6 geriausia nemokama interneto prieglobos platforma

„Geriausi dalykai gyvenime yra nemokami“, daina. Tai gali nutikti interneto prieglobos paslaugų teikėjams, tačiau tikrai yra gana gerų variantų, kurie nieko nekainuoja arba yra beveik panašūs į nemokamą.


Nuo pirmųjų dienų žiniatinklyje visada buvo būdų, kaip skelbti turinį mišioms, nemokant nė cento. Tie būdai, patobulinti bėgant metams, ir šiandien jūs galite nemokamai paskelbti puikias svetaines, netgi turinčias profesionalią išvaizdą.

Pagalvokite apie atviras internetinių dienoraščių platformas, pvz „WordPress“, „Google“ tinklaraštininkas arba „Tumblr“. Arba tinklalapių kūrimo platformos, pvz Weebly arba Wix. Galite sukurti bet kurią iš šių parinkčių, kad sukurtumėte ir prižiūrėtumėte savo svetainę neinvestuodami dolerio. Taip pat nereikia mokytis apie programavimą, žiniatinklio serverius, „Linux“ ar bet kokius kitus geidulingus dalykus.

O kas, jei esate geekas ir norite įsijausti į tuos gekoniškus dalykus? Ką daryti, jei tikrai norite nešvariomis rankomis atlikti kai kurias „Linux“ administravimo užduotis, „Apache Server“ konfigūraciją ir „MySQL“ duomenų bazės valdymą? Taip pat galite tai padaryti nieko nemokėdami ir tvarkyti tiesioginę svetainę kaip profesionalas.

Prieš pradėdami apžvalgą, išsiaiškinkime ką nors: visos nemokamos platformos – net „Weebly“ ar „Wix“ – siūlo pagrindinę paslaugą ir privers sumokėti už viską, ko gali reikėti. Apsvarstykite, pavyzdžiui, domenų vardus. Kai kurios nemokamos platformos tiesiog neleidžia jums naudoti savo aukščiausio lygio domeno – jos verčia jus naudotis jomis ir siūlo pasirinkti galimą padomenį; nebent mokate. Taigi pamirškite naudoti tą šaunų domeno vardą, kurį sugalvojote per bemiegę naktį.

SSL / TLS sertifikatas yra dar viena funkcija, kurią gali reikėti atsisakyti, jei nenorite mokėti. Tai gali sukelti nepatogumų, nes paieškos varikliai teikia pirmenybę svetainėms, teikiančioms turinį per saugų ryšį, o jei neįdiegsite SSL, jūsų svetainė nebus gerai įvertinta „Google“ (ar kitų variklių) paieškos rezultatuose. Tačiau gera dalis yra tai, kad galite pradėti nemokamai ir, jei viskas klostysis gerai, o jūsų svetainė pradės veikti, galite vėliau nusipirkti papildomų paslaugų, pavyzdžiui, pasirinktinius domenų vardus ir SSL sertifikatus..

Tiesiog atsižvelkite į tai, kad visos išlaidos bus didesnės nei perkant visą paslaugą nuo pat pradžių. Tai yra vengimo rizikuoti ir žaisti saugiai kaina. Dabar, pasakyta, tegul prasideda apžvalgos.

000Webhost

000Webhost yra valdoma ir priklauso „Hostinger“, interneto prieglobos paslaugų teikėjas su labai prieinamais planais (mažiau nei doleris per mėnesį). Nemokama paslauga siūlo iki 1 domeno prieglobą su 300 MB saugyklos vietos, 1 „MySQL“ duomenų bazę, 1 FTP sąskaitą, mėnesinį srautą iki 3 GB ir be skelbimų.

Taip pat galite gauti svetainių kūrėją, „cPanel“ ir „WordPress“ automatinį diegimą, tačiau neturite el. Pašto abonementų ar padomenių. Nemokamoje paslaugoje taip pat trūksta SSL sertifikatų ir palaikymo per bilietus – vienintelė galimybė yra patekti į forumus ir tikėtis, kad kas nors atsakys į jūsų abejones.

Remdami „Hostinger“, galite pasitikėti vykdydami pažadą, kad „99Webhost“ yra 99%, ir tuo, kad jie daugiau nei dešimt metų dirba nemokamo interneto prieglobos versle..

Begalybė nemokamai

Kol naršote Begalybė Nemokamas funkcijų sąrašas, jums nuolat įdomu: „Kur laimikis?“ Atsakymas paprastas: laimikio nėra. Tai nemokamas internetinis priegloba, be jokių apribojimų. Laikotarpis.

Galite susikurti sąskaitą per kelias minutes ir iškart pradėti mėgautis neribotos vietos diske, neriboto pralaidumo, iki 400 „MySQL“ duomenų bazių (dauguma teikėjų siūlo ne daugiau kaip 1 arba 2), nemokamo DNS ir nemokamo SSL pranašumais. „Infinity Free“ neteikia domenų registravimo paslaugų, tačiau, jei užregistravote savo domeno vardą kitur, galite jį priglobti nemokamai.

Remiantis nepriklausomais bandymais, pranešama, kad „Infinity“ yra greičiausias nemokamas priegloba pasaulyje. Tai siūlo 99,9% veikimo laiką, o tai yra net geriau nei kai kurios mokamos žiniatinklio prieglobos paslaugos. Norėdami užpildyti nemokamą priglobtą serverį scenarijais ir programomis, galite naudoti automatinį scenarijų diegimo programą „Softaculous“. Tai leidžia vos keliais paspaudimais įdiegti daugiau nei 400 scenarijų, programų ir turinio tvarkytojų, tokių kaip „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“ ir dar daugiau..

Jei jūsų svetainė tampa tikrai sėkminga ir jums reikia daugiau funkcijų, daugiau serverio galios ar palaikymo visą parą, galite atnaujinti į mokamą planą iš „iFastNet Premium Hosting“, pagrindinio „Infinity Free“ rėmėjo. Šie planai apima „Cloudflare Railgun“, IMAP / POP / SMTP prieigą prie el. Pašto, visišką PHP palaikymą, visišką DNS valdymą ir tokias kūrėjo funkcijas kaip „Perl“ / „Python“ / „Ruby on Rails“ palaikymas, nuotolinė „MySQL“ prieiga ir dar daugiau. Šie planai prasideda nuo 3,99 USD per mėnesį, o tai nėra didelė investicija.

Apdovanojimų erdvė

Po minutės, kai sukursite sąskaitą „AwardSpace“, turėsite savo serverį su 1 GB SSD atminties ir jame esančią svetainę, sukurtą pasirinkus „Zacky Website Builder“, „WordPress“ ar „Joomla“. Neišleisdami pinigų, turėsite vieną „MySQL“ duomenų bazę, 5 GB mėnesio pralaidumo, 99,9% darbingumo ir domeno vardą su šiek tiek nepatogia priesaga.

Tačiau nemokamo SSL nėra, tačiau jūs gaunate standartinį „cPanel“ pagrindinį paketą, kuriame galite valdyti viską ir netgi nusipirkti papildomų paslaugų, kurių jums gali prireikti, nuo skirtingų SSL sertifikatų iki virtualių privačių serverių.

Kai jūsų svetainės apimtis padidėja paskelbto turinio ar gaunamo srauto mastu, 5 GB mėnesio pralaidumas arba 1 GB saugykla gali pradėti jaustis šiek tiek santūriai. Jei taip atsitiks, galite naršyti geriausius prieglobos planus, kuriuos siūlo „AwardSpace“. Šiuose planuose už priimtiną kainą siūloma neribota vietos saugykloje ir pralaidumas, daugiau duomenų bazių, daugiau el. Pašto adresų ir didesnis našumas. Jie taip pat teikia palaikymą visą parą ir patogų maksimalų apsilankymų skaičių per mėnesį – 15 000 pradinio lygio planui ir 150 000 aukščiausio lygio planui..

„AwardSpace“ premium planai turi stebėtinai prieinamas kainas, tačiau turėtumėte perspėti, kad jie galioja tik pirmuosius tarnybos metus – kaina po truputį pakyla po pirmojo jūsų svetainės gimtadienio..

Nemokama interneto prieglobos sritis

Šie vaikinai pradėjo siūlyti nemokamas interneto priegloba 2005 m. ir nuo to laiko tai daro be pertraukos, todėl jie savo paskyrų savininkams garantuoja, kad jų svetainės neišnyks per naktį. Žiniatinklio prieglobos paslaugą palaiko savanoriai, kurie vertina, kai atnaujinate savo sąskaitą į vieną iš jų tikrai prieinamą mokamą planą arba kai tiesiog dėkojate jiems, kad suteikėte šią paslaugą nemokamai.

Nemokama interneto prieglobos paslauga yra aprūpinta tokiomis funkcijomis kaip IDN (internacionalizuoto domeno vardo) palaikymas, greitas priegloba per dedikuotus serverius su kelių procesorių ir SSD, 99,8% veikimo laiko, 1 500 MB vietos, neišmatuotas srautas, „Apache“, PHP, iki 3 „MySQL“ duomenų bazės, aprūpintos „MariaDB“, kasdieninės atsarginės kopijos ir pradinis valdymo skydelis (atsiprašome, nėra nemokamo „cPanel“). Paslaugai taip pat trūksta svetainių kūrimo priemonės ir įdiegimo vienu spustelėjimu, todėl jūs patys galite atlikti šias užduotis.

Funkcijų sąraše yra punktas, kuris sako: „Nėra naujų svetainių skelbimų“. Tai reiškia, kad jie nededa skelbimų mažo pralaidumo svetainėse, o tai atrodo pakankamai teisinga. Kai jūsų svetainė sulaukia daug lankytojų, nemokama kelionė baigiasi ir jūs mokate už atnaujinimą, arba jūsų puslapiuose pradeda pasirodyti skelbimai..

„FreeHostia“

„FreeHostia“ „Chocolate“ interneto prieglobos planas (taip, tai yra nemokamo plano pavadinimas; kituose planuose yra tokie pavadinimai, kaip „Wildhoney“, „Supernatural“ ir kt.), Leidžia jums sukurti profesionaliai atrodančią svetainę naudodamiesi jos vienu spustelėjimu programų diegimo programa gauti „Joomla“, „WordPress“, „PrestaShop“ ar kitas 50 PHP žiniatinklio programų.

„Chocolate“ plane siūlomi iki 5 priglobtų domenų, 250 MB disko vietos, 6 GB mėnesio srauto, 1 „MySQL“ duomenų bazė (su 10 MB duomenų saugyklos) ir 3 el. Pašto abonementai. „FreeHostia“ naudoja subalansuotą apkrovos grupių platformą duomenų centre, esančiame Steadfast, Čikagoje, JAV. Ši infrastruktūra suteikia fizinę aplinką, reikalingą serveriams veikti visą parą.

„FreeHosting“

„FreeHosting’s“ nemokamas planas siūlo gana standartinį funkcijų rinkinį: 10 GB saugyklos vietos, neišmatuotas pralaidumas, 1 el. pašto paskyra ir daugiakalbis „cPanel“. Tai yra labai populiarus prieglobos paslaugų teikėjas, turintis daugiau nei dešimt metų versle ir daugiau nei 15 000 klientų. Jei jūsų svetainei reikalingos specialios funkcijos, galite nusipirkti priedų su vienkartiniu mokėjimu, o jūsų prieglobos planas išlieka nemokamas.

Tarpas tarp nemokamo ir mokamo plano yra šiek tiek didelis: nuo nulio iki 7,99 USD per mėnesį. Dėl papildomų funkcijų gali būti verta mokėti šį mėnesinį mokestį, nes panaikinami apribojimai ir jūs gaunate greitesnius serverius, daugialypės svetainės talpinimą, automatines atsargines kopijas, žiniatinklio statistiką ir padidintą PHP vykdymo laiką, atmintį ir įkėlimo dydžio apribojimus..

Yra „nemokamas“ geriausias pasirinkimas?

Geriau gali būti „beveik nemokamai“, nebent per daug nesitiki iš savo svetainės. Taip, galite pradėti nemokamai, o vėliau atnaujinti mokamą planą, tačiau būsite priversti prisijungti prie to paties teikėjo arba atlikti visos svetainės perkėlimą, o tam gali prireikti daug pastangų. Kaip jau spėjote atspėti, daugeliu atvejų teikėjai naudojasi savo nemokamais planais kaip masalas, kad pritrauktų jus į mokamas galimybes.

Pradėti svetainę nemokamai yra išties viliojanti, daugiausia dėl to, kad verčiate galvoti, kad nieko neinvestuosite. Bet jūs klystate: leisite laiką. Jei vertinate ir vertinate turinį, kurį planuojate patalpinti savo svetainėje, prieš pradėdami naudotis viena iš nemokamų parinkčių, skirkite laiko nuodugniai juos išanalizuoti..

Apsvarstykite, kiek jie kainuos, kai jūsų svetainė pradės pritraukti lankytojus, ir jūs turite į tai rimtai žiūrėti. Palyginkite šią analizę su prieinamomis interneto prieglobos paslaugomis, kurias apžvelgėme čia. Galų gale, geriausi dalykai gyvenime gali būti nemokami – tiesiog beveik nemokami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map