11 geriausių globalių bendrojo naudojimo hostingo pradedantiesiems

Ar esate supainioti dėl to, kaip pasirinkti tinkamą bendrą hostingą?


Čia yra sprendimas!

Šiame skaitmenintame pasaulyje kiekviena kita įmonė turi savo svetainę. Nesvarbu, ar jūs parduodate produktą, ar paslaugą, svetainė yra būtina norint padidinti jūsų klientų pasiekiamumą ir patikimumą. Taigi, jei dar nepridėjote svetainės prie savo verslo strategijos, atėjo laikas tai padaryti.

Sukūrę norimą svetainę, turėsite ją priglobti. Turėsite daugybę galimybių nuspręsti, kur priglobti savo svetainę. Galite pasirinkti bendrą hostingą – vieną iš populiariausių tipų tiems, kurie sukūrė savo pirmąją svetainę.

Prieš pereidami į priekį, pirmiausia įsitikinkime, kas yra bendro naudojimo priegloba:

Jūsų prieglobos paketas nurodo, kad kelios svetainės naudos vieną serverį. Dažniausiai jums nebus žinoma apie tas bendras svetaines. Tačiau jums bus pranešta apie bendrą serverio išteklių kiekį, kurį galite naudoti.

Tai lengvas ir ekonomiškas pasirinkimas pirmą kartą svetainių prieglobos vartotojams. Daugelis kompanijų siūlo tą patį kiekį saugyklos ir vietos, todėl būkite protingi pasirinkti patikimą įmonę.

Pažvelkime į keletą populiarių bendrų prieglobų.

A2 talpinimas

Pradėta 2001 m, A2 pristatė greičiausio serverio greitį. Tam naudojama geriausia aparatinė įranga, programinė įranga ir optimizavimas, kad iki 20 kartų spartesni serveriai būtų aprūpinti išskirtinėmis turbo serverio galimybėmis. Tai verčia jūsų klientą ilgiau būti puslapyje, taigi padidėja konversijos koeficientas.

Jei ieškote patikimo prieglobos, A2 priegloba jūsų sąskaitą padidina iki 99,9% įsipareigojimų. Be to, joje pateikiami visiškai keičiami planai, kuriuos galite pakeisti, kai jūsų svetainė pradės augti. Taigi, jei viršysite esamą planą, „A2“ padės pereiti prie aukštesnio bendro išteklių naudojimo prieglobos plano.

Naudodamiesi A2 priegloba, galėsite mėgautis išskirtinėmis savybėmis, tokiomis kaip neribotas pralaidumas ir saugykla, nemokamas SSL ir bet kuriuo metu grąžinti pinigus. Jis taip pat siūlo savo išskirtinį „A2 SiteBuilder“ įrankį, norėdami sukurti tinkintas svetaines vilkdami & metimas redaguoti, patrauklios temos ir greitas leidimas. Jei jau turite kažkur kitur priglobtą svetainę, „A2 Hosting“ teikia nemokamą svetainių perkėlimo paslaugą, perkeliančią ją į savo serverius, kurią vykdo ekspertų svetainių migrantų komanda.

A2 priegloba leidžia pasirinkti patogiausią savo svetainės vietą iš visame pasaulyje esančių duomenų centrų sąrašo, kad jūsų duomenys galėtų būti arčiau jūsų lankytojų ir greitai keliauti. Be A2 siūlomų greičio ypatybių, galimybė pasirinkti geografinę vietą prideda ir svarbų mažesnio delsos pranašumą.

Naudodamiesi klientų aptarnavimo visą parą ir visą parą tarnyba, jūs visada turėsite pagalbos ranką. Tai yra ekonomiškas pasirinkimas pradedančiajam.

„SiteGround“

Bendras priegloba yra pigiausias visko planas „SiteGround“ pasiūlymai. Jei esate pasirengęs įsipareigoti vienam paslaugų teikėjui, galite mėgautis ir specialiomis jų kainomis. Be to, „SiteGround“ bendrojo prieglobos srityje naudojama „Linux Containers“ technologija, kuri padeda sukurti dedikuotus serverius, kad būtų galima vienodai ir geriau paskirstyti bei efektyviau naudoti bendrus išteklius..

Jis taip pat žinomas dėl aukščiausio lygio saugumo. Taikant programą ir serverį, ji valdo visišką jūsų svetainės apsaugą. Galite saugiai saugoti savo duomenis naudodami nemokamą „Encrypt SSL“ ir kasdienines atsargines kopijas, kad įsitikintumėte, jog turite visą reikiamą informaciją.

Planai apima „WordPress“ valdymą nuo diegimo, „WP starter“ svetainės kūrimą iki programinės įrangos ir atnaujinimų. Be to, jūs galite valdyti savo svetainę ir domeną toje pačioje vietoje.

Visi „SiteGround“ planai siūlo daug įdomių gėrybių be papildomų išlaidų, pavyzdžiui, CDN, el. Pašto adresą su neribotomis paskyromis, neapmokėtą srautą ir neribotas duomenų bazes. Siekdama pabrėžti veiklos rezultatus, bendrovė sukūrė talpyklos kaupimo sprendimą, pavadintą „SuperCacher“. Ši technologija greitėja svetainės greitis kelis kartus ir ji prieinama visiems „SiteGround“ klientams, pateikdama tris talpyklos variantus, iš kurių galite pasirinkti.

Norėdami sukurti savo svetainę nuo nulio „SiteGround“, turite galimybę naudoti „WordPress“ arba Weebly. Aukštesniuose planuose pridedama keletas specialybių, tokių kaip inscenizacijos įrankis, „Git“ integracija, neribotos svetainės ir dar daugiau.

Visa „SiteGround“ prieglobos platforma yra sukurta „Google Cloud“, naudojant ypač greitą tinklą ir SSD diskus. Į lygtį pridėjus kitas specialias funkcijas, tokias kaip NGINX tiesioginis pristatymas, CDN ir keli programinės įrangos sprendimai serverio lygiu, tiesioginiai rezultatai yra ypač greiti.

„DreamHost“

„DreamHost“ yra čia, kad pradėtumėte savo internetinę kelionę dešine koja. Galite lengvai įsigyti puikią svetainę naudodamiesi bendro naudojimo prieglobos sprendimais. Mėgaukitės tokiomis funkcijomis kaip domeno kūrimas, SSL sertifikatas, privatumo apsauga ir profesionalus el. Pašto adresas nemokamai ir sėkmingai dirbkite internetinėse platformose.

Naudokite neribotą vietos diske vietą, taigi, net ir esant dideliam srautui, jums nereikia jaudintis dėl saugojimo. „DreamHost“ teikia pažangias, bet lengvai naudojamas plokštes. Galite greitai sukurti „Let’s Encrypt SSL“, naujas el. Pašto paskyras, pridėti vartotojus, persiųsti domenus ir įdiegti „WordPress“. Jei esate „WordPress“ gerbėjas, turėtumėte rimtai apsvarstyti „DreamHost“, nes jame pateikiami įrankiai greitai, efektyviai ir be jokio kodavimo sukurti ir pritaikyti jūsų „WordPress“ svetainę. Jis turi daugiau nei 200 pradinių svetainių šablonų, apimančių kiekvieną pramonės šaką.

„DreamHost“ serveriai yra sukurti atsižvelgiant į optimalų „WordPress“ našumą, pradedant nuo serverio konfigūracijos ir baigiant duomenų baze, taigi, dar kartą, tai yra galimybė apsvarstyti „WordPress“ pagrįstose svetainėse. Kitos patobulintos ir labai vertinamos funkcijos apima subversijos saugyklą, pilną „Unix“ apvalkalą, prieigą prie neapdorotų žurnalų failų, „Crontab“ prieigą, visišką prieigą prie CGI, be kita ko.

„DreamHost“ suteikia visišką jūsų asmeninės informacijos saugumą, neuždengdami jokių papildomų mokesčių. Turėdami puikų klientų pasitenkinimo rekordą, galite pasikliauti „DreamHost“ bendrai naudojamu priegloba.

„Bluehost“

Nuo svetainės sukūrimo ir prieglobos iki rinkodaros paslaugų, įrankių ir mokamų skelbimų kreditų galite rasti viską po vienu stogu, kad padidintumėte savo svetainės visuotinį pasiekiamumą. Galite sukurti tiesioginę svetainę pagal jūsų verslo reikalavimus per keletą minučių už prieinamą kainą.

Net jei neturite jokios svetainės dizaino ar kūrimo patirties, ja naudotis bendrai naudojama priegloba yra paprasta. Be to, turite tokių funkcijų, kaip svetainių diegimas vienu spustelėjimu, pavyzdžiui, „WordPress“ su tinkinimo ir valdymo skydeliu.

„BlueHost“ naudoja technologiją, kuri naudoja reikiamus išteklius svetainėms identifikuoti ir laikinai jas priskiria izoliuotoms sistemoms. Tokiu būdu padidėja svetainės našumas, sumažėja bendro serverio saugumo rizika. Tai taip pat leidžia jums pereiti prie galingo pasirinkimo, kai tik jūsų verslas pradės augti.

„Bluehost“ papildo savo prieglobos produktų portfelį unikalių, pridėtinę vertę kuriančių paslaugų, tokių kaip rinkodaros pagalba, interneto svetainių kūrimas, SEO paslaugos ir mokamo už paspaudimą paslaugų rinkiniu, kuriuos galėtumėte išsinuomoti, kad sutelktumėte dėmesį į savo verslo valdymą. Tuo pačiu metu jie rūpinasi visomis niekiškomis smulkmenomis.

Vardas čekas

Įkurta 2000 m, Vardas čekas sugebėjo sukurti tvirtą patenkintų klientų bazę. Todėl garantuoja pinigų grąžinimo pasiūlymą per 30 dienų. Jei ieškote gero ir stipraus domeno vardo, tai yra vieta jums. Tačiau svetainėms nepateikiama greičiausia krovimo sparta. Tai vidutinis puslapio greitis per pastaruosius 24 mėnesius 687 ms, o tai yra geras rezultatas, atsižvelgiant į pramonės standartą.

Gausite visas reikalingas funkcijas, tokias kaip neišmatuotas pralaidumas, 100% veikimo laikas, vieta diske pagal jūsų reikalavimus, nemokamas automatinis SSL diegimas, neribotas rezervuotų domenų skaičius, svetainių kūrėjas ir dar daugiau. Be to, net planuojamos ar neplaninės priežiūros metu jūsų svetainė visada bus internete.

Siekdamas užtikrinti tikrąjį stabilumą, „Namecheap“ serverių apkrovos tolygiai paskirsto, kad joks lankytojų skaičius svetainėje nepaveiktų virtualių kaimynų. Be to, dėl patikimos duomenų replikacijos schemos, bendrojo prieglobos paslauga suteikia papildomą apsaugos nuo nenumatytų įvykių lygmenį.

„Hostinger“

Jei ką tik sukūrėte savo svetainę ir nenorite išleisti daug, turėtumėte naršyti „Hostinger“ planai: jie yra suprojektuoti atsižvelgiant į svetainės reikalavimus įvairiais lygiais. Tai yra jūsų būdas gauti paprastą, lengvai naudojamą ir biudžetą tausojantį savo svetainės prieglobą.

Pigiausias „Hostinger“ planas kainuoja tik 0,99 USD per mėnesį (smulkiu šriftu nurodoma, kad pradinė kaina; atnaujinant jis padidėja iki 2,15 USD), tačiau yra šiek tiek ribotas: tik viena svetainė, viena el. Pašto sąskaita, maksimalus 100 GB pralaidumas ir 1x apdorojimo galia ir atmintis. Jei galite sau leisti pritaikyti vieną iš „premium“ planų, gausite nemokamą domenų registraciją, neribotas svetaines, neribotas el. Pašto paskyras, neribotą pralaidumą ir 2x ar 4x apdorojimo galią ir atmintį (pagal planą). Aukščiausia parinktis prideda kasdienines atsargines kopijas ir SSL sertifikatą.

„Hostinger“ priglobtos svetainės veikia debesų technologijomis ir 3x optimizuotu „WordPress“ greičiu. Siekdamas apsaugoti šias svetaines, „Hostinger“ naudoja „BitNinja“, kad apsaugotų visus savo vartotojus, ir užtikrina, kad jos serveriai būtų kuo saugesni, paleisdami pasirinktinę saugos programinę įrangą ir nuolat atnaujindami savo infrastruktūrą..

„HostGator“

„HostGator“ priglobia visas geriausias turinio valdymo programas žiniatinklyje, tokias kaip „WordPress“, „Wiki“, „Joomla“, „Magento“ ir kt. Čia gausite tokias funkcijas kaip lankstus, lengvai naudojamas valdymo skydelis, neribotas subdomenų skaičius, FTP ir el. Pašto paskyros, stipri ir stabili garantija 99,9% veikimo laiko, neišmatuotas pralaidumas, nemokamas SSL sertifikavimas ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija..

Jei bandote perkelti esamą svetainę, turite „HostGator“ atsarginę kopiją. Galite lengvai perkelti bet kokius svetainės failus, duomenų bazes, scenarijus ir net domeno vardą. Net jei esate įdiegę kelias svetaines, jie jus aprėpia.

„HostGator“ pateikia daugybę vadovėlių, kad net pradedantiesiems būtų galima naršyti po DNS ir duomenų centrus. Be to, jūs turite 24 valandas per parą veikiantį palaikymo sprendimą, kad nė viena jūsų užklausa neišspręstų.

Daugiau nei 8 milijonai priglobtų domenų – nuo asmeninių svetainių iki „Fortune 500“ kompanijų – gyvena „HostGator“ ir naudojasi savo 99,9% neveiklumo garantija.

„FastComet“

Turi 11 duomenų centrų, esančių visame pasaulyje, tinklą – 4 JAV, 3 Europoje, 3 Azijoje ir 1 Australijoje. „FastComet“ vidutiniškai garantuoja, kad veiksnumas yra 99,97%. Nors jos kainos gali būti šiek tiek didesnės už kitas bendrojo prieglobos parinktis, už tai, ką gausite mainais, verta mokėti tik už: tik SSD serverius, „Encrypt SSL“ sertifikatą, nemokamas kasdienines atsargines kopijas ir kenkėjiškų programų nuskaitymą. & ataskaitos, be kitų funkcijų.

Bendrovė suteikia visas 45 dienas, kad galėtų susigrąžinti pinigus, kad galėtumėte išbandyti jų paslaugas ir išbandyti svetainę prieš atsiskaitydami. Galite nemokamai gauti atnaujintas versijas ir saugoti atsargines kopijas ne svetainėse 30 dienų.

Be to, net pagal pagrindinį planą galite gauti nemokamą „Cloudflare“ turinio pristatymo tinklą (CDN). Tai padeda nedelsiant įkelti svetainę bet kam ir bet kur, talpinant savo duomenis visame pasaulyje esančiuose serveriuose. Be to, visuose planuose yra „RocketBooster“ technologija: 3x daugiau išteklių sąskaitoje ir 3x mažiau vartotojų serveryje, turinčiame efektyvią „php7“ prieglobos aplinką, kurią sudaro „LiteSpeed ​​LSAPI“, APC & „OPcache“, „Static and Dynamic Varnish cache“.

„BigRock“

„BigRock“ teikia nebrangų interneto prieglobos sprendimą, kuris puikiai tinka mažoms įmonėms ir asmeninėms svetainėms. Tai yra vienas iš nedaugelio vardų, siūlančių bendrą prieglobą tiek „Linux“, tiek „Windows“. Pirmą kartą įsteigta Indijoje, o dabar priklausanti tarptautinei grupei, „BigRock“ sugebėjo suburti tvirtą klientų grupę.

Jie tiki teikdami prieglobos sprendimus, pritaikytus pagal jūsų verslo poreikius. Jie yra visiškai aprūpinti „cPanel“ valdymo skydeliu, kad vos keliais paspaudimais galėtų įdiegti atvirojo kodo programas, tokias kaip „WordPress“, „Joomla“ ir kt..

Nuo paprastų iki pažangių, visi planai siūlo tokias funkcijas, kaip neribota erdvė visose, išskyrus „Starter plan“ (10 GB), neribotas el. Paštas visuose, išskyrus „Starter plan“ (200 adresų), neribotas pralaidumas ir „cPanel“ („Linux“) valdymo skydelis arba „Plesk“ („Windows“). kontrolės skydelis.

Prieglobos infrastruktūroje naudojami dvigubi keturių branduolių „Xeon“ procesoriai, 24 GB RAM ir labai nereikalinga architektūra. „Linux“ parinktis siūlo neribotas „MySQL“ duomenų bazes, o „Windows“ parinktis siūlo neribotas „MySQL“, „MS SQL“ ar „Access“ duomenų bazes kartu su ASP ir ASP.NET v3.5.

„InMotion“ talpinimas

„InMotion“ yra didelis vardas pramonėje, todėl jie kainuoja dėl savo prekės ženklo identiteto. Taigi, jei esate kažkas, kas nori aukščiausios kokybės prekės ženklo, dirbančio prie jūsų projekto, eikite į „InMotion“. Jų vidutinis veikimo laikas yra 99,95%, jie patenka į našiausiųjų sąrašą. Duomenų turinio valdymui, statinėms svetainėms ir pasirinktinėms programoms jie teikia puikius bendrojo prieglobos sprendimus.

Jie tiki 100% klientų pasitenkinimu, todėl teikia tokias aukščiausios kokybės paslaugas kaip nemokami SSD diskai, nemokamas domenas, lengvas duomenų atkūrimas ir atsarginės kopijos, įvairiomis populiariomis kalbomis sukurti kodai, lengvi programų diegėjai, saugus IMAP el. Paštas, SSH prieiga, maksimalus įkėlimo greitis ir „Google“. programos integracija.

„InMotion“ naudoja kelias duomenų centro vietas, todėl jūs turite galimybę rasti savo svetainę vakarinėje arba rytinėje pakrantėje. Bendrovė taip pat naudojasi pralaidumo pralaidumo teikėjais ir pažangiausia maršruto parinkimo technologija, kad užtikrintų, jog jos tinklas yra greitesnis nei konkursai.

Be aukščiau išvardytų paslaugų, jie teikia neribotą pralaidumą, vietos diske ir el. Pašto abonementus visiems planams. Be to, jei nusipirkę suprantate, kad paslauga ar planas netinka jūsų svetainei, jie turi 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Krystal

„Krystal“ bendras priegloba yra visiškai supakuotas su tokiomis puikiomis funkcijomis kaip 99,99% veiksnumo garantija, neribotas priedų domenas, domenų registravimo paslauga, neribota vietos diske ir pralaidumo galimybė, nemokamos atsarginės kopijos ir nemokami 256 bitų SSL sertifikatai. „Krystal“ siūlo specialius serverius iš saugios įrangos, kuri garantuoja visišką jūsų duomenų saugumą.

„Krystal“ siūlo specialius serverius iš saugios įrangos, kuri garantuoja visišką jūsų duomenų saugumą. Jo Londone esantis duomenų centras naudoja 100 Gbps didelės talpos kelių nešėjų tinklą su geriausiomis maršruto parinkimo technologijomis, kad teikdamas turinį būtų užtikrintas didžiausias greitis..

Naudodamiesi patikimais ir aukštos kokybės hostingo sprendimais, jie tapo didžiausiu nepriklausomu svetainių prieglobos paslaugų teikėju Jungtinėje Karalystėje. Be to, jis teikia „WordPress“ optimizuotą „LiteSpeed“ talpyklą, dėl kurios jūsų svetainė veikia šešis kartus greičiau nei įprasta, o SSD saugykla padidina papildomą efektyvumą..

Jie tiki visišku skaidrumu ir siūlo tiesioginį statistikos tinklalapį apie savo serverio veikimą. Čia galite lengvai valdyti prieglobą, atkurti ir atsarginę duomenų ir svetainės statistikos prieigą naudodami „cPanel“ valdymo skydelį.

Išvada

Prieš užsisakydami bet kokį planą, atidžiai perskaitykite prieglobos sutartį, nes bendro serverio prieglobai taikomi griežti apribojimai. Jie gali uždrausti jums naudoti tam tikras programas ar papildinius savo svetainėje.

Jei jūsų svetainė pritraukia mažai srauto ir nereikalauja didžiulės atminties, patartina naudoti pasidalijamąjį prieglobą. Bet jei jūsų svetainė pritraukia daug srauto, bendro naudojimo prieglobos aplinka netinka. Tačiau visada galite perjungti planą, kai jūsų svetainei pavyks išplėsti išteklius. Jei naudojate „WordPress“, galite išbandyti „premium hosting“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map