20 NEMOKAMŲ įrankių, skirtų sukurti puikų vaizdinį gyvenimo aprašymą

Ar žinote, kad galite sukurti savo vizualinį gyvenimo aprašą Laisvas? Sukurti vaizdinį aprašą yra smagu, o tai padidina jūsų prekės ženklą. Čia yra mano geriausias pasirinkimas ir tikiuosi, kad jie jus sužavės.


Alternatyva: jūs galite išmokti atnaujinti profesinę veiklą, paruošti interviu, sukurti savo prekės ženklą, motyvacinį laišką rašyti ir tt Davidas Jonesas apie Udemy.

Resumonk

Sukurkite gražų gyvenimo aprašymą su Resumonk iš keturių nemokamų šablonų. Kaip įprasta, galite importuoti profilį iš „LinkedIn“ ir parinktį atsisiųsti jį PDF formatu.

resumonk

Pagal numatytuosius nustatymus galite pridėti kontaktinę informaciją, santrauką, patirtį, išsilavinimą & įgūdžiai. Tačiau, jei norėtumėte pridėti šiek tiek daugiau, turite galimybę pridėti skyrių, kuriame galite įsivaizduoti.

Ineedresu.me

Nereikalingi drabužiai yra gyvenimo aprašymo kūrėjas, kuriame įvedate visą reikiamą informaciją, pavyzdžiui, motyvacinį laišką, santrauką, patirtį, projektus, švietimą, įgūdžius ir per minutę gausite profesionalų gyvenimo aprašymą..

Zety

„Zety“ internetinio gyvenimo aprašymo kūrėjas leis per 5 minutes susikurti darbo laimėjimo santrauką. Gausite dešimtis šablonų ir šimtus spalvų schemų.

Be to, įmontuoti patarimai ir ekspertų patarimai padės jums parašyti tobulą gyvenimo aprašymą. Yra dar daugiau! „Uptowork“ atnaujinimo kūrėjas jums pasakys, kada darbdavys atsisiunčia jūsų gyvenimo aprašymą, taigi tiksliai žinote, kokia yra jūsų programos būsena.

Zety nėra visiškai NEMOKAMA. Tačiau jis skirtas „Geekflare“ auditorijai. Naudokite „„ZgyI50xW“„; nuolaidos kodas išsiregistravimo metu, norint gauti priemoką planas yra LAISVAS.

Šaunu, ar ne??

Atnaujinimas

Sukurkite laimėjimo aprašą naudodamiesi Atnaujinimas.  Tai leidžia jums sukurti patrauklų profesinės patirties ir asmenybės vaizdinį išdėstymą.

atnaujinti

Tęsti CANVA

KANVA turi daugybę puikių įrankių gražiams vaizdams kurti, įskaitant Tęsti. Yra daugiau nei dešimt šablonų, kuriuos galite nemokamai naudoti vizualizuodami savo gyvenimo aprašymus.

Gerai dėl „CANVA“ yra tai, kad galite atsisiųsti savo gyvenimo aprašą PDF, PNG arba JPG formatu.

drobė-atnaujinti

Pradėti atnaujinti

Sukurkite puikų gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką per kelias minutes Pradėti atnaujinti. Daugiau nei 300 000 darbo ieškančių asmenų pasitiki darbo atnaujinimu, ir jūs galite pasirinkti šablonus iš tokių profesijų kaip administracija, apskaita, bankininkystė, automobiliai, IT teisiniai ir kt..

kickresume

„Atbox“

„Atbox“ leidžia sukurti tobulą gyvenimo aprašymą PDF formatu ir parinktį pasirinkti iš kelių profesionaliai atrodančių šablonų. Galite importuoti reikiamą informaciją iš socialinių tinklų, tokių kaip „Google“, „Facebook“ ar „Twitter“.

Stulbinančiai

Stulbinančiai paverskite savo „LinkedIn“ profilį į svetainę, paimdami visą informaciją, kurią turite „LinkedIn“. Taigi, jei jūsų „LinkedIn“ profilis yra išsamus, tada eikite į priekį ir sukurkite savo įspūdį internete naudodami „Ryškiai“.

„CakeResume“

„CakeResume“ yra „drag-n-drop“ redaktorius, kuriame galite tinkinti informaciją, išdėstymą, vaizdus, ​​socialines piktogramas, spalvas ir viską, kad būtų atnaujintas tobulas vaizdas. Kai būsite patenkinti, galėsite juos atsisiųsti PDF formatu.

Makerio skalūnas

Kaip kūrėjas ar dizaineris turite parodyti savo projektą, įgūdžius ir „Maker Slate“, kad galėtumėte juos organizuoti. Jūs galite pamatyti Makerio skalūnas veiksme.

Vizualinis CV

Pasitiki daugiau nei 3 milijonai žmonių.

„VisualCV“ leidžia gauti duomenis iš „LinkedIn“ arba įvesti rankiniu būdu. Nesvarbu, ar esate naujesnis, ar C lygio vadovai, savo idealų gyvenimo aprašymą sukursite per kelias minutes.

Yra daugiau nei 20 šablonų, todėl galite pradėti nuo to, kas jums patinka.

Standartinis atnaujinimas

Standartinis atnaujinimas leidžia importuoti „LinkedIn“ profilį arba rankiniu būdu įkeliant PDF failą. Baigę tinkinti, galite juos atsisiųsti PDF formatu arba tiesiog bendrinti atnaujinimo nuorodą įdarbintojui. Standartinį atnaujinimą galima peržiūrėti darbalaukyje arba mobiliajame telefone.

Atsakingas CV

Atsakingas CV leidžia susikurti savo pirmąjį įspūdį su įspūdingu gyvenimo aprašymu, sukuriant jį rankiniu būdu arba importuojant duomenis iš „LinkedIn“.

Tęsti atnaujinimo kūrimą pateikiama greita peržiūra, todėl jums nereikia išsaugoti ir atnaujinti puslapio, kad pamatytumėte, kaip jis atrodo..

„Onlineresume.us“

Parodykite visą savo potencialą sukurdami geriausią įmanomą CV naudodamiesi jų trikdančiais internetiniais gyvenimo aprašymais ir patraukliais PDF šablonais!

Internetinio gyvenimo aprašymo pranašumas yra tas, kad galite įtraukti daugiau patirties ir ilgesnių aprašymų, kurie gali netikti tradiciniame popieriaus atnaujinimo dokumente.

Yra daugybė unikalių internetinių atnaujinimo šablonų, iš kurių galite pasirinkti, ir onlineresume.us toliau įkelia daugiau. Jūs netgi galite sukurti bendrinamą suasmenintą nuorodą ir QR kodą, kuris bus nurodytas jūsų popieriniame CV, kad potencialūs darbdaviai būtų sujungti su jūsų unikaliu gyvenimo aprašymu internete..

Tęsti.io

Su Tęsti.io, per kelias minutes galite susikurti savo profesinį gyvenimo aprašymą. Jie turi daugybę paruoštų šablonų, iš kurių galite pasirinkti, ir šablonai atitinka „atnaujinimo taisykles“, kurių kiekviena kokybė yra reikalinga norint jus pasamdyti. ��

Tai gana lengva naudoti, ir jie turi įrankius, kurie padės jums kiekviename žingsnyje. Pvz., Galite be vargo įveikti rašytojo bloką, naudodamiesi iš anksto parašytomis frazėmis ir netgi naudodami automatinį rašybos tikrinimo įrankį, kad įsitikintumėte, jog nėra klaidų.

Baigę savo gyvenimo aprašymą, galite jį eksportuoti į tokias programas kaip „Word“.

„ResumeGenius“

Naudojant „ResumeGenius“ paslaugų, žmones pasamdė tokios kompanijos kaip „Amazon“, „Adidas“ ir „Mercedes“. Tai yra didelis pareiškimas, nuo kurio pradėti, bet taip yra. Jie turi keletą nuostabių savybių, kurias gana sunku ignoruoti.

Daugelyje sričių viskas, ką turite padaryti, yra užpildyti blankus, o jūsų gyvenimo aprašymas bus pakeistas. Galite pasirinkti iš daugybės šablonų ir daugiau nei 50 000 darbo aprašymo ženklų. Eikite per jį ir rinkitės taškus, kurie atitinka jūsų kvalifikaciją, ir jums gera eiti.

Taip pat galite gauti 100% nemokamą kritiką iš vieno iš jų ekspertų. Aš turiu galvoje, kad tai nėra geriau nei tai.

„NovoResume“

Galite pradėti nuo „NovoResume“ iš jų bibliotekos išsirinkę tinkamą šabloną ir naudodami jų išdėstymo optimizavimo įrankį įsitikinkite, kad visi jūsų elementai yra suderinti ir sutvarkyti. Taip pat yra turinio optimizavimo priemonė, analizuojanti ir siūlanti patobulinimus, tik tuo atveju, jei tuo nesinaudojate kuo geriau.

Galite pasiekti ir imti idėjų iš įdarbintojų patvirtintų atnaujinimo pavyzdžių ir pamatyti, ko trūksta jūsų gyvenimo aprašymui. Tai fenomenalu, nes nedaugelis iš mūsų žino, ko iš tikrųjų reikia norint pasamdyti.

„NovoResume“ palaiko įvairias kalbas, o geriausia, kad visa jūsų asmeninė informacija būtų apsaugota aukšto lygio saugumo priemonėmis.

Enhancv

Kitas puikus gyvenimo aprašymo kūrėjas su sudėtingais šablonais, Enhancv turi 1 000 dizaino pritaikymo parinkčių. Galite pakeisti foną, piktogramas, skyrius ir nieko. Galimybė yra beribė, o geriausia yra tai, kad mokymosi kreivės yra mažai arba jos nėra. Kiekvienas gali sukurti profesionalų gyvenimo aprašymą per kelias minutes, nesvarbu, ar jis gerai suplanuotas, ar ne.

Kai baigsite užpildyti kiekvieną skyrių, galėsite išanalizuoti turinį naudodamiesi jų įrankiu ir gauti tiesioginį atsiliepimą, kad pagerintumėte sritis. Tiesą sakant, jūs netgi galite nusiųsti savo gyvenimo aprašymą vienam iš jų ekspertų, ir jie išsiaiškins jus konstruktyviais nurodymais.

„CVmaker“

Kaip minėta tokiose svetainėse kaip „Mashable“, „LifeHacker“ ir „Recruiter“, „CVmaker“ leidžia kurti gyvenimo aprašymus savo kalba ir priglobti juos ir jų svetainėje. Jei norite jį eksportuoti, galite tai padaryti PDF, HTML ir TXT formatais.

Pirmiausia jums bus duotas pasirinkimas šablonų, į kuriuos jau įdėtos tinkamiausios skiltys. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra užpildyti blankus ir, jei norite, pridėti papildomų elementų.

Apskritai, jis yra paprastas, greitas ir apsaugotas naudojant 256 bitų SSL šifravimą.

Lucidpress

„Lucidpress“ atnaujinimo šablonai yra lankstūs ir profesionaliai atrodantys. Tai puikus šaltinis norint pakeisti seną gyvenimo aprašymą nauju, skirtu pakeisti.

Tiesą sakant, skyriai šablonų viduje yra kruopščiai padaryti. Jis turi tik nepriekaištingą elementų kiekį ir tipą, todėl galite palikti tuos, kurie netinka. Tai užtikrina, kad per trumpiausią laiką galite patraukti klientų dėmesį..

Puiku yra tai, kad galite visiškai pridėti savo logotipą, šriftus, paveikslėlius ir kitą prekės ženklo turtą.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau pateiktos priemonės padės jums įsivaizduoti savo gyvenimo aprašymą ir padaryti puikų įspūdį su pašnekovu. Sėkmės!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map