7 patikimas JSON prieglobos sprendimas jūsų šiuolaikinei programai

JSON neabejotinai tapo neišvengiamas internete. Tai yra mėgstamiausias plataus asortimento interneto paslaugų, įskaitant didžiuosius žaidėjus, formatas.


Jei norite paminėti keletą geriausių kompanijų, tokių kaip „Google“, „Twitter“ ir „Facebook“, JSON formato duomenys. Iki 2013 m. „Twitter“ palaikė XML, tačiau atsisakė kitos versijos naudoti JSON.

Kai „Android“ kūrėjas nori pasakyti, kad programai reikalingas vartotojo leidimas, formatas parašytas JSON, XML, YAML ir kt. Tačiau JSON nusveria juos visus kaip įprastus, kad galėtų bendrauti su įvairiomis programomis internete.

Kodėl?

Trumpai pažvelkime į JSON sąvoką.

Kas yra JSON?

„JavaScript Object Notation“ (JSON) yra tekstinis duomenų pateikimo formatas, pagrįstas užsakyto sąrašo ir raktų-reikšmių poromis. Galite naudoti jį logiškai ir organizuotai saugoti duomenis, kad galėtumėte neskausmingai prieiti prie jo. Jis taip pat naudojamas keistis duomenimis tarp interneto serverių ir klientų.

Be keitimosi duomenimis, galite jį naudoti, pavyzdžiui, duomenų bazių perkėlimui iš JSON į SQL. Jūs netgi galite eksportuoti duomenis naudodami JSON iš registruotų žiniatinklio programų.

Nors JSON atsirado iš „JavaScript“, jis nepriklauso nuo kalbos, o tai reiškia, kad skirtingos programavimo kalbos gali analizuoti duomenis.

Kokia yra jo populiarumo paslaptis?

JSON siūlo unikalią ir puikią vartotojo patirtį. Tai palengvina paprastesnę sintaksę, kai yra nesudėtingas duomenų pateikimo būdas. Daugelis žmonių taip pat nustatė, kad „JavaScript“ objekto rašmenys yra tobulas formatas perduoti objektais grindžiamus duomenis visame tinkle.

Kai rašote savo „Java“ scenarijus, JSON formatas supaprastina duomenų įkėlimą į medžius ir palengvina sklandų darbą su jais. Tai holistiniu būdu suformuoja duomenis, kad būtų galima sutaupyti pralaidumo ir padidinti reagavimo laiką bendraujant su serveriu.

JSON – nuo paprasto duomenų perdavimo iki lengvai skaitomo ir lengvo kodavimo. Dėl ypatingo populiarumo daugelis duomenų bazių išplėtė JSON palaikymą. Pvz., „MySQL“ ir „PostgreSQL“ siunčiamos su vietinių JSON duomenų palaikymu saugykloms ir užklausoms.

Kodėl verta laikyti JSON patikimame hostinge?

Verslo procesai apima daug dokumentų. Laikui bėgant, jūsų verslas gali išsipūsti popierinių dokumentų vandenyne, kurį vėliau sunku laikyti ir tvarkyti tuos duomenis..

Žinote, koks internetas tapo pažeidžiamas elektroninių vagysčių, laukiančių vienintelės progos pavogti jūsų duomenis ir sukelti jums problemų. Naudodamiesi saugia prieglobos platforma, galite išsaugoti duomenis iš kenkėjiškų programų, DDoS ir kitų grėsmių. Norėdami apsaugoti duomenų privatumą, taip pat galite nustatyti išplėstinius autentifikavimo lygius ir seanso stebėjimą.

Dabar pakalbėkime apie geriausias JSON prieglobos paslaugas, skirtas saugiam jūsų duomenų saugojimui.

Vultr

Su „Vultr“ daiktų saugojimas, galite lanksčiai integruoti su „S3“ įgalina trečiųjų šalių įrankius ir programas. Objektų saugojimo pagal poreikį keičiama architektūra suteikia didesnį duomenų patikimumą ir mažesnį valdymo sudėtingumą.

3 kartus automatiškai klonuodami duomenis, galite būti tikri dėl duomenų patvarumo ir prieinamumo. Išplėskite arba sumažinkite duomenų saugojimo poreikius pridėdami objektų arba juos pašalindami. Siūlydamas „NVMe“ talpyklos išsaugojimo technologiją, jis užtikrina aukštą našumą.

Taip pat galite saugoti statines programų programas, įskaitant vaizdus, ​​vaizdo įrašą ir garsą. Tai supaprastina saugojimą, nes leidžia padidinti arba sumažinti naudojimą pagal jūsų poreikius.

Pasinaudokite plačia pasirinktinių sprendimų arena, įskaitant CDN išėjimo taškus, debesies programų duomenų saugojimu, žurnalo istorijos išsaugojimu, atkūrimo po nelaimių nustatymu, didesnių duomenų rinkinių archyvavimu ir dar daugiau.

„Vultr“ turi 1 spustelėjimo programos diegimą, vietinį SSD ir „Intel“ centrinius procesorius, kad užtikrintų aukštą našumą. Jis turi 17 duomenų centrų visame pasaulyje ir neribotus OS derinius, įskaitant „CentOS“, „Ubuntu“, „Windows“, „Debian“ ir „FreeBSD“. Jis taip pat siūlo galingus priedus, tokius kaip „Snapshots“, „DDoS“ apsaugą, užkardą ir lankstų tinklą.

Kaina: prasideda nuo 5 USD / mėn., 250 GB saugykla, 1 000 GB duomenų siuntimas per mėnesį

A2 talpinimas

A2 talpinimas garsėja greitais ir patikimais, jūsų poreikiams pritaikytais prieglobos sprendimais. Tai daro JSON numatytuoju formatu su jo PHP diegimu ir suteikia 20X spartesnę patirtį priglobiant savo turbo serveriuose.

Tai pasitelkia aukščiausios klasės kūrimo programinę įrangą, tokią kaip PHP, MySQL, Python, PERL, PostgreSQL, Apache, Node.js ir MariaDB. Be to, tai suteikia nemokamą prieigą prie SSH ir SSL sertifikavimo. A2 priegloba apsaugo jūsų duomenis nuo internetinių grėsmių, įtraukdama „HackScan“ apsaugą kartu su DDoS apsauga.

A2 garantuoja 99,9% veikimo laiką per savo našius serverius, kad bet kuriuo metu galėtumėte pasiekti duomenis. Jie teikia daugybę kitų programinės įrangos prieglobos alternatyvų, įskaitant „Ubuntu Server“, „Nginx“, „Apache Tomcat“, „IonCube“ ir „Perl 5.10“..

„Amazon S3“

„Amazon“ paprasta saugojimo paslauga arba „Amazon S3“ siūlo aukšto lygio duomenų prieinamumą, mastelį, našumą ir saugumą. Nesvarbu, koks didelis ar mažas yra jūsų verslas; jis turi sprendimą visiems saugoti duomenis.

Tai gali apsaugoti jūsų duomenis įvairiais naudojimo atvejais, įskaitant programas mobiliesiems, svetaines, įmonių programas, didelių duomenų analizę, interneto įrenginius ir dar daugiau. Jos patogios valdymo funkcijos padeda saugoti ir tvarkyti duomenis, o vėliau juos konfigūruoti naudojant efektyvius prieigos valdiklius.

„Amazon S3“ siūlo aukštą duomenų patvarumo lygį sukuriant ir saugant visų S3 palaikančių objektų kopijas. Taigi, jūsų duomenys yra prieinami bet kuriuo metu ir yra apsaugoti nuo grėsmių ir klaidų. Čia siūlomos prieinamos saugojimo klasės, palaikančios įvairaus lygio prieigą prie duomenų.

„Amazon S3“ visiškai atitinka HIPAA / HITECH, PCI-DSS, ES duomenų apsaugos direktyvą, „FedRAMP“ ir FISMA. Be to, jame siūlomos audito galimybės, duomenų replikacija, prieigos valdikliai, S3 integracija naudojant „Amazon Macie“, veiklos žurnalai ir dar daugiau.

Naudodami „S3 Select“ galite nuskaityti objekto duomenų pogrupius ir padidinti užklausos našumą. Jo užklausa vietoje leidžia atlikti didelių duomenų analizę, S3 užklausą įgalina duomenis naudojant SQL išraiškas naudojant „Amazon Athena“ ir analizuoti duomenis naudojant „Amazon Redshift Spectrum“..

Taip pat galbūt norėsite sužinoti S3 saugos patarimus.

„GitHub“

Pasitiki daugiau nei 50 milijonų kūrėjų, „GitHub“ yra tobulas prieglobos partneris, kur paprasta valdyti failus ir prie jų prieiti. Tai ne tik teikia lankstų prieglobą ir išsamų duomenų prieigos valdymą, bet ir palaiko griežtą saugumą bei patikimumą per „GitHub Enterprise Cloud“..

„GitHub“ vienoje vietoje yra tiek daug atvirojo kodo, privačių ir viešų duomenų saugyklų. Kiekvienas iš jų yra aprūpintas patobulintais įrankiais, kurie gali padėti talpinti, dokumentuoti, išleisti kodus ir dar daugiau. Tai palengvina jūsų darbą tvarkant didelius failus naudojant „Git LFS“.

Pasinaudokite „GitHub Enterprise Server“ ir įdiekite jį savo duomenų centre. Taip pat galite diegti jį privačiame „Cloud“ per „Amazon Web Services“, „Google Cloud“ arba „Azure“. Tinkinkite kiekvieną procesą naudodamiesi intuityvia API ir „GitHub“ programomis.

Tai leidžia nepriekaištingai integruoti jūsų naudojamus įrankius, kurie palengvina efektyvų darbo procesą. Perkelkite savo duomenis į debesį per įmontuotą CI / CD. Galite naudoti „GitHub“ paketus ir perduoti neribotus duomenis per „GitHub Actions“.

Apsaugos spragoms aptikti naudojamas „CodeQL“, kuris yra aukščiausio lygio semantinių kodų analizės variklis.

„Google Cloud Storage“

„Google Cloud“ yra „vieno langelio“ sprendimas visiems jūsų daiktų saugojimo poreikiams, kuriais įmonės ir kūrėjai pasitiki visame pasaulyje. Tai suteikia keičiamą, vieningą ir patvarų metodą jūsų duomenims saugoti ir apsaugoti.

Naudodamiesi objekto gyvavimo ciklo valdymu (OLM), galite sukonfigūruoti duomenis ir automatiškai perkelti juos į nebrangius saugojimo klases pagal jūsų kriterijus.

GSP suteikia lankstumo talpinti JSON ir programų duomenis norimoje vietoje ir jūsų saugojimo būdui pagal našumo poreikius. Jis siūlo skirtingas saugojimo klases, kurios leidžia jums nustatyti kainą ir prieinamumą.

Yra keturios saugojimo klasės:

 • „Standard“ yra optimizuotas aukšto dažnio prieigai ir našumui.
 • „Lineline“ linija, leidžianti retai pasiekti duomenis ir pasižyminti dideliu patvarumu bei greičiu
 • Šaltoji linija, skirta kelis kartus per metus pasiekti duomenis, pasižyminčius dideliu patvarumu ir greičiu
 • Archyvas, skirtas prieigai prie duomenų kartą per metus su prieinamumu

Tai palaiko daugybę naudojimo atvejų, įskaitant integruotą duomenų saugyklą, skirtą skaičiavimui, kompiuteriniam mokymuisi ir analizei, laikmenai ir pateikimui medijos turiniui, archyvams ir atsarginėms kopijoms kurti. Objektų kopijas galite sukurti ir saugoti, jei jos bus perrašytos ar ištrintos, jei norite naudoti objektų versijas.

Be to, galite apibrėžti saugojimo strategijas, laikyti objektą, kad sumažintumėte ištrynimą, užšifruoti ir tvarkyti duomenis naudodamiesi „Cloud Key Management Service“, ir išjungti objekto ACL, kad kontroliuotumėte prieigą. Duomenų saugojimą taip pat galite konfigūruoti naudodami „Bucket Lock“, siųsti pranešimus, audito žurnalus ir valdyti prieigą naudodami „Cloud Identity“ & Prieigos valdymas (IAM).

JSONbin

Su JSONbin jums nereikia konfigūruoti savo duomenų bazės ar nustatyti laikinų serverių, kad galėtumėte išbandyti sąsajos programas. Naudokite jį visiems duomenims saugoti ir programoms nemokamai išbandyti.

Jis sukuria ir saugo objekto kopijas, kai įvedate naują įrašą. Jūs netgi galite atsisiųsti naujausius atnaujinimus arba originalų įrašą, kai jums to reikia. Kai prisiregistruojate prie JSONbin, jame pateikiamas slaptas raktas, kurį galite naudoti kurdami asmeninius įrašus.

Perdavę galiojantį slaptą raktą, galite atnaujinti arba peržiūrėti savo įrašus, kad išlaikytumėte privatumą ir saugumą. Tai siūlo rinkimo funkciją, kurioje galite saugoti ir tvarkyti duomenis tam tikra tvarka. Jūs netgi galite naudoti pasirinktinę užklausą, kad pasiektumėte kelis įrašus, apibrėždami filtrus.

Naudodami „Webhooks“ galite bet kada sukurti, ištrinti ar atnaujinti duomenis. Tai suteikia visiškai suasmenintą prietaisų skydelį, kuriame galite sukurti privačias ar viešas dėžes. Galite gauti pagalbos iš jos API nuorodos, kad gautumėte informacijos apie tai, kaip galite tvarkyti įrašus ir kurti šiukšliadėžes.

Savo įrašus galite patvirtinti naudodami „Schema Docs“, kuriuos galite pridėti rinkiniais. Gaukite el. Laiškų realiojo laiko įžvalgas apie API veiklą. Galite pridėti naujų narių ir efektyviai juos valdyti naudodami komandos valdymo funkciją.

n: taškas

JSON galinius taškus nustatyti ir duomenis redaguoti galima per kelias sekundes n: taškas. Norėdami pradėti, galite naudoti lengvą n: point pagrindinę programą, norėdami sukurti duomenis, apibrėžti duomenų struktūrą naudodami JSON schemą ir užrakinti ją, kad išvengtumėte ištrynimo ar nepaisymo..

Dabar galite suteikti prieigą prie savo komandos, kur jie gali atnaujinti įrašus, netrukdydami pirminiams duomenims. Redaguoti duomenis nereikia daug, nes jie gali greitai užfiksuoti klaidas ir leidžia „JavaScript“ objekto sintaksę, kuri yra lanksti.

Norėdami pasiekti konkrečius duomenis, į API URL pridėkite masyvo indeksus arba nuosavybės raktus. Prieiga prie API galima bet kur, naudojantis jos CORS funkcijomis.

Išvada

Šiuolaikinis verslas kiekvieną dieną įtraukia daug dokumentų, kuriuos su laiku sunku suvaldyti. Be to, jūsų duomenys susiduria su internetinėmis grėsmėmis ir fizine žala, kuri gali kainuoti daugiau, nei tikėjotės. Nesijaudinkite, eikite be popieriaus ir leiskite trečiosios šalies prieglobos tarnyboms, kaip minėta, saugoti jūsų duomenis ir valdyti susijusius serverius, kad būtų išvengta papildomų galvos skausmų..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map