5 geriausi „OpenCart“ hostingo sprendimai nuo mažų iki didelių parduotuvių

Raskite kitą „OpenCart“ prieglobos platformą …


„OpenCart“ yra atvirojo kodo elektroninės komercijos platforma, kuri yra naudinga, jei norite ekonomiškai efektyviu būdu perkelti savo mažą ar vidutinį verslą į skaitmeninę platformą. Paprasčiau tariant, tai internetinių parduotuvių valdymo sistema, siūlanti sklandžią platformą jūsų el. Prekybos verslui valdyti. „Opencart“ prekyvietėje yra daugiau nei 13000 modulių & temos tai gali būti puikus stiprintuvas, padedantis katapultuoti jūsų verslą skaitmeniniame pasaulyje.

Pastaruoju metu „OpenCart“ tapo palankiausia parduotuvių valdymo sistema daugeliui internetinių verslininkų.

Ir kodėl gi neturėtų būti??

Galų gale, tai ateina su savo pranašumais. Tai ne tik padaro jūsų svetainę gerai organizuotą ir sistemingą internetinių pirkėjų paskyrimo vietą, bet ir gali viską padaryti be rūpesčių ir efektyviai, nedarant jokios įtakos svetainės našumui.. 

Be to, ji taip pat pasižymi nuostabiomis savybėmis. Nuo kelių mokėjimo pristatymo būdų, nuo jo galimybių integruotis su kitomis internetinių parduotuvių svetainėmis, patogios ir patrauklios vartotojo sąsajos, įvairių šablonų, valiutos ir kalbų, neribotų kategorijų, produktų ir gamintojų, iki SEO draugiškumo, sąrašas tęsiasi ir toliau.

Jei ir jūs esate kažkas, kas ieško puikių atvirų krepšelių talpinimo sprendimo jūsų elektroninės komercijos verslui, turime puikų sąrašą jums. Pažvelkime į šį sąrašą įvairių rinkoje esančių atvirų krepšelių prieglobos sprendimų teikėjų.

A2 talpinimas

Įsigykite savo parduotuvę po kelių minučių A2 talpinimas.

Išsamus prieglobos sprendimas, siūlantis neribotą saugojimą, perkėlimą, nemokamą SSL sertifikatą, kad būtų galima apsaugoti jūsų internetinę parduotuvę, palaikymą visą parą ir dar daug daugiau.

„opencart“ priegloba

Į „Turbo“ planą įeina galingas talpyklos kaupimas ir pagreitis, dėl kurio puslapio įkėlimo laikas yra 20 kartų greitesnis. „OpenCart“ oficialiai rekomenduoja A2.

„SiteGround“

„SiteGround“ „OpenCart“ priegloba suteikia vibraciją, kad ji yra kuruojama tik jūsų internetinei parduotuvei. Kad jūsų patirtis būtų greita ir sklandi, „Siteground“ siūlo kelias serverio parinktis, nemokamą CDN ir labai pažangias talpyklos galimybes.

Hostingo paketas prasideda nuo 3,95 USD ir siekia iki 11,95 USD kiekvieną mėnesį, kai jūs gaunate visas vienos svetainės funkcijas pagrindiniame pakete ir kelių svetainių aukščiausią paketą..

Automatinis „Opencart“ diegimas atliekamas naudojant „Softaculous“, jis sukonfigūruotas su naujausia PHP versija ir siūlo paslaugas bei pagalbą perkėlimo į svetainę, domenų vardų registravimo, palaikymo visą parą, nemokamos kasdieninės atsarginės kopijos, „MySQL“ duomenų bazės, el. Pašto abonementų, SSD saugyklos, apsaugos nuo šlamštas, nulaužti & duomenų praradimas ir daug daugiau už labai patogią kainą.

„FastComet“

„FastComet“ yra tikrai greitas.

Prieglobos paslaugų teikėjas, kuris siūlo daugybę funkcijų ir demonstruoja puikų suderinamumą su „OpenCart“ platforma.

Kalbant apie kainą, „FastComet“ siūlo diegimą vienu spustelėjimu, savipagalbos mokymą, nemokamus plėtinius, virusų skenavimą, kenkėjiškų programų aptikimą. & pašalinimas, patobulintas saugumas, nemokami atnaujinimai, atsarginės kopijos ir atkūrimai už nedidelį 2,95 USD / mėn.

Tačiau jei turite daugiau nei vieną svetainę ir daug vietos sunaudojate, galite įsigyti „SpeedUp“ paketą tik už 9,95 USD / mėn. Nuo pat pasirodymo rinkoje „FastComet“ išaugo eksponentiškai ir turėjo įgūdžių bei išteklių, kad galėtų pateikti geriausias prieglobos paslaugas ir patirtį rinkoje, palyginti su kitais žaidimo žaidėjais..

Debesys

Nesate bendro naudojimo prieglobos gerbėjas? Ir dar nelabai susipažinęs su sistemos administravimu, tačiau vis tiek norite priglobti debesų prieglobą, pvz., „Google Cloud“, AWS, „DigitalOcean“, „Linode“, „Vultr“? – Susitikti Debesys.

Tvarkytoje prieglobos platformoje yra galimybė pasirinkti, kur norite priglobti savo svetainę. Turiu daugiau nei 60 duomenų centro parinkčių, esu įsitikinęs, kad rasite vietą prieglobai šalia jūsų tikslinės auditorijos.

„Cloudway“ yra pasirengusi verslui, taigi, nesvarbu, ar esate individualus verslininkas, ar vidutinis ar didelis verslas, jums bus gerai priglobti savo „OpenCart“ svetainę kartu su jais.

Gaukite fantastišką nuolaidą naudodami reklamos kodą – „GEEKFLARE“

AWS

AWS („Amazon Web Services“) siūlo debesies VM, kur jūs turite patys tvarkyti diegimą, sąranką. Jei esate kvalifikuotas, tada neįtikėtina, nes tai suteikia jums visišką kontrolę. Galite pasirinkti vietą, kurioje norite priglobti savo svetainę, ir serverio konfigūraciją.

Nesijaudinkite, jei nesate tikri dėl debesų administravimo. Galite pasitelkti sprendimą iš „iSenseLabs“ arba Bitnami per AWS prekyvietę. AWS infrastruktūroje parduotuvę galite pradėti eksploatuoti per ~ 15–30 minučių.

„Bitnami“ sprendimą taip pat galima rasti tinklalapyje „Google Cloud Platform“ (GSP) tuo atveju, jei jums labiau patinka „Google“ nei „AWS“.

Išvada

Aš žinau, kad pradėti internetinę parduotuvę yra sudėtinga; Štai kodėl aukščiausią prieglobos platformą pristatėte iš bendro naudojimo į debesis, kad galėtumėte pasirinkti pagal savo reikalavimus. Būkite tikri, jei pasirinksite bet kurį iš aukščiau išvardytų, jūsų nenuvils. Be to, išvardyta bendro naudojimo prieglobos platforma suteikia pinigų grąžinimo garantiją, taigi, jei nesate patenkinti, galite paprašyti grąžinti pinigus.

Ieškai alternatyvos „OpenCart“? Bandyti „BigCommerce“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map