7 geriausios su privatumu susijusios naršyklės, skirtos „iOS“ ir „Android“

Nedaugelis iš mūsų žino, kad tam tikros naršyklės yra galimybė praleisti mūsų asmeninius duomenis.


Įvairūs šaltiniai, kuriuos lankotės internete, gali siautėti rinkdami duomenis ir stebėdami kiekvieną jūsų žingsnį internete. Jei nenaudosite tinkamos naršyklės, ateityje gali kilti problemų, nes asmeniniai duomenys turėtų būti laikomi asmeniniais, nebent akivaizdu, kad sąmoningai norite juos pasidalyti dėl teisėtų priežasčių..

Ketinate atrasti geriausias „iOS“ ir „Android“ skirtas į privatumą nukreiptas naršykles, kurios apsaugotų jūsų privatumą ir padėtų jums būti saugesniems internete. Peržiūrėkite šį įrašą darbalaukio naršyklėje.

Prieš eidamas į sąrašą tų, leiskite man pasakyti, kodėl jums reikia jais naudotis.

Nėra tikslingų rezultatų

Daugelio žinomų naršyklių slapukai yra įjungti su jūsų sutikimu, vadinasi, viskas, ko ieškote internete, yra pagrįsta jūsų pomėgiu ir ankstesnėmis paieškomis. Iš to negautumėte nešališkų rezultatų. Kita vertus, šio sąrašo naršyklės kiekvieną kartą rodys tik naujus rezultatus, nes jame nėra slapukų, įgalintų pagal numatytuosius nustatymus.

Nėra naršymo istorijos

Šiame sąraše esančios naršyklės neišsaugo jūsų naršymo istorijos, tai reiškia, kad iš jos negausite suasmenintų rezultatų. Kiekvieną kartą galite naršyti internete nuo nulio.

Kalbant lengvesnėmis pastabomis, tai taip pat naudinga, kai perkate dovanas kam nors iš jūsų namų ir nenorite, kad jie apie tai žinotų. Nei naršymo istorija reiškia, kad jos neliks. Todėl netikėtumas neišblėsta.

Turite išlaikyti savo asmeninę informaciją privačią

Renkant jūsų duomenis įmonės turi uždirbti daug pinigų, o daugeliu atvejų naršyklės tai daro įprasta norma. Privatumo liko labai mažai, tačiau laimei ne su šiame sąraše nurodytomis naršyklėmis. Šios naršyklės ypatingą dėmesį skiria privatumui, todėl jos nerenka jokios jūsų asmeninės informacijos.

Peržiūrėkime šias naršykles.

Svogūnų naršyklė

Galima naudoti „iOS“, Svogūnų naršyklė leidžia naršyti internete anonimiškai naudojant Tor. Nesvarbu, ar esate verslas, bandantis išlaikyti savo strategijas paslaptyje, ar tiesiog asmuo, ieškantis saugaus naršymo patirties, ši naršyklė tam puikiai tinka..

Trumpai tariant, svogūnų naršyklė gali jums padėti:

 • Būkite anonimi prisijungę
 • Apsaugokite savo privatumą nuo įvairių svetainių stebėjimo priemonių
 • Būkite saugūs nuo nesaugių tinklų ir IPT
 • Automatinis perjungimas į HTTPS, kai įmanoma
 • Prieikite prie svogūnų pasirinktų svetainių

Turėdamas daugiau nei 25 skirtingas kalbas, svogūnai yra staigmena, nes jie nemokami. Naudojimasis šia naršykle nėra nemokamas.

„Aloha“ naršyklė

Ar jums patinka apsauga nuo greičio? Jei taip, tada „Aloha“ naršyklė yra puikus atitikmuo tau. Jis turi įmontuotą nemokamą ir neribotą VPN, kuris suspaudžia srautą ir blokuoja stebėtojus. Ši naršyklė leidžia naršyti internete 2 kartus spartesniu greičiu, palyginti su kitomis ten esančiomis naršyklėmis, visa tai – dėl jų optimizuoto pateikimo variklio.

Be to, čia yra keletas kitų funkcijų:

 • Blokuoja šlamšto skelbimus
 • Integruotas daugialypės terpės grotuvas su VR palaikymu
 • Laikykite atsisiųstus failus jų tvarkytuvėje
 • Paprasta sąsaja, sukurta visiems

Pradėti nuo jos galima nemokamai, tačiau naudingiausias funkcijas galite atrakinti pasirinkę vieną iš jų mokamų planų, pradedant nuo 2,99 USD / mėn..

Drąsus

Kita naršyklė, tinkanti savo pavadinimui, Drąsus, buvo giriamas tokių kompanijų kaip „The Verge“, „Cnet“ ir „Wired“. Tai suteikia jums galimybę visiškai valdyti savo asmeninę informaciją:

 • Sekėjų blokavimas
 • Blokuoti nereikalingus skelbimus
 • Įgalinamas anoniminis naršymas per „Tor“

Patikėkite ar ne, visa tai padidina jūsų naršyklės greitį, o tai yra daug daugiau nei „Chrome“ ir „Safari“. Kita įdomi savybė, kurią verta paminėti, yra galimybė užsidirbti atlygio žiūrint jų privatumo gerbiamus skelbimus. Tuomet galėsite išleisti tuos taškus palaikydami savo mėgstamus internetinius kūrėjus ir net dovanų korteles ateityje.

„Firefox“

Šiame sąraše veteranas, „Firefox“ nuolat teikė puikią patirtį gana ilgą laiką. Ši naršyklė gali užblokuoti daugiau nei 2000 stebėtojų, įskaitant įmones, kurios tave nuolat taiko visur. Jų numatytasis privatus naršymo režimas uždarys langus automatiškai ištrins jūsų istoriją ir slapukus.

Be to, jūs taip pat galite:

 • Sinchronizuokite slaptažodžius, skirtukus, istoriją ir žymes visuose įrenginiuose
 • Sustabdykite „Facebook“ stebėjimą
 • Blokuokite erzinančius skelbimus

Čia yra daug daugiau, ir jūs galite juos visus patirti nemokamai.

„Tor“ naršyklė

Galima naudoti „Android“, „Tor“ naršyklė teikia vieną iš stipriausių į privatumą orientuotų patirčių pasaulyje. Yra labai mažiau naršyklių, galinčių priartėti prie šios laisvės ir privatumo atžvilgiu. Tai gali atlikti daugybė užduočių, tokių kaip:

 • Blokuoja sekiklius
 • Išvalykite slapukus automatiškai
 • Neleidžia stebėti naršymo elgesio
 • Ateina daugiasluoksnis šifravimas
 • Naršykite net užblokuotas savo regiono svetaines

„Tor“ naršyklė yra visiškai nemokama ir atvirojo kodo, tai reiškia, kad galite nedelsdami pradėti saugoti savo privatumą.

„DuckDuckGo“

„DuckDuckGo“ yra dar viena gerai žinoma naršyklė, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas privatumui, be to, ji yra nemokama ir atvira. Jis turi visas funkcijas, kurias teikia į privatumą orientuota naršyklė, pavyzdžiui:

 • Jei įmanoma, automatiškai perjunkite į HTTPS
 • Ieškokite anonimiškai, be istorijos
 • Blokuokite reklamą ir kitus stebėjimo elementus, kad gautumėte naujausią naršymą

Įdomiausia ir unikali šios naršyklės savybė – ji rodo bet kurios jūsų lankomos svetainės privatumo įvertinimą. Tai padeda nustatyti, ar svetainė yra saugi, ar ji bando gauti jūsų asmeninę informaciją.

Galite atsisiųsti „DuckDuckGo“, skirtą „Android“.

Asmeninis naršymas interneto naršyklėje

Kaip tiesmukas vardas, Asmeninis naršymas interneto naršyklėje leidžia peržiūrėti svetaines privačiai ir viso ekrano režimu. Tai suteikia maksimalų privatumą išvalydami istoriją, talpyklą ir slapukus, todėl tuo naudojasi daugiau nei 8 milijonai vartotojų.

Kai išeisite iš naršyklės, visa jūsų naudojimo istorija bus išvalyta, o kitą kartą atidarius ją galėsite pradėti iš naujo. UI ir „backend“ variklis yra labai identiškas „Safari“ naršyklei ir, stebėtinai, greitis.

Šią naršyklę galima atsisiųsti nemokamai, ją galima naudoti „iPhone“, „iPad“ ir „iPod“.

Išvada

Galbūt šios naršyklės neturi tokių funkcijų, kaip „Google Chrome“ ar „Safari“, tačiau jos leidžia visiškai kontroliuoti savo duomenis ir apsaugoti privatumą, o tai yra daug svarbiau. Be to, naudodamiesi privačia naršykle, taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti slaptažodžių tvarkyklę, kad būtų užtikrinta geresnė internetinė sauga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map