6 geriausios jūsų verslui „Ghost Publishing“ hostingo platformos

Tinklaraščių rašymas dar niekada nebuvo toks paprastas, nes daugybė pasirinkimo galimybių yra prieinamos šiomis dienomis. 


Jei norite suburti plačią auditoriją, šviesdami ir informuodami juos apie jūsų verslo pasiūlymus, internetiniai dienoraščiai vis dar laikomi raktu. Natūralus pasiekiamumas išlieka dominuojančiu srauto šaltiniu, ir tikėtina, kad įmonės, kurios dažnai tinklaraščius rašo gauti 97 proc. daugiau nuorodų į jų svetaines.

Taigi, jei apsisprendėte pradėti rašyti internetinius dienoraščius, yra tiek daug variantų, iš kurių galite rinktis – „WordPress“, Vaiduoklis, Joomla ir kt.

Bet kaip žinoti, kuris iš jų tau labiausiai tiktų?

Šiais laikais „Ghost“ įgauna greitą pagreitį, kad galėtų tapti viena iš geriausios „WordPress“ alternatyvos. Čia siūloma skelbti turinį neužterštoje atmosferoje, kur jūs nesiblaškote dėl daugybės funkcijų, kurių jums nereikia. Jei norite išvengti sumaišymo su papildiniais, kurių reikia SEO, socialiniam bendrinimui, formoms ir kt. Palaikyti., pabandykite „Ghost“

Kas yra vaiduoklis?

Nebijok!

Vaiduoklis yra atvirojo kodo tinklaraščių platforma.

Visų pirma jis sutelktas į užkulisių veiklos valdymą ir prižiūri kitą turinį bei įrašus. Tai pagerina bendrą internetinių dienoraščių rašymo patirtį, pradedant rašymu ir redagavimu bei baigiant leidyba. 

Platforma naudoja „Node.js runtime“ aplinką, kad pasiektų greitą našumą nei „WordPress“, naudodama gremėzdiškus PHP kodus. Tai taupo jus nuo papildomų funkcijų, atitraukiančių darbo vietą, blaškymo, todėl galite visiškai susitelkti ties rašymu, kad pradėtumėte savo kūrybiškumą. 

Greitai ištirkime kai kurias funkcijas.

Integruotas SEO ir socialinis pasidalinimas

Turinio kūrimas ir jo publikavimas nėra pakankamas, atsižvelgiant į didžiulę konkurenciją. Turinio platinimas yra nepaprastai svarbus, todėl jis siekia plačios auditorijos, kad gautų iš to pelną. 

Padidinkite savo tinklaraščių matomumą naudodamiesi integruotu SEO, kurį siūlo „Ghost“. Kitaip nei „WordPress“, jums nereikia jokių SEO papildinių. Be to, joje yra bendro naudojimo funkcijų, kad galėtumėte platinti savo turinį tokiose populiariose platformose kaip Twitter, Facebook ir kt.

„Ghost“ taip pat teikia įmontuotus „Google AMP“ puslapius, XML svetainių schemas, kanonines žymas, mikro formatus, optimizuotus URL, žymas „Facebook Open Graph“, „Twitter“ kortelių palaikymą ir semantinį žymėjimą. 

Greitesnis pasirodymas

„Node.js“ yra moderni ir greita technologijų kamino rūšis, galinti valdyti „Ghost“. Dėl to jis siūlo 19 kartų greitesnį našumą nei „WordPress“. Tai reiškia, kad į kiekvieną „WordPress“ atsakymą „Ghost“ gali atsakyti į 19 užklausų. Taigi, tai sustiprina SEO ir skatina išmaniųjų telefonų vartotojų įsitraukimą. 

Vieninga integracija

Norite integruoti savo tinklaraščius su kitomis darbo eigomis ir įrankiais?

Vaiduoklis jus uždengė!

Galite integruoti jį su tokiais įrankiais kaip „Google AMP“, „Google Analytics“, „Slack“, „YouTube“ ir kt. 

Jos pasiūlymai yra ne tik internetiniai dienoraščiai, nes tai yra REST JSON API, turinti lanksčią ir tvirtą architektūrą. Taigi galite išplėsti, pritaikyti ir modifikuoti pagal savo poreikius. 

Ar tai begalvis CMS?

„Ghost“ naudoja begalę CMS architektūros, kur visas dėmesys skiriamas turinio darbo eigos palengvinimui ir turinio kūrėjams skirtai administracinei sąsajai. Tai prieštarauja tradicinei CMS, pabrėžiant pristatymo sluoksnius, svetainės struktūrą, dizainą, šablonus ir pan. 

Begalių CMS priėmimas didėja nepaprastai greitai ir, kaip prognozuojama, iki 2021 m. Padvigubės, o 63 proc. Jos vartotojų jau mėgsta tai, kaip rašoma „Contentstack“. Taigi jo įtraukimas į „Ghost“ išskiria iš kitų ir reiškia kitą CMS evoliuciją.  

Tai leidžia pasirinkti projektavimo technologiją, kurios jums gali prireikti, svetainės generatorių ar kitas sistemas, kad būtų galima formuoti „Ghost“ tinklaraščio pristatymo sluoksnį. Galite sklandžiai kurti savo svetainę programavimo kalba, pavyzdžiui, „Python“, „Javascript“, „Swift“ ir kt., Galintys vykdyti API užklausas duomenims gauti.. 

Skirtumas tarp „Ghost“ ir „WordPress“

Nors „Ghost“ ir „WordPress“ yra atvirojo kodo CMS, dienoraščių rašymui pirmoji turi pranašumo. Nors „WordPress“ padeda svetainių savininkams kurti ir patenkinti visos jų svetainės poreikius, „Ghost“ teikia tik profesionalius tinklaraščių rašymo įrankius, kad sklandžiai vyktų jūsų turinio valdymo bangos..

Jei norite, kad jūsų svetainės poreikius tvarkytų platforma, o publikavimas yra tik dar vienas jums reikalavimas, gali pakakti „WordPress“. Bet jei esate nuoširdus leidėjas, norintis sumažinti triukšmą ir ieškantis saugaus ir našaus sprendimo visiems jūsų leidybos poreikiams, „Ghost“ yra būdas!

Vaiduoklį galima nemokamai atsisiųsti ir naudoti. Galite gauti savo pasirinktą debesies VM ir patys nustatyti. Tačiau tam reikia serverio administravimo įgūdžių ir nuolatinės priežiūros. Kitas variantas yra samdyti laisvai samdomas darbuotojas nustatyti tau. 

Bet, jei nenorite gaišti laiko patys tvarkydami „Ghost“ platformos, galite kreiptis į tai valdoma prieglobos platforma. Panagrinėkime juos.

Vaiduoklis

Ar žinojai ir „Ghost“ siūlomą prieglobos sprendimą?

Teisingai. Galite naudoti jų prieglobos platformą, norėdami paleisti savo „Ghost“ tinklaraštį ir svetainę.

Apdovanotas pažangiomis leidybos technologijomis, Vaiduoklis yra galinga platforma, padėsianti pradėti pelningą verslą. Nuo tinklaraščių ir informacinių biuletenių iki mokėjimų ir narystės, atvirojo kodo publikavimo sprendimas pritraukė jus!  

Čia siūlomi modernūs įrankiai ir funkcijos, sukurti atsižvelgiant į būsimus poreikius. Jo turtingas redaktorius su pažįstama aplinka suteikia neprilygstamą rašymo patirtį. Į savo turinį galite sklandžiai įtraukti dinaminius blokus, tokius kaip vaizdai, vaizdo įrašai, įdėjimai ir žymėjimas. Naudodami patikimą žymėjimo funkciją, galite suskirstyti turinį ir dinaminį maršrutizavimą į kategorijas taip, kaip norite. 

Suplanuokite savo turinį naudodami redakcinį kalendorių, kad nustatytumėte paskelbimo datą ir laiką. Panaudokite įmontuotą SEO, automatinius metaduomenis, kanonines žymas ir XML svetainių schemas kartu su pagreitinta puslapio įkėlimu. Paskirstykite turinį „Facebook“, „Twitter“ ir kt., Kad padidintumėte matomumą ir integruotumėte svetainę su savo mėgstamais įrankiais.  

„Ghost“ siūlo pramonės lygio saugumą su SSL sertifikavimu, pavienėmis programomis, apsauga nuo kurorto ir ugniasienėmis, kad būtų išvengta galimo saugumo pažeidimo. 

„FastComet“

Kuras savo verslą „FastComet“ pasidalyti savo kūryba su pasauliu. Ar tai būtų atlikimas, ar savybės; platforma niekada nenustos stebinti! Tai taip pat siūlo domenų perkėlimą nemokamai, o bendras procesas yra lengvas ir greitas.

„FastComet“ yra SSD prieglobos paslaugų teikėjas, leidžiantis pasiekti savo duomenų bazę ir failus 300% greičiau nei ne SSD prieglobos platformos. Tai taip pat suteikia nemokamą perkėlimą, perkeliantį visus savo el. Laiškus ir kitus duomenis. Išplėskite savo tikslinės auditorijos pasiekiamumą nemokamai platindami aukštos kokybės turinį naudodami „Cloudflare CDN“. 

Galingas prieglobos valdiklis „cPanel“ suteikia „FastCloud“ galimybę lengvai ir greitai valdyti „spustelėkite ir spustelėkite“ prieglobos sąskaitą. Be to, saugokite savo duomenis naudodamiesi nemokamomis atsarginėmis kopijomis, kurias teikia kasdien arba kas savaitę. Jei įstrigote viduryje, nepanikuokite! Kreipkitės į juos naudodamiesi nemokama technine pagalba visą parą.

„FastCloud“ siūlo „FastGuard“ apsaugą, kuri apsaugo jūsų svetainę nuo kenkėjiškos veiklos ir iš anksto informuoja. Jo saugos sluoksnį sudaro sąskaitos izoliacija, apsauga nuo žiaurios jėgos, SSL šifravimas, kenkėjiškų programų nuskaitymas, DDoS aptikimas ir kt.. 

A2 talpinimas

Mėgaukitės neįtikėtinu našumu ir patikimumu A2 talpinimas skelbti savo turinį, jį platinti ir tvarkyti taip, kaip norite. Jis priglobia jūsų „Ghost“ svetainę savo veiksmingoje platformoje „SwiftServer“ ir padidina jūsų puslapio įkėlimo greitį 20 kartų greičiau.. 

Net antras vėlavimas įkelti puslapį gali paveikti jūsų SEO reitingą, atmetimo rodiklį ar konversiją. Bet naudodamiesi A2 priegloba, jūs galite pasiekti labai greitą našumą kartu su nemokamu SSD. 

A2 priegloba žada 99,9% darbo laiko, įsitikindama, kad jūsų serveris veikia visu greičiu ir naudodamasi pramonės standartų praktika, aukščiausio lygio duomenų centrais ir naujausiomis saugumo priemonėmis. Jei susidursite su kokiais nors sunkumais, jos techninė pagalba 24/7/365 komanda sulaukė jūsų palaikymo.

Galite pasirinkti priglobti savo „Ghost“ svetainę viename iš jų keturių duomenų centrų.

 • Mičiganas, JAV
 • Arizonoje, JAV
 • Amsterdamas
 • Singapūras

„NodeChef“

Ieškote prieinamos, tačiau profesionalios „Ghost“ prieglobos platformos, kuri patenkintų jūsų turinio valdymo reikalavimus?

Bandyti „NodeChef“.

„NodeChef“ prietaisų skydelyje yra paprasta vartotojo sąsaja, skirta įkelti ir pašalinti temas. Turėdami omenyje savo verslo augimą laikui bėgant, jie suteikia automatinio mastelio didinimo infrastruktūrą. Taigi, nesijaudinkite dėl srauto smaigalio.

„NodeChef“ siūlo nemokamą SSL sertifikatą, kurio galite paprašyti ir įdiegti iš savo prietaisų skydelio. Kasdien automatiškai sukuria atsarginę duomenų kopiją ir siūlo galingą serverį, kurį sudaro vietinis SSD, kad užtikrintų neprilygstamą našumą. 

Pradėkite naudotis „NodeChef“ už bazinę 10 USD / mėn. Kainą ir mėgaukitės 5 GB S3 failų saugykla, 1 GB „MySQL“ saugykla, 100 tūkst. Puslapių peržiūra, el. Laiškų siuntimu, tinkintu domenu ir vienu spustelėjimu diegdami turėdami visus savo duomenis.. 

„DigitalOcean“

Įdiekite „Ghost“ į „DigitalOcean“ naudodami a programa vienu paspaudimu.

Jis prasideda nuo 5 USD / mėn.

Turėdami šį planą gausite 1 GB / 1 procesorių, 25 GB SSD, 1 TB perkėlimą. Jums tinka suprasti, kaip „Ghost“ veikia pristatydamas savo kūrybinius raštus, ir pasidalinti ja su pasauliu. Tačiau, kai jau esate susipažinę su tuo, galite pasirinkti aukštesnius planus, kad kuo geriau išnaudotumėte.

„Google Cloud“

Pasinaudokite puikiu našumu ir saugumu paleisdami „Ghost“, sertifikuotą „Bitnami“ „Google Cloud“.

„Bitnami“ patvirtina visų vaizdų, kuriuos galite naudoti savo svetainėje, autentiškumą ir saugumą. Tai taip pat užtikrina, kad atvaizdai būtų supakuoti laikantis pramonės standartų praktikos ir būtų atnaujinti siekiant geresnio našumo. 

„Google Cloud“ yra pasauliniai duomenų centrai, kurie suteikia jums galimybę priglobti savo tinklaraštį šalia jūsų tikslinių vartotojų.

Išvada

„Ghost“ reiškia idėją pasiūlyti vientisą turinio valdymo patirtį, kad būtų naudinga šiuolaikiniam verslui. Paskelbkite aukštos kokybės turinį per bet kurią iš aukščiau paminėtų „Ghost“ prieglobos platformų ir būkite pasiruošę pastebėti teigiamą jūsų buvimo internete, prekės ženklo, pardavimų ir pajamų skirtumus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map