6 geriausios „Doker“ talpinimo platformos jūsų konteineriams

Priglobkite „Docker“ programas geriausioje debesies platformoje.


„Docker“ yra populiarus „DevOps“ konteinerių kaupimo įrankis. Jis paleidžia jūsų programą talpykloje, naudoja minimalius išteklius, gali būti diegiamas greičiau ir gali greitai mastelį.

Kai dirbate tiesioginėje gamybos aplinkoje, gali būti 100 dokų konteinerių, veikiančių keliose grupėse. Tvarkyti visus konteinerius gali būti skausminga. „Kubernetes“ ir „Docker Swarm“ yra keli sprendimai, skirti valdyti didelius dokų klasterius, tačiau šie sprendimai sukuria daug sudėtingumo ir įgūdžių žinių.

Kodėl turėtumėte švaistyti savo kvalifikuotus išteklius ir laiką tvarkydami dokų konteinerius, kai yra daugybė dokų prieglobos platformų, kurios gali tuo pasirūpinti. Ekspertui perkeldami prieglobos galvos skausmą, jūs sutelksite dėmesį į savo pagrindinę veiklą.

Čia yra sąrašas populiariausių dokų talpinimo platformų, į kurias turėtumėte atsižvelgti, valdydami dokų konteinerius.

Sloppy.io

Aplaistytas yra greitas, paprastas ir saugus.

Naudodami „Sloppy“, galite per kelias sekundes paleisti kelis dokų konteinerius.

Aplaidus yra vienas iš geriausių variantų, kaip laikyti dokų konteinerius ir paleisti juos per kelias sekundes. Projektas apibrėžtas JSON faile.

Galite naudoti CLI jiems pateikė komandas, nustatytas atidaryti, prižiūrėti ir stebėti dokų konteinerius. Tai taip pat ateina su WEB pagrindu galimybė kurti projektus, lengvai prižiūrėti ir prižiūrėti doko konteinerius.

Naudodamiesi „Sloppy“, jūs turite daugybę galimybių naudoti dokų vaizdus iš viešų vaizdų, esančių dokų stebulėje. Taip pat galite naudoti dokų vaizdus iš bet kurio kito viešai arba privatus registras. Kurdamas programas per jų internetines programas, jis pradės automatiškai rekomenduoti „docker“ vaizdo parinktis, kai tik pradėsite įvesti paveikslėlio pavadinimą..

Ten esančios infrastruktūros konteineriai yra labai prieinamas techninę įrangą, todėl jums nereikės nerimauti, kad konteineris kris. Jie palengvina jūsų „Docker“ konteinerio priežiūrą, nes jame yra dislokavimo, grąžinimo ir nuolatinio tūrio savybės. Talpyklas galite atnaujinti naudodami nulinis prastovos laikas kai jie pradeda kurti naujus konteinerius ir sustabdo senesnius konteinerius po to, kai nauji konteineriai yra paruošti ir veikia.

Jei bet kuriame atnaujinime yra klaida, galite lengvai grįžti į ankstesnę stabilią versiją tik trimis paspaudimais. Duomenys saugomi kaip blokai, kurie paskirstomi keliuose fiziniuose įrenginiuose. Taigi, jums visai nereikia jaudintis, kad prarasite savo duomenis.

Tu gali monitorius visa metrika (procesoriaus naudojimas, tinklo srautas, atminties naudojimas ir kt.) su 5 minučių intervalu. Jei kuri nors iš jūsų programų nepavyksta, ji po kelių patikrinimų iš eilės automatiškai paleidžiama iš naujo, jei ji vis dar neveikia.

Jis taip pat yra iš anksto sukonfigūruotas „GitLab“ CE pavyzdys kuris sukuria konteinerius automatiškai, kai tik paspausite kodo atnaujinimą.

Jelastic

Jelastic yra kelių debesų platforma, kurioje galima talpinti kelis įrankius / rėmus / programas, tokias kaip „Docker“, „Kubernetes“, „Java“, „Ruby“, „Python“, „JavaScript“, „Go“ ir kt. modeliai.

„Jelastic’s Platform“ naudojasi konteinerių pagrindu sukurta virtualizacijos technologija, vadinama Virtuozzo. Naudodamas „Virtuozzo“, jis gali paleisti kelias virtualias mašinas ir konteinerius viename serveryje.

Kelių debesų prieinamumas yra svarbiausias „Jelastic“ platformos bruožas. Galite talpinti dokų konteinerius keliose debesies parinktyse („PaaS“, „Caas“).

Vienu paspaudimu jame pateikiami iš anksto sukonfigūruoti dokkerizuoti sprendimai. Galite pasirinkti nustatyti autonominį dokų variklį arba paleisti dokininkų spiečių grupę. Jis ateina su prieinamomis kainomis pagrįstam vartojimui, kuris leidžia mokėti tik už naudojimąsi per einamieji pinigai kainodaros modelis.

Vartotojo sąsaja yra tokia paprasta, kad sąrankos kūrimas, bandymas, gamybos aplinka keliais paspaudimais per kelias sekundes.

Jelastic Docker priegloba

„Jelastic“ gali automatiškai mastuoti vertikaliai arba horizontaliai, atsižvelgiant į jūsų reikalavimus.

Tai yra dar keli svarbiausi bruožai:

 • Draugiška vartotojo sąsaja su „ssh“ prieiga
 • Teikia skirtingas vartotojo sąsajas tiek kūrėjams, tiek administratoriams
 • Palaiko mikro paslaugas ir senas programas
 • Nulinio prastovų diegimas su automatizuotu srauto paskirstymu

Kamatera

Kamatera yra dar viena platforma, teikianti debesų serverius programų prieglobai, valdymui ir stebėjimui.

Kainos yra labai patrauklios. Galite pradėti nuo mažiau nei 4 USD per mėnesį.

Pabrėžia

 • Nėra vieno nesėkmės taško. 99,95% garantuojamas veikimo laikas
 • Teikia 24 × 7 techninę paramą
 • Įdiekite debesų infrastruktūrą per mažiau nei 60 sekundžių
 • Greitas mastelio didinimas aukštyn ir žemyn
 • Įperkama kaina
 • Nereikia techninės priežiūros
 • Jokio nustatymo mokesčio, jokio įsipareigojimo, bet kada atšaukite

„Amazon ECS“

„Amazon“ elastinių konteinerių tarnyba („Amazon ECS“) yra labai keičiama konteinerių paslauga su dokų palaikymu. Jis naudojamas kaupti jūsų programas AWS. Tai suteikia „Windows“ suderinamumą ir palaiko „Windows“ konteinerių valdymą.

Jis naudoja „AWS Fargate“ tarnyba, skirta diegti ir valdyti dokų konteinerius. „AWS Fargate“ rūpinasi serverių aprūpinimu, grupių tvarkymu ir orkestravimu; jums nereikia dėl jų jaudintis; jums tiesiog reikia sutelkti dėmesį į išteklių valdymą.

„Amazon ECS“ labai lengva atnaujinti sudėtinius rodinius į naujas versijas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įkelti naujos ECS versijos taikymo užduoties apibrėžimą; jis paleis naujus konteinerius su nauju atvaizdu ir sustabdys senesnius konteinerius. Konteineriai registruojami ir išregistruojami automatiškai.

AWS debesies žemėlapis padeda „Amazon ECS“ atrasti ir sujungti konteinerius vienas su kitu. Tai padeda padidinti programų prieinamumą. Tai palaiko abu monolitinis ir mikro paslaugų architektūra, taigi jis gali sudėti į bet kurios architektūros programas.

Jūs mokate tik už naudojamus išteklius.

Žemiau yra keletas papildomų funkcijų:

 • Užtikrina saugumą naudojant „Amazon IAM“ ir „Amazon VPC“
 • Veikia „Amazon EC2“ taškiniai egzemplioriai, kad būtų optimizuotos išlaidos
 • Tai gali lengvai sudėti mašininio mokymosi modelius mokymui ir išvadoms
 • Lengva integruoti su AWS paslaugomis

Stebėjimui naudojama keletas kitų AWS paslaugų, tokių kaip AWS CloudWatch, AWS ELB apkrovos balansavimui ir kt..

„Microsoft Azure“

„Microsoft Azure“ yra antras pagal dydį debesų paslaugų teikėjas po AWS. Azure taip pat teikia paslaugas, skirtas priglobti „Docker“ konteinerius savo platformoje.

Galite orkestruoti konteinerius visoje 29 regionai viešame debesyje. Galite lengvai perkelti savo ASP.NET paraiškos ant žydros dėžės konteinerių.

„Microsoft Azure“ pasiūlymai „Azure Kubernetes“ tarnyba (AKS) lengvai diegti ir valdyti sudėtines programas. „Azure Active Directory“ naudojamas išplėstiniam tapatybės ir prieigos valdymui. Naudojant „Azure“ programų tarnyba, taip pat galite įdiegti pasirinktinį „Windows“ konteinerį Azure. „Azure“ prekyvietė turi daugybę paruoštų dokų programų, esančių Azure.

„Azure Marketplace“ dokininkas

„Azure Monitor“ aktyviai stebi konteinerių veikimą ir jų prieinamumą.

Keletas populiarių jo siūlomų funkcijų:

 • Tiesiogiai sąveikauja su „Docker“, todėl pašalinamas sudėtingumas ir nereikalingos papildomos API
 • Užtikrina įmonės lygio apsaugą, norint paleisti šiuolaikiškas ir tradicines „Linux“ ar „Windows“ programas dokų dėžutėje
 • Pateikia pasirinktinį „Linux“ paskirstymą, kad užtikrintų geriausią dokininkų patirtį
 • Neišnaudotų ir nesveikų indų savaiminio valymo ir gydymo priemonė
 • Vykdo dokų diagnostikos scenarijų, kad informuotų doko aptarnavimo personalą, jei klaidos ataskaitoje kilo kokių nors problemų
 • Palaiko tradicines programas ir mikro paslaugas

„HostPresto“

„HostPresto“ yra viena iš pirmųjų JK kompanijų, pateikusių dokų konteinerių talpinimo platformą ir paslaugas.

„Hostpresto“ svetainėje ypač greitas debesis, labai greitai ir lengvai galite sukurti ir paleisti dokų konteinerius. Užuot paleidę ir stebėję dokų konteinerius, galite sutelkti dėmesį į kitus svarbius dalykus, tokius kaip pajėgumų planavimas, išteklių paskirstymas.

Atsižvelgiant į vartotojo poreikius, galite paleisti dokų konteinerius ir lengvai juos pakeisti. Tai taip pat padeda pagreitinti jūsų plėtrą, nes leidžia dažnai stumti kodo atnaujinimus dokų konteineriuose. Kai naujas narys prisijungia prie komandos, jam / jai tiesiog reikia sugalvoti kūrimo doko konteinerį ir jis bus paruoštas per kelias sekundes, kad jis galėtų pradėti vystymo darbą.

Paskirtas JK palaikymo komanda yra prieinamas jums, norint padėti išspręsti klausimus. Jei esate JK regione, „Docker“ talpyklų talpinimas „HostPresto“ yra vienas iš geriausių variantų.

„HostPresto“ teikia: 30 dienų pinigų grąžinimo garantija jei nesate patenkintas gauta paslauga ir palaikymu. Be to, tai suteikia neribotas pralaidumas į konteinerinę programą be jokio papildomo naudojimo mokesčio.

Išvada

Tai yra protingas sprendimas priglobti dokų konteinerius bet kurioje iš aukščiau paminėtų dokų prieglobos platformų ir pamiršti apie konteinerių paleidimą, diegimą ir valdymą..

ŽENKLAI:

 • Dokininkas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map