22 „Linux“ knygos ir vaizdo įrašai sistemos administratoriui

Žinoti, Linux yra esminis bet kokiam sistemos administravimui, tarpinei programinei įrangai, žiniatinklio inžinieriaus darbui.


„Linux“ naudojama beveik visur gamyboje arba negamybinėje aplinkoje. Yra tūkstančiai straipsnių, knygų, vaizdo įrašų mokymų tyrinėti ir išmokti, bet taip būtų daug laiko reikalaujantis. Vietoj to galite sekite vieną ar du susijusios knygos ar mokymai internetu.

Ši mokomoji medžiaga apima daugybę Linux administravimo užduočių nuo pradedant ekspertų lygiu. Taigi išsirink sau tinkamiausią.

„Linux“ administravimo kulinarijos knyga

Reikalingi receptai, kad galėtumėte naudotis šiuolaikine „Linux“ administratoriaus ekosistema?

Ši knyga siūlo daugiau nei 100 iš jų. Jame pateikiamas visų tipų „Linux“ mašinų valdymo planas – nuo mažyčio „Raspberry Pi“ iki gamybos serverio „Azure Cloud“. Jos puslapiuose rasite įrankių ir žinių, kaip išspręsti kasdienes problemas ir suprasti vidinį „GNU Linux“ veikimą..

Naudodamas nesudėtingą vadovą, kurį puošia anekdotai ir patirtis, autorius dalijasi savo didžiule duomenų centro inžinieriaus patirtimi, išmokydamas įdiegti ir konfigūruoti sistemą. Baigę skaityti, įgysite vertingų žinių apie „Linux“ administravimą.

„Linux“ trikčių šalinimo kursai

Per visas 12 valandų ir 49 minutes, šis vaizdo kursas padės suprasti tiek pagrindinį, tiek sudėtingą „Linux“ trikčių šalinimą, išmokys realių pavyzdžių, kaip valdyti įmonės IT aplinką ir pasiūlys sklandų atsakymą į kritines problemas.

Šis interaktyvus kursas siūlo vertingų patarimų ir metodų, kurie padeda palaikyti „Linux“ serverių infrastruktūrą su minimaliomis prastovomis. Jame paaiškinta, kaip išsiaiškinti geriausią trikčių šalinimo praktiką ir paaiškinta, kaip efektyviai diagnozuoti ir taisyti įprastų ir sudėtingų „Linux“ serverių administravimo problemų diagnostikos ir taisymo būdus.

„Linux“ serverio valdymas ir saugumas

Šis kursas trunka keturias savaites ir supažindina jus su pagrindinėmis „Linux“ administravimo užduotimis iš įmonės perspektyvos. Pirmiausia pažiūrima, kokia „Linux“ naudojama įmonėje, išmokant atskirti skirtingas „Linux“ versijas.

Tada jis tiria „Linux“ konfigūraciją ir demonstruoja skirtingų Linux komandų naudojimą. Po to jis pasineria į autentifikavimo mechanizmus ir vartotojų administravimą ir galiausiai patenka į saugumą, aiškindamas skirtingas technologijas, užtikrinančias „Linux“ sistemą, ir mokydamas prieigos kontrolės temas..

Kursas yra specializuotos kompiuterinės saugos ir sistemų valdymo programos dalis.

Sužinok „Linux“ per 5 dienas

Vienas iš perkamiausių internetinių kursų, skirtų „Udemy“ mokytis „Linux“ per 5 dienas. Daugiau nei 100 000 studentų, priimamų su 4,5 iš 5 įvertinimų, suteikia pakankamai patikimumo kursui.

Jasonas Cannonas, autorius, apima įvairias Linux operacinės sistemos tvarkymo ir administravimo temas.

Jei turite ribotą laiką ir norite įgyti žinių apie RHEL, „Fedora“, „OpenSUSE“, „Slackware“, „Debian“, „Ubuntu“ ir kt., Tada šis greitas internetinis kursas padės jums pradėti dirbti..

„Linux“ komandinė eilutė

Viena iš geriausiai parduodamų „Linux“ knygų yra visas William Shotts įvadas apie „Linux Command Line“.

Jei norite ar norėtumėte valdyti „Linux“ naudodamiesi terminalu per GUI, šioje knygoje bus viskas, ko jums reikia kaip „Linux“ administratoriui.

Galite tikėtis išmokti apvalkalo, rašyti apvalkalo scenarijus, valdyti kasdienes užduotis naudodami būtinus įrankius ir kt.

„Linux“ kūrėjams

Kaip „Coursera“ specializuotos atvirojo kodo programinės įrangos kūrimo programos dalis, šis kursas dėsto pagrindines „Linux“ temas kūrėjams. Tai ketina priversti kūrėją jaustis patogiai dirbant su komandine eilute.

Pasinerdamas į „Linux“ istoriją ir paaiškinęs, kas yra „Linux“, jis atsiskiria „Linux“ branduolį nuo likusios operacinės sistemos, prisideda prie branduolio, dirba su failų sistema, stebi komunalines paslaugas ir pan..

Baigę šį kursą, įgysite būtiniausių įgūdžių, reikalingų kasdieniniam darbui su „Linux“ sistemomis.

„Linux“ sauga & Grūdinimas

Praktiniame vadove kalbama apie tai, kaip sustiprinti ir apsaugoti „Linux“ OS, apimančias šias temas.

 • Apsaugokite Linux nuo įsilaužėlių
 • Vykdykite griežtą slaptažodžių politiką, senėjimo politiką, valdykite slaptažodį
 • SSH & tinklo grūdinimas
 • Sudo konfigūracija
 • Failų sistemos saugumas & šifravimas
 • Užkardos konfigūracija
 • Uosto nuskaitymas
 • Ir daug daugiau…

Jei turite pagrindinę idėją apie „Linux“ ir norite patobulinti savo saugumo įgūdžius, tada šis internetinis kursas būtų naudinga.

Jame yra 4,5 valandos vaizdo įrašo, du straipsniai, kuriuos galite pasiekti bet kur ir bet kada.

„Linux“ branduolys trumpai

Pasiruošę pasinerti į „Linux“ branduolį, kad galėtumėte kurti & konfigūruoti?

Tai NEMOKAMA knyga padeda šiomis branduolio temomis.

 • Branduolio įvadas ir kaip juos sukurti
 • Kaip gauti branduolio šaltinį
 • Kaip įdiegti branduolį ir paleisti iš jo
 • Kaip atnaujinti & tinkinti branduolį
 • Branduolio nuoroda & naudingos komunalinės paslaugos

Visas Linux mokymo kursas

Jei planuojate gauti svajonių darbą šiais metais, šis kursas gali būti tai, ko jums reikia tam tikslui pasiekti. Tai paruošia jus verslo pasauliui ir gauti RHCSA („Red Hat“ sertifikuotas sistemos administratorius), RHCE („Red Hat“ sertifikuotas inžinierius) ir LFCS („Linux Foundation“ sertifikuotas sistemos administratorius) sertifikatus. Baigę kursą, jūs būsite profesionalus „Linux“ administratorius, sugebėsiantis išlaikyti EX-200 egzaminą ir jį išlaikyti.

Jūsų žinios apims daugiau nei 150 „Linux“ sistemos administratoriaus komandų ir daugybę „Linux“ trikčių šalinimo sprendimų.

Kursą sudaro 29 valandos vaizdo įrašo pagal pareikalavimą, 24 straipsniai, 120 atsisiunčiamų šaltinių, galimybė visą gyvenimą naudotis kurso medžiaga ir studijų pažymėjimas. Vieninteliai rekvizitai yra didelis noras mokytis ir kompiuteris.

Cheat Sheet

Jei jums reikia komandos nuorodos, tada šis NEMOKAMAS „Linux“ komandų eilutės apgauti lapas bus jums naudingas.

Taip pat galite remtis mano ankstesniu įrašu, kuriame pateikiami įvairūs elementai.

„Linux Administration Bootcamp“

Pereiti nuo pradedančiojo iki eksperto su „Linux“ administravimo įkrovos kamera. 7,5 valandos užsakomo vaizdo įrašo apima beveik viską, ką turėtumėte žinoti kaip „Linux“ administratorius.

Jei turite pagrindinę idėją ir norite patobulinti savo įgūdžius būti ekspertu, tada šis kursas bus patogus.

„Google“ IT palaikymo profesionalo sertifikavimas

Jei planuojate gauti darbą IT srityje, kad palaikytumėte, šį 5 kursų pažymėjimą gali paruošti jus pradinio lygio vaidmeniui mažame versle ar globalioje korporacijoje. Geriausi darbdaviai ieško sertifikuotų profesionalų, todėl „Google“ sertifikatas gali būti vertingas pranašumas teikiant paraiškas dėl IT darbo.

Sertifikavimo programoje naudojamas vaizdo paskaitų, viktorinų ir praktinių laboratorijų mišinys, per kurį jūs būsite supažindinti su klientų aptarnavimu, sistemos administravimu, sauga ir trikčių šalinimu. Jums reikia skirti tik apie 5 valandas per savaitę, o per mažiau nei šešis mėnesius galėsite pabaigti programą.

Darbo su „Linux“ pradžia

Kad jaustumėtės pasitikintys žengiant savo pirmuosius žingsnius į „Linux“ administravimo pasaulį, jums reikia įkvepiančio vadovo, tokio kaip Davidas Clintonas, Darbo su „Linux“ pradžia. Kurso pradžia paaiškinama, kaip rasti „Linux“ paskirstymus ir atvirojo kodo programinę įrangą bei dirbti su jais. Tada jis moko jus valdyti ir optimizuoti „Linux runtime“ aplinką.

Galiausiai paaiškinama, kaip naudoti fizinius ir virtualius „Linux“ egzempliorius serverių programoms, tokioms kaip „Apache“ ir „Nextcloud“, valdyti.

Baigę šį kursą, diegsite ir valdysite „Linux“ sistemas kaip profesionalai ir turėsite reikiamų žinių, kad suprastumėte, ką „Linux“ gali padaryti jūsų labui ir jūsų karjerai..

„Linux“ meistriškumas

Lygiai per 11,5 valandos, šis kursas išmokys išmokti „Linux“ komandų eilutės, net jei neturite ankstesnės patirties. Išmoksite naudoti „Bash“ scenarijus ir „Cron“ planavimą automatizuoti pasikartojančias užduotis ir įdiegti bei valdyti atvirojo kodo programinę įrangą kartu su paketų valdytojais.

Be to, kad įgysite išsamų supratimą apie „Linux“, turėsite reikiamų žinių, kad galėtumėte visiškai valdyti „Linux“ kompiuterį iš komandinės eilutės.

Kursuose siūloma 11,5 valandos vaizdo įrašo pagal pareikalavimą, trys straipsniai, 14 atsisiunčiamų šaltinių, galimybė visą gyvenimą naudotis kurso medžiaga ir studijų pažymėjimas. Tai visų pirma skirta pradedantiesiems, todėl vienintelis būtinas dalykas – neturėjimas jokios patirties su Linux.

LPI Linux Essentials sertifikavimas

Jei planuojate padaryti karjerą „Linux“ sistemų administravimo srityje arba tiesiog norite plėsti savo IT žinias, šis pažymėjimas galėtų pastumti tave teisinga linkme. Kursas moko pagrindinių „Linux“ operacinės sistemos komponentų ir įsitikina, kad studentai susiduria su kiekvienu iš „LPI Linux Essentials“ egzamino tikslų..

Kursą sudaro 5 pagrindinės temos, apimančios „Linux“ ir atvirojo kodo programinės įrangos pagrindus, apvalkalą ir komandinės eilutės sąsają, skirtingas „Linux“ versijas ir palyginimą su kitomis operacinėmis sistemomis, pagrindinę aparatinę įrangą ir tinklo žinias, ir saugumas bei leidimai. Baigę kursą gausite praktikos egzaminą ir vadovą, kaip pasiruošti egzaminui, ir kitus veiksmus, reikalingus norint įgyti pažymėjimą.

„Red Hat Enterprise Linux“ pagrindai

„Red Hat Enterprise Linux“ yra vienas iš populiariausių „Linux“ paskirstymų įmonių IT departamentuose. „Red Hat Enterprise Linux“ pagrindai pateikia pagrindinį įvadą į šią operacinę sistemą, parodo, kaip ji organizuota, ir demonstruoja įvadines administratoriaus užduotis.

Kursas suteikia tvirtą pagrindą įsisavinti „Red Hat Enterprise Linux“ iš komandinės eilutės. Jame mokomos pagrindinės veiklos užduotys, naudingos tiek darbalaukio versijoms, tiek nuotolinėms sistemoms.

Aptariamos temos: prieiga prie komandinės eilutės, failų tvarkymas, tekstinių failų kūrimas / peržiūra / redagavimas, vietinių „Linux“ vartotojų ir grupių valdymas, procesų stebėjimas, programinės įrangos diegimas ir atnaujinimas.

„Linux“ pagrindai IT specialistams

Gerai išmanantys „Linux“ akademikai diktuoja daugybę „Linux“ kursų. Na, taip nėra. „Linux“ pagrindai IT specialistams diktuoja „pasaulietiški“ IT profesionalai, norintys pasidalyti savo patirtimi, kaip naudotis įprastomis „Linux“ komandomis ir rašant paprastus apvalkalo scenarijus dažniausiai pasitaikančioms reikmėms. Geras dalykas šiame kurse yra tas, kad mokytojai ir studentai iš esmės kalba ta pačia kalba.

Kursas yra orientuotas į informatikos ar informacinių technologijų studentus, testavimo specialistus, programinės įrangos inžinierius, programų kūrėjus, duomenų inžinierius, duomenų bazių administratorius ir kt. Po kurso jausitės patogiai atlikdami kasdienes operacijas, automatizuodami įprastas užduotis ir įsilaužimas, norint gauti naudingos derinimo informacijos iš žurnalo failų.

„Linux“ vadovėliai ir projektai

Nemokamų ir labai specifinių „Linux“ administravimo vadovėlių rinkinys. Šis kursas apima tokias temas kaip SSL sertifikatų valdymas „CentOS Linux“ ir „Apache“, „MySQL Master-Slave“ replikacija Ubuntu, apkrovos balansavimo HTTP ir interneto srautas naudojant „Nginx“ ir dar daugiau.

Mokytojas Jasonas Cannonas taip pat yra „Linux pradedantiesiems“ autorius ir „Linux Training Academy“ įkūrėjas. Per šį kursą jis dalijasi savo realiojo Linux patirtimi.

Kursą sudaro 41 minutės vaizdo įrašo pagal pareikalavimą, trys straipsniai, keturi atsisiunčiami šaltiniai, galimybė visą gyvenimą naudotis kurso medžiaga ir studijų pažymėjimas.

„Linux“ pamoka

Ryano Chadwicko, knygos autorius ši pamoka, moko mokyti „Linux“ studentams. Jis tai daro daugiau nei dešimt metų. Ir vienas iš dalykų, kuriuos jis moko, yra tai, kaip būti tinginiui, bet kūrybingai – tai yra, kaip surinkti įrankius, kad padarytum praktiškai bet ką, kad kompiuteris atliktų darbą jo šeimininkui.

Pasirinkę šį mokymą, greičiausiai nebūsite „Linux“ guru, tačiau turėsite reikiamų žinių, jei norite ten patekti, jei to norite. Vadovėlis suteikia pagrindą, kaip naudoti terminalą ir kaip naudoti Linux komandinę eilutę (Bash). Jos tikslas – pašalinti komandinės eilutės paslaptį, sudėtingumą ir gąsdinimą. Taip pat vadovėliu siekiama paaiškinti tinkamiausius komandinės eilutės ir GUI naudojimo atvejus.

Kelionė Linux

Internetinė, tekstinė ir interaktyvi kelionė per visas „Linux“ sritis. Šioje kelionėje nėra iš anksto apibrėžto kelio. Galite pereiti tiesiai prie jums rūpimų temų: komandų eilutės, leidimų, procesų, paketų, failų sistemų, įrenginių, tinklo, trikčių šalinimo ir kt. Arba, jei norite, galite sekti siūlomą tvarką..

Bet kuriuo budu, šioje svetainėje, rasite daug išteklių ir žinių, kad įsisavintumėte visus „Linux“ operacinės sistemos aspektus. Kiekviena tema yra išsamiai paaiškinta, pateikiami praktiniai pavyzdžiai, o kiekvienoje pamokoje yra trumpas egzaminas, kad jūsų žinios būtų išbandytos.

„Linux“ pagrindų kursai

55 „YouTube“ mokymo vaizdo įrašų kolekcija, pradedant nuo pagrindinių „Linux“ apvalkalo komandų pradedantiesiems ir baigiant OS virtualizavimu, tinklo sauga ir kitomis specifinėmis temomis, skirtomis profesionaliems sistemos administratoriams.

Autorius pradėjo kurti šiuos vaizdo įrašus draugui, norinčiam išmokti tapti „Linux sysadmin“. Pirmieji vaizdo įrašai buvo tokie sėkmingi, kad autorius išplėtė grojaraštį, kad apimtų platesnį temų, įrankių, praktinių projektų ir karjeros patarimų spektrą..

Vaizdo įrašais ieškoma pusiausvyros tarp teorijos ir praktikos, bandoma pateikti teoriją, reikalingą komandų sistemai suprasti, ir, savo ruožtu, siūloma praktinė medžiaga, skirta išmokti spręsti realaus pasaulio problemas..

Pažangusis „Linux“: „Linux“ branduolys

Dr. Kevinas Dankwardtas priima savo studentus pasinerti į „Linux“ operacinės sistemos širdį: „Linux“ branduolį. Šis vadovėlis suteikia reikiamų žinių norint susipažinti su „Linux“ branduoliu, taip pat sukonfigūruoti ir pašalinti triktis.

Tai nėra kursas pradedantiesiems, atsižvelgiant į tai, kad jis apima pažangias temas, tokias kaip „Linux“ branduolio specifikacija, įkrovos procesas ir įkeliami branduolio moduliai. Per pamokas praktikuosite Linux branduolio konfigūravimo nuo nulio būdus ir atsisiųskite bei ieškokite Linux branduolio šaltinio kodo..

Beveik kiekviename skyriuje pateikiami iššūkių vaizdo įrašai, kuriuose siūloma išbandyti išmoktus „Linux“ įgūdžius.

Temos apima „Linux“ branduolio pranešimų skaitymą, failų iš proc ir „sysfs“ failų sistemų skaitymą ir rašymą, GRUB konfigūravimą, branduolio komandų eilutės parametrų naudojimą, derinimo veiksmus, vykdymo lygių konfigūravimą ir kt..

Mokymosi galimybės visiems skoniams

Šiuo metu turėtumėte aiškiai suprasti, kaip pradėti mokytis „Linux“ administravimo, nesvarbu, ar norite skaityti knygas, žiūrėti vaizdo įrašus, lankyti pamokas, ar skaityti interaktyvius tinklalapius. Jei šiuo metu dirbate IT srityje arba planuojate pradėti karjerą IT srityje, turėtumėte pasirinkti vieną iš šių variantų ir iškart pradėti mokytis „Linux“ administravimo.

ŽENKLAI:

 • „Linux“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map