10 internetinių kursų, skirtų mokytis „DevOps“

Šiomis dienomis „DevOps“ yra madingas žodis IT inžinierių pasaulyje.


Nuo naujų įmonių iki daugianacionalinių korporacijų visi linkę; toks yra „DevOps“ oras. Ir tam yra svari priežastis. „DevOps“ metodika suartina (vystymo) plėtros ir (operacijų) komandą organizacijoje, o tai padeda greičiau ir efektyviau pristatyti produktą.

Kas yra DevOps?

„DevOps“ nėra nei įrankis, nei technologija. Tai yra ideologija, kai dvi esminės verslo dalys – programinės įrangos kūrimo komanda ir IT operacijų komanda glaudžiai bendradarbiauja ir dalijasi pažanga. „DevOps“ užtikrina tinkamą abiejų komandų ryšį, o tai suteikia organizacijai galimybę pristatyti galutinį produktą per trumpą laiką ir su minimaliomis problemomis.

Kaip „DevOps“ padeda organizacijoms?

 • Sutrumpintas pristatymo laikas yra vienas reikšmingų „DevOps“ diegimo organizacijoje pranašumų. Galiausiai organizacija nori pristatyti programinę įrangą per kuo trumpesnį laiką. Kadangi „DevOps“ naudoja „Agile“ principus, garantuojamas greitas programinės įrangos pristatymas.
 • Pabrėžiamas bendradarbiavimas komandose. Tai padeda nustatyti problemas programinės įrangos kūrimo ciklo pradžioje. Tada komandos gali optimizuoti programinę įrangą.
 • Problemų sudėtingumą sumažina ir „DevOps“ metodika. Idėja yra laipsniškai patobulinti produktą, ir tai užtikrins, kad problema niekada nebus per daug sudėtinga.
 • Kryžminis įgūdis taip pat yra perspektyvus pasirinkimas naudojant „DevOps“. Paprastai manoma, kad darbuotojai, dirbantys pagal šį modelį, yra laimingi, nes gali patobulinti save ir įgyti naujų įgūdžių.

„DevOps“ pranašumai yra daugybiniai. Kaip vadovas, kaip kūrėjas ar kaip operacijų vykdytojas, jūs galvojate pergalėti save ir išmokti „DevOps“, atsižvelgiant į dabartinį scenarijų.

„DevOps“ įgūdžių reikia pagal pareikalavimą, ir šie internetiniai šaltiniai padės efektyviai išmokti.

Įvadas į „DevOps“: Operacijų pertvarkymas ir tobulinimas

Tai yra vaizdo įrašų kursas iš „Edureka“, kur galite išmokti „DevOps“ įrankių ir kaip jais naudotis.

Jie taip pat apima „DevOps“ darbo eigas, jei reikia. Be to, jei norima tęsti „DevOps“ inžinieriaus karjerą, šiame kurse aprašomi kokie jūsų veiksmai.

Galima absoliučiam pradedančiajam – „Hands-on“ – „DevOps“

Tai yra į įrankius orientuotas kursas iš Udemy. Čia išsamiai aprašomi „Ansible“ aspektai, kurie iš tiesų yra gyvybiškai svarbi „DevOps“ priemonė.

Galite įsitraukti į šį kursą, kad suprastumėte, kaip visapusiška integracija veikia „DevOps“ srityje. Kurso praktiniai pratimai padėtų įgyti praktinių žinių apie įrankį.

Darbo su „Google Kubernetes Engine“ pradžia

Tiems, kurie nori mokytis GKE („Google Kubernetes Engine“), nėra geresnio kurso nei šis, kurį teikia „Coursera“.

Šis kursas bus baigtas tik savaitę, kai jis bus baigtas; jūs suprastumėte „Dockers“ ir kaip galite juos naudoti maksimaliam srautui valdyti.

Versijos valdymas naudojant „Git“

„DevOps“ inžinierius turi suprasti pagrindinės „DevOps“ darbo eigos specifiką. Paėmimas šis kursas tai padėtų individui gerai suprasti visas sąvokas apie „DevOps“ ir „Git“ versijos valdymo sistemą.

Kadangi teigiama, kad „Git“ yra pagrindinis komponentas tarp „DevOps“ terminų, tai jums ilgainiui padės.

„DevOps“ kūrėjams: kaip pradėti

Tai yra įvadinis kursas teikia Edureka, kuri padėtų kūrėjams, dirbantiems bet kurioje srityje, suprasti „DevOps“ specifiką.

Jūs taip pat sužinotumėte, kodėl technologijų įmonės pereina prie „DevOps“. Be to, naudodamiesi šiuo kursu gerai sulaikysite CI / CD vamzdynus.

Sužinokite apie „DevOps“: Infrastruktūros automatizavimas naudojant „Terraform“

Jei jūsų domenas yra automatizavimas, tai „DevOps“ kursas privaloma. Jūs gautumėte išsamų supratimą apie reljefo naudojimą, o tai savo ruožtu padėtų įgyti pranašumą.

Geriausias dalykas šiame kurse yra tai, kad yra parašytų kodų pavyzdžių, į kuriuos galite remtis pritaikydami tą patį savo organizacijoje.

Sužinokite „DevOps“: Visas Kubernetes kursas

Tai dar vienas dalykas žinoma mokytis Kubernetes, bet šis yra iš Udemy. Kiekvienos temos paaiškinimas yra išsamus, ir jūs galite nustatyti kurso tempą pagal savo patogumą.

Kursas taip pat apima keletą užduočių, kurias galite atlikti, kai suprantate sąvokas.

„Microsoft Professional“ programa „DevOps“

Visa programa yra padalinta į 8 kursus, kuriuos galite lankyti po vieną. Vykdydami kiekvieną skyrių, galėtumėte išsamiai susipažinti su „DevOps“ įgūdžiais. Paskaitos šis kursas yra lengvai sekami, nes yra suskirstyti į skyrius.

Baigę kursą, galite pasinaudoti sertifikatu, kuris padidins jūsų galimybes „DevOps“ srityje..

Nemokami „DevOps“ fondo kursai

Šis kursas veiksmingai moko „DevOps“ metodikos pagrindų ir principų. Tai pateikia tikrus pavyzdžius, kuriais organizacijos seka nuo praėjusių dešimties metų.

Jei jūs ką tik pradėjote mokytis „DevOps“ ir ieškote kursų, kurie jus supažindintų, tai yra labai gera pradžia.

Architektūra naudojant „Google Cloud Platform“ specializaciją

Tiems, kurie nori įdiegti „Google Cloud“ funkcijas savo sistemose, šis kursas privaloma. Jei esate IT inžinierius, turintis tam tikrą „DevOps“ patirtį, šis kursas padės suprasti, kaip „Google Cloud“ funkcijas galima integruoti į esamą jūsų sistemos funkciją..

Šis kursas, kurį teikia „Coursera“, yra idealus „Cloud Solutions“ architektams ir „DevOps“ inžinieriams.

Išvada

„DevOps“ mokymasis nėra vien tik tikslas. „DevOps“ yra metodika, kurią reikia praktikuoti kiekvieną dieną darbe, kad būtų geriau. Taigi, sužinoję „DevOps“ naudodamiesi aukščiau esančiais ištekliais, pats laikas pradėti nuo jo.

Idėja yra patobulinti save ir savo verslo tęstinumą ir kiekvieną kartą pateikti geriausią programinę įrangą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map