10 geriausių „Cloud“ pagrindu sukurtų valdymo skydelių serveriams ir tinklalapiams valdyti

Taip, jūs taip pat galite valdyti serverį. Tai lengva!


Ar jums įdomu, kaip tai įmanoma? Skaitykite toliau ir sužinosite.

Taigi iš savo mėgstamo debesų infrastruktūros teikėjo įsigijote sau naują, nuostabų debesų serverį. Dabar prasideda sunkus darbas: turite įdiegti programas ir paslaugas, jas sukonfigūruoti, pasirūpinti visais saugumo reikalais, planuoti atsargines kopijas ir kt. Kaip jūs darysite visa tai, jei neturite supratimo, kaip atlikti serverio valdymą?

Atsakymas paprastas:

Norint sukurti ir prižiūrėti svetaines bei valdyti serverius, leidžiančius jums visa tai padaryti, nesigilinant į niekingą, reikia pasirinkti debesų pagrindu veikiančią valdymo pultą. Laimei, yra daug gerų variantų. Naudodamiesi šiais valdymo skydais ir įrankiais galėsite valdyti debesies pagrindu sukurtą infrastruktūrą bet kuriame iš populiariausių debesies tiekėjų, nepalikdami patogumo savo pagalvėje..

Ko tikėtis iš valdymo pulto?

Kadangi pagrindinis tikslas yra sutaupyti laiko ir pastangų, gero valdymo valdymo skydelis turėtų supaprastinti sudėtingas užduotis, automatizuoti įprastas procedūras ir atkreipti jūsų dėmesį tik tada, kai to tikrai reikia.

Kalbant apie sudėtingas užduotis, kurias reikia supaprastinti, svarbiausias dėmesys skiriamas serverio kūrimui ir konfigūravimui. Valdymo skydelis turėtų sėdėti tarp jūsų ir debesų infrastruktūros tiekėjo, kad paslėptų nuo jūsų visus neaiškius (bet kritinius) aspektus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį kuriant ir konfigūruojant serverį.

Tada ateina programinės įrangos kamino diegimas. Galbūt nesate tikri, ką įdiegti naujame serveryje, tačiau valdymo skydelis gali padėti apsispręsti, ką planuojate daryti su savo svetaine..

Kai jūsų serveris veikia ir veikia, laikas pradėti vykdyti įprastas užduotis, tokias kaip stebėjimas, atsarginių kopijų kūrimas, leidimų tvarkymas ir pan. Jei neketinate patys atlikti šio darbo ar samdote specialistą, jums reikia įrankio, kuris visas šias užduotis galėtų atlikti automatiškai.

Jūs taip pat turėsite gauti informaciją, kai atsitiks kažkas, ko reikia jūsų įsikišimui. Tinkamas valdymo įrankis turėtų pranešti svarbius įspėjimus įvairiais kanalais, tokiais kaip el. Paštas, telefono skambučiai ar momentiniai pranešimai. Pažvelkime į kai kuriuos svarbiausius valdymo skydelius, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, jei jums gerai atrodo mintis perduoti savo serverių valdymą.

„RunCloud“

Paprastai, kai reikia paprastumo, reikia atsisakyti valdžios. Taip nėra „RunCloud“, kuri siūlo paprastą, bet galingą grafinę sąsają, skirtą kurti ir valdyti svetaines, kurias teikia „DigitalOcean“, AWS ar „Google Cloud“. Užuot prisiminę kelis kiekvieno subjekto prisijungimus, kuriuos jums gali prireikti valdyti, „RunCloud“ siūlo visą prietaisų skydelį, kad galėtų juos valdyti visus: žiniatinklio programas, duomenų bazes, paslaugas, failus, užduotis, atsargines kopijas ir kt..

Nereikia jaudintis, kai reikia nustatyti geriausią jūsų serverio konfigūraciją. „RunCloud“ pritaiko geriausią bet kokio srauto konfigūraciją ir leidžia ją pritaikyti savo serveryje vos keliais paspaudimais. Prietaisų skydelyje galima lengvai įdiegti bet kurią konkrečią PHP versiją, sukonfigūruoti „Nginx“ ar „Apache2“, įdiegti SSL / TLS iš „Let’s Encrypt“ ar kito teikėjo ar net sukonfigūruoti SSL atitikti PCI-DSS ar NIST standartus arba HIPAA taisykles..

Stebėjimo užduotis taip pat supaprastina išvalyti, nuskaitomi žurnalai ir elegantiški grafikai bei lentelės. Bet jei negalite praleisti dienos žiūrėdami į elegantiškus ekranus, „RunCloud“ imasi stebėjimo veiklos ir praneša apie svarbius įvykius el. Paštu, „Slack“ ar „Telegram“..

„ServerPilot“

„ServerPilot“Valdymo skydelyje galite prijungti serverius iš bet kurio serverio teikėjo, norėdami pasirūpinti visomis konfigūravimo ir valdymo užduotimis, reikalingomis bet kuriai PHP programai, pavyzdžiui, „WordPress“ ar kitoms turinio valdymo sistemoms, laikyti. Naudodami „ServerPilot“, galite sukonfigūruoti naują serverį per mažiau nei dvi minutes.

Jums nereikia laukti, kol pakeitimai įvyks jūsų serveryje, nes visi pakeitimai bus taikomi nedelsiant. Serveriuose yra programinės įrangos paketas, specialiai pritaikytas spartai teikti jūsų svetainėms: „Ubuntu“, „Apache“, „Nginx“, „MySQL“..

Specialiai sukurtas kūrėjams, agentūroms ir prieglobos paslaugų teikėjams, „ServerPilot“ sprendimas rūpinasi visomis debesies serverių valdymo užduotimis, kad vartotojui būtų suteikta laisvė sutelkti dėmesį į savo verslą. Prieglobos paslaugų teikėjams, kuriantiems savo platformas, „ServerPilot“ siūlo modernią REST API, kuri suteikia visišką jūsų serverių serverių, programų, sistemos vartotojų ir duomenų bazių valdymą naudojant HTTPS užklausas.

Kadangi „ServerPilot“ tiksliai žino, kas veikia jūsų serveryje ir kaip jis sukonfigūruotas, galite pasikliauti jo integruotomis stebėjimo funkcijomis, kad sutaupytumėte laiko ir pastangų. Be to, realiojo laiko serverio statistika leidžia jums bet kada stebėti savo turto būklę.

Debesys

Orientuota į skaitmenines agentūras ir elektroninės prekybos įmones, DebesysValdoma prieglobos platforma suteikia ramybę. Tai žada keletą minučių truksiantį laiką, užtikrinant, kad jie pasirūpins visais tinklalapio nustatymo ar perkėlimo sunkumais. Valdomos prieglobos parinktys apima „WordPress“, „Magento“, „Laravel“ ir pasirinktines PHP programas.

Vietoj įprasto serverio valdymo „cPanel“, „Cloudways“ siūlo savo pasirinktinį valdymo skydelį, kuris suteikia draugišką vartotojo patirtį kartu su galia valdyti visas galimas funkcijas. Jei jums reikia papildomos pagalbos norint išspręsti tam tikrą problemą, taip pat visuose kainų nustatymo planuose yra palaikymas 24/7/365.

„Cloudways“ palaiko 5 debesų tiekėjus: „AWS“, „DigitalOcean“, „Google Cloud“, „Linode“ ir „Vultr“ su neribotu PHP programų pasirinkimu. Visuose planuose yra įdomus gėrybių rinkinys, kuris atleidžia jus nuo sudėtingų priežiūros užduočių, tokių kaip automatinio gydymo serveriai, specialios ugniasienės, stebėjimas realiu laiku, automatinės atsarginės kopijos, reguliarus saugos pataisymas ir kt..

Samanos

Samanos nėra tik administravimo įrankis ar valdymo pultas, tai yra virtualus komandos draugas interneto svetainių kūrimo specialistams. Jos tikslas yra padėti viskuo, ką gali, prisijungdamas prie programinės įrangos kūrimo komandos ir vykdydamas serverių ir svetainių administravimo užduotis.

„Moss“ rūpinasi jūsų žiniatinklio programomis ir serveriais, leisdami jums naudoti savo laiką programoms kurti ir verslui. Turėsite „Moss“ pagalbą, kai reikės diegti, valdyti ar stebėti savo serverius ir svetaines.

Prisijungęs prie naujo „Ubuntu“ serverio, „Moss“ prašo leidimo prisijungti per SSH ir nustatyti jį jūsų vardu. Jis gali valdyti jūsų VPS, debesies serverį ir net serverį po stalu, jei tik jis paleidžia naują „Ubuntu“ diegimą..

Kad jūsų programos būtų paleistos kuo greičiau, „Moss“ sukonfigūruoja jūsų svetaines taip, kad būtų naudojamos tokios optimizacijos kaip HTTP / 2 ir OCSP kabės. Taip pat rūpi saugumas, ugniasienių nustatymas, saugos naujinimų diegimas, vartotojo leidimų tvarkymas ir SSH / SFTP prieigos prie jūsų serverių valdymas.

Vepas

Vepas siūlo internetinių skydelių rinkinį, kuris padeda maksimaliai padidinti VPS priglobtos svetainės našumą, lankstumą ir saugumą, tuo pačiu sumažinant administravimo pastangas. Nesvarbu, ar esate svetainės savininkas, rinkodaros specialistas, ar el. Prekybos administratorius, naudodami „Vepp“, galite tvarkyti savo „WordPress“ svetaines serveryje, negaišdami valandų konfigūruodami domenus, pašto dėžutes ir SSL sertifikatus..

„Vepp“ skydeliai siūlo supaprastintą valdymą, suteikiant galimybę greitai pasiekti visus svarbiausius jūsų svetainės komponentus. Taip pat turite patikimų saugos įrankių, įskaitant antivirusinę, atsargines kopijas ir stiprius SSL sertifikatus. Prieinamumo tikrintuvas suteikia jums papildomo pasitikėjimo, kad jūsų svetainės nuolat veiks sklandžiai, o tiesioginio srauto statistika informuoja jus apie jūsų internetinį verslą..

Jei esate laisvai samdomas vertėjas arba turite agentūrą, galite padidinti savo pelną, pasiūlydami klientams paprastą valdymo skydelį, skirtą valdyti jų svetaines. Taip pat galite diegti „Vepp“ platformą savo infrastruktūroje ir parduoti ją kaip „SaaS“ sprendimą.

Vesta

Vesta siūlo paprastą ir lengvą valdymo pultą, kuriame gali trūkti patobulintų funkcijų, tokių kaip kelių serverių sąranka, tačiau pagrindinis dėmesys skiriamas našumui. Jos „Nginx“ pagrindu sukurta internetinė skydelis suteikia lengvą prieigą valdyti vartotojus, svetaines, DNS, pašto abonementus / serverius, duomenų bazes, „cron“ užduotis, atsargines kopijas, IP adresus ir dar daugiau. Skydelyje taip pat rodomi išsamūs grafikai ir statistika, leidžianti akimirksniu pamatyti, kaip jūsų svetainė eina.

Serverio konfigūracija atliekama paprasčiausiai per meniu parinktį, kurioje rodoma išteklių naudojimo statistika ir konfigūracijos informacija, tokia kaip OS versija, centrinių procesorių skaičius, įdiegta atmintis ir kt. Kitos „Vesta“ siūlomos funkcijos apima ugniasienę, žurnalo tvarkymą / peržiūrą, naujinių valdymą ir automatizavimą, tarp kitų.

„Vesta“ branduolys yra atvirojo kodo ir parašytas bash, gimtąja programavimo kalba, kuria naudojasi „Linux“ serverio administratoriai. Komandų sąrašą, kurį galima rasti konsolėje, sudaro 381 komandos ir skaičiavimas. Dėka bash ir GPL, „Vesta“ gali labai greitai išspręsti problemas ir įgyvendinti naujas funkcijas.

Pleskas ant Vultr

Pleskas teikia galingą valdymo pultą, skirtą supaprastinti jūsų programų ir svetainių valdymą. Tai pateikia lengvai naudojamą prietaisų skydelį, kuriame yra visos funkcijos, reikalingos daugumai jūsų svetainės valdymo užduočių, įskaitant sudėtingas, atlikti.

Jis taip pat turi įmontuotą kodų rengyklę, leidžiančią modifikuoti failus skrendant.

„Vultr“ platforma leidžia pasirinkti iš trijų skirtingų „Plesk“ versijų: „Web Admin Edition SE“, „Web Pro Edition“ ir „Web Host Edition“. Licencijų aktyvinimas yra visiškai automatizuotas, kad diegimas būtų kuo lengvesnis. „Vultr“ taip pat siūlo daugybę variantų jūsų „Plesk“ egzemplioriaus pagrindinei platformai. Tai gali būti debesų kompiuterijos egzempliorius su „Intel“ procesoriais ir 100% SSD saugykla; specialūs serveriai su metalu, neturintys jokio virtualizacijos sluoksnio; blokuoti saugyklą: saugoma SSD, nereikalinga saugykla su iki 10 TB talpa; arba tam tikros debesų kompiuterijos kopijos be „triukšmingų“ kaimynų.

„Vultr“ siūlo lengvai naudojamą valdymo skydą, išskyrus „Plesk“, leidžiantį lengvai diegti naujus egzempliorius, pasirinkti serverio OS iš daugelio „Linux“ versijų, nuspręsti, kokia jūsų serverio geografinė vieta ir kt..

cPanel on Kamatera

„cPanel“ yra populiarus žiniatinklio prieglobos valdymo pultas su GUI ir automatizavimo įrankiais, sukurtais supaprastinti įprastas svetainės priežiūros užduotis. Joje pateikiama trijų pakopų struktūra, siūlanti galutiniams vartotojams skirtų svetainių savininkams, perpardavinėtojams ir administratoriams, norint valdyti įvairius serverių ir svetainių valdymo aspektus per internetinę sąsają..

„cPanel“ taip pat siūlo prieigą prie API ir komandų eilutes, kad kūrėjai, trečiųjų šalių programinės įrangos pardavėjai ir interneto prieglobos paslaugų teikėjai galėtų pritaikyti įvairius naudojimo modelius jos funkcionalumui. „Kamatera“ leidžia pasirinkti norimą „cPanel“ versiją, kai kuriate naują serverį. Įdiegę, galite pradėti naudoti savo GUI, kad valdytų visus savo serverio aspektus, pradedant FTP prieiga ir el. Pašto abonementais, baigiant naujų svetainių diegimu ir serverio konfigūracija..

„Kamatera“ siūlo daugybę serverio konfigūravimo galimybių, pradedant nuo 1 vCPU, 1 GB RAM ir 20 GB SSD atminties iki 8 vCPU, 16 GB RAM ir 5 TB SSD atminties..

Ploi

Serverio valdymo įrankis, skirtas supaprastinti gyvenimą programinės įrangos kūrimo specialistams. Ploi dėmesys sutelkiamas į diegimo užduočių supaprastinimą, atliekant visą sunkų darbą iš kūrėjų rankų, kad jie galėtų daryti tai, kas jiems labiausiai patinka: kurti programas.

„Ploi“ leidžia greitai aprūpinti serverius ir diegti svetaines su daugeliu IaaS teikėjų, įskaitant AWS EC2, „DigitalOcean“, „Linode“, „Scaleway“, „UpCloud“, „Vultr“ ar pasirinktinį VPS. Norėdami dar labiau pagreitinti veiksmus, kiekviename naujame serveryje pagal numatytuosius nustatymus įdiegiamos NGINX, PHP ir Redis, kad galėtumėte greitai pradėti. Galite laisvai įdiegti kitus įrankius ir programas, pvz., „Laravel“, „WordPress“, „Git“ ir „Cloudflare“.

„Ploi“ planai prasideda nuo 5 serverių, neribotų dislokacijų ir neribotų domenų. Vienu mygtuko paspaudimu galite pritaikyti apkrovos balansavimą, kad paskirstytumėte srautą tarp visų savo serverių. Jei jums reikia daugiau serverių ar funkcijų, galite pereiti prie sudėtingesnio plano su tokiomis funkcijomis kaip neribotas serverių skaičius, serverio / svetainės stebėjimas ir komandos valdymas.

Kalti ant Laravelio

Kalti leidžia aprūpinti ir įdiegti neribotas PHP programas jūsų pasirinktoje infrastruktūroje: AWS, DigitalOcean, Linode, Vultr ar kt. Galite gauti savo serverius su visomis prekėmis, kurias norite iš anksto įdiegti pagal numatytuosius nustatymus: „Nginx“, PHP, „MySQL“, „Postgres“, „Redis“. Norėdami įdiegti, jums tiesiog reikia stumti įvaldyti „GitHub“ ar „Bitbucket“ saugyklą ir leisti „Forge“ tvarkyti ją iš ten.

Jei norėtumėte savo serverius valdyti programiškai, o ne naudodamiesi žiniatinklio sąsaja, galite naudoti „Forge“ API, suteikiančią prieigą prie daugumos jos funkcijų. Norėdami padidinti saugumą, „Forge“ automatiškai įdiegia saugos naujinimus ir užtikrina ugniasienės apsaugą. Taip pat jos serveriams reikalingas SSH rakto autentifikavimas ir kiekviena svetainė veikia atskirai, vengiant programų pasiekti kitas svetaines.

Verslo plano klientai gauna keletą pažangių funkcijų, tokių kaip valdymo skydelių pasidalinimas tarp bendradarbių ir „MySQL“ ar „Postgres“ duomenų bazių atsarginių kopijų kūrimas AWS arba „DigitalOcean Spaces“..

Daugiau sprogimo už savo užpakalį

Net jei jūsų komandoje yra ekspertas, kuris tiksliai žino, kaip rūpintis savo serveriais ir svetainėmis, gera valdymo pultas galėtų padėti jam efektyviau ir produktyviau išnaudoti savo laiką. Taigi, svarstant, kokia bus tokio įrankio kaina, atsižvelkite į visas sutaupytas lėšas ne tik laiko ir pinigų atžvilgiu, bet ir mažiau galvos skausmo bei didesnių svetainių.

Vis tiek norite patys valdyti serverius? Jokių problemų, patikrinkite šią serverio valdymo programinę įrangą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map