9 Spoľahlivé služby hostenia e-mailov pre malé a veľké firmy

E-maily zostávajú hlavným faktorom získavania a uchovávania zákazníkov pre malé a stredné podniky. Aj keď sociálne médiá prosperujú svojimi obľúbeniami, komentármi, tweety a zdieľanými položkami, ešte stále nepreukazuje dôležitosť e-mailov..


Podľa štatistika, 81% malých a stredných podnikov stále závisí od e-mailov ako svojho hlavného kanála na získavanie zákazníkov. Zistenia ukazujú, že odosielanie e-mailov je naďalej najlepším spôsobom priameho dosahu a dopadu.

Keďže podniky musia každý deň odosielať a prijímať tisíce e-mailov, ich správa nie je taká ľahká úloha. Firemné e-maily navyše obsahujú názov domény vašej spoločnosti, čo zase pomáha pri získavaní dôveryhodnosti. Preto má zmysel, aby podniky odložili hosťovanie e-mailov expertom.

Keď teda klient dostane váš e-mail s menom spoločnosti, môže vyhľadať svoju spoločnosť a získať ďalšie informácie o vašich produktoch alebo službách, ktoré môžu upútať ich pozornosť.

Prečo by ste mali chodiť na firemný e-mail hosting namiesto bezplatných služieb, ako je Gmail?

Podniky využívajúce bezplatné služby sa môžu zdať neprofesionálne. Môže to viesť k tomu, že ľudia budú posudzovať legitimitu vašej spoločnosti. Niektorí ľudia majú mylnú predstavu o tom, že nie ste k svojej firme seriózni, zatiaľ čo iní si môžu myslieť, že vaša firma sa z dlhodobého hľadiska nebude zaoberať. Existuje spravodlivá šanca, že sa vaše podnikanie stane zraniteľným voči počítačovým zločincom.

A to je posledná vec, ktorú by ste mohli chcieť pre svoju firmu!

Namiesto bezplatných e-mailov pre vašu firmu, ako sú Gmail, Outlook, Yahoo a ďalšie, je preto dobré platiť a zvoliť si spoľahlivú hostingovú službu. Investovanie niekoľkých dolárov do podnikového e-mailového hostingu môže vašej firme zachrániť pred takýmto negatívnym vnímaním a pomôcť vám etablovať vaše podnikanie ako legitímne a dôveryhodné. Je to obojstranne výhodná situácia pre vaše podnikanie, ako aj pre vašich zákazníkov tým, že chráni ich záujmy.

Pozrime sa na niektoré z výhod používania firemných e-mailov.

Buduje dôveru

Ak chcete, aby vaši zákazníci brali vaše podnikanie vážne, anonymná identita nebude fungovať. Získanie e-mailového účtu zadarmo nie je v dnešnej dobe nijako premyslené, a ak ste podnik, ktorý chce nadviazať dôveru, musíte vyniknúť v dave..

Pomocou firemného e-mailu môžu vaši zákazníci rozpoznať vašu firmu ako dôveryhodnú, čo je prvým krokom k vedeniu úspešného podnikania. Aj keď máte malý tím, môžete diverzifikovať pohľad na svoju organizáciu pomocou rôznych e-mailových identifikátorov pre fakturáciu, predaj, pracovné miesta a podporu..

Vrhá profesionálny dojem

Niekto to povedal správne –

Prvý dojem je posledný dojem.

Pokiaľ ide o podnikanie, skutočne to platí. Väčšinu času komunikujete s klientom prostredníctvom e-mailov. V okamihu, keď váš potenciálny zákazník alebo zákazník otvorí e-mail, musíte urobiť toto spojenie, aby ste posunuli svoje podnikanie vpred.

Firemný e-mail vytvára profesionálny imidž vašej značky v očiach vašich cieľových zákazníkov, čo vám môže pomôcť získať konkurenčnú výhodu od ostatných..

Chráni citlivé obchodné údaje

Bezplatné e-mailové hostingové služby čelia častým útokom škodlivého softvéru a sú náchylné na spam a cielené reklamy. Chýbajú im základné bezpečnostné opatrenia potrebné na ochranu záujmov používateľov. Okrem toho nemáte plnú kontrolu nad svojimi e-mailmi.

Ak podnikáte, musíte spolu so svojimi údajmi zabezpečiť svoju firmu, ako aj záujmy svojich zákazníkov. Z tohto dôvodu nesmiete riskovať svoje podnikanie pomocou bezplatných e-mailových služieb, ktoré môžu ohroziť vašu firmu.

Zachráni vaše e-maily pred prechodom do spamových filtrov

Malware a spameri môžu ľahko zacieliť bezplatné e-maily. Ak využívate úsilie e-mailového marketingu na zvýšenie svojho predaja, použitie bezplatných e-mailov by vám mohlo priniesť daň z vášho príjmu. Je to preto, že vaše odoslané e-maily sa môžu zobraziť ako spam. Ak teda vaši zákazníci nekontrolujú priečinky so spamom, všetko vaše úsilie by zbytočne prešlo.

Ak však beriete e-mailový hosting od odborníkov, šetrí to vaše e-maily pred odskakovaním alebo prechodom do priečinkov so spamom. Môžete sa tak tešiť z interakcie so svojimi zákazníkmi prostredníctvom e-mailov a naďalej využívať výhody.

Zálohovanie a ochrana osobných údajov

Bezplatné e-maily majú tendenciu predstavovať vysoké riziko zrútenia, zatvorenia bez predchádzajúceho upozornenia alebo dokonca hacknutia. Ak k tomu dôjde bez zálohovania, môže to vašej firme stáť z hľadiska základných obchodných informácií, ktoré nie je možné získať. Stratíte dôverné informácie a dôležité e-maily od svojich zákazníkov a potenciálnych zákazníkov.

branding

Profesionálny e-mail vytvára silnú identitu značky vášho podnikania inzerovaním názvu vašej spoločnosti. Vďaka svojej značke je vaša značka spoľahlivá v očiach zákazníkov.

Teraz, keď máte férovú predstavu o tom, aké dôležité sú obchodné e-maily pre vaše podnikanie, sú nižšie uvedené niektoré zo spoľahlivých služieb hostenia e-mailov..

Suite G

Vytvorte profesionálnu e-mailovú adresu pre svoju firmu pomocou Suite G, čo je Gmail, ktorý už zbožňujete. Ponúka ovládacie prvky správcu a množstvo zaujímavých funkcií bez akýchkoľvek nepríjemných reklám. E-mail hosting je vybavený nástrojmi navrhnutými na zvýšenie produktivity vášho podnikania tým, že vám umožní pracovať rýchlejšie a inteligentnejšie!

Služba G Suit nielen uľahčila e-mailovú komunikáciu, ale aj inovatívna, kde môžete v reálnom čase spolupracovať na svojich súboroch a získať prístup k kalendáru na naplánovanie schôdzí. Balík G Suite je postavený na vysoko zabezpečenej infraštruktúre spoločnosti Google a chráni všetky vaše obchodné údaje, používateľov a zariadenia. Zálohuje tiež vaše údaje v cloude a vy máte úplnú kontrolu nad e-mailom.

Funkcie, ktoré ponúka, sú Gmail, Kalendár, prúdy, chat, Zoznámte sa, Dokumenty, Tabuľky, Formuláre, Prezentácie, Webové stránky, Aplikačné skripty, Disk, Cloud Search, Keep, Admin, úschovňa, Endpoint, školenie G Suite a doplnky..

Hosting A2

Hosting A2 je vybavený užitočnými e-mailovými nástrojmi a funkciami, ktoré vám pomôžu s e-mailovým marketingom. Na odosielanie alebo prijímanie e-mailov môžete použiť IMAP alebo POP3. A ak chcete používať webmail, sú RoundCube a Horde k dispozícii vopred nainštalované. Okrem toho obsahuje program Mailman, ktorý vám pomôže kontaktovať zo zoznamu prihlásených e-mailov.

Služba hostenia e-mailov vám ponúka väčšie odhodlanie využívať spoľahlivý výkon. Každý e-mailový hostingový účet je zadarmo nabitý množstvom e-mailových zdrojov. Tieto prostriedky môžete nájsť a spravovať pomocou ovládacieho panela s názvom cPanel.

Tieto bezplatné zdroje zahŕňajú nasledujúce.

 • E-mailové hostingové účty na správu účtov a hesiel a konfiguráciu nastavení POP3 alebo IMAP.
 • Webmail cez Roundcube a Horde
 • BoxTrapper na overenie odosielateľa
 • SpamAssassin na filtrovanie spamu
 • Barracuda pre vylepšenú filtráciu spamu kontrolou každého prichádzajúceho e-mailu
 • Overovanie e-mailov a posielanie ďalej
 • Záznam MX na odosielanie e-mailov
 • Automatické odpovede, zoznam adries, šifrovanie a mnoho ďalších

Zoho Mail

Chcete si vychutnať šifrovaný, bezpečný a doplnkový hosting?

Zoho môžu ich všetky kryť so zaručeným súkromím. Pomocou tohto e-mailového hostingu môžete dosiahnuť agilnú a vylepšenú ochranu pred škodlivým softvérom a spamom. Poskytuje profesionálne e-mailové identifikácie, vďaka ktorým je vaša značka viditeľnejšia a autentickejšia.

Dátové centrá Zoho Mailu majú prvotriedny dohľad a bezpečnosť, aby vám poskytli spoľahlivú dostupnosť. Šifrovanie typu end-to-end a rest-rest sa vykonáva na zabezpečenie vašich e-mailov spolu so šifrovaním správ pomocou protokolu S / MIME..

Pomocou výkonného a priameho ovládacieho panela Zoho môžete vykonať všetky nastavenia, prispôsobenie a konfiguráciu. Môžete plynule pridávať používateľov, nastavovať pravidlá, spravovať názvy skupín a mnoho ďalších. Ponechajte si svoje e-maily určitý čas, aby ste čelili akýmkoľvek legálnym útokom. Ponúka tiež e-Discovery, ktorý vám pomôže rýchlo odhaliť vaše zadržané e-maily.

Správa obchodnej komunikácie je bezproblémová, pretože aplikáciu Zoho Mail si môžete stiahnuť do svojich zariadení so systémom Android alebo iOS. Zaujímavé je, že do svojej poštovej schránky môžete pridať príchute sociálnych médií priamo pomocou streamu a tímov značiek, komentovať, zdieľať súbory a ľahko spravovať úlohy..

Rackspace

Ak hľadáte cenovo dostupný e-mail hosting pre svoju firmu, Rackspace je jednou z najlepších možností, ktoré máte. Malé podniky môžu svojim e-mailom dať profesionálny vzhľad bez toho, aby investovali veľa. Vďaka prémiovému filtrovaniu by vaša doručená pošta neobsahovala spam a škodlivé činnosti. Okrem toho vám tiež poskytuje úplné súkromie a bezpečnosť vašich citlivých obchodných údajov.

Rackspace vám tiež poskytuje bezproblémovú migráciu z vašich predchádzajúcich e-mailov na nové profesionálne e-maily s ich vysoko špecializovanými odborníkmi. Nezabudnite, kde ste si zaregistrovali svoje doménové meno, a zvyšok nechajte na odborníkoch spoločnosti Rackspace.

Rackspace ponúka za mesačnú cenu len 2,99 dolárov na používateľa a ponúka všetko, čo by ste potrebovali na bezproblémový chod obchodných e-mailov, vrátane:

 • Poštová schránka s veľkosťou 25 GB
 • Outlook, webmail a mobilný prístup
 • Neobmedzený zoznam skupín, prezývky a posielanie ďalej
 • Archivácia e-mailov

Microsoft 365

Vytvorte e-maily podnikovej triedy výberom Microsoft 365 ako váš e-mailový hostiteľ a zostať vždy v synchronizácii. Pristupujte k svojim e-mailom, zdieľaným kalendárom a kontaktom odkiaľkoľvek pomocou svojho zariadenia, či už ide o počítač alebo mobilný telefón.

V prípade, že prídete o telefón so všetkými firemnými e-mailovými správami, neprepadajte panike! Stále máte možnosť e-maily vymazať na diaľku, aby ste zaistili bezpečnosť svojich obchodných informácií. Microsoft 365 vám poskytuje slobodu prispôsobiť si každý svoj e-mail vytvorením vlastných formátov, použitím názvu vašej domény a obrázkov atď.

Pomocou tohto e-mailového hostingu môžete odosielať súbory do 150 MB. Poskytuje tiež úložisko 100 GB, ktoré vám umožní ukladať vaše e-maily pomocou vlastných obrázkov a formátov. Vďaka priamemu správcovskému centru môžete lepšie spravovať svoje e-maily vrátane vytvárania nových účtov, mazania, vytvárania vlastných skriptov atď..

Microsoft 365 vám poskytuje najlepšiu ochranu pred nevyžiadanou poštou a ochranu pred škodlivým softvérom na ochranu vašich e-mailov pred možnými počítačovými trestnými činmi. Okrem toho získate aj archívne funkcie a eDiscovery.

Choď oci

Vytvorte večný dojem na zákazníka s pomocou profesionálne vyzerajúcich e-mailov od Choď oci ktoré komplimentujú vaše podnikanie. Zahŕňa ľahko použiteľné funkcie, ako sú kontakty, kalendáre, webmail portál a úlohy. E-maily fungujú skvele na celom rade zariadení vrátane počítačov a mobilných telefónov a automaticky sa synchronizujú, aby boli vaše e-maily aktuálne..

GoDaddy obsahuje priemyselný štandardný filter nevyžiadanej pošty, ktorý vám poskytuje čistú doručenú poštu a každý deň môže blokovať viac ako 300 miliónov potenciálne škodlivých e-mailov pomocou antivírusových filtrov a 256-bitového šifrovania. Kombinuje automatizované monitory hrozieb, sofistikované analytické údaje a špeciálny tím odborníkov na bezpečnosť, ktorý ponúka najvyššiu úroveň bezpečnosti..

Svoju e-mailovú adresu si môžete ľahko prispôsobiť tak, aby bola atraktívna a jedinečná, aby ste sa v davu odlišovali a zároveň si udržali profesionálny vzhľad pomocou plánov bez reklám. Pred zaslaním nahliadnite do obsahu e-mailových príloh. Použite webový portál na správu svojho online priestoru pomocou vlastných miniaplikácií vrátane športu, počasia, správ atď..

Amazon Workmail

Amazon Workmail ponúka bezpečnú a ľahko spravovateľnú firemnú e-mailovú službu, okrem podpory existujúcich aplikácií mobilného a stolného e-mailového klienta. Získajte bezbolestný prístup k svojim e-mailom, kalendárom a kontaktom pomocou klientskych aplikácií podľa vášho výberu, vrátane aplikácie Outlook a ďalších natívnych e-mailových aplikácií pre Android alebo iOS, ktoré podporujú protokol IMAP. Môžete k nim tiež pristupovať pomocou preferovaného webového prehľadávača.

Integrujte svoje e-maily bez problémov s aktuálnym firemným adresárom. Poskytuje tiež možnosť šifrovať údaje spolu s umiestnením ich úložiska. Okrem toho môžete nastaviť súčinnosť servera Microsoft Exchange Server a spravovať svojich používateľov, zdroje a skupiny prostredníctvom súpravy SDK.

Amazon Workmail poskytuje podnikovým zabezpečením vašich údajov prostredníctvom služby AWS Key Management Service. Umožní vám získať úplnú kontrolu nad vašimi e-mailami a údajmi a spravovať tak, ako sa vám páči. Poskytuje 50 GB úložného priestoru pre vaše e-maily a dáta.

Fastmail

Fastmail umožňuje vytvárať e-maily pre vaše podnikanie, ktoré sa môžu zhodovať s vašimi webovými stránkami, a to vďaka ľahkej úprave. Svoje e-maily môžete inteligentne spravovať pomocou jednej doručenej pošty vždy, keď odosielate a otvárate e-maily. So svojím tímom môžete zdieľať e-mailové priečinky, kontakty a kalendáre, čím získate plynulý tok informácií a rýchlo naplánujete svoje stretnutia.

Ponúka Topicbox, kde môžu vaše tímy zdieľať zdroje a informácie a umožňuje vám osloviť celý tím na jednom mieste. Pomocou tejto funkcie môžete tiež vytvoriť svoj firemný archív a spravovať ho. Pomocou služby Fastmail môžete spravovať úrovne prístupu k e-mailu a používať rozšírené nastavenia na zabezpečenie svojich údajov.

Vyskúšajte jeho 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a potom vyberte vhodný plán podľa svojich požiadaviek.

Namecheap

Namecheap je rýchla, spoľahlivá a bezpečná e-mailová hostingová služba navrhnutá špeciálne pre splnenie vašich obchodných potrieb. Pomocou tejto služby môžete bez problémov spravovať svoje e-maily, kalendár, kontakty a celkový e-mailový marketing.

Môžete dokonca získať bezplatnú skúšobnú verziu Namecheap na dva mesiace, aby ste si vyskúšali účinnosť tejto platformy a potom si zvoliť plán, ako pokračovať vo využívaní výhod pre celé vaše podnikanie. Je rýchlo kompatibilný s vašimi zariadeniami vrátane systému Android, Windows alebo iOS. Ponúka e-maily založené na doméne, zjednotenú doručenú poštu, ochranu pred nevyžiadanou poštou, podpisy HTML, prístup POP3 alebo IMAP a bezpečný prístup k e-mailom v rámci každého plánu.

Vychutnajte si bezproblémovú a bezpečnú spoluprácu s firemným e-mailom zdieľaním e-mailov, kontaktov, dokumentov, stretnutí, tabuliek a zoznamov úloh. Od hostingovej služby môžete očakávať vysoký výkon, ktorý si nemusíte robiť starosti s tým, či vaše e-maily smerujú do cieľa alebo nie, Namecheap sa o to postará!

Dvojfaktorové overenie ponúka dodatočné zabezpečenie e-mailov pri zachovaní bezpečnosti vašich poverení. Poskytuje prvotriedne zabezpečenie prostredníctvom univerzálneho druhého faktora (U2F) a jednorazového hesla založeného na čase (TOTP)..

záver

E-mail sa vyvíja s novými a inovatívnymi funkciami, ktoré vám pomôžu bez problémov komunikovať so zákazníkmi a vyhliadkami. Firemné e-maily poskytujú nielen profesionálny kontakt s vašou firmou, ale tiež rozširujú prítomnosť vašej značky. Pomocou vyššie uvedených e-mailových hostiteľských služieb môžete ľahko spravovať svoje e-maily, zabezpečovať svoje údaje a budovať dôveru so svojimi zákazníkmi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map