8 geriausios „Android“ duomenų atkūrimo programinės įrangos

Tai tikrai širdį menantis momentas, jei pastebite, kad svarbus failas ištrinamas iš „Android“ telefono ar planšetinio kompiuterio. Galbūt šis failas atspindėjo laimingas akimirkas, kurių negalite iš naujo išgyventi, arba tai buvo dokumentas, kurio jums reikia darbe.


Prarasti bylą yra skausminga, kad ir kaip būtų. Duomenų praradimo priežastis „Android“ ar „iOS“ gali būti dėl netyčinio ištrynimo, trūksta atsarginės kopijos, įsišaknijimo klaidų, atminties kortelės veikimo sutrikimų ir pan..

Taigi, kas nutiks, jei telefone nerandate svarbaus failo? Ar yra būdas tai susigrąžinti?

Na, čia yra „Android“ duomenų atkūrimo programinė įranga!

Kaip „Android“ duomenų atkūrimo programinė įranga gelbsti jūsų failus?

Svarbiausia yra tai, kad ištrynus failą, jo duomenys nėra visiškai nuplauti. „Android“ šią vietą pažymi kaip tuščią ir laiko failą dingusiu. Taigi, jūs nematote failo, o šią vietą gali perrašyti nauji failai. Kai tą vietą užima originalūs failai, galite pasakyti, kad failas prarastas.

Kadangi daugumoje „Android“ telefonų nėra šiukšliadėžės, negalite atkurti duomenų per ją. Galiausiai „Android“ duomenų atkūrimo programinė įranga gali būti naudojama jūsų failams gelbėti. Programinė įranga gali išvalyti „Android“ telefono atmintį, kad būtų galima ieškoti puslapių, pažymėtų 0, kad būtų galima atkurti duomenis.

Be to, įrankis atkuriamus duomenis kaupia kartu, suteikdamas jiems išsaugotiną formatą. Taip pat patariama naudoti duomenų atkūrimo įrankius, kai tik failas ištrinamas, kad duomenų atkūrimo tikimybė būtų gana didelė..

Norint atkurti duomenis, paprastai reikia atlikti tris paprastus veiksmus:

 • Įrenginio sėkmingai prijungimas prie asmeninio kompiuterio, kuriame įdiegta atkūrimo programinė įranga
 • Pasirinkus failo tipą, nuskaitymas
 • Pasirinkite norimus failus ir atkurkite duomenis

Žemiau yra keletas programinės įrangos, kurią galite naudoti duomenims iš „Android“ įrenginių atkurti.

„Tenorshare UltData“

„Tenorshare“ yra laikoma viena geriausių „Android“ duomenų atkūrimo programinės įrangos, kurią galite rasti. Jis teigia, kad yra didžiausias sėkmės rodiklis pramonėje ir yra suderinamas su daugiau nei 6000 įrenginių, įskaitant „Samsung“, „Oppo“, „Xiaomi“, „Huawei“ ir kt..

Ši programinė įranga leido be vargo atkurti ištrintas nuotraukas ir „WhatsApp“ žinutes iš savo išmaniojo telefono be šaknies. Net jei neturite atsarginės kopijos, ji gali atkurti vaizdo įrašus, balsą, lipdukus, dokumentus ir kt. „WhatsApp“.

Nepriklausomai nuo failo tipo, „Tenorshare“ gali padėti atkurti svarbius kontaktus, brangintas nuotraukas iš galerijos, skambučių įrašus ir kitus failus iš savo vidinės atminties. Tam būtinai turite įsišaknyti savo įrenginį.

Duomenų atkūrimas yra įmanomas tokiais atvejais:

 • Atsitiktinis ištrynimas
 • Vandens padaryta žala
 • OS gedimas
 • Ekranas sugedęs
 • Sistemos šaknis

Galite atkurti duomenis iš vidinės atminties ir iš SD kortelių. Prieš atkurdami failą, taip pat galite jį peržiūrėti. Kalbant apie saugumo aspektą, ši priemonė yra tik skaitoma ir nerizikinga, kai nėra informacijos nutekėjimo ar duomenų praradimo tikimybės..

dr.fone

dr.fone duomenų atkūrimo programinė įranga teigia, kad yra pirmasis pasaulyje prekės ženklas, teikiantis duomenų atkūrimo paslaugas asmeniniam naudojimui. Tai daugiau nei aštuonerius metus pirmauja pramonėje ir palaiko daugiau nei 6000 „Android“ įrenginių. Jūs netgi galite išgauti failus iš sugadintų „Samsung“ išmaniųjų telefonų.

Ši programinė įranga gali atkurti daugybę failų tipų, įskaitant muziką, tekstinius pranešimus, kontaktus, vaizdo įrašus, nuotraukas, dokumentus ir „WhatsApp“ žinutes, skirtas šakniniams telefonams. Naudodamiesi šiuo įrankiu, prarastus duomenis galėsite atkurti nepriklausomai nuo to, koks buvo scenarijus, pavyzdžiui, atsitiktinis ištrynimas, sistemos gedimas, pamiršti slaptažodžiai, SD kortelės problemos, įsišaknijimo klaidos, mirksi ROM, pažeidimai, juodas ekranas, gamyklinis nustatymas ir kt..

Naudodamiesi dr.fone tirpalu, galite nuskaityti ir tada peržiūrėti prarastus failus, kad keliais paprastais paspaudimais atkurtumėte visus ar pasirinktus duomenis. Jis siūlo tris atkūrimo režimus, būtent, vidinę atmintį, sugadintą įrenginį ir SD korteles.

„iMyFone“

D-Atgal siūlo paprastą būdą atkurti ištrintus duomenis iš „Android“ išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių. Jūs netgi galite juos susigrąžinti iš sugedusių telefonų. Ši programinė įranga palaiko kelis „Android“ išmaniuosius telefonus ir failų tipus, įskaitant skambučių žurnalus, pranešimus, nuotraukas, garso įrašus, vaizdo įrašus, kontaktus, dokumentus ir „WhatsApp“ duomenis..

Naudodami „D-Back“, užtikrinsite aukštą saugos lygį ir greitesnį duomenų atkūrimo greitį praradę juos dėl sistemos gedimo, netyčinio ištrynimo, vandens sugadinimo, virusų užpuolimo, juodo ekrano, pamirštų slaptažodžių, sistemos šaknies ir nereaguojančio įrenginio. scenarijus.

Programinė įranga siūlo duomenų atkūrimą iš vidinės atminties, taip pat iš SD kortelių. Jūs netgi galite peržiūrėti ir filtruoti failus prieš juos atkurdami. Nesvarbu, ar jūsų prietaisas yra įsišaknijęs, ar ne, ir įrankis vis tiek gali atgauti jūsų duomenis.

„EaseUS“

Paprasta naudoti programinę įrangą „EaseUS“ gali efektyviai atkurti ištrintus failus, tokius kaip kontaktiniai, tekstiniai pranešimai, vaizdo įrašai, nuotraukos, dokumentai ir garso įrašai. Tai palaiko daugiau nei 6000 „Android“ įrenginių, įskaitant „Samsung“, LG, HTC, „Sony“, „OnePlus“, „Asus“ ir kt..

Programinė įranga gali atkurti failus iš SD kortelių ir vidinės atminties prarasdama duomenis dėl netyčinio pažeidimo, virusų užpuolimo, įrenginio gedimo, įsišaknijimo, netinkamo įrenginio tvarkymo, SD kortelės išdavimo ir kt. Jums tereikia prijungti įrenginį, nuskaityti prarastus failus ir per kelias minutes atkurti norimus failus.

„EaseUS“ rūpinasi duomenų saugumu ir privatumu, neperrašydama jų. Be to, jis siūlo nemokamus atnaujinimus visam gyvenimui, kad galėtumėte mėgautis naujausia jo versija, kai tik ją išleisite. Be to, jei susiduriate su kokiais nors sunkumais, galite nemokamai kreiptis pagalbos į jų techninę pagalbą.

Norėdami iš anksto patikrinti atkūrimo failų kokybę, galite peržiūrėti atkuriamus duomenis ir filtruoti norimus. Be to, galite stebėti pokyčius realiuoju laiku, nes programinė įranga siunčia pranešimus apie atkūrimo rezultatus įrenginio pranešimų centrui.

„FonePaw“

Naudojant „FonePaw“, galite lengvai atkurti ištrintą laikmeną ir tekstus iš „Android“ įrenginio. Šios priemonės nuskaitymo greitis yra palyginti spartesnis, tuo pačiu apsaugant jūsų duomenų, įskaitant skambučių žurnalus, pranešimus, nuotraukas, vaizdo įrašus, dokumentus ir „WhatsApp“ laikmenas, privatumą..

Tai palaiko daugybę failų formatų, tokių kaip „Excel“, „Word“, PPT, HTML, PDF, RAR, ZIP ir dar daugiau. Nesvarbu, ar jūsų duomenys buvo prarasti dėl netyčinės žalos, OS gedimo, SD problemų, ROM mirksėjimo ir virusų užpuolimo; programinė įranga gali juos visus atkurti.

Programinė įranga palaiko daugiau nei 6000 „Android“ įrenginių, pradedant nuo 2.3–9.0 versijų. Be šių, programinėje įrangoje taip pat yra funkcijų, įskaitant duomenų ištraukimą iš sugadintų „Android“ telefonų, atsarginę kopiją ir atkūrimą.

Diskinis gręžtuvas

7 duomenų atkūrimas, kuris dabar yra „Disk Drill“, pasitelkia galingą technologiją duomenims iš „Android“ įrenginių atkurti. Tai paprasta naudoti ir nemokama, kuri gali atkurti jūsų duomenis po netyčinio ištrynimo ar sugadinimo.

Šios programinės įrangos atkuriami failų tipai yra dokumentai, programos, muzikos failai, vaizdo įrašai, duomenų bazės, el. Pašto adresai ir dar daugiau. Norėdami atkurti duomenis, turite įjungti „Android“ įrenginį prie kompiuterio, įjungę režimą „Talpioji saugykla“. Dabar atidarykite programinę įrangą ir nuskaitykite prarastus failus ir atkurkite juos. Tačiau jei šio režimo jūsų prietaise nėra, iš anksto šaknokite.

Ši programinė įranga ne tik gali nuskaityti duomenis iš „Android“ išmaniojo telefono, bet ir iš „Android“ lentelių bei „TV Box“.

„PhoneRescue“

„PhoneRescue“ tikriausiai yra vienintelis, kuris gali atkurti ištrintus duomenis ir atkurti juos tiesiai į savo išmanųjį telefoną. Nesvarbu, ar šaknis jūsų įrenginyje, ar ne, jis vis tiek gali rasti ir atkurti ištrintus duomenis.

Programinė įranga gali atkurti įvairių tipų duomenis iš jūsų telefono, įskaitant „WhatsApp“ duomenis ir priedus. Pasitelkdamas kiekvieno išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio pritaikytas technologijas, „PhoneRescue“ atkuria failus įspūdingu greičiu.

Be to, programinė įranga gali išsaugoti jūsų įrenginį, kai jis užrakintas šablonu, slaptažodžiu ar pirštų atspaudu, neprarandant duomenų.

„AirMore“

Jei iš savo įrenginio ištrynėte naudingų duomenų naudodamiesi sistemos atnaujinimais, mirksėdami ROM, prietaiso įsišaknijimu ar tiesiog atsitiktinai, „AirMore“ gali padėti atkurti failus taip, kaip niekada jų nepraradote. Tai siūlo spartesnį duomenų atkūrimo būdą iš SD kortelių ir vidinės įrenginio atminties.

Iš vidinės atminties programinė įranga gali atkurti tokius duomenis kaip kontaktai, pranešimai, nuotraukos, garso įrašai, vaizdo įrašai, skambučių žurnalai, dokumentai ir „WhatsApp“ duomenys. Kita vertus, įrenginys gali atkurti tokius duomenis kaip nuotraukas, vaizdo įrašus, garso įrašą ir dokumentus iš SD kortelių.

Tuo atveju, kai jūsų įrenginys sugenda, patenka į vandenį ar ištinka sistemos gedimas, jo duomenis galima atkurti. Tačiau ši funkcija taikoma tik „Samsung Galaxy“ telefonų modeliams, tačiau tikimasi, kad netrukus bus palaikoma daugiau įrenginių.

Apvyniokite

Duomenų praradimas iš tiesų yra skausminga patirtis, ypač kai jūs negalite sau leisti jų prarasti visam laikui. Bet atsitinka ir nesijaudinti; aukščiau išvardyta „Android“ duomenų atkūrimo programinė įranga gali padėti atkurti failus. Nesvarbu, kokio tipo failą praradote, ar naudojamą „Android“ įrenginį, duomenų atkūrimo programinė įranga siūlo efektyvų, saugų ir spartesnį būdą juos susigrąžinti..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map