7 geriausiai valdomas VPS priegloba mažam ir vidutiniam verslui

Kiekviename sėkmingame versle ateina laikas, kai turite atnaujinti savo išteklius, o priegloba atrodo viena iš pirmųjų.


Kai jūsų verslas tampa vis populiaresnis tarp žmonių, kyla rimtas poreikis atnaujinti prieglobos serverius iš „Shared“ į VPS, kad būtų galima valdyti įeinančių vartotojų skaičių.

Esu tikras, kad žinote, ką per daug naudoja serverio ištekliai jūsų verslui. Jei ne, tada geriau nežinoti, nes tas dalykas žlugdo.

Perėjimas iš „Shared“ į VPS dažnai yra geriausias pasirinkimas, nes jis yra tiesiai tarp „Shared“ ir „Cloud“. Nors „Shared“ nepakanka, „Cloud“ gali būti nebereikalingas nuo šiol, atsižvelgiant į tai, kad visą šį laiką naudojote „Shared“.

Nepaisant to, VPS priegloba yra neabejotinai geriausias pasirinkimas, kai jūs tik išeinate iš bendro naudojimo prieglobos. Galite mėgautis dedikuotų serverio išteklių pranašumais, kad pagerintumėte našumą, ir, svarbiausia, suteikite vartotojams greitą ir neatsiliekamą patirtį..

Prieš eidamas į sąrašą geriausiai valdomo VPS prieglobos, čia pateikiami keli pagrindiniai jo naudojimo pranašumai. ��

Suteikia jums visišką serverio valdymą

Pasirinkę VPS prieglobą, jūs gaunate visišką šakninę prieigą prie serverio. Tai padeda jums būti priekinėje savo serverio sėdynėje ir turėti galimybę ją patobulinti bet kokiu norimu būdu. Pvz., Galite pasirinkti įdiegti bet kokią pasirinktinę programinę įrangą, nelaukdami, kol prieglobos teikėjas ją palaikys.

Padidina jūsų svetainės patikimumą

Bendrai naudojamas priegloba tiesiogine prasme yra tokia frazė: „Jei mirsi, aš mirsiu su tavimi“. Tai reiškia, kad yra galimybių, kad rizikuosite savo svetainės duomenimis, jei kas nors nutiks negerai su kito asmens svetaine tame pačiame serveryje, nes gerai, tai.

Kita vertus, VPS prieglobos serveris yra skirtas tik jūsų svetainei. Jums nereikia jaudintis dėl maisto gaminimo kitose jūsų serverio svetainėse, nes jūs būsite vieninteliai.

Palengvina mastelio keitimą

VPS priegloba suteikia laisvę sklandžiai paskirstyti išteklius augant. Tai yra būtina, kai jūs peržengate serverio apribojimus, kad galėtumėte lengvai jį padidinti be jokių prastovų ar techninių problemų..

Dabar pasinerkime į sąrašą.

A2 talpinimas

Su lengvai naudojamu valdymo skydeliu ir galingu, izoliuotu serveriu, A2 priegloba valdomas VPS priegloba yra sureguliuota taip, kad būtų galima atlikti sunkius darbus. Jį palaiko 99,9% neveiklumo balas ir sumani palaikymo komanda, kuri imsis veiksmų, kai tik jums paskambins.

Kainų planai prasideda tik nuo 25 USD / mėn., O pats pradinis lygis pasižymi nuostabiomis funkcijomis, tokiomis kaip:

 • 4 GB RAM
 • 75 GB atminties
 • Nemokamas SSL ir SSD
 • Pasirinkite prieglobą viename iš jų keturių duomenų centrų – Arizonoje, Mičigane, Amsterdame ir Singapūre

Visuose planuose yra parinktis, vadinama „Turbo Server“, kuri suteikia 20X didesnį greitį, o tai yra gana nuostabu. Jau neminint to, kad A2 priegloba taip pat pabrėžia jų saugumą.

Skystas internetas

Jūs gausite dedikuoto serverio galią ir debesies prieglobos lankstumą naudodami Skystas internetas. Jų VPS talpinimas yra aprūpintas tam tikromis patikimomis saugos savybėmis ir yra gana greitas. Su kiekvienu planu gausite „Cloudflare CDN“, „ServerSecure“ ir „DDoS Attack Protection“ pranašumus..

Puikus dalykas, naudojantis „Liquid Web“ VPS priegloba, yra tai, kad jie siūlo serverių grupes, kurios yra sukurtos pagal užsakymą ir yra skirtos populiarioms programoms, tokioms kaip „WordPress“, „WooCommerce“ ir kt. Jų palaikymo komanda taip pat padeda valdyti viską, kad jums nereikėtų traukti plaukai išsigandę.

„Liquid Web“ kainų planai prasideda nuo 59 USD / mėn.

„HostGator“

„HostGator“ siūlo pilną pritaikymą ir daugybę saugos funkcijų, tokių kaip RAID 10 disko konfigūracija ir ŠVOK įrenginių duomenų centras. Vienu mygtuko paspaudimu galite lengvai pradėti nuo mažų ir mažų.

Išskyrus tai, galite:

 • Priimkite neribotus domenus ir padomenius
 • Pridėti neribotą el. Pašto adresą.
 • Pridėti privačių vardų serverius
 • Kurti duomenų bazes
 • Sukurkite FTP paskyras

„HostGator“ bendradarbiauja su pramonės lyderiais, tokiais kaip „Intel“ ir „AMD“, kad nuolat įvertintų ir palaikytų stabilų jų serverių našumą. Be to, jų palaikymo komanda prieinama visą parą, per pokalbius, telefoną ir el. Paštą.

Pradinio lygio „HostGator“ VPS talpinimo planas kainuoja vos 19,95 USD / mėn.

„DreamHost“

Nuo 10 USD per mėnesį, „DreamHost“ lengva nustatyti ir valdyti. Jame yra daugybė esminių našumo ir saugos funkcijų. Galite mėgautis neribotu pralaidumu ir srautu bei gauti nemokamą SSD, SSL, TLS, el. Pašto ir neribotų domenų parinktį.

Be to, šis prieglobos paslaugų teikėjas užtikrina 100% garantuotą veikimo laiką ir neribotą palaikymą visą parą, kuris išspręs jūsų klausimus akimirksniu. Į kiekvieną planą taip pat įtraukiamos neribotos „MySQL“ duomenų bazės, nes tai yra žiniatinklio duomenų bazių pasaulio namai.

Galiausiai svarbu paminėti, kad jūs taip pat gaunate automatinius programinės įrangos atnaujinimus ir galimybę per 10 sekundžių išmatuoti atmintį ir saugyklą..

OVHcloud

Gana paprasta, tačiau užtikrina puikų našumą, OVHcloud leidžia išties lengvai pakeisti ir pritaikyti VPS prieglobos serverį. Jums leidžiama naudoti visus aparatinės įrangos išteklius savo svetainei (-ėms), taip pat galite gauti pilnavertę administratoriaus prieigą prie savo virtualiojo serverio..

Šis VPS prieglobos serveris gali valdyti neribotą srautą, kurio didžiausias pralaidumas yra 2 GB / s. Tai daug kur bet kuriai svetainei.

Išskyrus tai, jūs gaunate keletą atsarginių kopijų variantų ir įspūdingą veiksnumo rezultatą. „OVHcloud“ kainų planai prasideda nuo vos 5,52 USD / mėn., Kai mokama kasmet. Kaina yra gana maža, palyginti su tuo, ką jie siūlo, taigi, jei kaina yra jūsų pagrindinis suvaržymas, šis prieglobos paslaugų teikėjas gali būti tik tai, ko ieškote.

„Bluehost“

Pastatytas iš pagrindų, naudodamas visas SSD saugyklas, „Bluehost“ yra žinomas vardas prieglobos vietoje. Prisiregistruodami galite mėgautis tokiomis privilegijomis:

 • Lengva nustatyti ir iškart paleisti
 • Nemokamas domeno vardas 1 metams
 • Ypatingas našumas dėl atvirojo kodo technologijos
 • Ištekliai garantuojami naudojant KVM hipervizorių
 • Visavertis valdymo pultas su patobulintomis funkcijomis

Be to, visą parą ir visą parą galite gauti ekspertų pagalbą per įvairias laikmenas. Jei manote, kad tai tinka, tada norėtumėte pradėti nuo jų pradinio lygio plano, kurio kaina yra 15 USD / mėn..

„Greitai“

Kaip rodo pavadinimas, „Greitai“ yra labai greitas, bet taip pat gana prieinamas. Galite pradėti pasirinkę VPS paketą ir pritaikę jį pridėdami saugyklos vietos, RAM ir CPU, kad atitiktų jūsų tikslus.

Čia pateikiamos kelios pagrindinės šio prieglobos teikėjo savybės:

 • Neribotas srautas
 • Garantuojamas 999% veikimo laikas
 • Saugūs ir saugūs JK duomenų centrai
 • Visiška prieiga prie šaknies
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Specialūs ištekliai, garantuojantys stabilumą ir patikimumą
 • 24/7 palaikymas

Galite atsigaivinti ir paleisti jų VPS prieglobą per 55 sekundes. Tai beprotiška, tačiau būtent tai ir reiškia vardas – greitai.

Išvada

Aukščiau pateiktos VPS prieglobos paslaugos padės jums susidoroti su didėjančiu vartotojų skaičiumi ir suteiks jums daug daugiau galimybių valdyti savo išteklius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map