7 geriausios „Jenkins“ prieglobos platformos „mažoms įmonėms“

Leiskite šiai platformai priglobti jūsų „Jenkins“, taigi jūs sutelksite dėmesį į kūrimą ir plėtrą.


Jei esate kūrėjas ar esate „DevOps“ narys, tada labai mažai tikėtina, kad negirdėjote apie tai Jenkinsas.

Tai yra atvirojo kodo automatikos įrankis, padedantis nuolat integruotis ir tęsti pristatymą programinės įrangos cikle. Yra keli papildiniai, kurie padės sukurti ar įdiegti kodą, automatizuoti medžiagą. „Jenkins“ galima įdiegti operacinėje sistemoje „Windows“, „macOS“ arba „UNIX“.

Nuolatinė integracija (CI) yra programinės įrangos kūrimo praktika, kurios metu kūrėjai gali kelis kartus per dieną nukreipti savo kodą į saugyklą. „Jenkins“ yra plačiausiai naudojama priemonė nuolatinei integracijai. Jenkins vaidina labai svarbų vaidmenį valdant CI / CD vamzdynus. Jis nuolat kuria projektus ir juos pristato integruodamas į testavimo ir diegimo technologijas.

Galiu pasakyti, kad „Jenkins“ yra svarbiausia priemonė per visą „DevOps“ gyvavimo ciklą. Taigi labai svarbu Jenkins priglobti patikimoje platformoje. Vykdymas ir valdymas savarankiškai gali tapti labai džiovos procesu, ypač kai jūs pradedate mastelį ir turite kelis būdus, kuriais turite pasirūpinti. Yra keletas „Jenkins“ platformų prieglobos galimybių, kurias galite panaudoti.

Jei esate naujokas ir norite sužinoti Jenkins, tada Peržiūrėkite šį internetinį kursą.

Jei jums tiesiog reikia Jenkins, tuomet galite įdiegti į savo asmeninį kompiuterį ir atlikti darbą. Tačiau dirbdami komandoje ar norėdami prisijungti iš interneto, turite tai priglobti „Cloud“. Vienas iš variantų būtų gauti „debesies“ VM ir įdiegti bei prižiūrėti save ARBA leisti ekspertui tvarkyti administravimą ir serverio valdymą už jus.

Šie teikėjai siūlo valdomą „Jenkins“ prieglobą, kurioje jūs mokate už tai, ką naudojate kiekvieną mėnesį, ir jums nereikia jaudintis dėl serverio tvarkymo, pataisymo ir kt..

„Google Cloud Platform“

„Google“ debesies platforma yra viena iš populiariausių debesijos paslaugų teikėjų. Per pastaruosius kelerius metus GSP išaugo, o jo paslaugos labai išaugo.

„Jenkins“, sukurtas naudojant „Google“ debesį, veiks greičiau, turint pritaikomą infrastruktūrą ir numatomą našumą. „Jenkins“ diegimo atnaujinimas ir mastelio keitimas gali būti automatizuotas naudojant „Google Kubernetes Engine“.

gcp jenkins architektūra

Aukščiau pateiktoje diagramoje, kaip matote, sukuriama paslaugų abonementas naudojant GSP tapatybės ir prieigos valdymą (IAM). Ši paslaugų sąskaita pridedama prie „Jenkins“ pagrindinio kompiuterio, tada sukuriami „Jenkins“ agentai. Artefaktai saugomi „Google“ platformos saugykloje debesyje. Senesni artefaktai po tam tikro laikotarpio perkeliami į skirtingas laikymo klases, kad būtų sumažintos zylių išlaikymo išlaidos.

Yra pakankamai priežasčių, kodėl turėtumėte priglobti „Jenkins“ „Google Cloud“. GCP apskaičiuoto variklio „Jenkins“ papildinys sukuria greitesnį kaupimą ir aprūpina mašinas pagal pareikalavimą. Naudodami „Google Cloud“ gausite palaikymą „Kubernetes“. CI / CD dujotiekį galite lengvai sukurti naudodamiesi „Jenkins“ ir „Kubernetes“. „Google Cloud Kubernetes“ rūpinasi visais „Jenkins“ diegimo masteliais ir apkrovos balansavimu. Jame pateikiamos išsamios ataskaitos apie bet kokius saugumo trūkumus iškart po jų atsiradimo. Vykdydamas automatinį politikos tikrinimą, jis įsitikina, kad naudojami tik patvirtinti artefaktai. „Jenkins GKE“ papildinys palengvina bandymų vykdymo ir artefaktų diegimo procesą „Google Kubernetes Engine“ (GKE).

Naudodami modelį „Mokėkite už tai, ką naudojate“, išlaidos atsiranda tik tada, kai „Jenkins“ vykdo konstrukcijas.

„GCP palengvina„ Jenkins “mastelio keitimą. Per mėnesį perduodant daugiau nei 350TB duomenų, o „Jenkins“ kaupia 670 vCPU, mes sugebėjome sumažinti kūrimo vykdymą nuo dienų iki minučių. Atsiskaitydami už sekundę mes mokame tik už tai, ką naudojame. “ – Tony Espley, „DevOps“ vadovas, „PCMS Group plc“

Kamatera

Kamatera yra debesijos paslaugų teikėjas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį. Jie taip pat teikia platformą Jenkins prieglobai. Geriausia 24 x 7 atrama.

Galite „Jenkins“ įdiegti „Kamatera“ per kelias sekundes, nereikia jokių sąrankos mokesčių. Galite atšaukti paslaugą, kai tik norite atsisakyti, todėl nereikia jokių įsipareigojimų. Jums tiesiog reikia pasirinkti „Jenkins“ versiją, kurią norite įdiegti, ir zoną, kurioje ji turi būti įdiegta.

kamatera jenkins versija

Galiausiai, pasirinkite „Kamatera“ siūlomą konfigūraciją. Pradinė „Kamatera“ kaina yra tik 4 USD / mėn., O tai yra geriausia pramonėje. Galite pradėti nuo 30 dienų nemokamo bandomojo laikotarpio.

kamatera konfigūracija

„Amazon“ žiniatinklio paslaugos

„Amazon“ žiniatinklio paslaugos yra didžiausias debesijos paslaugų teikėjas šiuo metu debesų rinkoje. AWS teikia prieglobos platformą tokiems įrankiams kaip „Jenkins“.

AWS galite įdiegti „Jenkins“ „Amazon Elastic Compute Cloud“ („Amazon EC2“). „Jenkins“ aplinka bus patalpinta „Amazon Virtual Private Cloud“ („Amazon VPC“). Taip pat saugojimo tikslams bus naudojama „Amazon Elastic Block Store“ (EBS) apimtis.

Taip atrodys architektūra:

aws jenkins architektūra

Kainodara priklausys nuo to, kokią konfigūraciją pasirinksite „Jenkins“ diegimui AWS. Galite paleisti jį AWS laisvojoje pakopoje 1 val .; kaina bus 0 USD. Mėnesio naudojimui, jei einate į „m4.large“ pavyzdį su 40 GB EBS disku, kaina bus apie 89 USD / mėn..

Naudodami „AWS“ skaičiavimo programą „Jenkins“ paleisti, mokėsite tik už tai, ką naudojate. Ir atsižvelgiant į poreikius, galite sumažinti arba sumažinti. Tai yra tinkamiausias, saugiausias ir patikimiausias „Jenkins“ prieglobos pasirinkimas.

Debesų bitės

Debesų bitės teikia nuolatinio pristatymo programinės įrangos paslaugas. Nuolatinis pristatymas yra labai svarbus organizacijoms, pereinančioms į „DevOps“ aplinką. Kohsuke Kawaguchi, kuris buvo „Jenkins“ projekto įkūrėjas, šiuo metu yra „Cloudbees“ vyriausiasis mokslininkas ir CTO. Šiuo metu „Cloudbees“ dirba daug kitų pagrindinių „Jenkins“ projekto vykdytojų.

Fantastiška „Cloudbees“ pasiūla yra „Cloud Jenkins“ patarėjas. Jis yra atsakingas už rekomendacijų teikimą jūsų „Jenkins“ versijoms ir taip pat padės jums iškilus problemoms. „Cloudbees“ šią funkciją visiškai nemoka, o „Jenkins“ ekspertai „Cloudbees“ rūpinasi šia funkcija.

 • Tai lengva nustatyti. Galite atsisiųsti, įdiegti ir paleisti „Jenkins“ per kelias sekundes, nereikia jokių rankinių įsikišimų.
 • Jie turi „Jenkins“ ekspertų komandą, atsakingą už aukšto stabilumo „Jenkins“ aplinkos užtikrinimą
 • Anksčiau galbūt susidūrėte su nesėkmingais statybomis su „Jenkins“, bet ne daugiau su „Cloudbees Jenkins“. Atnaujinimai taip pat vyksta labai sklandžiai.
 • „Cloudbees Assurance“ programoje pateikiamos visos papildinių versijos, kurios yra kruopščiai patikrintos ir saugios naudoti.
 • Su „Cloudbees“ taip pat gausite administracinį prietaisų skydelį, vadinamą „Bitininko“ atnaujinimo padėjėju. Tai rodo visus veikiančius „Jenkins“ papildinius ir jiems rekomenduojamus veiksmus.

„CloudBees Jenkins Distribution“ galima rasti AWS, „Digitalocean“, „Google Cloud“, „Microsoft Azure“ ir „VMWare“.

„DigitalOcean“

„DigitalOcean“ yra labai žinomas debesų paslaugų teikėjas. „DigitalOcean“ prekyvietėje yra programa „Onjection Jenkins“, kuri „Jenkins“ diegia „DigitalOcean“ platformoje. Naudodami „Injection“ galite greitai nuskaityti, kurti, išbandyti ir įdiegti programas, nes jos puikiai suderinamos su visais „DevOps“ įrankiais.

Įpurškimas „Jenkins“ yra paruoštas gaminti CI / CD įrankis. „Injection Jenkins“ yra integruoti ir sukonfigūruoti keli papildiniai, tokie kaip „Ant“, „Maven“, „Docker“, „Kubernetes Pipeline“, „Git“ ir kt..

Servana

Servana pašalins visas problemas, su kuriomis susiduriate per savo CI / CD dujotiekį. Jums nereikia jaudintis dėl kokių nors trikčių, susijusių su jūsų versijomis, ar dėl vėlavimo kurti versijas.

Jenkins diegimui jie naudoja „Cloudbees Jenkins“ paskirstymą. Tai apima kelis papildinius, skirtus „Jenkins“ saugumui ir valdymui.

Ji teikia prieglobos paslaugas savo duomenų centruose arba daugiapakopėje platformoje. Yra viena programinės įrangos kūrimo ir pateikimo proceso dalis.

Jie gali užtikrinti gamybos lygio paslaugas, užtikrindami nuoseklumą ir kokybę. Žemiau yra keletas kitų siūlomų funkcijų:

 • Nulinė priežiūra
 • Uptime garantija
 • Stebėti 24 × 7 realiojo laiko galimybėmis
 • „Ops“ prietaisų skydelis
 • Kas valandą užšifruotos atsarginės kopijos
 • IP įtraukimas į baltąjį sąrašą
 • „QuickStart“ dujotiekio šablonai

Tai suteikia 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, kur galite gauti mažiau išteklių:

 • Tvarkyta tapatybė & Prieiga
 • CIKD pateikė Jenkins
 • Aštuoni kūrėjai & administratoriaus vartotojai
 • Septynios dienos duomenų saugojimo
 • 50 GB artefaktų saugykla
 • 5 GB talpyklos saugykla
 • Aštuoni vienu metu vykstantys vamzdynai
 • PAYG agentai

„Microsoft Azure“

„Microsoft Azure“ yra antra geriausia debesijos paslaugų teikėja. „Jenkins“ galima priglobti „Microsoft Azure“ arba galite išplėsti esamą „Jenkins“ architektūrą naudodami „Azure“ paslaugas. Tai padės centralizuoti statybų automatizavimą ir paskirstyti diegimus pagal projekto poreikius.

jenkins azure

Yra trys būdai, kaip „Jenkins“ įdiegti „Azure“:

 1. „Jenkins“ sprendimo šablono naudojimas. Šis šablonas gali būti naudojamas su minimaliomis „Azure“ žiniomis, norint sukonfigūruoti „Jenkins instance“
 2. „Jenkins“ diegti galite naudoti „Azure“ virtualios mašinos
 3. „Kubernetes“ klasteryje veikiančio „Azure“ konteinerio viduje

„Jenkins“ sprendimo šablone bus įdiegta naujausia „Jenkins“ versija, įskaitant tokius įrankius ir įskiepius kaip „git“, „azure“ kredencialų įskiepiai, „Azure“ VM ir konteinerių agentų įskiepiai, „Azure“ saugojimo įskiepiai, „Azure“ CLI ir kt..

Jenkins azure paslaugos

Taip atrodo architektūra, kai „Jenkins“ diegiama Azure. „Jenkins Server“ veikia Azure virtualioje mašinoje. Viskas veikia virtualiame tinkle, kad jie galėtų prisijungti vienas su kitu loginiu atskyrimu. Potinklis izoliuoja „Jenkins“ serverį, kad jis galėtų gerai valdyti tinklo srautą. „Jenkins“ sąrankų sukurti kūrimo artefaktai saugomi „Azure Blob“ saugykloje. „Azure Active Directory“ rūpinasi vartotojo autentifikacijomis ir nustato kiekvieno vaidmens darbo eigoje strategijas ir leidimus. „Azure Monitor“ stebi žydros spalvos virtualią mašiną, kurioje veikia „Jenkins“. Valdomi diskai yra atsakingi už „Jenkins“ serverio būklės palaikymą ir atkūrimo atkūrimą. „Azure Key“ saugykla ir visos „Azure“ išteklių teikimo paslaptys ir raktai.

Išvada

Tai protingas sprendimas priimti „Jenkins“ bet kurioje iš aukščiau paminėtų „Jenkins“ prieglobos platformų ir leisti pasirūpinti statinių valdymu bei valdymu. Pasirinkite savo „Jenkins“ prieglobos platformą dabar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map