5 geriausi virtualių darbastalių sprendimai individualiems ar verslo reikalams

Tobulėjant darbo vietoms, dabar galime pasiekti savo skaitmeninį pasaulį iš bet kurio prietaiso, bet kur ir bet kada.


Stalinių kompiuterių virtualizavimas buvo laikomas sprendimu, leidžiančiu užtikrinti vartotojo kompiuterio centrinio valdymo apsaugą ir turint mažiau IT valdymo išlaidų..

Naudodamiesi virtualiais darbalaukiais, kuriuose yra „Windows“ operacinė sistema, galite prieiti prie jo naudodami „iPad“ ir „Android“ įrenginių darbalaukį arba nešiojamąjį kompiuterį. Turite prieigą prie savo suasmenintos darbalaukio aplinkos arba darbo vietos. Tai reiškia, kad galiu dirbti namuose, biure, iš viešbučio ar bet kur kitur. Iš kiekvieno įrenginio turėsiu prieigą prie savo duomenų ir programų.

Dabar šis metodas atskiria operacinės sistemos duomenis ir programas nuo vietinės aparatinės įrangos, o atskirai – nuotoliniame serveryje.

Sukurti darbalaukio virtualizacijos aplinką viduje buvo brangu ir sudėtinga. Vartotojams dažnai trūko vietinio aprūpinimo darbalaukio produktyvumo patirties, todėl sėkmingai įgyvendinti ir paleisti gali prireikti savaičių, o kartais ir mėnesių..

Taigi, kodėl gi ne naudoti prieglobos platformas?

V2 debesis

Mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios sukuria debesų pagrindu sukurtą darbalaukio infrastruktūrą, gali būti brangu ir sudėtinga saugiai valdyti. „V2 Cloud“ gali padėti.

„V2“ debesis yra darbalaukis kaip paslaugų pasiūlymas. Tai suteikia galimybę saugiai pasiekti duomenis, verslo programas, dokumentus ir kitus išteklius iš bet kurio įrenginio bet kur.

Jame yra daugelio vartotojų langų operacinė sistema su „Microsoft Office“. Jūsų darbuotojai ir konsultantai gali pasiekti visas jūsų verslo programas iš bet kurio kompiuterio, telefono ar planšetinio kompiuterio iš bet kurios vietos.

Jei naudojate „V2 Cloud“, jums nereikia rašyti kodo, kad turėtumėte programinės įrangos debesies versiją. Galite lengvai panaudoti prenumeratos modelį, o ne nuolatines licencijas.

„V2 Cloud“ teikia saugų, ekonomiškai efektyvų aukštos kokybės darbalaukio pritaikymą naudojant tiesioginį stebėjimą ir visą parą veikiantį techninį palaikymą. V2 debesies virtualiame darbalaukyje galite pridėti iki 250 narių, jie sesijos metu gali dalytis failais ir programomis vieni su kitais.

Tai saugiai priglobia jūsų „Cloud“ kompiuterius, todėl jie visada yra optimalūs ir prieinami. Kiekviena diena automatiškai kuriama atsarginių kopijų kopija, ir jūs turite visą administratoriaus valdymą. Kaip administratorius, galite įdiegti bet kurią jums reikalingą programinę įrangą ir pridėti tiek vartotojų, kiek norite. Kai vartotojai bus įtraukti į darbo vietą, jie galės pasiekti savo darbalaukį ir visas jūsų verslo programas iš Asmeniniai įrenginiai naudodami tik interneto naršyklę, nereikia papildinio. Taigi, duomenys niekada neišeina iš darbo vietos, o viskas saugiai saugoma debesyje.

„Microsoft Active Directory“ suderinama su V2 debesimi. Tai gali palaikyti kelių veiksnių autentifikavimą naudojant „AD Connector“. Nereikia jų replikuoti „V2 Cloud“, kad galėtumėte naudoti esamą katalogą ir įmonės kredencialus.

Galite pasirinkti, kurioje saugioje duomenų centro vietoje norite, kad būtų jūsų darbo sritis, duomenys niekada neišeis iš tos vietos. Nenorite skubėti savo duomenų apie „V2 Cloud“, pirkti „V2 Cloud“ licencijos ir turėti savo duomenų apie kitus „Cloud“ teikėjus, pvz., „Microsoft Azure Amazon AWS“ ar „Google Cloud“ platformą, skirtą programinės įrangos tiekėjams..

„Amazon“ darbo vietos

„Amazon“ darbo vietos yra „DaaS“ („Desktop as a Service“) sprendimas. Tai yra saugiai valdomi debesies staliniai kompiuteriai, leidžiantys vartotojams lengvai pasiekti programų dokumentus ir išteklius iš bet kurio palaikomo įrenginio.

Galite įgyvendinti „Windows“ ar „Linux“ stalinius kompiuterius per kelias minutes, kad įvykdytumėte pažadą „atnešti savo įrenginį“. Tai įgalina nuotolinius, mobilius ir sutarčių darbuotojus bei supaprastina testavimo ir plėtros procesus. Kadangi duomenys srautiniu būdu perduodami į jūsų įrenginius šifruotu formatu, o ne saugomi vietoje, „Amazon“ darbo vietos padeda pagerinti jūsų saugumą. Tai leidžia sumažinti sąnaudas ir sudėtingumą, nes nereikia kurti vietinės infrastruktūros, skirtos seniems VDI diegimams..

„Amazon WAM“ (darbo vietos programų tvarkyklė) leidžia diegti ir valdyti jūsų programas „amazon“ darbo vietoje lanksčiau, greičiau ir saugiau. Ji rūpinasi visais atnaujinimais, pataisymu ir programų pašalinimu virtualioje sistemoje. Tai gali greitai pateikti darbalaukio programas į virtualizuotą sistemą kaip konteinerius. Štai kaip atrodo „Amazon Workplace Application Manager“ sąsaja:

„amazon“ darbo vietos - virtualus darbalaukis

Naudodamiesi „Amazon Workspaces“, jums nereikia per daug pirkti stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių. Pagal poreikį galite pasiekti debesies stalinius kompiuterius, kad patenkintumėte savo vartotojo poreikius. Taigi, išlaidos sumažėja nemaža marža.

Visomis administracinėmis užduotimis, tokiomis kaip stalinių kompiuterių aprūpinimas, priežiūra ir perdirbimas, rūpinasi „Amazon Workspace“. „Amazon Workspace“ galite pasiekti iš bet kurio „Windows“ ar „Mac“ kompiuterio, „iPad“, „Android“ planšetinių kompiuterių ir „Chrome“ bei „Firefox“ žiniatinklio naršyklių.

Kamatera

Kamatera siūlo „Windows 10“ ir „8“ darbalaukį

Galite pasirinkti tinkintą režimą, suteikiantį galimybę priglobti serverį bet kuriame iš 13 duomenų centrų. „Kamatera“ palaiko „Linux“, „Windows“ ir pasirinktines operacines sistemas.

Jie yra greičiausiai greičiausias debesis planetoje dėl žemiau pateiktų pasiūlymų:

 • Greičiausias „Intel Platinum 8270“ procesorius
 • 40 Gbit vieša & Privataus tinklo greitis
 • Kietojo kūno disko (SSD) saugykla, kurioje nėra I / O trūkumų
 • Garantuoti skirti serveriai
 • Patogi vartotojui debesų valdymo pultas, skirtas diegti per kelias sekundes

„Microsoft Azure“

„Windows“ virtualusis darbalaukis „Microsoft Azure“ yra puikus debesies sprendimas darbalaukio virtualizavimui. Jį galite pasiekti bet kuriame savo įrenginyje. Jis siūlo vietinių klientų palaikymą „Windows“, „Android“, „Mac“, taip pat HTML5, kad galėtumėte pasiekti nuotolinius darbalaukius ir programas beveik bet kurioje šiuolaikinėje naršyklėje..

Azure Windows virtualus darbalaukis

Tai suteikia nuotolinio darbalaukio infrastruktūrą, kurioje yra vaidmenys, kuriuos turėtumėte valdyti. Visi „Windows Virtual Desktop Service“ VM bendrauja saugiu siunčiamu ryšiu, o jūs naudojate neribotus pajėgumus. Atsižvelgiant į darbo krūvį, jis taip pat suteikia daugiau pasirinkimo galimybių ir būdų paskirstyti vartotojus per tas LSS.

Jis palaiko tokias modernias programas kaip „OneNote“ ir „Office 365“ programos. Galite diegti visą darbalaukį, nuotolines programas arba abi, taip pat padidinti arba sumažinti mastelį pagal poreikį, o jūs mokate tik už naudojimą.

Prie vieno VM galite priskirti kelis vartotojus naudodami kliento OS, o ne serverio OS. „Windows Virtual“ darbalaukis unikaliai atsiriboja nuo vieno vartotojo, naudodamas kiekvieną VM, ir suteikia vienintelę „Windows 10“ kelių sesijų patirtį.

Tai taip pat suteikia galimybę įkelti balanso vartotojus į jūsų virtualios mašinos pagrindinius baseinus. Taigi, norėdami užtikrinti geriausią našumą, galite sukonfigūruoti kvėpavimo režimą. Tai tolygiai paskirsto jūsų vartotojus pagrindiniame baseine jūsų darbo krūviui. Jame taip pat yra iš anksto sukurti „Azure“ išteklių tvarkyklės šablonai, skirti nuosekliai kurti ir atnaujinti pagrindinio kompiuterio apklausas.

Dabar virtualiųjų mašinų infrastruktūros derinys priglobė „Microsoft“ debesis, o ryšys su neribota „OneDrive“ saugykla yra greitas ir be pagrindo..

„Windows 7“ staliniai kompiuteriai suteikia unikalų pranašumą, nes leidžia jums juos naudoti „debesyje“ iki trejų metų, nemokėdami už išplėstinius saugos naujinimus, kurie visi praėjo 2020 m. Sausio 14 d., Ir palaikymo dieną, taip pat galite perkelti turimą RDS.

OVHcloud

OVH yra prancūzų įmonė, teikianti virtualius debesies stalinius kompiuterius ir kitas interneto paslaugas. Naudodami darbalaukį gausite aparatą, kurį galėsite pasiekti naudodamiesi bet kuria interneto naršykle ar darbo stotimi. Savo darbalaukį, programas ir turinį galite pasiekti bet kuriame įrenginyje.

Žemiau yra pagrindinės savybės:

 • Net pametus nešiojamąjį kompiuterį, jūsų duomenys ir programos yra saugomi „OVH Cloud“
 • Pasiekite savo darbalaukį iš namų, biuro ar bet kurio viešbučio; patirtis išlieka identiška
 • Sutaupykite išlaidų, priskirdami virtualius stalinius kompiuterius naujiems darbuotojams, ir prireikus juos ištrinkite

Čia yra „OVH Virtual Cloud Desktop“ konfigūracija ir išlaidos, užsakymas pagal jūsų reikalavimus:

„ovhcloud“ kainodara

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau pateikta informacija padės jums pasirinkti virtualių darbalaukių prieglobos paslaugų teikėją atsižvelgiant į jūsų poreikius. Tai protingas sprendimas panaudoti aukščiau pateiktas platformas, kai jūs ar jūsų darbuotojas esate kelyje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map