8 patikima valdomų serverių prieglobos platforma jūsų verslui

Svetainių talpinimas yra įvairių variantų, pradedant nuo bendro lygio pradinių planų ir baigiant profesionaliai valdomomis dedikuotų serverių paslaugomis. Tai, ką nuspręsite eiti, labai priklauso nuo jūsų verslo ar projekto, kuriame dirbate, poreikių.


Svarbiausias žodis yra valdė, kaip skirti serveriai yra ir valdomi, ir nevaldomi. Norėdami geriau parodyti, čia pateikiame trumpą informaciją apie tai, kas yra valdoma priegloba ir kodėl ji gali būti jums naudinga.

Kas yra „valdomas“ priegloba?

Tarkime, kad jūsų verslo svetainė naudojasi Drupalis turinio valdymui, ir NGINX serveris su „MongoDB“ fonui. Tai gana dažna pažangios verslo svetainių sąranka, tačiau vis dar nepakankama, kad gali tekti išmokti apie kiekvieną technologiją atskirai..

Be to, atnaujinant duomenų bazę gali reikėti pasamdyti papildomą programinės įrangos inžinierių, kuris padėtų jums išvengti ilgalaikių problemų.

Štai kur valdė ateina priegloba. Platformoje, kurią naudojate savo valdomo dedikuoto serverio prieglobai, bus nustatyta IT komanda, kuri padės rūšiuoti tuos sudėtingumo sluoksnius, susijusius su atnaujinimais, optimizavimu, stebėjimu ir atsarginėmis kopijomis..

Taigi šiuo metu jums gali kilti klausimas – ar negalite viso to padaryti pats? Nors trumpesnis atsakymas yra „taip“, jūs visiškai galite – yra dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai kalbama apie valdomas paslaugas. Štai kodėl.

Kodėl verta valdyti prieglobą??

Ne paslaptis, kad valdomos prieglobos kainos gali gana greitai išaugti. Nuo maždaug 10 USD per mėnesį už bendrą planą iki 250 USD per mėnesį už valdomą planą yra gana didelis šuolis. Dėl šios priežasties daugelis mielai valdys savo prieglobos serverį, nes jis yra daug pigesnis.

Tai geriausiai iliustruoja tokios paslaugos kaip „DigitalOcean“ ir „Vultr“, siūlančios prieinamus virtualius serverius, kurių kaina siekia vos 5 USD per mėnesį. Vienintelis dalykas yra tai, kad visą serverio diegimą, konfigūravimą ir valdymą turite atlikti patys.

Tačiau net ir šiuose trumpuose pavyzdžiuose, augant jūsų verslo dydžiui, greitai suprasite, kad visa tai, ką pati valdote, jums kainuoja daug laiko ir daug. Jūs tiesiogine prasme turite valdyti viską, pradedant nuo to, kad paslaugos būtų teikiamos optimaliai, baigiant klaidų žurnalų tvarkymu, saugumo problemų sprendimu ir patiems atliekant derinimo galimybes. Tai reikalauja labai daug laiko.

Štai kodėl valdomas priegloba moka už save. Laiką, kurį praleisite tvarkydami serverį, galėsite skirti užduotims, kurios iš tikrųjų daro įtaką jūsų verslo prasmei. Visa kita, susijusi su serverio veikimo užduotimis, gali būti palikta jūsų prieglobos paslaugų teikėjui.

Ko ieškoti valdomoje prieglobos platformoje?

Rinkoje netrūksta tiekėjų, kurie specializuojasi valdomų specialių prieglobos paslaugų srityje. Taigi, čia yra trumpa dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, sprendimas, kurią platformą pasirinkti jūsų verslui.

 • Spektaklis. Yra šimtai, jei ne tūkstančiai skirtingų serverio konfigūracijų, skirtų specializuotiems verslo poreikiams. Ir kiekviena prieglobos platforma paprastai turi savo specialybę nustatytai konfigūracijai. Atsižvelgiant į svetainės ar operacijos, kurią planuojate priglobti, tipą, atkreipkite dėmesį į našumo savybes, kurios tiesiogiai naudingos jūsų verslui.
 • Vieta. Turinio pateikimo tinklas yra vietoj problemų pakeitimas, o ne sprendimas. Jei visas jūsų verslas yra įsikūręs Kinijoje, būtų gera idėja, kad jūsų skirti serveriai veiktų iš tos pačios apylinkės. Tai taip pat užtikrina, kad visada pasiektumėte optimaliausią ryšio su savo verslo serveriais našumą.
 • Saugumas. Neabejotinai svarbiausias jų visų veiksnys yra saugumas. Saugi infrastruktūra reiškia, kad kiekvieną vakarą galite miegoti, nesijaudindami, kad visas jūsų verslas per naktį bus švarus. Kiekviena prieglobos platforma turi savo požiūrį į saugumą, tačiau šiandiena ir amžius tai yra beveik garantija, neatsižvelgiant į tai, kurią platformą pasirinkote naudoti.

Ir tai tik apie tai apibendrina. Tada pažvelkime į tikras platformas, teikiančias tvarkomus jūsų verslo prieglobos sprendimus.

„LiquidWeb“

Skystas internetas

Skystas internetas yra pasaulinės klasės prieglobos srities pradininkas, ypač kai reikia tvarkyti ir skirti prieglobos poreikius. Dalis garantijos garantuoja, kad 100% naudosite serverio galią ir ją palaikantį tinklą. Tai aprūpinama stebėjimo realiuoju laiku funkcijomis, todėl prireikus visada galėsite būti šalia.

Štai ką jums padės vidutinės klasės serveris:

 • 8 branduoliai @ 3,0 GHz maks
 • 64 GB RAM
 • 2 x 480 GB SSD pirminis diskas
 • 1 x 2 TB SATA atsarginis diskas
 • 8 TB pralaidumas
 • 250 GB „Acronis“ elektroninės atsarginės kopijos

Bet kada galite atnaujinti.

Serveriai yra prieinami abiem „Linux“ ir „Windows“ Operacinės sistemos. Šiuo metu „Liquid Web“ teikia tris skirtingas duomenų centrų vietas: JAV centrinėje dalyje (Mičiganas), JAV vakaruose (Arizonoje) ir ES Nyderlanduose (Amsterdame)..

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – visi skystieji žiniatinklio serveriai aprūpinti DDoS apsauga, „Cloudflare CDN“, „ServerSecure Advanced Security“, skirtu IP adresu ir didelio našumo SSD saugykla..

A2 talpinimas

A2 talpinimas didžiuojasi savo pusiausvyra tarp aukštos kokybės atlikimo ir lengvai naudojamų administravimo priemonių amplitudės. Bendrovė sukūrė pasirinktinį „SwiftServer“ „variklį“, kuris užtikrina pasaulinės klasės našumą net ir reikliausioms verslo programoms. Be to, galėsite išbandyti pasirinktą serverį iki 30 dienų, gaudami pinigų grąžinimo garantiją!

Čia pateikiamos populiariausio plano specifikacijos:

 • 1 TB RAID1 saugykla
 • „Intel Xeon 2.4+ GHz“
 • 16 GB RAM
 • 15TB pralaidumas
 • 4 procesoriaus šerdys
 • 2 skirti IP adresai

Daugelį šių specifikacijų (RAM, CPU ir kt.) Galima sukonfigūruoti registruojantis, kad atitiktų jūsų tiesioginius poreikius.

Kaip klientas, jūs būsite automatiškai įtrauktas į „HostGuard“ programą. „HostGuard Management“ iš „A2 Hosting“ apima visą parą veikiantį palaikymą (el. Paštas, telefonas, tiesioginiai pokalbiai), automatizuotą & Dienos atsarginės kopijos, valdomos programinės įrangos diegimas ar atnaujinimas, pasirinktiniai pranešimai, saugos valdymas ir 99,9% Uptime garantija!

A2 prieglobos duomenų centro vietos

Duomenų centro vietose galite pasirinkti keletą variantų: JAV, Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje, Prancūzijoje ir Australijoje. Turėtumėte tiesiogiai kreiptis pagalbos, norėdami sužinoti, ar jie turi duomenų centrą tam tikroje vietoje netoli jūsų verslo operacijų.

„Rackspace“

„Rackspace“

„Rackspace“ yra viena iš seniausių prieglobos platformų, kurios specializuojasi būtent skirtose, taikomosiose ir valdomose paslaugose. Per visą savo istoriją „Rackspace“ niekada nesiūlė bendrojo prieglobos planų, kuriuose kalbama apie įmonių patirtį tam skirtoje serverio erdvėje.

Galite pasirinkti tarp Paslaugos kurį siūlo „Rackspace“, arba galite pasirinkti konkretų Sprendimai ir Platformos su kuriais norėtum dirbti. Nors šia apimtimi mes labiausiai domimės jų valdomomis prieglobos paslaugomis. Jie būna dviejų skirtingų variantų.

Tvarko ir intensyviai. „Rackspace“ specializuojasi tiek standartinių valdomų sprendimų, tiek išskirtinių ir intensyvių paslaugų srityje. Intensyvus suteikia papildomą valdymo lygmenį, kuris yra naudingas, jei jums reikia viso IT skyriaus, kuris padėtų išplėsti jūsų verslą.

Tvarkyta ir intensyvi „Rackspace“

Galiausiai įmonė turi duomenų centrus, prieinamus visame pasaulyje. Su daugybe vietų visoje Amerikoje, Europoje ir Azijoje. Jei jums reikia konkrečios informacijos apie tai, žiūrėkite „Rackspace“ duomenų centras puslapyje, kad sužinotumėte daugiau. Visiems „Rackspace“ klientams garantuojamas tinklo, infrastruktūros ir aparatūros stabilumas.

Hyve

Hyve

Hyve yra JK prieglobos įmonė, kuri specializuojasi tokiuose sprendimuose kaip „Cloud Hosting“, „Dedicated Serveriai“ ir daugybė valdomų paslaugų. Nors Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi „Hyve“ turi duomenų centrus, prieinamus JAV, Indijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje ir daugiau nei 30 kitų vietų.

Vienas iš dalykų, dėl ko „Hyve“ tampa toks patrauklus, yra jų atsidavimas pasaulinės klasės aparatinei įrangai. Visi serveriai naudojasi pranašumais „HPE BladeServers“, „Cisco“ tinklų sprendimai, ir Kadagių saugumas funkcijos. Tai papildyta lengva prieiga prie populiariosios programinės įrangos, reikalingos jūsų verslo svetainei ar programoms valdyti.

„Hyve“ valdomos CMS

Galiausiai „Hyve“ nepateikia nustatytų paketų planų. Tai paprasčiausiai reiškia, kad įjungdami procesą turite patys sukonfigūruoti savo serverį ir tinkamą programinės įrangos sąranką. Tai užtikrins, kad jums registruojantis kaip klientui, jūsų serveris bus tiksliai pritaikytas jūsų poreikiams.

Nepaisant jūsų pasirinktos konfigūracijos, čia yra funkcijos, kuriomis gali naudotis visi „Hyve“ klientai:

 • Atsarginės kopijos. Visų „Hyve“ klientų duomenys saugomi atsarginėse atsarginėse kopijose naudojant „LiveVault“ technologija iš Geležinio kalno.
 • DDoS apsauga. Visi valdomi „Hyve“ planai apima nemokamą įsilaužimą ir „DDoS“ apsaugą. Gaunate iki 1 GB nemokamos „DDoS“ apsaugos, kurią galima atnaujinti tuo atveju, jei pakenksite išplėstoms kenksmingoms atakoms..
 • Mastelio keitimas. Jei jūsų verslas patirs staigų populiarumo augimą, „Hyve“ mielai sutiks jūsų sėkmę su prieinamais mastelio didinimo sprendimais. Nuo tinklo iki aparatinės įrangos.

Bendrovei vadovauja nedidelė, tačiau atsidavusi IT ekspertų komanda, kuri padarys viską, kas įmanoma, kad padėtų bet kokias iškilusias problemas ir užtikrintų, kad jūsų internetinis verslas bus sėkmingas..

„InMotion“ talpinimas

„InMotion“ talpinimas turi prieglobos sprendimus, pasiekiamus visoje plokštėje. Nesunku nepastebėti to, ką įmonė gali pasiūlyti, nes iš pirmo žvilgsnio tai atrodo vidutinė. Tačiau viena iš sričių, kurioje „InMotion“ išsiskiria, yra CPU branduolių, kuriuos gausite su visais dedikuotais planais, prieinamumas.

Jei planuojate naudoti labai į rezultatus orientuotą svetainę, veikiančią per kelias dešimtis procesoriaus imančių programų, tada 16 procesoriaus branduolių skamba tik tiek, kiek reikia, kad viskas būtų sklandžiai. Aišku, tai yra vienas iš jų brangesnių planų – 500 USD per mėnesį, tačiau tai taip pat vienas geriausių rinkoje. Be to, jis yra visiškai valdomas.

„InMotionHosting“ valdomi serveriai

Nesvarbu, ar tai pirmą kartą naudojatės valdomomis paslaugomis, ar dešimtuką, „InMotion“ turi specialią profesionalų komandą, kurią galite naudoti visiems savo valdomiems planams. Ši komanda specializuojasi plataus spektro IT technologijose, pavyzdžiui:

 • „Linux“ OS („CentOS“, „Ubuntu“ ir kt.)
 • CMS („WordPress“, „Drupal“, „Joomla!“ Ir kt.)
 • „MySQL“, „Tomcat“, „Python“ ir kt.
 • e-komercija („Magento“, „PrestaShop“ ir kt.)
 • Spektaklis („Redis“, „Lakas“, „Memcached“ ir kt.)
 • Valdymo pultai („cPanel“, WHM ir kt.)

Galite pasinaudoti „InMotion“ galimybėmis Paleiskite asistentą programą, kuri leis jums susisiekti tiesiogiai su jų IT komanda ir aptarti geriausią jūsų verslo poreikių planą. Ši konsultacija apima visus kitus svarbius klausimus ar prašymus, kurie jums gali kilti.

Vardas čekas

Vardas čekas nėra vardas, kurį paprastai siejate su priegloba, nes prekės ženklas dažniau atpažįstamas dėl jo domeno registracijos. Nepaisant to, bendrovė aktyviai plėtė savo prieglobos paslaugas nuo prieinamų „WordPress“ ir „Shared planų“ iki sudėtingesnių dedikuotų serverių sprendimų..

Tokiu atveju „Namecheap“ siūlo patikimus „Xeon“ maitinamus serverius, kuriuose galite pritaikyti savo specifinius poreikius.

„Namecheap Xeon“ serveriai

Kad galėtumėte visapusiškai naudotis valdomomis paslaugomis, turėsite prisiregistruoti dėl savo serverio valdymo plano. Visas planas sudaro 50 USD per mėnesį ir apima:

 • Klientų palaikymo patarimai
 • Serverio atkūrimas (dėl gedimo)
 • Programinės įrangos atnaujinimai & Valdymas
 • Šaknies priežasties analizė (dėl gedimo)
 • Pradinė sąranka ir konfigūracija
 • Atsarginės kopijos ne svetainėje (iki 200 GB)
 • Stebėjimas realiuoju laiku

Jūs taip pat turite galimybę nemokamai perkelti turimą prieglobos sąranką į „Namecheap“. Kalbant apie duomenų centrų vietas, „Namecheap“ yra vietų visoje JAV ir Jungtinėje Karalystėje.

„DreamHost“

„DreamHost“ labai išaugo kaip prekės ženklas ir kaip prieglobos paslaugų teikėjas. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje įkurta „DreamHost“ yra prieglobos vietos pradininkė. Beje, dauguma žmonių „DreamHost“ susieja su bendro naudojimo prieglobos planais ir jų valdoma „WordPress“.

Tačiau norint išlikti nuolat augančioje konkurencinėje rinkoje, net tokie prekės ženklai kaip „DreamHost“ turi imtis iniciatyvos. Ir ta iniciatyva yra valdoma skirta priegloba. Jų visiškai valdomi planai yra su viliojančiomis serverio specifikacijomis ir dar geresnėmis kainų nustatymo galimybėmis.

„DreamHost“ visiškai valdomas priegloba

Jei norite pateikti visapusišką planą, kuris atitiktų net reikliausias žiniatinklio programas, jūs žiūrite, kad mėnesio kaina būtų 380 USD. Šis aukščiausios klasės planas sujungs šią konfigūraciją:

 • „Intel Xeon“ 12 branduolių 24 gijų
 • 64 GB RAM (!)
 • 240 GB SSD
 • RAID 1 saugykla
 • 100% tinklo Uptime garantija
 • 24 × 7 techninis palaikymas & Serverio stebėjimas
 • DDoS apsauga

Šiuo metu „DreamHost“ turi duomenų centrus Ašburne (Virdžinija) ir Hillsboro (Oregonas). Norėdami gauti daugiau konkrečios informacijos apie tai, turėsite susisiekti su jų palaikymo tarnyba arba patekti į „Data Center“ skydelį naudodami serverio valdymo informacijos suvestinę..

„Greitai“

„Greitai“

„Greitai“ turi pasirinkimo galimybių visose kainų grupėse. Labiausiai prieinamas planas prasideda nuo 40 USD per mėnesį ir apima „Intel Xeon E3-1230 v6 @“ keturis branduolius x 3,5 GHz, 16 GB RAM DDR4 ECC ir 1 TB HDD RAID1 konfigūracijoje. Tai yra daugiau nei pakankamai, kad būtų galima surengti vidutinio verslo operaciją, naudojant šiuolaikines turinio valdymo sistemas. Geriausia, kad visuose planuose yra neribotas pralaidumas ir iki 1Gbps ryšys.

„Fasthosts“ DUK

Kaip JK įsikūrusi įmonė, „Fasthosts“ turi duomenų centrus, prieinamus visoje Jungtinėje Karalystėje. Be to, „Fasthosts“ naudoja atsinaujinančios energijos veiksnius ir visą savo infrastruktūrą kuria remdamasi tuo.

Viskas, pradedant serverių nustatymu ir baigiant pasirinktiniu optimizavimu, atliekama jūsų vardu, kai tik nuspręsite, koks bus jūsų planas. „Fasthosts“ teikia nepertraukiamą palaikymą tiek sąrankos metu, tiek palaikant nuolatinę partnerystę su prekės ženklu, kaip jūsų valdomo prieglobos teikėju.

Santrauka

Sunku suklysti pateikus tokį išsamų ir išsamų prieglobos įmonių sąrašą. Rinkoje, kurioje yra patikimų valdomų prieglobos paslaugų teikėjų, auga tempas, kitaip nei kada nors anksčiau. Tai daugiausia susiję su tuo, kad daug daugiau įmonių savo veiklą vykdo internete.

Didelės apimties el. Prekybos operacijoms reikalinga didžiulė serverio galia, kad klientai galėtų sklandžiai apsipirkti. Šis hostingo platformų raundas yra puiki pradžia norint rasti namus jūsų verslui.

Geriausia, kad valdoma priegloba užtikrina, kad visada būtų jūsų techninė komanda, kuri padėtų išspręsti technines problemas. Tokiu būdu galite sutelkti dėmesį į savo verslo plėtrą santykių su klientais ir rinkodaros skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map