12 geriausių vaizdo įrašų talpinimo platformos jūsų verslui

Vaizdo įrašų talpinimas tradiciniame žiniatinklio prieglobos serveryje nėra pati geriausia idėja. Sužinok kodėl!


Taip yra todėl, kad didėjant vaizdo įrašų skaičiui jūs padarysite pavojų savo serverio ištekliams ir sulėtinsite savo svetainę. Ir aš tikiu, kad dabar yra visuotinis faktas, kad lėtas greitis nėra tas, kurį „Google“ mėgsta vertinti.

Norėdami to išvengti, galite ir turėtumėte pasirinkti specializuotą vaizdo įrašų talpinimo platformą, kurioje būtų talpinami visi jūsų vaizdo įrašai, o tada įdėkite ją į savo svetainę / tinklaraštį.

Jei tai yra kažkas, kas jus domina, būtinai perskaitykite šį straipsnį iki galo ir, tikėkimės, išgelbėsite save nuo švaistymo serverio ištekliams padarinių..

Vaizdo įrašų naudojimo pranašumai

Nors yra daugybė priežasčių naudoti vaizdo įrašą, čia yra tik keletas iš jų.

Lengva vartoti

Vaizdo įrašų informaciją, palyginti su straipsniais, yra labai lengva sunaudoti, nes ją galima gana greitai apibendrinti. Be to, šiais laikais nedaugelis žmonių turi laiko sėdėti ir skaityti didžiules teksto pastraipas.

Dabar tinkamas laikas pradėti daug dėmesio skirti vaizdo įrašams, nes iki 2020 m. internetiniai vaizdo įrašai sudarys daugiau nei 82% viso vartotojų interneto srauto.

Kambarys detalėms

Be to, kas išdėstyta aukščiau, straipsnio negalima ištempti tokiu dalyku, kuris yra per ilgas vien tam, kad apimtų daug detalių. Tai atstumtų skaitytojus ir juos motyvuotų, nes skaityti 15 000 žodžių straipsnį nėra juokai.

Laimei, yra taisymas ir tai yra vaizdo įrašas. Vaizdo įrašuose galite aprėpti tiek detalių, kiek norite, ir netgi supjaustyti į dalis, kad būtų lengva naudoti.

Ugdo pasitikėjimą

Vaizdo įraše yra kažkas, kas gąsdina profesionalumu (aišku, jei padaryta teisingai!). Toks balso perdavimas ir (arba) veido parodymas gali padidinti klientų pasitikėjimą dideliu laiku. Ar tai būtų reklama, ar produkto demonstracija, ar internetinis kursas, nėra geresnio varianto nei vaizdo įrašas.

Paverčia geriau

Vaizdo įrašų rinkodara gali padėti jūsų produktą ar paslaugą parduoti daug geriau nei išsiversti be jų. Ir aš net to nesureikšminu. Neseniai atliktas tyrimas Nesąmonė įrodė, kad turėdami vaizdo įrašą nukreipimo puslapyje galite padidinti konversijų rodiklį iki 80%. Kiek tai užtikrinama?

Atsižvelgiant į tai, pereikime tiesiai į sąrašą.

„SproutVideo“

Pasitiki tokiomis įmonėmis kaip „FedEx“ ir „Fender“, „SproutVideo“ yra galinga ir ypač lengva naudoti vaizdo įrašų talpinimo platforma įmonėms. Galite sekti ir analizuoti kiekvieną metrikos elementą ir atitinkamai planuoti.

aš turiu pasakyti @sproutvideo turi geriausius klientų aptarnavimo / palaikymo dokumentus iš visų mano naudojamų platformų. Visada malonu naudotis jų produktu ir kalbėti su savo komanda!

– Kate Goldsmith (@KGoldsmithMKTG) 2019 m. Rugpjūčio 15 d

Ši platforma yra saugi ir teikia įvairius privatumo valdiklius, kad būtų galima geriau dalintis vaizdo įrašais. Be to, „UltraHD“ taip pat galite sukurti savo pasirinktinius vaizdo leistuvus, grojaraščius ir srautą.

Čia yra tiek daug daugiau, ir jūs galite išbandyti juos visus naudodami 30 dienų nemokamą bandomąją versiją.

„Brightcove“

Pateikite nuostabią vaizdo patirtį, „Brightcove“ savo vaizdo grotuvui naudoja HTML5, ir tai daro viską daug gražiau. Galite būti tikri, kad bet koks vaizdo įrašas, pateiktas per šią platformą, bus geras bet kuriame įrenginyje.

Be to, kad naudojate vaizdo įrašus savo svetainėje, „Brightcove“ leidžia bendrinti juos įvairiose socialinėse platformose ir netgi redaguoti vaizdo įrašus tiesiai iš jų sistemos. Jei norite peržiūrėti išsamią kiekvieno vaizdo įrašo analizę, galite tai padaryti ir jūs.

Jie puikiai tvarkosi su saugumu ir turi puikią palaikymo komandą, kuri veikia visą parą, visą parą, todėl galite būti tikri, kad gerai pasirūpinta, jei iškyla kokių nors problemų..

Vidyard

Vidjardo „viskas viename“ paslauga leidžia gana greitai kurti ir dalytis vaizdo įrašais įvairiose platformose. Galite pridėti interaktyvių CTA, išanalizuoti efektyvumą prieš įkeldami ir netgi naudoti kelis įmontuotus įrankius, kad tai būtų kuo geriau..

Be to, galite padalyti testus ir pamatyti, kaip jūsų vaizdo įrašai veikia visose platformose. Tai visiškai keičia žaidimą, nes jis dramatiškai sumažina jūsų rankinį darbą ir leidžia laiką leisti tai, kas svarbu.

Vidello

Puikiai tinka švietimo turiniui, „Videollo“ padeda jūsų klientams geriau mokytis ir pasiekti daugiau naudojant patikimą vaizdo įrašų talpinimo platformą. Tai gana gerai derina rinkodarą ir el. Mokymąsi su jų vaizdo grotuvu, programomis ir pardavimo įrankiais.

Nesvarbu, ar naudojatės „WordPress“, „Wix“, „OptimizePress“ ar „ClickFunnels“, šis sprendimas tinka jiems visiems. Čia yra keletas kitų funkcijų, kurias verta paminėti:

 • Greitas transliacijos greitis
 • Pritaikomas vaizdo grotuvas, kad atitiktų jūsų prekės ženklą
 • Įvairios programos, kurias galima integruoti įvairiems tikslams
 • Pridėkite nukreipimo puslapius ir kanalus
 • Paverskite žiūrovus klientais naudodamiesi el. Prekybos pardavimo skaidrėmis
 • Automatiškai optimizuodamas vaizdo įrašus SEO, naudodamas JSON metadatus

„Vidello“ nepriekaištingai veikia visose naršyklėse ir įrenginiuose ir yra visiškai saugus.

„Uscreen“

„Viskas viename“ vaizdo įrašų platinimo ir pajamų gavimo platforma, „Uscreen“ komplekte yra daugybė įdomių funkcijų. Galite įkelti savo vaizdo įrašus, pritaikyti juos pagal savo poreikius ir išplatinti naudodami turimas OTT programas. Tai puiku, jei norite, kad jūsų vaizdo įrašai būtų rodomi platesnei auditorijai nei jūs galite.

Be to, ši platforma taip pat leidžia jums užsisakyti abonentus ir užsidirbti pinigų už papildomus pinigus. Jis turi integruotą vaizdo įrašų CMS, žiniatinklio CMS, analizę ir mokėjimo šliuzus.

Galite pradėti naudotis nemokama jų bandomąja versija.

„VdoCipher“

Puikiai tinka e. Mokymosi verslui, „VdoCipher“ yra dar viena puiki vaizdo įrašų talpinimo platforma, dėl kurios žiūrovai gali atsisiųsti jūsų vaizdo įrašą. Internete buvo daug piratavimo, ir šios platformos Holivudo patvirtintas DRM visiškai sustabdo tai jūsų vaizdo įrašams.

Be to, galite pažymėti savo vaizdo įrašus vandenženkliais, įdėdami įvairius elementus, tokius kaip:

 • Teksto perdanga
 • Telefono numeris
 • Elektroninio pašto adresas
 • Logotipas
 • IP adresas

Vaizdo grotuvą galima pritaikyti ir galima pridėti subtitrus, galimybę atsukti atgal / pirmyn, s ir daugybę kitų galimybių. Jie turi keletą nuostabių atsiliepimų, todėl, manau, tikrai turėtumėte pasitikrinti šį.

Dacast

Nuo tada Dacast įsigytą „Vzaar“, jis tapo daug geresnis ir yra vienas geriausių. Galite priglobti vaizdo įrašus, analizuoti rezultatus ir netgi gauti pajamų iš kelių aspektų. Tai siūlo aukštos kokybės transliavimo patirtį ir yra visiškai saugi. Tikriausiai viena iš priežasčių, kodėl tokiais prekių ženklais kaip „Nokia“, „Lenovo“, „eBay“ ir „Canon“ jais pasitiki.

„Dacast“ paprastai nesunku nustatyti ir paleisti, tačiau iškilus bet kokioms problemoms galite lengvai susisiekti su nuostabia palaikymo komanda, kuri yra prieinama visą parą.

Vimeo

Jūs tikriausiai girdėjote apie Vimeo nes tai yra viena populiariausių iš ten ir dėl priežasties. Jie leidžia jums paversti nuobodžius vaizdo įrašus įdomiais, pateikdami daugybę tinkinimo parinkčių, tokių kaip:

 • Pasirinktinis tekstas su puikiais šriftais
 • Skirtingi stiliai
 • Muzikos takelių kolekcija
 • Akį traukiančios spalvos
 • Bendras vaizdas primena jūsų prekės ženklą

Po to galėsite efektyviai platinti savo vaizdo įrašus ir stebėti progresą kaip profesionalai. Jei esate tiesioginės transliacijos mėgėjas, tai galite padaryti lengvai.

Wistia

Wistia teikia šlovingą vaizdo grotuvą ir prieglobos platformą, kad galėtų profesionaliausiai integruoti vaizdo įrašus į savo svetainę. Galite paleisti vaizdo įrašus ypač greitu greičiu ir vengti šlamšto trečiųjų šalių skelbimų ar atitraukti dėmesį.

Dideli pakilimai iki @wistia už jų vaizdo įrašų antraščių paslaugą – šį rytą vartotoją nudžiugino!

– sraigtinis draperis (@andrewdraper) 2020 m. Kovo 3 d

Kadangi el. Pašto rinkodara yra būtina bet kokiam verslui, „Wistia“ leidžia užfiksuoti žiūrovų el. Pašto adresus ir vėliau juos pertvarkyti atsižvelgiant į jų duomenis ir pomėgius. Galite pradėti nemokamai ir būti tarp tokių prekės ženklų kaip „Moz“ ir „Zendesk“ kaip jų klientai.

„Jetpack“ vaizdo įrašas

Sukurtas „WordPress“ vartotojams, „Jetpack“ vaizdo įrašas kilęs iš jų gerai žinomo įskiepio, ir jei jūs seniai buvote „WordPress“ vartotojas, žinote, kad šis įskiepis yra vienas iš labiausiai kalbamų rinkoje. Mokama jų versija turi nuostabią vaizdo įrašų talpinimo funkciją, kurią verta apžiūrėti.

Galite įterpti vaizdo įrašus į savo svetainę ir net nesijaudinti dėl saugyklos vietos, nes viskas talpinama jų sistemoje. Kai kurios funkcijos apima:

 • Be skelbimų
 • Kelių vaizdo įrašų formato palaikymas
 • Integruota su pašto redaktoriumi ir medijos biblioteka
 • Galimybė automatiškai leisti vaizdo įrašus ir nustatyti paraštes
 • Pritaikomas vaizdo grotuvas

Jei jau naudojate nemokamą jų versiją, jums nebus sunku prisitaikyti prie mokamos versijos.

„YouTube“

Mes visi žinome „YouTube“ ir jo vientisumas. Vargu ar kas gali suklysti su šia platforma, todėl ji yra populiariausia vaizdo turinio vieta internete. Jis įgijo didžiulį populiarumą, kai pradėjo leisti žmonėms lengvai ir labai paprastai dalintis savo vaizdo įrašais.

Tas pats yra ir jūsų vaizdo įrašų talpinimui. Galite tiesiogiai įkelti savo vaizdo įrašus į jį ir įterpti į savo svetainę / tinklaraštį. Kas geriau? Tai suteikia galimybę žiūrovams tiesiogiai dalytis vaizdo įrašu ir skleisti žodį.

Jei nuspręsite priglobti „YouTube“, tada patikrinkite šiuos nuostabius įrankius, kad padidintumėte auditoriją, pajamas ir dar daugiau.

Dailymotion

Su galimybe priglobti, saugoti, tvarkyti ir gauti pajamų iš vaizdo įrašų, Dailymotion yra labai panašus į „YouTube“. Tai leidžia jums sukurti savo kanalą, sukurti abonentų bazę ir bendrinti vaizdo įrašus aistringai auditorijai.

Vos keliais paspaudimais galite pradėti įterpti vaizdo įrašus savo svetainėje, kad sklandžiai žiūrėtumėte ir sudomintumėte srautą. Jis turi tiek nemokamą, tiek mokamą planą, kad jis atitiktų kiekvieno poreikius. Pradėjus turėtumėte gerai su nemokamu.

Išvada

Galite pasikliauti aukščiau pateiktomis vaizdo įrašų talpinimo platformomis ir labai lengvai pradėti platinti vaizdo įrašus tinkamai auditorijai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map