10 saugių failų mainų paslaugų, kad duomenys būtų siunčiami privačiai

Didesnis interneto prieinamumas ir naudojimas suteikia patogumo, bet taip pat palankiai vertina įvairių rūšių grėsmes.


Turbūt visada girdėjote apie saugumo pažeidimus ir nuostolius, kai dėl interneto pažeidžiamumo įmonės ir žmonės turi patirti milžiniškų nuostolių. Kibernetiniai nusikaltėliai ten laukia kaip vanagai pulti, kai tik aptinka silpnų vietų.

Šiuolaikinės įmonės turi dalintis dideliais failais skaitmeniniu būdu, o tai darydami visada išlieka grėsmė saugumui, jei tai nebus daroma saugiais kanalais. Tačiau ne visi verslai supranta situacijos rimtumą, kiek trapus internetas, kol jie to neišmoksta sunkiai.

Pagal statistika, dėl duomenų pažeidimų 2019 m. viduryje visame pasaulyje buvo paviešinta daugiau nei 4 milijardai įrašų. Todėl tokiuose teisės aktuose kaip PCI duomenų apsaugos standartas ir HIPAA nurodomos organizacijos, pateikdamos jų neskelbtinos informacijos saugojimo, tvarkymo ir apsaugos pagrindus..

Kodėl verta siųsti failus saugiu kanalu?

10 saugių failų mainų paslaugų, kad duomenys būtų siunčiami privačiai

Įsivaizduokite, kad jūsų klientas skubiai nori pamatyti jūsų sugalvotus rezultatus, tačiau jis / ji yra įsikūręs mylių atstumu nuo jūsų vietos. Šiuo metu geriausias būdas yra skaitmeninis naudojimas. Dabar, jei failo dydis yra per didelis ar jautrus, ar vis tiek rizikuotumėte jį nusiųsti paštu?

Kaip galite būti tikri dėl jo konfidencialumo?

Vienas iš būdų tai pasiekti yra naudotis failų bendro naudojimo paslaugomis. Jos pranašumai yra šie:

Dydis nėra problema

Verslo įmonės turi begalę duomenų ir failų, pradedant grafika, vaizdo, garso, pateikimo dokumentais, skaičiuoklėmis ir pan. Šie failai gali būti dideli, ir siųsti juos el. Paštu atrodo nemalonu.

Šiuolaikinių failų bendro naudojimo paslaugų dėka failo dydis vargu ar kelia problemų. Galite be vargo siųsti daug gigabaitų failus. Galite naudoti nemokamą ar mokamą versiją pagal savo reikalavimus, tačiau jiems gali būti taikomi dydžio apribojimai, o mokamų versijų nėra.

Apsauginė antklodė

Duomenų saugumas tapo svarbiausiu aspektu labiau nei bet kada anksčiau, dėl didėjančių elektroninių nusikaltimų. Taigi, norėdami apsaugoti savo intelektinę nuosavybę, komercines paslaptis, rinkodaros planus, labai jautrią informaciją, finansinę informaciją ir pan., Naudokitės failų mainų paslaugomis..

Taip yra todėl, kad jie padeda sumažinti šansus, susijusius su duomenų pažeidimais, tinkamai šifruojant pervežamus failus ir užtikrinant aukštos klasės slaptažodžių apsaugą tarp abiejų šalių. Jie taip pat gali pasiūlyti papildomus jūsų mobiliųjų įrenginių saugos lygius, naudodamiesi autentifikavimu ir autorizacija.

Įrašai

Kitas failų bendro naudojimo paslaugų pranašumas yra tas, kad galite saugoti visų bendrinamų duomenų įrašus, įskaitant datą ir laiką, kam jie buvo išsiųsti, koks buvo bendro failo dydis, ar jis buvo sėkmingas, ar ne, ir taip toliau.

Failų bendrinimo paslaugos teikia naudingą duomenų auditą žmonėms, dirbantiems įvairiose laiko juostose ir vietose. Visi, sinchronizuojami su likusia komanda, turinčia prieigą prie failų bendro naudojimo paslaugos, gali pamatyti joje įrašytus įrašus, kad suteiktų vieningą dalijimosi patirtį..

Greitesnis perdavimas

Failų bendrinimas naudojant saugią failų bendrinimo paslaugą yra patikimas ir greitas procesas. Galite bendrinti įvairių tipų failus, tokius kaip grafika, vaizdo įrašai, garso įrašai ir kt., Nesvarbu, ar jie yra dideli, ar maži. Galite lengvai dalintis šiais failais su savo kolegomis ar klientais palyginti greičiau.

Dėl to bendras darbo greitis taip pat spartėja, nes yra mažiau klaidų, susijusių su tuo. Taigi galite sutaupyti laiko atlikti kitas svarbias pareigas.

Panagrinėkime privačių failų bendrinimo sprendimus.

Svogūnų dalijimasis

Svogūnų dalijimasis yra viena iš geriausių failų bendro naudojimo paslaugų, leidžiančių anonimiškai dalintis failais, tačiau kartu su „Tor“ tinklu užtikrinant saugumą. Tai yra atvirojo kodo platforma, kurioje kuriamas svogūnų adresas, ir žmonės gali apsilankyti šiame adrese naudodamiesi „Tor“ naršykle, kad pasiektų duomenis, kuriuos norite bendrinti..

Skirtingai nuo kitų paslaugų, tokių kaip „Google“ diskas ar el. Paštas, naudodamiesi „OnionShare“, nesuteikiate įmonei jokios prieigos prie savo failų. Kol saugiai dalinsitės anoniminiu interneto adresu, jūs, taip pat asmuo, su kuriuo bendrinate failą, galite prieiti tik prie duomenų.

Lufi

Lufi yra failų prieglobos platforma, leidžianti lengvai dalintis failais. Kai įkeliate failus „Lufi“ egzemplioriuje, prieš įkeliant juos į serverį, jie užšifruojami. Taigi serverio administratorius negali peržiūrėti failų turinio, bet gali pamatyti failo pavadinimą, dydį ir tipą, pvz., Vaizdo įrašą, garso įrašą, tekstą ir pan..

Norėdami dalintis failais per šią prieglobos programinę įrangą, neprivalote registruotis. Tačiau dalijantis failais jis saugo jūsų IP adresą dėl teisinių priežasčių – tai įprasta atvejis.

„KeyBase“

Kalbant apie saugumą, „KeyBase“ yra laikoma viena geriausių failų mainų ir pranešimų siuntimo platformų. Tai apsaugo jūsų failus naudojant „šifravimą“ nuo galo iki galo, todėl įsitikinkite, kad siunčiate failus tinkamam asmeniui. Taikant viešojo rakto kriptografiją, visi jūsų pranešimai lieka privatūs, o serverio administratorius net negali skaityti nė vieno jūsų pokalbio..

Ši platforma yra visiškai saugi ne tik įmonėms, bet ir šeimoms. Be to, galite susisiekti su įvairiomis bendruomenėmis, tokiomis kaip „Reddit“, „Twitter“ ir tt. Tai galima „Windows“, „Linux“, „MacOS“ ir net „iOS“ bei „Android“..

Brūkšnys

Brūkšnys padeda siųsti ar gauti failą ar tekstą per naršyklę tarp dviejų įrenginių. Nereikia registruotis ar prisijungti prie jos sąsajos. Visi failai, kuriuos dalijatės naudodamiesi „Datash“, yra saugūs, nes juose naudojamas šifravimas, naudojant 1024 bitų viešąjį ar privatųjį raktą..

Prieš siųsdamas failus, „Datash“ užšifruoja duomenis naudodamas viešą gavėjo raktą. Todėl užtikrinama, kad failai būtų siunčiami į norimą tikslą. Failų siuntimui,

 • Apsilankykite datash.co ir leiskite gavėjui padaryti tą patį
 • Įveskite tekstą arba pasirinkite failus, kuriuos norite bendrinti
 • Gavėjo ID bus sugeneruotas gavėjo įrenginyje; reikia įvesti.
 • Dabar pradėkite siųsti failus paspausdami mygtuką „saugiai siųsti“.

Tresorit

Tresorit yra pažangi, tačiau nemokama failų mainų platforma. Galite pasitikėti tuo, kad siunčiate net savo konfidencialius failus.

Naudodamiesi „Tresorit“, galėsite geriau valdyti failus ir pasidalinę jais. Saugi ir patikima failų mainų platforma leidžia dalintis failais iki 5 GB ir siūlo tokius pranašumus, kaip:

 • Šifravimas nuo galo iki galo
 • Šveicarijos privatumas
 • GDPR atitiktis
 • Prieigos žurnalai
 • Slaptažodžio apsauga
 • Atšaukti saitą
 • ES serveriai

„SafeNote“

„SafeNote“ yra puiki galimybė anonimiškai dalytis laikinais failais. Tai siūlo nemokamą platformą, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas privatumui, paprastumui ir anonimiškumui, siekiant suteikti patikimą dalijimosi duomenimis patirtį.

Galite įkelti savo failus, bendrinti jo nuorodą su žmonėmis, su kuriais norite bendrinti, o kai jie atsisiųsti failus, galite juos ištrinti. Be to, faile taip pat galite nustatyti tam tikrą galiojimo laiką, kad jis būtų automatiškai ištrintas.

Kai įkeliate failą, jis sukuria saugią nuorodą, kurią galite nukopijuoti ir pasidalyti su gavėju, kad jis galėtų atsisiųsti failus ir tada pats sunaikintų failą..

„Firefox“ siuntimas

„Firefox“ siuntimas padeda dalintis failais privačiu ir paprastu būdu. Naudodamiesi šia platforma galite siųsti failus iki 1 GB. Bet jei prisijungiate, galite siųsti failus iki 2,5 GB. Prieš siųsdami „Firefox Send“, jūsų failai bus apsaugoti nuo visiško šifravimo.

Tai sugeneruoja nuorodą, kuria galite pasidalyti su gavėju, ir atsisiuntę failus ji automatiškai nustoja galioti. Taigi, jūsų duomenys išliks privatūs, tuo pačiu užtikrinant, kad jie amžinai neprisijungs prie interneto.

„ToffeeShare“

„ToffeeShare“ yra saugesnė ir greitesnė failų bendrinimo galimybė, visada palaikanti tiesioginį kelią nuo siuntėjo iki gavėjo. Vienas iš įdomių šios platformos aspektų yra tai, kad galite siųsti failus neribodami dydžio, atsižvelgiant į tai, kiek jūsų naršyklė ar įrenginys gali valdyti.

Norėdami įvertinti failų vientisumą ir privatumą, „ToffeeShare“ naudoja naujausią pramonės standartą duomenų saugumui užtikrinti. Šiuo metu jis naudoja DTLS 1.3, o jūsų duomenys lieka užšifruoti nuo galo iki galo, kad jūs ir gavėjas galėtumėte pasiekti tik tuos duomenis.

Pasidalinus duomenimis, jis visam laikui ištrinamas ir nebepasiekiamas internete. Jis naudoja vienpusį (P2P) ryšį ten, kur nėra tarpinio ar trečiosios šalies serverio. Taigi visi jūsų duomenys yra visiškai saugūs.

„WeTransfer“

Viena iš populiariausių failų mainų platformų, „WeTransfer“, yra nemokamas ir nereikalauja registracijos. Jis žinomas dėl savo paprastumo ir lengvumo keistis failais su žmonėmis visame pasaulyje.

Norėdami dalytis failais, galite pasirinkti failus, tada jums tereikia įvesti gavėjo ir siuntėjo el. Pašto adresus. Jei norite, galite net pritaikyti pranešimą gavėjui jo patogumui, kad būtų galima geriau išaiškinti duomenis ar bet kokias instrukcijas, kurias galbūt norėsite pridėti..

„DocSend“

„DocSend“ yra saugi failų mainų platforma, kuria gali naudotis visi. Šia platforma pasitiki daugiau nei 12 000 kompanijų visame pasaulyje, įskaitant „Ericsson“, „Gusto“, „BuzzFeed“ ir daugelį kitų..

Naudodamiesi šia platforma, nereikia lengvai dalintis, tvarkyti ir sekti savo failus. Jūs netgi galite apsaugoti failus naudodami el. Pašto patvirtinimą ir kodus. Be to, jei norite, galite išjungti jo prieigą, kad galėtumėte atgauti dokumentų valdymą.

Galite sklandžiai peržiūrėti failus bet kuriame įrenginyje, nes „DocSend“ yra suderinama su naršykle ir jums nereikia prisijungimo ar programinės įrangos diegimo.

Išvada

Naudojimasis saugia failų mainų paslauga gali būti labai naudingas jūsų profesinėms, socialinėms ir asmeninėms pastangoms. Kiekvienas, turintis kompiuterį ar mobilųjį įrenginį su interneto ryšiu, lengvai ir greitai gali peržiūrėti failus. Taigi viskas, ko jums reikia, yra pasirinkti saugią failų bendrinimo paslaugą ir pradėti bendrinti su kolegomis ar klientais.

Jei jums reikia reguliariai siųsti mažesnius failus, tuomet galite apsvarstyti galimybę naudoti saugias el. Pašto paslaugas.

Laimingas dalijimasis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map