte prekročiť limity servera, takže ho môžete ľahko zväčšiť bez akýchkoľvek prestojov alebo technických problémov..

Teraz sa poďme do zoznamu.

Hosting A2

S ľahko použiteľným ovládacím panelom a výkonným izolovaným serverom, Hosting typu A2 Spravovaný hosting VPS je vyladený tak, aby zvládal ťažkú ​​prácu. Je podporená skóre 99,9% dostupnosti a inteligentným podporným tímom, ktorý skočí do akcie, kedykoľvek na ne zavoláte.

Cenové plány začínajú už od 25 dolárov mesačne a samotný vstupný level má úžasné vlastnosti, ako napríklad:

 • 4 GB RAM
 • Úložný priestor 75 GB
 • SSL a SSD zadarmo
 • Vyberte si hosť v jednom zo svojich štyroch dátových centier – Arizona, Michigan, Amsterdam a Singapur

Vo všetkých plánoch získate možnosť nazývanú Turbo Server, ktorá vám poskytuje 20x vyššiu rýchlosť, čo je celkom pozoruhodné. Nehovoriac o tom, A2 Hosting kladie veľký dôraz aj na ich bezpečnosť.

Kvapalný web

Získate silu dedikovaného servera a flexibilitu cloudového hostingu Kvapalný web. Ich hosting VPS je vybavený niektorými robustnými bezpečnostnými prvkami a je pomerne rýchly. S každým plánom získate výhody Cloudflare CDN, ServerSecure a DDoS Attack Protection.

Skvelá vec pri používaní VPS hostenia Liquid Web je, že ponúkajú klastre serverov, ktoré sú vytvorené na mieru a sú určené pre populárne aplikácie, ako sú WordPress, WooCommerce atď. Ich tím podpory vám tiež pomôže spravovať všetko, aby ste nemuseli ťahať. vaše vlasy sú frustrované.

Cenové plány spoločnosti Liquid Web sa začínajú od 59 USD mesačne.

Hostgator

Hostgator ponúka kompletné prispôsobenie a množstvo bezpečnostných funkcií, ako je konfigurácia disku RAID 10 a dátové centrum jednotiek HVAC. Jednoduchým kliknutím na tlačidlo môžete ľahko spustiť malé a zväčšenie mierky.

Okrem toho môžete:

 • Hosťujte neobmedzené domény a subdomény
 • Pridajte neobmedzené e-mailové adresy.
 • Pridajte súkromné ​​servery mien
 • Vytvorte databázy
 • Vytvorte FTP účty

HostGator spolupracuje s lídrami v odbore, ako sú Intel a AMD, aby na svojich serveroch neustále vyhodnocovali a udržiavali stabilný výkon. Ich podporný tím je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom rozhovoru, telefónu a e-mailu.

Základný plán hostingu VPS hostingu je cena len 19,95 USD mesačne.

Dreamhost

Už od 10 dolárov mesačne, Dreamhost sa ľahko nastavuje a spravuje. Je nabitý základnými funkciami výkonu a zabezpečenia. Môžete si užiť neobmedzenú šírku pásma a prenos a získať zadarmo SSD, SSL, TLS, e-mail a neobmedzené možnosti domén.

Tento poskytovateľ hostingu okrem toho zaisťuje 100% zaručenú dostupnosť a neobmedzenú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ktorá vyrieši vaše otázky v okamihu. Neobmedzené databázy MySQL sú tiež zahrnuté v každom pláne, pretože sú pracoviskom sveta webových databáz.

Nakoniec je dôležité spomenúť, že tiež dostanete automatickú aktualizáciu softvéru a schopnosť škálovať svoj RAM a úložný priestor do 10 sekúnd.

OVHcloud

Je to celkom jednoduché, ale poskytuje vynikajúci výkon, OVHcloud je skutočne ľahké škálovať a prispôsobovať váš hostingový server VPS. Na svoje webové stránky môžete používať všetky hardvérové ​​prostriedky a tiež získate plnohodnotný prístup správcu k vášmu virtuálnemu serveru..

Server tohto hostiteľa VPS dokáže zvládnuť neobmedzený prenos s maximálnou šírkou pásma 2 GB / s. To je veľa pre takmer akýkoľvek web.

Okrem toho získate niekoľko možností zálohovania a pôsobivé skóre dostupnosti. Cenové plány OVHcloud začínajú od 5,52 $ mesačne, keď sa platia ročne. Cena je na rozdiel od toho, čo ponúkajú, pomerne nízka, takže ak je cena vašim hlavným obmedzením, môže byť tento poskytovateľ hostingu práve tým, čo hľadáte.

Bluehost

Bluehost, postavený od základov pomocou všetkých úložísk SSD, je prominentným menom v hostiteľskom priestore. Po registrácii môžete využívať výhody ako:

 • Jednoduché nastavenie a okamžitá prevádzka
 • Bezplatný názov domény na prvý rok
 • Extrémny výkon vďaka technológii open source
 • Zaručené zdroje pomocou hypervízora KVM
 • Plnohodnotný ovládací panel s vylepšenými funkciami

Okrem toho získate pomoc odborníkov 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom rôznych médií. Ak sa domnievate, že je to vhodné, mali by ste začať s plánom na úrovni vstupných cien, ktorý je $ 15 / mesiac.

Fasthosts

Ako už názov napovedá, Fasthosts je veľmi rýchly, ale tiež pomerne cenovo dostupný. Môžete začať výberom balíka VPS a jeho prispôsobením pridaním úložného priestoru, pamäte RAM a CPU tak, aby vyhovovali vašim presným požiadavkám..

Tu sú niektoré hlavné črty tohto poskytovateľa hostingu:

 • Neobmedzený prenos
 • Zaručená dostupnosť za 999%
 • Certifikované britské dátové centrá, ktoré sú bezpečné a bezpečné
 • Plný prístup root
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Vyhradené zdroje, ktoré zaručujú stabilitu a spoľahlivosť
 • 24/7 podpora

S ich hostingom VPS môžete začať fungovať už za 55 sekúnd. Je to šialené, ale to je to, čo názov znamená – byť rýchly.

záver

Vyššie uvedené hostingové služby VPS vám pomôžu vyrovnať sa s rastúcim počtom používateľov a získate oveľa väčšiu kontrolu nad svojimi zdrojmi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map