15 Platforma mokytis naujų įgūdžių informacinėse technologijose

Praėjo tos dienos, kai jūs turėjote sumokėti didžiulę sumą, kad kažko išmoktumėte. Internetinė mokymosi platforma turi vystėsi.


Jau nekalbant apie tai, kad mokėtės, jūs faktiškai turėjote būti klasėje. Internetinio pasaulio dėka viskas pasikeitė dabar ir į gera. Dabar viskas, ko jums reikia, yra įrenginys ir interneto ryšys, kad galėtumėte pasiekti didžiulius informacijos šaltinius ir išmokite norimų įgūdžių.

Geriausia yra tai, kad nėra jokios kompetencijos juostos. Galite pasirinkti išmokti ką nors tokio: „kurti amatus“ arba tiek pat, kiek „kurti programinę įrangą“. Visiems kažkas yra kažkas. Apie šias e-mokymosi platformas šiame sąraše aš kalbu.

Prieš pradėdamas minėti tuos, leisk man papasakoti tik šiek tiek daugiau e. mokymosi pranašumai.

Mokykis savo tempu

Skirtingai nuo tradicinių fizinių kursų, e. Mokymasis suteikia pranašumo, nes leidžia mokytis savo tempu. Tai reiškia, kad įstoję į kursus, galite pradėti ir baigti juos savo laisvalaikiu. Niekas neverčia jūsų to atlikti per tam tikrą laiką.

Ekonomiškas, palyginti su fizinio mokymo centrais

Visiškai akivaizdu, kad fizinio mokymo centrai ima dideles pinigų sumas. Ir nors tai nėra neteisinga, nedaugelis žmonių gali sau tai leisti. Būtent tada prasideda internetiniai kursai. Jie kainuoja labai mažai, kartais ir jūsų pietų kaina, ir suteikia tokią pačią vertę, jei ne daugiau.

Neribota prieiga prie turinio

Kitas puikus dalykas, susijęs su e-mokymusi, yra tai, kad įstojęs į kursą gauni tai visą gyvenimą. Vaizdo įrašus, failus ir visa kita, kas pridedami, galite bet kuriuo metu išmokti.

Dažnai atnaujinamas

Dauguma internetinių kursų instruktorių rūpinasi savo studentais, todėl jie reguliariai atnaujina medžiagą su naujausia informacija. O geriausia dalis? Atnaujinimus gausite nemokamai. Taip, jūs teisingai perskaitėte.

Ateina naudinga bendruomenė

Internetiniai kursai paprastai būna naudingi bendruomenei, kad studentai galėtų susiburti ir aptarti kursą. Nesvarbu, ar turite abejonių, problemų ar norite laimėti dalintis, bendruomenė tam yra tinkama vieta.

Pažvelkime į platformas.

Udemy

Su daugiau nei 150 000 kursų ir 50 milijonų studentų „Udemy“ yra viena populiariausių e-mokymosi platformų. Jie turi didžiulę kursų biblioteką, suskirstytą į skirtingas kategorijas, įskaitant:

 • Plėtra
 • Verslas
 • Finansai & Apskaita
 • IT & Programinė įranga
 • Biurų produktyvumas
 • Asmeninis tobulėjimas

Aš nuolat atnaujinu savo žinias, neskaitant, klausant, žiūrint, lankant renginius ir pan

„Udemy“ yra tikrai šauni vieta atnaujinti ir atnaujinti savo žinias savo rinkoje. @ „Binfield“ https://t.co/NADg6y7gXv

– Mattas Grady (@DadBodNutrition) 2020 m. Kovo 14 d

Kiekviena kategorija turi savo pogrupius, todėl galite būti tikri, kad yra daugybė parinkčių. Nors dauguma jų yra „premium“ kursai, taip pat yra 6500 ir daugiau nemokamų kursų, ir iš tikrųjų juos tikrai verta apžvelgti.

„Coursera“

Žengdamas žingsnį į priekį, „Coursera“ taip pat rengia pasaulinio lygio universitetų ir kompanijų kursus, siūlančius pažymėjimus ir laipsnius. Jie bendradarbiauja su didžiausiais vardais, įskaitant IBM, „Google“ ir Mičigano universitetą.

Geras dalykas šioje platformoje yra tai, kad tarp kursų medžiagos yra viktorinų ir praktinių projektų, kad galėtumėte įgyvendinti tai, ką ką tik išmokote. Jų kursų kategorijos apima:

 • Gilus mokymasis
 • Dideli duomenys
 • Mašinų mokymasis
 • Duomenų mokslas
 • Skaitmeninis Marketingas

Jei siekiate įgyti įgūdžių potencialiai būsimai karjerai, tada galbūt ieškosite „Coursera“. Jie suteikia daug patikimumo jūsų mokymosi laikui.

Daugiskaita

Pluralsight yra šiek tiek unikalus jų mokymo būdas. Jie turi kursus ir duomenis, rodančius, kaip tai įgyvendinti. Kursai dažniausiai vyksta pagal programinės įrangos kūrimą ir IT, tačiau čia galima išmokti daug daugiau dalykų.

Ši platforma yra puikus pavyzdys, kaip tai padaryti. Jie tiesiog nepalieka jūsų priblokšti daugybės kursų, o greičiau nukreipia jus į tai, kas jums tinka, ir tada nulaužia tai.

Debesų akademija

Kaip vardas užsimena, Debesų akademija Viskas apie debesų kompiuterijos mokymąsi ir kaip išspręsti verslo problemas. Jie apima platų temų spektrą, pagrįstą pagrindiniu dėmesiu, o geriausia, kad jis atnaujinamas kiekvieną mėnesį.

Jie taip pat turi daugybę kursų, tokių kaip AWS ar „Microsoft Azure“, kuriuose siūlomi pažymėjimai, todėl visiškai verta patikrinti tuos dalyvius, jei ieškote ekspozicijos. Galite pradėti naudotis jų 7 dienų nemokamu bandomuoju periodu.

„Katacoda“

Kodavimas nebūtinai turi būti nuobodus ir „Katacoda“ tai labai gerai įrodo. Jie pritaikė „linksmą“ metodą mokydami visų tų techninių dalykų, kaip „Kubernetes“ ir „Machine Learning“, padėdami jums lengvai suvirškinti medžiagas..

Jie turi daugiau nei 250 nemokamų kursų, nuo kurių jūs galite pradėti, ir visi jie suteikia galimybę įgyvendinti savo mokymąsi taip, kad būtų ne tik „mokytis“, bet ir „daryti“. Jei norėtumėte tapti kūrėju, ši svetainė turi jūsų užpakalį.

„DataCamp“

Kadangi duomenų kalbos paklausa dabar yra didelė, ir greičiausiai joje liks, „DataCamp“ gali būti naudingas šaltinis. Jie specializuojasi duomenų moksle, todėl jų dėstymas yra labai lengvas vartojimas – tai dėka jų įkandimo dydžio pamokų.

Praėjusiais metais turėjau užkoduoti mašinų mokymosi algoritmą, kuriame mokiausi tik keletą savaičių. Šį rytą pradėjau „Machine Learning on R“ kursą „Datacamp“, iki šiol gerai.
Aš labai rekomenduoju

– Vumile Sithebe, APRM (@VumileSithebe) 2020 m. Kovo 9 d

Tarp pamokų taip pat turite pratimų, kad galėtumėte įgyvendinti tai, ką ką tik išmokote. „DataCamp“ turi daugiau kaip 100 kursų įvairiomis temomis, tokiomis kaip Python, SQL ir Spreadsheets. Baigę bet kurį kursą, gausite savo pažymėjimą, kuris padės ateityje sugrąžinti įgūdžius.

Cybrary

Puiki vieta mokytis kibernetinio saugumo ir IT, Cybrary Ekspertų parengtas kursų katalogas padeda kurti karjerą šioje pramonėje. Jie sukuria ir surenka daugiau nei 1000 virtualių laboratorijų, praktikuoja testus ir vertinimus tokiose srityse kaip kibernetinis saugumas, IT, duomenų mokslas ir kita. Atminkite, kad jie yra visiškai apsaugoti ir pagrįsti naršykle.

Naudodamiesi jų daugiau nei 200 įgūdžių įvertinimais, taip pat galite sekti savo karjeros raidą ir analizuoti stipriąsias ir silpnąsias puses. Visa tai kartu padeda užsitikrinti geresnę karjerą šioje srityje.

Udacity

Siekdama išmokyti, ko nori technologijų kompanijos, „Udacity“ paruošia įgūdžius, kurių labiausiai norisi. Kursų kategorijos apima:

 • Duomenų mokslas
 • Programavimas
 • Dirbtinis intelektas
 • Verslas
 • Debesų kompiuterija

Kiekvienas jų kursas vyksta su pratimais, o iš palaikymo komandos jūs gaunate asmeninę pagalbą. Turinys yra skirtas atrasti kitą jūsų darbą technologijų pramonėje. Taigi, jei tai buvo jūsų svajonė, tai yra puiki svetainė tam.

„Udacity“ baigė daugiau nei 100 000 studentų, ir jūs galite būti kitas.

„Linux“ akademija

„Linux“ akademija turi AWS, Azure ir „Google Cloud“ kursus, padėsiančius tobulinti įrankius, kurie yra plačiai naudojami. Be to, galite išmokti tam tikrų įgūdžių, tokių kaip sauga, „BigData“ ir „DevOps“. Kiekviename iš kursų yra žaidimų aikštelių ir laboratorijų, kuriose galėsite panaudoti savo įgūdžius

Jų kursuose klientų pasitenkinimas siekia 95%, ir aš tikiu, kad taip yra todėl, kad jų kursai yra skirti nepamiršti jūsų. Galite pradėti naudotis nemokama jų bandomąja versija ir ja naudotis.

Lynda

Žinių centras, Lynda Dėl jų didžiulio kursų katalogo lengva išmokti norimų įgūdžių. Kai kurios kategorijos yra:

 • Programinės įrangos kūrimas
 • Interneto svetainių kūrimas
 • Dizainas
 • Verslas
 • Fotografija
 • Rinkodara

Su viena prenumerata jūs galite patekti į visus jų kursus pagal pareikalavimą. Šiuo metu jie siūlo nemokamą mėnesį išbandyti savo platformą, todėl nepamirškite to patraukti.

„Skillshare“

„Skillshare“ dirba pagal mėnesio prenumeratą, apimančią visus jų kursus. Ši platforma yra gana nauja, bet greičiausiai joje sparčiausiai auga. Temos yra įvairios ir apima:

 • Animacija
 • Iliustracija
 • Dizainas
 • Gyvenimo būdas
 • Fotografija
 • Filmavimas
 • Verslas
 • Rašymas

Taigi #Skillshare jau bus mano naujas mėgstamiausias dalykas !! ☺️

– „Gintaro Renė“ (@_Je_suis_belle_) 2020 m. Kovo 13 d

Daugelis kursų (dar vadinamų „užsiėmimais“) nėra tokie išsamūs vienu kartu. Reiškia, greičiausiai vesite keletą užsiėmimų šia tema, kad visa tai išmoktumėte. Apskritai, tai yra labai nuostabi platforma ir neabejotinai viena mano mėgstamiausių.

„Code Academy“

Kodavimas yra labai pelningas, ir internete yra daug išteklių jo išmokti, „Code Academy“ yra vienas geriausių ten. Jo studentų skaičius viršija 45 milijonus, ir jis tik didėja. Jei nesate tikri dėl pirmojo žingsnio, galite surengti greitą jų viktoriną, kad jie galėtų pereiti prie reikiamų pamokų.

Be mokymosi, galite išbandyti savo įgūdžius naudodamiesi jų redaktoriumi ir netgi gauti atsiliepimų iš ekspertų. Tokiu būdu jūs visada darysite tai, kas teisinga.

Be įgūdžių įgijimo, jie taip pat turi pamokų, kaip padaryti karjerą iš kodavimo. Gana kietas!

„GoSkills“

Keli apdovanojimų laimėtojai, „GoSkills“ yra dar viena puiki svetainė, skirta išmokti įvairių įgūdžių įvairiomis temomis, tokiomis kaip finansai, dizainas, projektų valdymas ir kita. Norint patekti į daugybę įkandimo dydžio kursų, jums reikia tik vienos prenumeratos, o ši platforma yra patogi mobiliesiems telefonams, taigi galite mokytis ir keliaudami..

Galite išanalizuoti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, sekti savo pažangą, gauti sertifikatą ir taip pat užsidirbti ženklelius. Pradėkite naudotis nemokama bandomąja versija.

Edxas

Su daugiau nei 2500 kursų iš 140 geriausių institucijų, tokių kaip Harvardo ir Bostono universitetai, Edxas gali padėti išmokti įvairių įgūdžių. Nesvarbu, ar tai inžinerija, ar duomenų mokslas, ar kalba, šioje svetainėje yra keletas puikių pamokų.

Pats žinojimas, kad jie yra susieti su aukščiausiomis institucijomis, yra pasitikėjimo stiprinimo priemonė.

Ateitis mokytis

Ateitis mokytis eina jų vardu galvodamas apie ateitį, todėl neseniai išleido seriją Ligų protrūkio prevencijos kursų. Jie puikiai suvokia tendencijas ir tiksliai žino, kur yra paklausa, todėl galite tikėtis ateityje įgyti įgūdžių, kurie jums bus pelningi.

Jų kursų kategorijos apima:

 • IT & Informatika
 • Įstatymas
 • Verslas & Valdymas
 • Politika
 • Vaistas & Sveikatos apsauga
 • Kūrybiniai menai & Žiniasklaida

Ateities mokymai taip pat turi su karjera susijusio turinio, todėl pagal savo įgūdžius galite būti nukreipti teisingu keliu.

Išvada

Naujų įgūdžių mokymasis yra protingiausias sprendimas, kurį gali priimti kiekvienas, nes niekada negali žinoti, kada keičiasi tendencijos. Aukščiau pateiktos svetainės padės jums išmokti ir įsisavinti norimus įgūdžius bet kur ir bet kada.

Savo namuose galite išmokti reikliausių įgūdžių iš geriausio instruktoriaus, tiesiai iš kompiuterio. Mokymasis internete yra tas grožis, kad galite planuoti savo tvarkaraštį ir viskas pigiai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map