11 geriausių „Android“ antivirusinių programų, skirtų geresnei apsaugai internete

„Android“ išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai gali nešiotis daug asmeninių duomenų, be to, tai yra pelningas taikinys įsilaužėliams ir kitiems kibernetiniams nusikaltėliams. Kai kibernetiniai nusikaltėliai įsilaužia į jūsų telefoną, jie gali pavogti jūsų duomenis, o dar blogiau – naudokite juos pavogti jūsų tapatybę ir įvykdyti nusikaltimus.


Jūsų asmeninius duomenis sudaro ne tik jūsų atvaizdai, vaizdo įrašai ir kiti linksmi failai, bet ir slaptažodžiai, asmens tapatybės dokumentai, banko informacija ir nieko. Šių neskelbtinų duomenų patekimo į netinkamas rankas rizika yra per didelė, kad juos būtų lengva įvertinti.

Nors ir nesvarbu, ką darote, niekada negalite būti visiškai teigiami, kad esate 100 procentų apsaugoti nuo internetinės rizikos, kai nesiimate jokių priemonių saugoti savo telefono, ne klausimas, ar tada, kai būsite įsilaužti. Kad sumažintumėte riziką, geriau įsigykite gerą internetinę saugos programą.

Negalite pasakyti, kad yra viena geriausia antivirusinė programa. Kartais viskas, ko jums reikia, yra paprastas antivirusinis skaitytuvas, o kitais atvejais geriau naudoti išsamų apsaugos sprendimą, kuriame yra sudėtingesnių dalykų, tokių kaip įrenginio užraktas, „Wi-Fi“ tinklo saugumo patikrinimai, saugi bankininkystė, VPN, tėvų kontrolė. ir kt.

Prieš pasirenkant nugalėtoją, gali tekti išbandyti keletą antivirusinių programų. Kad jums būtų lengviau, čia yra geriausios programinės įrangos, kuri yra ypač gera, sąrašas, ir jūs galite naudoti ją kaip pradinį tašką ieškant tobuliausios antivirusinės programos, skirtos „Android“ įrenginiams..

„Avast“ mobilioji sauga

„Avast“ mobilioji sauga, su daugiau nei 100 milijonų įdiegimų, yra vienas iš geriausių nemokamų pasiūlymų, kurį galite rasti ieškant „Android“ antivirusinės programos. Žinoma, ji siūlo mokamą versiją su daugybe kitų funkcijų, tačiau net nemokama versija užtikrina tinkamą apsaugos lygį.

Į nemokamą versiją įeina nemokami nuskaitymai, skirti aptikti grėsmes ir pažeidžiamumus, galimybė nustatyti kenkėjiškas programas prieš jas įdiegiant, patikrinti internetinių nuorodų kenkėjiškas programas ir jūsų prisijungusių „Wi-Fi“ tinklų saugumo patikrinimas. Yra keletas kitų privalumų, tokių kaip įrenginio vietos stebėjimas, įrenginio užrakinimas, visų neskelbtinų duomenų trynimas, saugojimas ir akumuliatoriaus optimizavimas – visa tai nemokama versija.

Mokamos versijos apima kai kurias funkcijas, tokias kaip VPN, PIN užraktai / pirštų atspaudų slaptažodžiai, geresnė apsauga nuo vagysčių ir kt..

Kenkėjiškų programų

Kenkėjiškų programų yra dar viena tinkama antivirusinė programa, į kurią reikia atsižvelgti. Tai ypač naudinga norint atsikratyti reklaminių programų ir neleisti ransomware užrakinti jūsų įrenginio. Tai nėra visi „Avast Mobile Security“ varpai ir švilpukai, tačiau, atsižvelgiant į pagrindus, tai nėra blogas pasirinkimas.

„Malwarebytes“ taip pat turi privatumo audito parinktį (t. Y. Praneša, jei programos jus stebi). Neįmanoma valyti įrenginio. Jei norite apsaugos realiuoju laiku, yra mokamų planų, kurių kaina prasideda nuo 39,99 USD per metus.

AVG AntiVirus, skirtas „Android“

Viena iš populiariausių nemokamų antivirusinių programų, skirtų „Android“, yra AVG AntiVirus, skirtas „Android“ – gali pasigirti daugiau nei 100 milijonų atsisiuntimų iš „Google Play“. „Antivirus“ ir „Antitheft“ moduliai yra nemokami, o likusioji paketo dalis (t. Y. „App Lock“ failams ir programoms, „Camera Trap“ ir „Device Lock“) yra nemokama 14 dienų bandomoji versija..

Avira

Jei esate dalykų, pagamintų Vokietijoje, gerbėjas, tuomet galbūt norėsite pradėti ieškoti antivirusinių „Avira“ antivirusinė sauga, skirta „Android“. Jo nemokama versija siūlo apsaugą nuo šnipinėjimo programų, reklaminių programų ir bankininkystės trojanų, taip pat išpirkos programų. Apsaugos nuo vagystės modulis taip pat nemokamas. Tai apima standartines funkcijas, tokias kaip pažymėti pamestą telefoną žemėlapyje, nuotoliniu būdu užrakinti jį ir nuotoliniu būdu išvalyti jo turinį, jei manote, kad jis prarastas dėl gero.

Papildomos funkcijos apima galimybę užrakinti savo fotoaparatą ir mikrofoną, užblokuoti sukčiavimo svetaines ir naudoti PIN kodą, kad užrakintų neskelbtinas programas.

„Bitdefender“ mobilioji sauga

„Bitdefender“ yra viena didžiausių apsaugos kompanijų ne tik „Android“ rinkos segmente, todėl jų „Bitdefender“ mobilioji sauga yra vienas labai išsamių saugumo sprendimų. Be nemokamų nuskaitymų, nuotolinis įrenginys suranda, užrakina ir išvalo duomenis, taip pat turi keletą ne tokių standartinių funkcijų, kaip saugus VPN (priemoka) ir paskyros privatumas (funkcija, stebinti, ar nepažeista jūsų el. Pašto paskyra). . Be to, jie tvirtina, kad jų programinėje įrangoje trūksta išteklių, ir ji neištuštins jūsų akumuliatoriaus.

„BullGuard Mobile Security“

Nemokama „BullGuard“ mobiliųjų įrenginių sauga siūlo daugiau ar mažiau tas pačias funkcijas, kaip ir kitose sąraše esančiose programose, t. y. antivirusines programas nuskaito, užstoja vagyste, nustato šlamšto skambučius ir t. t., bet taip pat turi keletą funkcijų, kurių neturi kitos programos – t..

Žinoma, negalima sakyti, kad antivirusinę programą sukuria ar sugadina atsarginė kopija ir tėvų kontrolė – iš tikrųjų jie neturi nieko bendro su jos pagrindinėmis funkcijomis, tačiau kadangi tai yra naudingos funkcijos, jei jums jų reikia, jos nusipelno būti išvardytos kaip unikalios savybės.

Galite nemokamai įdiegti „BullGuard Mobile Security“ ir įsigyti 1 metų prenumeratą už 19,99 euro.

„Comodo“ mobiliųjų įrenginių sauga

Pateikta daugiau nei 1 milijonas diegimų, „Comodo“ mobiliųjų įrenginių sauga nėra toks populiarus kaip „Avast“ ar „AVG“, tačiau vis dėlto tai sugebėjo pastebėti vartotojai. „Comodo Mobile Security“ yra daugiau nei antivirusinė programa. Be didelio našumo kenkėjiškų programų variklio, jis taip pat siūlo VPN ir ugniasienę, taip pat ID apsaugą, saugų naršymą ir „AppLock“..

ESET® mobilioji sauga, skirta „Android“

ESET® mobilioji sauga, skirta „Android“ yra dviejų skonių – nemokama ir mokama. Nemokama versija siūlo tik nuskaitymą realiu laiku, nuotolinį užraktą ir nuotolinę sireną. Mokama versija kainuoja 14,99 USD ir apima tokias funkcijas, kaip „App Lock“, „Anti-Phishing“ ir „Anti-Theft“. Negalite sakyti, kad šiose ypatybėse yra kažkas išskirtinio, tačiau jei viskas, ko jums reikia, yra nemokami antivirusiniai nuskaitymai, ši programa siūlo šią.

„F-Secure“ mobilioji sauga

Panašiai kaip iš „Bitdefender“ ir „Norton“ gaminių, „F-Secure“ mobilioji sauga yra viso paketo („F-Secure SAFE“), saugančio jus bet kuriame jūsų įrenginyje, t. y. mobiliajame, nešiojamajame kompiuteryje, darbalaukyje ir kt., dalis. Jie siūlo nemokamą bandomąją versiją ir keletą mokamų variantų, iš kurių galite pasirinkti.

Visi apmokami planai yra metams ir jūs pasirenkate, ką norite apsaugoti, ty prietaisų tipą (tik kompiuterius, išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir kt.) Ir jų skaičių (1 kompiuteris, 3, 5 arba ne daugiau kaip 7 įrenginiai). ir kt.). Taip pat galite pasirinkti, kurias funkcijas pirkti, t. Y. Visišką apsaugą, tik VPN ir t. T.

Kalbant apie funkcijas, jos priklauso nuo norimo įsigyti plano. Tarp funkcijų yra apsauga nuo virusų, šnipinėjimo programų ir įsilaužėlių atakų, taip pat ID vagystės, skambučių ir pranešimų blokavimas, saugi internetinė bankininkystė ir apsauga nuo kenksmingų programų. Jei naudojate išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, turite galimybę nuotoliniu būdu užrakinti arba surasti įrenginį arba, jei jis pavogtas, galite nuotoliniu būdu ištrinti savo duomenis.

Jei jums to reikia, yra ir tėvų kontrolės galimybė.

Čili saugumas

Čili saugumas nėra toks populiarus kaip kai kurie kiti šio sąrašo vardai, tačiau jų pasiūlymas yra geras, todėl prasminga jį įtraukti. Jie siūlo du kainų planus: 5,00 EUR per mėnesį už vieną įrenginį arba 11,00 EUR per mėnesį už neribotą skaičių įrenginių. Tai yra sandėris, jei turite daug prietaisų, nes tokiu atveju vieno prietaiso kaina yra maža. Vienam ar dviem įrenginiams sutaupytos lėšos yra nereikšmingos.

Kalbant apie funkcijas, verta paminėti internetinio banko apsaugą (t. Y. Papildomą jūsų internetinės bankininkystės veiklos apsaugą) ir dvipusę ugniasienę. Nereikia nė sakyti, kad jie siūlo standartines funkcijas, tokias kaip antivirusinių nuskaitymai ir automatiniai atnaujinimai, taip pat tėvų kontrolę..

„Norton Mobile Security“, skirta „Android“

Galiausiai nepamirškime senojo gero „Norton“ ir jo „Norton Mobile Security“, skirta „Android“. Nesitikėkite, kad jame rasite nepaprastų savybių, kurių nerasite kitur; verčiau vertinkite tai kaip dar vieną svarstomą alternatyvą. Jei jau nusipirkote „Norton 360 Deluxe“ arba „Norton 360 Premium“, jau turite savo mobiliųjų įrenginių apsaugą; jei ne – turėsite nusipirkti atskirai.

„Norton Mobile Security“ tiekiama su programų patarėju (pagrindiniu moduliu, kuris rūpinasi kenkėjiška programa, išpirkos programomis, reklamine programine įranga ir privatumo nutekėjimais), šlamšto ir sukčiavimo skambučių perspėjimais, „Wi-Fi“ sauga, interneto apsauga ir įrenginių sauga..

Išvada

Į šį sąrašą bandžiau įtraukti geriausią nemokamą ir mokamą „Android Antivirus“. Nebūtina jų visų išbandyti, nors gali tekti išbandyti keletą, prieš pasirenkant tą, su kuriuo norėtum eiti. Kai pasirinksite jums pakankamai gerą paslaugą, laikykitės jos ir įsitikinkite, kad ji visada atnaujinama į naujausią grėsmių duomenų bazę, nes jei jos nėra, negaunate reikiamos apsaugos, kurios jums reikia..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map