7 geriausi „Drupal“ priegloba mažoms ir didelėms svetainėms

„Drupal“ – ne tokia populiari kaip „WordPress“, tačiau ji lygiai taip pat gali sukurti patikimą ir saugią jūsų verslo svetainę. Nesvarbu, ar norite publikuoti didelį kiekį turinio, ar parduoti produktus skaitmeninėje parduotuvėje, „Drupal“ gali būti protingas pasirinkimas kaip turinio valdymo sistema (CMS)..


Kas yra Drupal?

Jei jums įdomu – Drupalis yra atvirojo kodo CMS, veikianti PHP. Tai nemokama ir platinama pagal GNU bendrąją viešąją licenciją. „Drupal“ buvo sukurtas 2000 m. Kaip būdas kurti mažas svetaines. Šiandien ji yra 8 versijos leidime ir naudoja 2,3% pasaulio svetainių.

Drupalis užima 3 vietą populiariausių CMS pasaulyje sąraše, kuriame „WordPress“ ir „Joomla“ užima 2 populiariausias vietas. Tai užima 4,7% rinkos, stebima daugiau nei 577 000 aktyvių svetainių. Tai gali būti nelengva išmokti atsitiktiniams vartotojams. Tai reikalauja pagrindinių žinių apie PHP ir interneto plėtrą, todėl nėra tokia patogi vartotojui kaip „WordPress“. Tačiau atnaujinta jo versija patobulėjo dėl patogumo naudoti ir lankstumo.

„Drupal“ pranašumas yra jo saugumas, todėl didelės įmonės, tokios kaip „Verizon“, „Cisco“ ir „Infusionsoft“, naudoja „Drupal“ savo svetainėse. Vyriausybės agentūros, tokios kaip Londonas ir Los Andželo miesto rotušė, taip pat remiasi „Drupal“ saugumo sistema.

Be to, kad „Drupal“ sistema yra saugi, ji skirta ir sudėtingesnėms turinio struktūroms tvarkyti. Tai leidžia keliems vartotojams dalytis ir bendradarbiauti platformoje, todėl turinio darbo eiga tampa sklandesnė.

Geriausia „Drupal“ interneto prieglobos platforma

Jei norite paleisti „Drupal“, tada būtina pasirinkti tinkamą žiniatinklio prieglobą, siūlančią „Drupal“ optimizavimą. Jei dar nesate susipažinę su sistema ar jums reikia pagalbos, tai padėtų, jei jūsų žiniatinklio priegloba galėtų jums padėti.

Ištirkime kelias geriausias prieglobos platformas, skirtas priglobti jūsų „Drupal“ svetaines.

Platform.sh

Platform.sh siūlo nepriekaištingą interneto prieglobą greitai ir saugiai „Drupal“ svetainėms. Kai kurios „Drupal“ interneto svetainių talpinimo funkcijos platformoje.sh apima:

 • Integruotas kompozitorius
 • „Drupal“ konsolė ir „Drush“ palaikymas
 • Tvarko CDN
 • Naudojama SSD
 • „Git“ API

Galite išbandyti „Platform.sh“ prieglobą naudodami nemokamą bandomąją versiją, po kurios plėtros planai prasideda nuo 10 USD / mėn. Yra „Professional“ (50 USD / mėn. / Projektas) ir „Enterprise“ (1250 USD / mėn. / Projektas) planas, jei norite išplėsti savo svetainės srautą.

„SiteGround“

„SiteGround“ yra greito interneto svetainių prieglobos lyderė. „Drupal“ siūlo tokios pat kokybės prieglobą. „Drupal“ žiniatinklio prieglobos planas prasideda nuo 3,95 USD / mėn.

Gavę „Drupal“ svetainę, gausite:

 • Aukščiausios kokybės hostingas su patogia sąranka
 • Žiniatinklio kūrimo įrankiai, veikiantys atskirai „Drupal“
 • 24/7 darbo laikas ir kasdienis svetainės atsarginių kopijų kūrimas

A2 talpinimas

A2 talpinimas siūlo 20X spartesnį „Drupal“ prieglobą už tris prieinamus paketus, pradedant nuo 3,92 USD / mėn. „Drupal“ yra iš anksto įdiegtas su A2 prieglobos planu ir yra optimizuotas greičiui ir našumui.

Štai ką jūs gaunate su A2 prieglobos planais:

Lite – 3,92 USD / mėn„Swift“ – 4,90 USD / mėn„Turbo“ – 9,31 USD / mėn
1 svetainėNeribotas tinklapisNeribotas tinklapis
5 duomenų bazėsNeribota duomenų bazėNeribota duomenų bazė
Neribota saugyklaNeribota saugyklaNeribota saugykla
Neribotas perkėlimasNeribotas perkėlimasNeribotas perkėlimas
cPanel valdymo pultascPanel valdymo pultascPanel valdymo pultas
Nemokamas SSL & SSDNemokamas SSL & SSDNemokamas SSL & SSD
Laisvas & Lengvas svetainės perkėlimasLaisvas & Lengvas svetainės perkėlimasLaisvas & Lengvas svetainės perkėlimas
„Turbo“ (iki 20X greitesnis)

inMotion priegloba

inMotion priegloba turi pagrindinį ir išplėstinį „Drupal“ svetainių prieglobos planą. Abi jos apima prieigą prie „Drupal“ vadovėlių ir vadovų.

Pagrindiniam planui „InMotion“ priegloba „Drupal“ kainuoja 6,39 USD / mėn. Ir apima:

 • Nemokamas SSD
 • Nemokamas domenas
 • Neribota vieta diske
 • Spustelėkite „Application Installer“
 • Nemokamas svetainių perkėlimas

Išplėstinis planas, kuris teikia „Virtual Private Server“ prieglobą, prasideda nuo 29,19 USD / mėn. Tai įeina:

 • 4 GB – 8 GB RAM
 • 75 – 260 GB saugykla
 • 4TB – 6TB pralaidumas
 • 3 – 5 IP adresai

Debesys

Debesys pasiūlykite valdytą „Drupal“ prieglobą. Galite pasirinkti priglobti savo svetainę „Google Cloud“, AWS, „DigitalOcean“, „Linode“ ir „Vultr“. Jei turite kelias parinktis, galite pasirinkti priglobti savo svetainę šalia tikslinės auditorijos.

„Cloudflare“ optimizuoja serverius, kad turinys būtų teikiamas greičiau ir saugiau nuo internetinių grėsmių. Kai kurios funkcijos apima:

 • PHP 7 paruoštas
 • Integruota talpykla
 • HTTP / 2 palaikymas
 • Nemokamas SSL
 • Atsarginė kopija
 • Dviejų veiksnių autentifikavimas

ir puiki pagalba atsakant į jūsų klausimus.

Panteonas

Panteonas teigia, kad yra „geriausias savo klasėje“ „Drupal“ ir „WordPress“ priegloba, turinti galimybę išplėsti bet kurios svetainės turinį, teikiant greitą turinio pristatymą. Tarp jos išskirtinių savybių yra valdomas HTTPS, automatinis sistemos administratorius ir atsparus nelaimėms veiksnumas. Prieš pradėdami vykdyti mokamus planus, galite prisiregistruoti prie nemokamos demonstracinės sąskaitos.

Panteonas yra paruoštas verslui ir juo pasitiki „tableau“, „Yale“, „apigee“ ir daugelis kitų.

Rošenas

Rošenas gali priglobti jūsų „Drupal“ svetainę ir užtikrinti jos sėkmę teikiant puikų palaikymą ir klientų aptarnavimą. Padedama svetainių migracija ir įtraukimas yra įtraukti į „Rochen“ „Drupal“ žiniatinklio prieglobos paketą.

Klientai gali pasirinkti tarp bendrojo prieglobos (prasideda nuo 4,95 USD / mėn.) Arba valdomo debesies serverio (prasideda nuo 200 USD / mėn.).

Išvada

„Drupal“ gali būti ne taip paprasta naudoti kaip „WordPress“, tačiau tai yra galingas įrankis, skirtas sudėtingesnio turinio svetainėms valdyti. Jos saugumas yra nė kiek nereikšmingas, taigi, jei tai yra pagrindinis rūpestis, geriausia naudoti šią sistemą.

Dėl šios priežasties jums reikės prieglobos paketo, kuris palaikytų „Drupal“ funkcijas. Jei turite biudžetą, pakaks naudotis „SiteGround“ ar „A2 Hosting“.

ŽENKLAI:

 • Drupalis

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map