7 geriausia perpardavėjų prieglobos platforma jūsų sekančiam verslui

Vykdyti žiniatinklio prieglobos verslą yra gana pelninga, tačiau jį įsteigti nuo nulio nėra lengviausia.


Procesas yra gana sudėtingas, ir jūs turėtumėte tvarkyti duomenų centrus, kad jis veiktų. Trumpai tariant, tai yra tikras verslas ir reikalauja daug laiko ir pastangų.

Tačiau, jei jūs ieškote kažko panašaus, tačiau nenorite skirti tam beprotiškai daug laiko ir pastangų, turiu jums sprendimą. Tai vadinama perpardavėjų priegloba.

Lengviausias perpardavėjų prieglobos paaiškinimas būtų toks: jūs perkate pakankamai serverio galios (erdvės / pralaidumo) iš patikimo prieglobos paslaugų teikėjo ir tada siūlote tai tiesiogiai klientams, tarsi jūs pats esate žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas. Tokiu būdu galite parduoti prieglobos paslaugas iš tikrųjų neturėdami jokių duomenų centrų. Jūs tiesiog naudojatės galia Balta etiketė.

Vykdydami šį procesą jūs taip pat uždirbate nemažas pajamas ir kuriate verslą. Šio tipo verslas gali būti padidintas iki įspūdingo lygio ir galėsite mėgautis pusiau pasyvių pajamų srautu.

Taip pat yra dalykų, kuriuos reikia atsiminti renkantis prieglobos paslaugų teikėją, iš kurio pirksite serverio išteklius. Kai kurie iš jų aptariami toliau.

Uptime rezultatas

Tikriausiai pats svarbiausias dalykas, kurį reikia įtraukti į kontrolinį sąrašą renkantis prieglobos platformą, yra labai svarbus. Turite pasirinkti tokį, kuris veikia 24 × 7, pastatytas ant galingų serverių ir turintis patikimus tinklo ryšius.

Kad viskas būtų paprasčiau, norėtumėte ieškoti prieglobos paslaugų teikėjų, kurių minimalus veikimo laikas yra 99,5%. Viskas, kas bus žemiau, apsunkins jus ir jūsų klientus.

Pagalba klientams

Yra daugybė galimybių, kad kažkas gali suklysti arba tam tikru metu įstrigti, todėl būtina turėti patikimą techninę pagalbą. Idealiai tinka tai, kas veikia 24 × 7 ir turi skirtingas prisijungimo galimybes, pavyzdžiui, telefoną, el. Paštą ir tiesioginį pokalbį.

Visą parą palaikymo sistema yra svarbi, kai gyvenate kitoje laiko juostoje.

Priežiūra

Reguliarios priežiūros rutina yra būtina ieškoti prieglobos paslaugų teikėjo. Jie turėtų laiku atnaujinti aparatinę įrangą, atnaujinti programinę įrangą, patikrinti serverį ir atlikti saugos pataisas.

Saugumas

Nesvarbu, koks griežtas saugumas, visada bus bent nedidelė tikimybė, kad jis bus nulaužtas ar juo bus galima manipuliuoti. Kad būtų kuo didesnė tikimybė, kad jo nepatirsite, svarbu pasirinkti hostingo teikėją, kuris daug dėmesio skiria saugumui..

Pažiūrėję į tai, pereikime į sąrašą.

A2Namas

Su ypač patikimais serveriais, A2Namas siūlo labai greitą paslaugą jums ir jūsų klientams. Jų parinktis „Turbo serveriai“ padeda 20-ies kartų protauti greičiau įkeliami puslapiai, ir tai vienas geriausių rinkoje.

Galite tikėtis 99,9% neveiklumo garantijos ir serverio, kuris vargu ar sukelia žagsulį. Per daugelį metų jie laimėjo keletą apdovanojimų, ir tai tik dėl puikaus aptarnavimo. Jų serveriai yra optimizuoti greičiu, ir jūs galite laisvai pasirinkti norimą serverio vietą kartu su nemokamais SSD.

Be to, „Web Host Manager“ (WHM) valdymo skydelio dėka jis yra patogus kūrėjams ir juo lengva naudotis. Gaunate 24 × 7 paramą iš komandos, kuri yra pakankamai gerai išmananti ir kvalifikuota spręsti bet kokias technines problemas.

Būtų gėda, jei pasakyčiau, kad šis priegloba kainuoja rankai ir kojai. Laimei, taip nėra. Jų pradinis planas yra tik 9,80 USD / mėn.

„SiteGround“

Aš jau sakiau tai anksčiau ir vėl sakysiu, „SiteGround“, Apskritai, yra vienas iš mano mėgstamiausių prieglobos paslaugų teikėjų. Aš buvau su jais metų metus ir niekada nejutau poreikio pereiti į kitą įmonę. Jie yra TAI geri, ypač jų palaikymo komanda.

Už mažiau nei 15 USD / mėnesį gausite jų perpardavėjo „GoGeek“ prieglobos planą, kuriame siūloma 40 GB internetinės erdvės. Jūs taip pat gaunate:

 • Neišmatuotas eismas
 • Neribotas svetainių skaičius
 • Neribota el. Pašto paskyra
 • Prioritetas 24 × 7 parama
 • Pridėkite savo narių bendradarbių paskyras.
 • Nemokamas SSL
 • „Cloudflare“ CDN integracija

Savo klientams galite pasiūlyti visą „White Label“ prieglobos versiją be jokio „SiteGround“ prekės ženklo. Apskritai, yra tiek daug daugiau šio prieglobos paslaugų teikėjo funkcijų, kurios jūsų verslui suteiks daug daugiau naudos.

„InMotion“ talpinimas

Su nemokamais SSD, SSL, „cPanel“ ir WHMCS, „InMotion“ talpinimas yra toks pat geras, kaip ir kiti šiame sąraše. Jūs gausite nemokamus pervedimus, puikią 24 × 7 paramą ir neprilygstamą kainą. Jų pradinis lygis kainuoja vos 15,39 USD / mėn. Ir siūlo 800 GB pralaidumo ir 80 GB vietos diske.

Tai patogu kūrėjams ir gausite nemokamas el. Pašto paskyras, neribotų domenų parinktį ir įvairias saugos funkcijas. Jūs visiškai kontroliuojate savo perpardavinėtojo prieglobą ir galite ją pritaikyti pagal savo skonį.

Puiku yra tai, kad jų serveriuose yra įdiegta „Corero“ DDoS apsauga ir „Patchman“ kenkėjiškų programų aptikimas, todėl saugumo sumetimais nereikia jaudintis..

Vardas čekas

Gaunate neišmatuotą pralaidumą ir galite nemokamai naudotis „cPanel“ paskyromis perpardavinėtojui Vardas čekas. Patogu valdyti viską iš vieno prietaisų skydelio ir sklandžiai nustatyti turinio valdymo sistemas kartu su savo vardų serverių kūrimu..

Taip pat galite pridėti neribotą kiekį domenų ir viską apsaugoti naudodami ugniasienes ir antivirusinę programinę įrangą. Be to, naudodamiesi „Web Host Manager“ (WHM) galite lengvai valdyti savo klientų prieglobos paskyras..

Jau neminint to, kad viską galite tinkinti ir susikurti savo atsiskaitymo platformą, naudokite „White Label“ paslaugą. Saugumas ir greitis niekada nėra „Namecheap“ problema, nes tai visada buvo jų pagrindinis dėmesys.

„HostGator“

Daugelį metų „HostGator“ buvo pasirinkimas perpardavinėtojų prieglobai, tačiau tada atsirado kitų variantų, ir jie šiek tiek atsiliko. Bet kas yra įspūdinga, ji vis dar yra viena iš garsiausių ir todėl jai yra vieta šiame sąraše.

Štai keli iš daugelio „HostGator“ perpardavėjų prieglobos naudojimo pranašumų:

 • Neribotas domenų ir el. Pašto abonementų skaičius
 • Garantuojamas 99,9% veikimo laikas
 • Privatūs vardų serveriai, pagrįsti jūsų domenu
 • Nemokama WHMCS kliento valdymo ir atsiskaitymo programinė įranga
 • WHS / cPanel valdymo pultas
 • Kūrėjui draugiškas
 • 24 × 7 techninė pagalba

Galite pradėti nuo 19,95 USD per mėnesį ir susikurti žiniatinklio prieglobos verslą.

Smagratis

Tu gali naudoti Smagratis į „White Label“ ir parduokite jų paslaugas už jūsų pačių kainą, taip pat periodiškai. Jūs turite savo klientų valdymo sritį ir atsiskaitymo sistemą, kad pradėtumėte kauliukus versti nuo žodžio. ��

Be to, galite integruoti juostą į atsiskaitymo sistemą, kad mokėjimai būtų nukreipti tiesiai į jūsų banko sąskaitą. Smagratyje yra nuostabus aptarnaujantis personalas, kuris padės jums bet kuriame proceso etape. Jie galimi 24 x 7, kad galėtų sukurti atsarginę kopiją.

Čia reikia atkreipti dėmesį į tai, kad „Flywheel“ perpardavinėtojų priegloba prieinama kaip bet kurio jų plano priedas. Tai reiškia, kad turėtumėte iš jų pasirinkti žiniatinklio prieglobos planą ir nusipirkti „White Label“ priedą. Priedas kainuoja 99 USD / mėn., Be įprastų mokesčių, kuriuos mokate.

„ResellerClub“

Su „ResellerClub“ „Linux“ perpardavinėtojo priegloba – galite pradėti mokėti tik už 11,39 USD / mėn., Kai apmokestinate trejus metus ir pradėti savo žiniatinklio prieglobos verslą. Nustatyti ir valdyti visas svetaines yra gana paprasta naudojant vieną valdymo skydelį.

Čia yra keletas pagrindinių funkcijų, kurias turite žinoti:

 • Nemokamas WHM ir „cPanel“
 • Programos įdiegimas vienu spustelėjimu naudojant „Softaculous Installer“.
 • Apsaugotas CDN
 • Neribota el. Pašto paskyra
 • Nemokamas perkėlimas iš kito prieglobos paslaugų teikėjo
 • Nesuderinamas serverio greitis

Be to, jūs galite mėgautis patikimu saugumu ir palaikymo komanda, gerai išmanančia bet kokius reikalus.

Išvada

Kaip minėta anksčiau, perpardavinėtojų prieglobos verslo pradžia yra gana pelninga ir tikrai nereikalauja jokių žinių apie raketas. Be jokios abejonės, aukščiau išvardintieji prieglobos paslaugų teikėjai yra tai, ką turėsite pasirinkti iš jūsų, kad gautumėte geriausią įmonės pradžią.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map