10 naršyklės saugos priedų, siekiant apsaugoti privatumą

Nepaisant to, kiek tobulėja technologija, mes visada būsime pažeidžiami pavojingų internetinių grėsmių.


Mūsų privatumas ir bendras saugumas niekada nėra saugiose rankose, ir mes turėtume būti atsakingi už tai, kad ką nors padarytume, net jei tai daro mažą skirtumą. Kai kurie iš jūsų galbūt saugojo asmeninius duomenis ar net finansinę informaciją internete, o svarbiausia apsaugoti juos nuo viešo informacijos perdavimo.

Naudodamiesi internetu jūs taip pat susiduriate su daugybe virusų, kenkėjiškų programų, išpirkos programų ir kitų nemalonių grėsmių. Turėdamas patirties galiu lengvai pasakyti, kad nėra smagu būti tų aukomis. Prarasite daug laiko, duomenų ir ramybės.

Jei norite išspręsti šiuos dalykus, ten galima rasti įvairių antivirusinių programų, tačiau jei nesate gerbėjas, kad jomis naudojatės, galbūt norėsite peržvelgti šiuos naršyklės saugos priedus..

Tai užtikrins sklandų naršymą ir nekels jokio pavojaus. Jei tai skamba kaip kažkas, ką naudosite, tada eikime į sąrašą. ��

„Avira“ naršyklės sauga

Žinomas kaip teikiantis geriausias saugos paslaugas, „Avira“ naršyklės sauga pasirūpins, kad apsaugotumėte savo privatumą ir suteiktumėte saugią naršymo patirtį. Šį priedą galite pridėti prie „Firefox“, „Opera“ ir „Google Chrome“ naršyklių.

Įdiegus, jis gali užblokuoti erzinančius ir užkrėstus skelbimus, neleisti lankytis įtartinose svetainėse ir visiškai pašalinti įmonių stebėjimo būdus. Be to, taip pat galite užkirsti kelią naršyklės užgrobimui (taip, toks yra) ir aptikti nepageidaujamas programas, kurias norite pašalinti.

Kaip šalutinis elementas, jis taip pat randa geriausius daiktų pasiūlymus apsipirkinėjant. Šį priedą galima visiškai nemokamai atsisiųsti ir naudoti.

„Avast“ internetinis saugumas

Galite gauti patobulintą apsaugą nuo sukčiavimo apsimetant sukčiavimu ir pavojingų svetainių naudodami „Avast“ internetinis saugumas. Tai iš anksto jus įspėja, jei jūsų lankoma svetainė yra nesaugi ar blogos reputacijos. Taip pat galite pasirinkti, kad jus informuotų, jei esate stebimi internete.

Viena nuostabi savybė yra tai, kad šis priedas rodo kiekvienos svetainės įvertinimus žvaigždutėmis, kad galėtumėte lengvai atskirti, kas saugu, o kas ne. Įvertinimai yra pagrįsti jų 400 milijonų klientų baze, pagal kurią jie įvertina kiekvieną svetainę, kurioje lankosi, naudodamiesi kitų vartotojų gerove. Tai galite padaryti ir jūs..

„Avast Online Security“ galima nemokamai naudoti „Google Chrome“.

„Adblock Plus“

„Adblock Plus“ yra atvirojo kodo priedas, galintis blokuoti šlamšto skelbimus ir išlaikyti saugų naršymą. Jis veikia įvairiose naršyklėse, įskaitant „Google Chrome“, „Firefox“, „Opera“ ir „Safari“. Ne tik tai, bet ir tai galite naudoti savo „Android“ ir „IOS“ telefonų naršyklėse.

„Adblock Plus“ buvo paminėtas geriausiose leidybos svetainėse, tokiose kaip „TechCrunch“ ir „Business Insider“, vien dėl to, kad teikia puikias paslaugas.

Tai blokuoja vaizdo iškylančiuosius langus, mirksinčias reklamjuostes, kenkėjiškas programas ir stebėjimo programas. Dėl to pastebėsite, kad naršymas tampa daug lengvesnis ir greitesnis. Šis priedas yra visiškai laisvas naudoti.

Kenkėjiškų programų naršyklės apsauga

Galima naudoti „Google Chrome“ ir „Firefox“, Kenkėjiškų programų naršyklės apsauga filtruoja tuos eskizinius skelbimus, užkerta kelią sukčiavimui ir blokuoja stebėtojus.

Šiomis dienomis techninio palaikymo sukčiai yra visur, todėl šis priedas ypač pabrėžia tą sritį ir priima jas už jus. Kai ji bus įgalinta, jums nereikės nerimauti dėl naršyklės užgrobimo, naršyklės užraktų ir kitos sukčiavimo taktikos..

Tai sustabdo kenkėjiškas programas, erzinančius iššokančiuosius langus ir apsaugo jūsų privatumą. Tarsi to visko nepakaktų, Kenkėjiškų programų Naršyklės apsauga taip pat pagreitina naršymą. Galite nemokamai atsisiųsti ir naudoti šį sprendimą.

„DuckDuckGo“

Galite lengvai apsaugoti savo asmeninę informaciją ir bendrą privatumą naudodami „DuckDuckGo“. Rinkdamasi saugumą ir apsaugą, ši įmonė visada užėmė pirmą vietą, todėl galite visiškai pasikliauti jų aptarnavimu.

Šis priedas turi įdomią funkciją, vadinamą „Privatumo laipsniu“, kuri iš esmės nurodo, kiek galima pasitikėti svetaine prieš ir po jų apsaugos taikymo. Citata „Prevencija yra geriau nei gydymas“ pakelia visai kitą lygį ir aš tuo nesiskundžiu.

Taip pat galite palikti savo paieškos istoriją privačią ir užblokuoti visus stebėtojus, kurie stebi jus. Be to, „DuckDuckGo“ verčia svetaines naudoti užšifruotus ryšius, kai tik įmanoma, kad jūsų duomenys būtų gerai apsaugoti..

Šį priedą galite naudoti savo mobiliuosiuose telefonuose ir darbalaukio naršyklėje.

„uBlock“ kilmė

„uBlock Origin“ yra dar vienas nuostabus priedas, kuris yra greitas ir gana gerai atlieka darbą. Naudodamas daugybę filtrų sąrašų, pavyzdžiui, „EasyPrivacy“ ir „EasyList“, jis gali užblokuoti šlamšto reklamas, stebėjimo priemones ir kenkėjiškų programų svetaines. Šis priedas turi kelis režimus, iš kurių galima pasirinkti, ir „Advanced mode“ yra vienas iš jų, kuris blokuoja visas trečiųjų šalių tinklo užklausas, nebent jūs tai leidžiate.

Įdiegę pamatysite daugybę jau įgalintų filtrų. Galite pamatyti kiekvieną jų tikslą ir išjungti juos pagal savo poreikius. „uBlock Origin“ palaikoma keliose naršyklėse, įskaitant „Google Chrome“ ir „Firefox“.

HTTPS visur

Galite užšifruoti kiekvieną jūsų lankomą svetainę HTTPS visur. Tam naudojama protinga technologija, galinti perrašyti žiniatinklio svetainių užklausas, kad galėtumėte naršyti iš labai saugios perspektyvos. Ne kiekvienas interneto šaltinis yra HTTPS, todėl šis priedas jums visiems laikams padės išspręsti šią problemą.

Galite nemokamai atsisiųsti ir naudoti šį priedą mobiliųjų ir stalinių kompiuterių naršyklėse. Jis prieinamas daugeliui gerai žinomų.

Vaiduoklis

Pripildyta daugybė nuostabių funkcijų, Vaiduoklis nuveikia ne tik saugų naršymą. Galite blokuoti stebėtojus, juos tikrinti ir analizuoti, blokuoti skelbimus ir net pagreitinti naršymą. Atsižvelgiant į tai, kad šis priedas yra atvirojo kodo, jūs galėsite mėgautis visišku skaidrumu.

Norėdami sutaupyti laiko ir duomenų apimties, taip pat galite naudoti jų privačios paieškos funkciją, kurią maitina „Cliqz“. „Ghostery“ buvo paleista 2009 m. Ir nuo to laiko tapo vienu didžiausių naršyklės saugumo pasirinkimų, joje yra daugiau nei 7 milijonai aktyvių vartotojų. Galite nemokamai atsisiųsti „Apple Store“, „Windows“, „Google Chrome“ ir mobiliuosiuose įrenginiuose.

Privatumo ženkliukas

Privatumo ženkliukas automatiškai blokuoja viską, kas prieštarauja vartotojo sutikimui, pvz., eskizinius skelbimus ir stebėjimo priemones. Įdiegęs jis aptinka įtartiną veiklą jūsų lankomose svetainėse ir liepia naršyklei nekelti daugiau jų puslapių. Tokiu būdu jūs nustosite lankytis tuose šaltiniuose ir nebūsite stebimi.

Tai atrodo naudojant slapukus, drobės pirštų atspaudus ir kitus stebėjimo metodus, siekiant išsiaiškinti, ar svetainėje kažkas negerai. Puikus šio priedo dalykas yra tai, kad jis skirtas tik vienam tikslui ir daro savo darbą gana gerai. Galite jį atsisiųsti ir naudoti įvairiose naršyklėse, tokiose kaip „Google Chrome“, „Firefox“ ir „Opera“.

„TunnelBear“

Labai lengvas ir lengvai montuojamas, „TunnelBear“ apsaugo jūsų privatumą ir saugo jus nuo įsilaužėlių ir kenkėjiškų išpuolių. Jo dizainas yra labai paprastas, tačiau jis lengvai gali atlikti kai kurias sudėtingas užduotis.

Įdiegę šį priedą, jis užšifruoja jūsų naršymo duomenis ir dažnai audituoja, kad įsitikintų, jog nėra saugumo problemų. Be to, jis suteikia didelį greitį, turi įmontuotą VPN ir juo pasitiki daugiau nei 21 mln. Vartotojų visame pasaulyje.

„TunnelBear“ veikia visose pagrindinėse naršyklėse ir operacinėse sistemose.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau išvardyti saugos priedai padės pasiekti saugesnį naršymą ir apsaugoti jūsų duomenis nuo masinės informacijos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map