8 geriausiai tvarkomos „MySQL“ prieglobos platformos jūsų programai

„MySQL“ yra plačiausiai naudojamas atvirojo kodo duomenų bazių variklis „Linux“ ir debesų platformose. Beveik kiekvienas interneto prieglobos paslaugų teikėjas siūlo pagrindinį „MySQL“ egzempliorių, įtrauktą į savo interneto prieglobos planus, be papildomų mokesčių.


„Web +“ duomenų bazės talpinimo derinys yra tinkamiausias pasirinkimas naujoms ar mažai srauto turinčioms svetainėms, nes šis junginys sistemos administratorių atleidžia nuo visų vargo, valdant įvairias paslaugas..

Bet kai duomenų valdymas tampa labai svarbus didelės apimties programose ar svetainėse, gali būti prasminga atsieti abi paslaugas ir laikyti specialų prieglobą tik duomenų bazėms. „DBaaS“ (duomenų bazė kaip paslauga) taip pat yra priimtiniausias pasirinkimas, jei nustatote programos duomenų sluoksnį prieš žinodami, kaip ketinate pasiekti tuos duomenis.

Kitas „MySQL“ diegimo, esančio atskirai, pranašumas yra tas, kad jūs galite valdyti atsargines kopijas, replikaciją, stebėjimą ir kitas svarbias funkcijas nepriklausomai nuo kitų priglobtųjų paslaugų. Be to, valdoma „MySQL“ platforma suteikia prieigą prie jos naudojant pasirinktus išorinius įrankius, be pagrindinių įrankių, kuriuos teikėjas siūlo pagal numatytuosius nustatymus..

Kodėl MySQL?

Debesyje yra ir kitų duomenų bazių, kurias galėtumėte naudoti, pavyzdžiui, „PostgreSQL“, „MariaDB“, „Oracle“ duomenų bazė ir „Microsoft SQL Server“. Tarp jų, „MySQL“ išsiskiria ir greičiu, stabilumu bei lengvu naudojimu, be to, kad yra didelis patogumas būti nemokamais ir atviraisiais šaltiniais..

Kitas svarbus „MySQL“ pranašumas yra tas, kad jis, skirtingai nuo kitų duomenų bazių, sukurtų LAN ir kliento-serverio aplinkoms, vėliau pritaikytas internetui, yra sukurtas žiniatinkliui nuo pat pradžių. Didžiulė „MySQL“ kūrėjų bendruomenė yra garantija, kad joje greitai bus įdiegtos visos naujos vartotojų reikalaujamos funkcijos. Ir kadangi šie kūrėjai taip pat yra „MySQL“ vartotojai, jie įsitikina, kad šių naujų funkcijų įgyvendinimas yra optimizuotas, kad būtų veiksmingos ir pralaidžios.

Tai paaiškina, kaip „MySQL“ tapo įmonių funkcijų, tokių kaip replikacija, grupavimas ir atminties duomenų bazės, lydere tarp kitų.

Ko ieškoti valdomoje „MySQL“ prieglobos platformoje?

„MySQL“ prieglobos paslaugų kainos svyruoja nuo nieko iki šimtų dolerių per mėnesį, atsižvelgiant į jums reikalingą paslaugą ir apimtį (taip pat yra valandiniai įkainiai). Tačiau yra ne tik kaina, bet ir daugybė kitų aspektų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis „MySQL“ paslaugų teikėją.

Valdymo įrankiai, kuriuos gausite naudodami savo duomenų bazes, yra dar vienas svarbus faktorius. DB prieglobos paslaugų teikėjai paprastai siūlo valdymo sąsają, kuri paprastai yra draugiška ir lengvai naudojama. Bet taip pat svarbu, kad prie duomenų bazės galite prisijungti naudodamiesi API skambučiais ar nuotoliniais įrankiais, kurie suteikia laisvę savo noru pasiekti ir tvarkyti duomenis..

Saugumas visada yra svarbus klausimas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis duomenų bazės talpinimą. Jūsų duomenų bazę reikia saugoti įvairiais būdais, įskaitant prieigą ir duomenų šifravimą. Kadangi jūsų duomenys gyvens debesyje, juos reikia užšifruoti ne tik ramiai, bet ir keliaujant tarp duomenų bazės ir jūsų programos..

Galiausiai turėtumėte pasirinkti paslaugą, kuri rūpinasi kuo daugiau užduočių, susijusių su įprastiniu valdymu, pavyzdžiui, atsarginių kopijų kūrimas, stebėjimas, veiklos optimizavimas ir programinės įrangos atnaujinimas.

Pažvelkime į geriausias galimybes, susijusias su valdomomis „MySQL“ prieglobos platformomis.

Skaitmeninis vandenynas

Nuo 15 USD per mėnesį „Digital Ocean“ valdomos duomenų bazės suteikia aukštą mastelį, kasdienines atsargines kopijas ir automatinį failų perkėlimą. Keliais paspaudimais galite paleisti „MySQL“ klasterį ir tada dirbti su API prieiga arba savo „Digital Ocean“ supaprastinta vartotojo sąsaja. Jums nereikės jaudintis dėl įprastų valdymo užduočių, nes jomis visomis bus pasirūpinta.

Įdomus valdomos paslaugos aspektas yra tas, kad kasdieninės atsarginės kopijos suteikia galimybę atkurti duomenis bet kuriame taške per praėjusias septynias dienas.

„Digital Ocean“ išskiria duomenų bazes jūsų privačiame paskyros tinkle ir leidžia valdyti ryšius savo infrastruktūroje. Vis dar galite pasiekti savo duomenis naudodamiesi viešuoju internetu, įtraukdami baltąjį sąrašą reikalingų atvykstamųjų šaltinių. Jums nereikia jaudintis dėl neteisėtos prieigos, nes jūsų duomenys bus užšifruoti tiek vykstant tranzitu, tiek ramybės būsenoje..

„Google Cloud SQL“

„Google“ paslauga ne tik siūlo „MySQL“ duomenų bazes, bet taip pat suteikia jums galimybę pasirinkti „PostgreSQL“ ir „SQL Server“ ir patikina, kad galėsite prisijungti prie savo duomenų iš bet kurios programos ir iš bet kurios pasaulio vietos, nesijaudindami dėl atsarginių kopijų kūrimo, dauginimo ar klaidų. „Google“ žada, kad gausite patikimus duomenis, aukštą prieinamumą ir lankstumą praktiškai nejudindami nei piršto.

Prieiga prie duomenų yra garantuojama ir saugoma skirtingoms debesų platformoms, tokioms kaip „App Engine“, „Compute Engine“, „Kubernetes“ ir „BigQuery“. Duomenys yra šifruojami perduodant ir ramybės būsenoje. Privatumą gausite per virtualų privatų debesį ir prieigą prie tinklo, kurį riboja ugniasienė. Jei kyla abejonių, galite patikrinti saugos standartus, kuriems taikomas „Google Cloud SQL“: HIPAA, SSAE 16, ISO 27001 ir PCI DSS v3.0.

Naudodami „Google Cloud SQL“, jums nereikia iš anksto planuoti saugyklos talpos. Galite pradėti nemokamai naudodami paprastą bandymų duomenų bazę su sumažinta duomenų rinkiniu ir tada perėję prie gamybos aplinkos, naudodami didelio prieinamumo duomenų bazę, bet kuriuo metu.

Nesijaudinkite dėl apimties augimo, nes saugykla bus padidinta automatiškai.

Kamatera

„MySQL“ yra viena iš daugelio valdomų programų ir paslaugų, kurias siūlo „Kamatera Cloud“. „MySQL“ kainodaros planai prasideda nuo 4 USD per mėnesį už paslaugą, kurią sudaro 1 virtualus procesorius su 1 GB RAM atminties, 20 GB SSD atminties ir 5 TB interneto srauto. 30 dienų nemokamas bandymas suteikia galimybę paragauti paslaugos ir palikti ją, jei nesate patenkintas.

„Kamatera“ duomenų centrai yra Amerikoje, Europoje, Azijoje ir Viduriniuose Rytuose ir siūlo tikrą globalų verslo sprendimą tuo atveju, jei jums reikia greitos prieigos iš bet kurios pasaulio vietos..

„Kamatera“ siūlo pasirinkti „MySQL 8.0“ arba „5.7“, abu veikia „Ubuntu Server 18.04“. Garantuojamas 99,95% veikimo laikas, nesant nė vieno gedimo taško, suteikia jums galimybę nepertraukiamai veikti. Galite sukurti serverį per 60 sekundžių, o tada didinti ir mažinti mastelį be apribojimų.

Aukščiausios kokybės, žmogiška, visą parą dirbanti palaikymo tarnyba padės patenkinti bet kurį iš jūsų poreikių.

„ScaleGrid“

„ScaleGrid“ teikia vienintelę „DBaaS“, leidžiančią jums visiškai valdyti „MySQL“ diegimo administratorius. Naudodami vieną lengvai naudojamą valdymo pultą, galite diegti, aprūpinti, stebėti ir išplėsti „MySQL“ sankaupas debesyje. Kainų planai „Atneš savo debesį“ prasideda nuo 8 USD per mėnesį ir leidžia pasirinkti tarp AWS, AWS High Performance ir Azure.

Be „MySQL“, galite pasirinkti „MongoDB“, „Redis“ arba „PostgreSQL“.

Pagrindinis planas siūlo įdomų gėrybių rinkinį, pavyzdžiui, rezervuotų egzempliorių palaikymą, tinkinamą RAM, diską & egzemplioriai, automatinės atsarginės kopijos, palaikymas visą parą, dedikuoti serveriai, stebėjimas ir pasirinktiniai įspėjimai, lėtos užklausų analizė, be kita ko. Jei jums patinka pritaikyti savo paslaugas ir pamatyti, kas vyksta po gaubtu, „ScaleGrid“ siūlo visišką SSH prieigą prie pagrindinių mašinų, leisdama laisvai tyrinėti ir net įdiegti pasirinktinės programinės įrangos agentus.

Jūs nesate užrakintas naudodamas „ScaleGrid“, nes bet kuriuo metu galite laisvai perkelti duomenis naudodamiesi visiškai prieinamais duomenų bazių tvarkymo įrankiais.

Debesys

Debesys sukūrė savo „ThunderStack MySQL“ duomenų bazių talpinimo paslaugą, turėdamas omenyje aukštą našumą, ir orientavo ją į kūrėjus siūlydamas platų iš anksto įdiegtų įrankių, tokių kaip „Git“ ir „Composer“, asortimentą. „Cloudways“ siūlo įmontuotą „MySQL“ administratorių, kuris supaprastina kasdienį DBA darbą, ir automatinę „Git“ diegimo funkciją, leidžiančią koordinuoti darbą paskirstytose komandose: kodas atnaujinamas tiesioginiuose serveriuose, kai tik jis įdedamas į nuotolines saugyklas..

Kūrėjui taip pat galvojama apie „Cloudways“ nuotolinių ryšių funkciją, leidžiančią nutolusius ir saugius ryšius su duomenų bazėmis, esančiomis jų valdomuose serveriuose. Galite nemokamai pradėti naudotis „Cloudways MySQL“ prieglobos paslauga – jie netgi siūlo nemokamai perkelti savo pirmąją svetainę į „Cloudways“ ir vėliau pasirenka mėnesinį mokestį arba įmokų planą..

Skirtingoms debesų infrastruktūroms galioja skirtingos kainos. Pvz., Jei kaip pagrindinę platformą naudojate „DigitalOcean“, mėnesio kaina (įskaitant automatines atsargines kopijas, palaikymą visą parą ir daugybę kitų gėrybių) yra 10 USD už pagrindinį planą. Bet jei naudojate „Google Cloud“, pradinė kaina pakyla iki 33,30 USD.

„Amazon Aurora“

Aurora yra debesims sukurta reliacinė duomenų bazė, suderinama su „MySQL“ ir „PostgreSQL“. Anot „Amazon“, „Aurora“ derina tradicinių duomenų bazių veikimą ir prieinamumą su atviro kodo duomenų bazių patogumu.

„Amazon“ teigia, kad „Aurora“ yra penkis kartus greitesnė nei standartinės „MySQL“ duomenų bazės ir tris kartus greitesnė nei standartinės „PostgreSQL“ duomenų bazės. Paslaugą visiškai valdo „Amazon Relational Database Service“ (RDS), kuri automatizuoja sudėtingas administracines užduotis, tokias kaip techninės įrangos tiekimas, duomenų bazės konfigūracija, pataisų programa ir atsarginė kopija..

„Aurora“ atkūrimo sistema automatiškai padidina iki 64 TB kiekviename duomenų bazės egzemplioriuje. Tai suteikia aukštą prieinamumą, turintį iki 15 mažo vėlavimo skaitymo replikų, atkūrimą nurodytu laiku, nuolatinių atsarginių kopijų kūrimą „Amazon S3“ ir replikaciją trijose pasiekiamumo zonose..

„Aurora“ siūlo kelis duomenų bazės saugos lygius. Tai apima tinklo izoliavimą per „Amazon VPC“, tuščiosios eigos šifravimą naudojant raktus, kuriuos galite sukurti ir valdyti naudodamiesi AWS raktų valdymo tarnyba (KMS), ir duomenų, perduodamų perduodant SSL, šifravimą. Užšifruotame „Amazon Aurora“ egzemplioriuje pagrindiniai saugojimo duomenys yra šifruojami, kaip ir atsarginės kopijos, momentinės nuotraukos ir automatinės tos pačios grupės kopijos..

SQL grupės

SQL grupės siūlo „MySQL“ prieglobą „Kubernetes“ debesyje. „MySQL“ duomenų bazėms platforma prieinama bet kuriame mastelyje, pradedant nuo eksperimentinių kūrėjų duomenų bazių ir baigiant įmonių gamybos duomenų saugyklomis.

Kainos planai prasideda nuo 4,99 USD per mėnesį už paslaugą, kurią sudaro vienas mazgas, 2 CPU branduoliai, 2 GB RAM, 60 GB SSD saugykla ir 60 GB duomenų atsarginė kopija. Nepaisant pigių paslaugų, „SQL klasteriai“ siūlo klaidoms atsparų „MySQL“ sprendimą su sklandžiai paskirstytomis atsarginėmis kopijomis ir atstatymu nuo laiko..

Aivenas

Aivenas siūlo „MySQL“ valdomą debesų prieglobą su įvairiomis infrastruktūromis, apimančiomis „Google Cloud“, AWS, „Microsoft Azure“, „DigitalOcean“ ir „UpCloud“ visuose regionuose. Kad būtų užtikrintas duomenų saugumas, „Aiven“ „MySQL“ egzemplioriai veikia specialiose virtualiose mašinose, o duomenys yra šifruojami tiek ramybėje, tiek perduodant. Tik skaitymo ir nuotolinio skaitymo replikos suteikia greitį ir atleidžia pagrindinį mazgą nuo nereikalingų skaitymo užduočių.

Duomenų bazės šaukimo paslauga yra išskirtinė funkcija, kurią siūlo „Aiven“, leidžianti jums atlikti papildomus veiksmus savo duomenų bazėje nepažeidžiant gamybos aplinkos. Mėnesio kainų planai prasideda nuo 99 USD pradiniam planui, į kurį įeina 1 VM, 2 procesoriai, 4 GB RAM ir 80 GB saugyklos..

Laikykitės atokiau nuo pardavėjų užraktų

Paskutinis dalykas, kurį turite būti tikri rinkdamiesi debesų duomenų bazių teikėją, yra tai, kad jis leis jums bet kuriuo metu ir be vargo nukelti savo duomenų bazes kur nors kitur. Šiandien pasirinktas debesų paslaugų teikėjas rytoj galėtų būti netinkamas, o gal rasite kitą variantą, siūlantį geresnę ar pigesnę paslaugą. Todėl jūs turite iš anksto žinoti, kad galėsite lengvai perkelti duomenis savo noru.

ŽENKLAI:

  • Duomenų bazė

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map